تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 227 از 275 اولاول ... 127177217223224225226227228229230231237 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,261 به 2,270 از 2750

نام تاپيک: HTC HD2 اولين گوشي اچ تی سی با پردازنده ۱ گیگاهرتز و ال سي دي 4.3 اينچي

داره خودمونی میشه fasters7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    طهران کبیر

پيش فرض

میشه برنامه هاشو معرف کنید و ایا برنامه ی Mozilla Firefox برای hd2 هست
    من اخه از فایر فاکس خوشم میاد
    برای سوال اولتون, به نظر من بهترین کار اینه که همه ی افرادی که این گوشی یا کلا ویندوز موبایل و یا اندروید دارن توی موبایلستان و xda عضو بشن. این دوتا خیلی کامل هستن. و البته که این در گستردگی و تخصص دوستان تویp30 world هیچ ایرادی ایجاد نمیکنه, ولی اونها سایت های تخصصی در مورد موبایل هستند (xda که زیادی کارش درسته)
    اونجا همه ی فایل هایی که شما ممکنه نیاز داشته باشین با یه سرچ کوچیک پیدا میشه

و برای فایر فاکس, من خودم از فایر فاکس استفاده میکردم, ولی وقتی که با قابلیت ها و توانایی های opera آشنا شدم, دیدم که خدایی فایر فاکس در مقابلش به حساب نمی آد. ولی اگر هم روی فایرفاکس اصرار دارین متاسفانه من نمیشناسم.

سلام
    من تصمیم دارم این گوشی را بگیرم
    در نظرات خوندن که صفحه نمايش فقط 65K رنگ را نشان مي دهد ( رزولیشن پایین ) و کيفيت پايين عکس و فيلم و ایکنه عده ای ایفون را به من پیشنهاد دادن از دوستان میخوام راهنماییم کنن .
    ممنون
    از سر شکم فرمودن .اصلا این مقدار رنگ رو رو اون صفحه جزقلی می شه تشخیص داد و قابل حس هست؟این به خاطر ویندوزه نه گوشی.این گوشی گوهر گرانبهاییه که تا نگیری متوجه نمی شی.امکاناتش 20 هست.فقط یه کوچولو باتریش دوامش کمه که اون رو هم ما به تمام مزایاش بخشیدیم.حوصلم نمیکشه قابلیتاش رو بگم ولی خودت سرچ کنی می فهمی .برا همین هم هست که تاپیک تا اینجا پیش رفته و دویست و خورده ای شده
    همون طوری که این دوستمون گفتن 65k بودنش به win mo بر میگرده, ولی میزان رنگی که ال سی دیش ساپورت میکنه ربطی به رزولوشن نداره و توی رزولوشن (بجز iPhone 4 , اون اصلا یه دنیای دیگه است !) از بقیه آیفون ها خیلی سر تره. کیفیت عکس و فیلمش به نظر من در حد خیلی بالایی هستش و برتری اصلی آیفون به نرم افزار برمیگرده وگرنه توی سخت افزار این گوشی خیلی حرفهای بیشتری حتی نسبت به 3gs داره.
    ولی خدائیش به نظرم یک مقادیری هم این دوستمون در حق آیفون کم لطفی کردن و اون هم در جای خودش (سیستم عامل, سرعت پردازش ها (که به همون برنامه نویسیش برمیگرده, تا جایی که من بلدم ! ) و به خصوص گستردگی و کیفیت برنامه هاش اون رو به غولی تبدیل کرده که در جای خودش با ارزشه. و خودمونیم, تا همین یکی دو سال پیش 3.5" زیادی هم گنده بود !
    باز هم میتونین توی بخش مقایسه, اطلاعات دقیق تری از افرادی که دانش بیشتری در این زمینه دارن کسب کنین
    موفق باشید

2. این کاربر از fasters7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای AryanLand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

سلام
    من تصمیم دارم این گوشی را بگیرم
    در نظرات خوندن که صفحه نمايش فقط 65K رنگ را نشان مي دهد ( رزولیشن پایین ) و کيفيت پايين عکس و فيلم و ایکنه عده ای ایفون را به من پیشنهاد دادن از دوستان میخوام راهنماییم کنن .
    ممنون
    سلام.

در مورد 65 K رنگ باید عرض کنم که همین مقدار رو هم چشم بصورت عادی و غیر مسلح نمیتونه تشخیص بده حالا چه جوری دوستان اینو به پای کیفیت بد نمایشگر گذاشتن من نمیدونم.
    اما در مورد مسایل دیگه مثل انتخاب آیفون و ... نظری ندارم شما باید خودتون تصمیم بگیرید که کدوم سیستم عامل بیشتر میتونه نیازهاتون رو برآورده کنه.

4. این کاربر از AryanLand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه vampire3250's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام به همگی ...

من یه ماه پیش میخواستم N97 یا N900 بگیرم ولی با یه مشکل و وقفه الان میخوام گوشی بگیرم که شدید HTC چشمم رو گرفته ...

گوشی های جدید که HTC زده مثل HD2 , DESIRE , GOOGLE , MAX 4G , ... همه رو که با هم مقایسه کردم HD2 بهتر از همه بود مخصوصا تو اینترنت ...

پس چرا قیمتش از بقیه کمتره ؟؟؟

اختلافشون تو صفحه نمایش بود...

حالا در کل از این گوشی راضی هستین یا بهتره یکی دیگه از HTC ها رو انتخاب کنم ؟

ممنون از لطفتون ...

اگه نباشه جاش خالی می مونه nima_voroojak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

سلام به همگی ...

من یه ماه پیش میخواستم N97 یا N900 بگیرم ولی با یه مشکل و وقفه الان میخوام گوشی بگیرم که شدید HTC چشمم رو گرفته ...

گوشی های جدید که HTC زده مثل HD2 , DESIRE , GOOGLE , MAX 4G , ... همه رو که با هم مقایسه کردم HD2 بهتر از همه بود مخصوصا تو اینترنت ...

ممنون از لطفتون ...
    من یکی که راضی هستم

گوشیه خیلی جالبیه

7. این کاربر از nima_voroojak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه fasters7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    طهران کبیر

پيش فرض

سلام به همگی ...
    ممنون از لطفتون ...
    سلام.
    max 4g که گفتین فقط برای روسیه اومده و اینکه حدودا یکسال قدیمی تر از hd2 هستش
    در مقایسه با بقیه، تا جایی که من میدونم قیمت hd2 به خاطر win mo بودنش از بقیه ارزون تره هستش
    در کل شدیدا از این گوشی راضی هستم، ولی با توجه به چیزهایی که دارم از بقیه دوستان (بعضا افراد خیلی حرفه ای) در مورد اندروید میشنوم نمیتونم بگم اگه الان میخواستم گوشی بخرم چه گوشی ای میخریدم.
    و بهتون پیشنهاد میکنم که قبل از خرید در مورد گوشی htc desire هم تحقیق کنین.
    موفق باشید

9. 2 کاربر از fasters7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام.
    max 4g که گفتین فقط برای روسیه اومده و اینکه حدودا یکسال قدیمی تر از hd2 هستش
    در مقایسه با بقیه، تا جایی که من میدونم قیمت hd2 به خاطر win mo بودنش از بقیه ارزون تره هستش
    در کل شدیدا از این گوشی راضی هستم، ولی با توجه به چیزهایی که دارم از بقیه دوستان (بعضا افراد خیلی حرفه ای) در مورد اندروید میشنوم نمیتونم بگم اگه الان میخواستم گوشی بخرم چه گوشی ای میخریدم.
    و بهتون پیشنهاد میکنم که قبل از خرید در مورد گوشی htc desire هم تحقیق کنین.
    موفق باشید
    خیلی ممنون از راهنماییتون ...

خیلی لطف کردین ...

11. این کاربر از vampire3250 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز SA3EDLORD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام.ببخشید دوستان قیمت گوشی hd2 چنده در حال حاضر؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام
    من از مرور گر skyfire استفاده میکنم ولی چند روزه که میگه از اول جولای 2010 ما به کشور شما سرویس نمیدیم.میخواستم بپرسم شما هم این مشکل را دارین یا نه؟ اگر راه حلی هم براش هست لطفا بفرمایید

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام.ببخشید دوستان قیمت گوشی hd2 چنده در حال حاضر؟؟؟

شما میتونین سوالتون رو اینجا مطرح کنین ...

ممنون.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

سلام
    من از مرور گر skyfire استفاده میکنم ولی چند روزه که میگه از اول جولای 2010 ما به کشور شما سرویس نمیدیم.میخواستم بپرسم شما هم این مشکل را دارین یا نه؟ اگر راه حلی هم براش هست لطفا بفرمایید

بله دقیقا همین طوره برای من.خیلی ضد حال خوردم.کسی نمی دونه باهاش باید چی کار کرد یا یه چیزی مشابهش رو سراغ نداره؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •