تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 220 از 275 اولاول ... 120170210216217218219220221222223224230270 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,191 به 2,200 از 2750

نام تاپيک: HTC HD2 اولين گوشي اچ تی سی با پردازنده ۱ گیگاهرتز و ال سي دي 4.3 اينچي

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

یک سواله دیگه که داشتم htc واسه نکسوس وان قابلیت فیلمبرداری hd رو داده واسه این گوشی هم این کار رو کرده

داره خودمونی میشه fasters7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    طهران کبیر

پيش فرض

دوستان تکلیف ویندوز 7 با این گوشی چی شد
    آخرین خبری که دارم همینه که xda داره روی wm7 و android کار میکنه که روی hd2 سوارش کنن

یک سواله دیگه که داشتم htc واسه نکسوس وان قابلیت فیلمبرداری hd رو داده واسه این گوشی هم این کار رو کرده
    این رو من هم دیدم, ولی اون طوری که من فهمیدم از طرف htc نبوده, یکی از اعضای xda هکش کرده و تونسته به 720p برسه

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    توی این لینک هم توضیحاتش بیشتره و فیلم هم گذاشته :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام
    من تصمیم دارم این گوشی رو بخرم. اما دو مورد هست که از دوستان خواهش میکنم درباره آنها راهنمایی کنند:
    1- دوام باتری: استفاده روزانه من احتمالا اینطور خواهد بود: روزی 1 ساعت مطالعه فایلهای pdf و آفیس و گاهی استفاده از دیکشنری، 2 ساعت گوش دادن به موزیک، یک ساعت تماشای فایلهای تصویری، 15 دقیقه اینترنت، صحبت کردن با گوشی خیلی کم ( در حد 5 دقیقه). با این وضعیت فکر میکنید دوام باتری چقدر طول میکشه؟
    2- بزرگی HD2 و مساله حمل و نقل اون: دوستانی که این گوشی رو دارند معمولا چطور اون رو حمل میکنند؟ توی جیب شلوار جا میشه؟ کیف حمل کمری برای این گوشی هست؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه moji2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام
    من تصمیم دارم این گوشی رو بخرم. اما دو مورد هست که از دوستان خواهش میکنم درباره آنها راهنمایی کنند:
    1- دوام باتری: استفاده روزانه من احتمالا اینطور خواهد بود: روزی 1 ساعت مطالعه فایلهای pdf و آفیس و گاهی استفاده از دیکشنری، 2 ساعت گوش دادن به موزیک، یک ساعت تماشای فایلهای تصویری، 15 دقیقه اینترنت، صحبت کردن با گوشی خیلی کم ( در حد 5 دقیقه). با این وضعیت فکر میکنید دوام باتری چقدر طول میکشه؟
    2- بزرگی HD2 و مساله حمل و نقل اون: دوستانی که این گوشی رو دارند معمولا چطور اون رو حمل میکنند؟ توی جیب شلوار جا میشه؟ کیف حمل کمری برای این گوشی هست؟
    سلام
    من الان 3 روزه این گوشی رو خریدم
    از نظر دوام باطری دوام کمی داره که البته با صفحه به این بزرگی و این همه امکانات عجیب هم نیست . اما برای همه کار های شما خوبه . یعنی روزی یک بار شارژ ( ارزشش رو داره )
    اره میشه گفت بزرگی اون هم یه مشکله که باز هم با این وجود من میگم ارزشش رو داره . توی جیبت راحت حملش کن ولی وتی می خوای بشینی اون رو در بیار . صفحه اون ضد خش هست و شما مشکلی از طرف صفحه ی اون نداری ( البته طبق ویدویی که توی اینترنت دیدم .
    در کل هم باطریش و هم اندازش یه کم دردسر هستن اما چی ارزشش رو داره وفتی یه غول کمر باریک دستت باشه

5. 2 کاربر از moji2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ghorban2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام
    من الان 3 روزه این گوشی رو خریدم
    از نظر دوام باطری دوام کمی داره که البته با صفحه به این بزرگی و این همه امکانات عجیب هم نیست . اما برای همه کار های شما خوبه . یعنی روزی یک بار شارژ ( ارزشش رو داره )
    اره میشه گفت بزرگی اون هم یه مشکله که باز هم با این وجود من میگم ارزشش رو داره . توی جیبت راحت حملش کن ولی وتی می خوای بشینی اون رو در بیار . صفحه اون ضد خش هست و شما مشکلی از طرف صفحه ی اون نداری ( البته طبق ویدویی که توی اینترنت دیدم .
    در کل هم باطریش و هم اندازش یه کم دردسر هستن اما چی ارزشش رو داره وفتی یه غول کمر باریک دستت باشه
    اینکه تو جیب میذارید، فقط خود گوشی رو میذارید ؟ یا با کیفی که همراهشه؟

تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض بازیابی اطلاعات روی HTC HD2

سلام
    امروز پچ مربوط به music stability رو که خود شرکت HTC داده روی گوشی نصب کردم ولی بعد از ریستارت گوشی ، کلیه اطلاعات از قبیل پیام کوتاه و مخاطبین و ... حذف شد .
    آیا راهی برای بازگشت اطلاعات وجود داره ؟؟

ممنون میشم کمک کنید خیلی نیازه . مخصوصا SMS ها

تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض حمل گوشی

اینکه تو جیب میذارید، فقط خود گوشی رو میذارید ؟ یا با کیفی که همراهشه؟
    هم با کیف هم بدون کیف فرقی نمیکنه زیاد . اما برای مراقبت بیشتر من اون رو در اکثر موارد با کیف جابجا می کنم

9. این کاربر از moji2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای AryanLand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

سلام
    امروز پچ مربوط به music stability رو که خود شرکت HTC داده روی گوشی نصب کردم ولی بعد از ریستارت گوشی ، کلیه اطلاعات از قبیل پیام کوتاه و مخاطبین و ... حذف شد .
    آیا راهی برای بازگشت اطلاعات وجود داره ؟؟

ممنون میشم کمک کنید خیلی نیازه . مخصوصا SMS ها

سلام.

اگر روی کامپیوترتون با اکتیو سینک سینک شده باشید و رو پی سی داشته باشید میتونید از گزینه ری استور استفاده کنید.اما در کل سعس کن همیشه از یه برنامه بکاپ رو گوشی استفاده کنی که با توجه به تنظیمی که میکنید براتون بکاپ بگیره تا در موارد اینچنینی براتون مشکل درست نشه.(مثل اس پی بی بکاپ)

تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

دوستان یه سوال داشتم
    این رام که برای بهینه سازی باطری هست و این هم لینکشه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اگه برای رام هایی بجز رامهایی که نوشاه استفاده بشه ممکنه چه مشکلاتی رو ایجاد کنه ؟
    برای سریال گوشی خودم که اجازه دانلود نمیده اما اون رو تونستم دانلود کنم به نظر شما اون رام رو نصب کنم ؟

ممنون

داره خودمونی میشه vahid2533's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوستان یه سوال داشتم
    این رام که برای بهینه سازی باطری هست و این هم لینکشه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اگه برای رام هایی بجز رامهایی که نوشاه استفاده بشه ممکنه چه مشکلاتی رو ایجاد کنه ؟
    برای سریال گوشی خودم که اجازه دانلود نمیده اما اون رو تونستم دانلود کنم به نظر شما اون رام رو نصب کنم ؟

ممنون
    این رام برای گوشی های منطقه خاورمیانه نیست و روی گوشی نصب نمی شود اگر هم نصب شود با مخابرات این کشورها مچ نخواهد بود.

13. این کاربر از vahid2533 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •