تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 223 از 232 اولاول ... 123173213219220221222223224225226227 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,221 به 2,230 از 2315

نام تاپيک: I9300 Galaxy S III » گوشی سامسونگ با سیستم عامل Android , صفحه نمايش 4.8 اينچي پردازشگر ا Quad Core ا

کاربر فعال آنتی‎ویروس و نرم‎افزارهای امنیتی Hidden-Hunter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام.
    دوستان موضوع از این قراره که من را رو نصب کردم و قبل از اون فول دایم کردم ولی وقتی کوشیم بالا اومد efs سرجاش بود ولی زنگ نمی زد و مثل گذشته شده بود.سیم کارتم نمی شناخت و می نوشت emergency calls only و وقتی زنگ میزند ی می نوشت not register on network .من یک بار برگردوندم دام واستون قبلی که درست بشه.)رام قبلیم official بود glance s4( و دیدم درست نشد و دوباره برگشتم به 4.3 و الان همون اشکال دارم.تو about رفتم یکی network,service رو نمی شناسه.من قبل از نصب رام کاستوم با روت اکسپلور از فایل efs زیر ساختن و stay رو زدم و اونو از فایل مخصوصش برداشتم و در جاهای مطمئن گذاشتم.حالا من چند بار فایل ای اف سی رو پاک کردم و محتوای قبل از نصب رام رو ریختم ولی فرقی نکرده.اگر نمونه شما یک عکسی از فایل efs خودتون بارید تا ببینم چی کم و کسری هست.لطفا کلا از محتوای باشه.و لطفا کمکم کنید.
    دوست عزیز شما باید از رام قبلی که روی گوشی بود بکاپ از پوشه رو میگرفتید.
    خب الان گوشی شما هیچی شناسایی نمی کنه .

این عکس از پوشه efs من :

کاربر فعال آنتی‎ویروس و نرم‎افزارهای امنیتی Hidden-Hunter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

البته از فایل efs پشتیبانی efs.tar.gz دارم که خود را کاستوم ازش گرفته.
    خب محتویان این پوشه رو در یک پوشه به اسم efs بریزید و بعد روی رام اولی تون جایگزین کنید.و نتیجه رو بگید

حـــــرفـه ای AryanLand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

سلام.
    دوستان موضوع از این قراره که من را رو نصب کردم و قبل از اون فول دایم کردم ولی وقتی کوشیم بالا اومد efs سرجاش بود ولی زنگ نمی زد و مثل گذشته شده بود.سیم کارتم نمی شناخت و می نوشت emergency calls only و وقتی زنگ میزند ی می نوشت not register on network .من یک بار برگردوندم دام واستون قبلی که درست بشه.)رام قبلیم official بود glance s4( و دیدم درست نشد و دوباره برگشتم به 4.3 و الان همون اشکال دارم.تو about رفتم یکی network,service رو نمی شناسه.من قبل از نصب رام کاستوم با روت اکسپلور از فایل efs زیر ساختن و stay رو زدم و اونو از فایل مخصوصش برداشتم و در جاهای مطمئن گذاشتم.حالا من چند بار فایل ای اف سی رو پاک کردم و محتوای قبل از نصب رام رو ریختم ولی فرقی نکرده.اگر نمونه شما یک عکسی از فایل efs خودتون بارید تا ببینم چی کم و کسری هست.لطفا کلا از محتوای باشه.و لطفا کمکم کنید.
    سلام.

شما بکاپ تون از پوشه EFS به چه صورتی گرفته شده؟ اگر فایل بصورت Zip بکاپ گرفتید باید از طریق ریکاوری نصب کنید نه اینکه این پوشه رو جایگزین اون پوشه کنید. اونی هم که بصورت .tar هست رو با اودین نصب کن ببین درست میشه یا نه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    In home

پيش فرض

سلام.من قبل از نصب رام یک بک ام از efs گرفتم و zip بود و یکی هم تو خود نصب رام ازم خواست منم گرفتم که به صورت tar.gz هست.

تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    In home

پيش فرض

سلام.من از کپی پیست فایل های ای اف اسی هیچ نتیجه ای نگرفتم.فقط نمی دونم فایل tar.gz رو چطور بریزم تو سیستم.لطفا کمکم کنید درستش کنم و اگر نه باید برم بدم باکس کنن. اصلا باید تو فایل efs گوشی چرا باشه؟؟؟

داره خودمونی میشه abcdwxyz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام.
    بنده یه S3 I9305 گرفتم، وقتی میخوام با OTG فلش مموری بهش وصل کنم، یکی از فلش ها رو میگه آسیب دیده، یکی دیگه رو میگه خالیه، یکی دیگه رو میشناسه و خودکار میره تو فایل منیجر اما وقتی رو فولدر مربوط به فلش کلیک میکنم بعد از چند ثانیه بدون اینکه کاری بکنه میپره میره تو صفحه اول گوشی!!! فلش ها هم اینا هستند: HP 8gb - Silicon Power 8gb - PQI 2gb (اچ پی رو میشناسه ولی نمیخونه، سیلیکون رو میگه خالیه، اون یکی رو هم میگه خرابه). آیا نرم افزاری برنامه ای چیزی هست که مربوط به قابلیت OTG باشه (بدون روت و اینا)
    با تشکر.

آخر فروم باز yoosef_st's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.
    بنده یه S3 I9305 گرفتم، وقتی میخوام با OTG فلش مموری بهش وصل کنم، یکی از فلش ها رو میگه آسیب دیده، یکی دیگه رو میگه خالیه، یکی دیگه رو میشناسه و خودکار میره تو فایل منیجر اما وقتی رو فولدر مربوط به فلش کلیک میکنم بعد از چند ثانیه بدون اینکه کاری بکنه میپره میره تو صفحه اول گوشی!!! فلش ها هم اینا هستند: HP 8gb - Silicon Power 8gb - PQI 2gb (اچ پی رو میشناسه ولی نمیخونه، سیلیکون رو میگه خالیه، اون یکی رو هم میگه خرابه). آیا نرم افزاری برنامه ای چیزی هست که مربوط به قابلیت OTG باشه (بدون روت و اینا)
    با تشکر.
    دوست عزیز شما فلش هات ویروسی هستن
    نه؟

داره خودمونی میشه abcdwxyz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوست عزیز شما فلش هات ویروسی هستن
    نه؟
    والا فکر نمیکنم، آنتی ویروس Kasper آپدیت دارم ولی هر وقت فلش رو به PC وصل میکنم چیزی نمیگه... مطمئن باشم که اشکال از گوشی نیست؟ آخه گوشی رو تازه دیشب خریدم (اینترنتی بدون گارانتی) ساخت ویتنامه...

تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    In home

پيش فرض

سلام.امروز من efs professional رو امتحان کردم ولی اون کار نمی کنه.وقتی گوشمو وصل میکنم مگه OK کن و بعد با super user مگه grant کن.می کنم کنسولی بعد از اون ديگه هیچ کاری نمی کنه و گوشمو شناسایی نمی کنه.کمکم کنید.تو مشکل بزرگی هستم.efs professional رو چطور درست کنم'؟

تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    In home

پيش فرض

سلام.من بالاخره فهمیدم مشکل از چی هست.باید بدم بیرون باکی کنم. چون من تو را بهش modem جدید نصب کردم و این مردم efs قبلی رو قبول نمی کنه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •