تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 223 از 419 اولاول ... 123173213219220221222223224225226227233273323 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,221 به 2,230 از 4181

نام تاپيک: تاپیک جامع مودم های 3G و 4G ( مشکلات - آنلاک - فلش و ...)

داره خودمونی میشه javad490's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

دوست عزیز ممنون از برنامتون ولی میشه توضیح بدهید چگونه باید تصویر پشت زمینه را تغییر بدهبم
    پس از نصب فریمور و وب یو ای مربوطه که لینک دانلودش را گذاشتم برنامه picture_export را که لینک دانلود آن در انتهای لیست دانلودی که گذاشتم هست را دانلود کنید و پس از اکسترکت کردن و زمانی که مودم به کامپیوتر وصل و فعال است از داخل پوشه برنامه export را اجرا کنید و چند ثانیه بعداز اجرای برنامه و خروج از برنامه مودم ریستارت میشود و تصویر پشت زمینه مودم با تصویری که من طراحی کردم تغییر می کند.
    اگر خواستید تصویر دلخواه خودتون پشت زمینه مودم قرار بگیره فایل و تصویر main_bg.jpg را با تصویر دلخواه خودتون عوض کنید . یعنی یک تصویرکه مایل هستید پشت زمینه مودم قرار بگیره و باید حتما سایز عکس 956 در 353 پیکسل و با فرمت jpg باشه را به نام main_bg تغییر بدهید و جایگزین تصویری که با همین نام داخل پوشه picture_export است نمائید و بعدش export را اجرا کنید که بعداز ریستارت مودم و چند دقیقه بعد تصویر پشت زمینه مودم با تصویر مورد نظر شما جابجا خواهد شد.

2. 2 کاربر از javad490 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

سلام دوستان
    من امروز یه مودم e3372 ایرانسل گرفتم و آنلاکش کردم
    بعد که شروع کار کردن باهاش کردم متوجه دو مسئله شدم
    اول توی دفترجه زده مودم در حالت 3g چراغش به رنگ ابی کم رنگ و در حالت 4g به رنگ ابی پر رنگ هست
    من روی هر دو حالت قرار میدم چه 4g و چه 3g به رنگ ابی کم رنگ هست خواستم علت رو بدونم؟؟؟
    دوم اینکه من وقتی با گوشی تست سرعت میگیرم سرعت 36mb هست اما با مودم 4mb که به شدت پایین هست
    با توجه به اینکه چراغ مودم در حالت 4g رو ابی کم رنگ هست یعنی مودم روی حالت 4g ست نمیشه؟؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه bigman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

سلام یه جایی خوندم که برای مودم Huawei E8372 کاستوم فریمور ارائه شده که امکان ussd رو هم میده از کجا میتونم این کاستوم رو دانلود کنم ؟؟
    ما هم منتظریم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

سلام دوستان این مودم های ایرانسل Z6000 و GP-2101 رو میخوام بخرم کدوم بهتره ایا انلاک میشن؟مشکل چیزی دارن اینا؟خیلی بد تعریف میکنند ملت؟
    بعد یه سوال!؟ میخوام یه مودم بین 100تا150 اینا که هم LTE ایرانسل و تمامیه فورجی اپراتور رو ساپورت که و زیاد قطعی وصلی نداشته باشه لطفا معرفی کنید

نظرتون درباره این مودم چیه Huawei Wingle E8372 4G WiFi Router ؟
    Last edited by esiya; 27-03-2017 at 14:31.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

سلام عیدتون مبارک من یه مودم دی لینک 156 دارم که حداکثر سرعتش 14 مگابیت هست. مودم خوبیه تنها چیزی که منو اذیت میکنه غیب شدن علامت Hسبز رنگ هست.وقتی به نت وصل نیستم اون علامته هست ولی به محض اینکه به نت وصل میشم بعد چند دقیقه علامته میره و سرعت به شدت پایین میاد .فریمور مودم رو اپدیت کردم ولی فایده نداره کسی راه حلی پیدا نکرده برای این مشکل

اگه نباشه جاش خالی می مونه milad azad's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام عیدتون مبارک من یه مودم دی لینک 156 دارم که حداکثر سرعتش 14 مگابیت هست. مودم خوبیه تنها چیزی که منو اذیت میکنه غیب شدن علامت Hسبز رنگ هست.وقتی به نت وصل نیستم اون علامته هست ولی به محض اینکه به نت وصل میشم بعد چند دقیقه علامته میره و سرعت به شدت پایین میاد .فریمور مودم رو اپدیت کردم ولی فایده نداره کسی راه حلی پیدا نکرده برای این مشکل
    سلام برای من هم همینه نمیشه کاریش کرد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

دوستان این مودم CA60 ایرانسل خوبه ؟
    اگه جایی باشم که 4.5 آنتن نده میره رو 4 دیگه ؟ یا فقط همین 4.5 رو ساپورت میکنه ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

دوستان این مودم CA60 ایرانسل خوبه ؟
    اگه جایی باشم که 4.5 آنتن نده میره رو 4 دیگه ؟ یا فقط همین 4.5 رو ساپورت میکنه ؟
    رو حالت اتوماتیک بزارید ، خودش از بالا شروع میکنه .
    اکه 4g هم آنتن نده میره رو 3g

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

اگه نباشه جاش خالی می مونه javadth's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    ژاپن

پيش فرض

مودم lh92 ایرانسل رو میشه با شارژر گلکسی های سامسونگ هم شارژ کرد ؟ مشکلی پیش نمیاد ؟

- - - Updated - - -

مودم lh92 ایرانسل رو میشه با شارژر گلکسی های سامسونگ هم شارژ کرد ؟ مشکلی پیش نمیاد ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

- - - Updated - - -

اگه شارژر فابریکش ۵ ولت باشه (معمولا استاندارد usb همون ۵ ولت هست) ، مشکلی پیش نمیاد ولی در خصوص شارژر های فست شارژ سامسونگ که ولتاژ ۹ ولت هم دارن اطلاعاتی ندارم. خودم که vc60 ایرانسل رو با شارژر فست شارژ سامسونگ شارژ میکنم. مشکل هم نداره

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •