تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 220 از 223 اولاول ... 120170210216217218219220221222223 آخرآخر
نمايش نتايج 2,191 به 2,200 از 2222

نام تاپيک: سينما 4 ، سينما اقتباس ، فیلم سینمایی شبکه 3 و 1 (گفتگو و معرفي فيلم ها)

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    حکومت خود مختار خودم یه گوشه ایستگاه فضایی

6

با کمال تأسف باید عرض کنم که اینجانب به شخصه پس از مشاهده این فیلم از تلویزیون ایران به این نتیجه رسیدم که صدا و سیمای کشورم، بینندگان خود را (با عرض پوزش بسیار) نادان و احمق فرض نموده است.
    دقیقاً و 100 درصد به نتیجه صحیحی رسیده...! در همه زمینه ای صدا و سیمای میلی همین فکر رو در مورد مردم میکنه... مخصوصاً اخبارجات... 

2. این کاربر از Cleeev بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت

پيش فرض

امشب (شنبه 11 اردیبهشت) قرار بود ساعت 21:30 فیلم The Day The Earth Stood Still (روزی که زمین ایستاد) از سینما 5 (شبکه تهران) پخش بشه که به خاطر سریال "هوش سیاه" به ساعت 22 منتقل شد...

الان اکبر عالمی داره در مورد فیلم توضیح میده و با توجه به اینکه فیلمش موردی برای سانسور کردن نداره به نظرم یکی از معدود دوبله های فارسی خوب میتونه باشه... به خصوص که توی برنامه اکبر عالمی قراره پخش بشه...

تا 22:30 اکبر عالمی توضیح میده و بعدش فیلم شروع میشه... فیلم جالبیه قبلاً چندین بار دیدمش و توصیه میکنم ببینید... فیلمی پر خرج و پر فروش با امتیازی خوب و موضوعی جالب... بازسازی فیلم قدیمی ساخته 1951 محصول 2008...

تکرارشم باید پنجشنبه شب، بامداد جمعه 17 فروردین ساعت 00:40 پخش بشه احتمالاً...

Last edited by Cleeev; 02-05-2010 at 23:34.

4. این کاربر از Cleeev بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت

2 سینما 5 + The Day The Earth Stood Still = فاجعه...

خوب دیشب 11 اردیبهشت سینما 5 (شبکه تهران) فیلم The Day The Earth Stood Still (روزی که زمین ایستاد) رو نشون داد...

یکی از بدترین فجایعی بود که تو عمرم از سیمای میلی دیدم...!!! وقتی فیلمی که هیچی واسه سانسور نداره رو اینطور به گ-ه میکشن دیگه وای به حال فیلم مورد دارش...!!!

اصلاً حالم بهم خورد... به نظر میومد برادران و خواهران سانسورچی، چون دیدن فیلم هیچی واسه سانسور نداره از روش قدیمی بریدن فیلم استفاده کردن...! جاهای بسیار زیادی از فیلم کلاً بریده شده بود و داستان خوب فیلم شد یه داستان بی سر و ته و مسخره...!

یکی بره به اون عزیزی که این فیلم رو سانسور کرده بگه، بابا تو که انقدر باحالی تا حالا کجا بود...؟؟؟!!!

طرف گرفته هر جای فیلم که به نظرش در داستان زائد بوده رو بریده...!!! حتی کل یوم اون قسمتی که میرن مک دونالد و اون چینیه که از قبل توی زمین بوده رو باهاش حرف میزنه کلاً حذف کرده بودن... در طول فیلم تقریباً هر یه صحنه درمیون حذف شده بود...!!!

اون زنه معاون رییس جمهور رو آخر نفهمیدیم کیه: "مسئول شهر"... هر جا که گفته بودن جهان و دنیا و غیره ، جهان تبدیل شده بود به کلمه شهر یا نیویورک و خیلی مسخره وار یه جا میگه من میخوام زمینو نجات بدم اونور میگه من حامی محیط زیستم اینور میگفت شما تو نیویورک خرابکاری کردید من اومدم نیویرک رو نجات بدم...

یه تیکه دیگه ـم که اون اول دانشمندا رو نشون میده اون یارو دانشمند فیزیکه اسمش یوسوف بود و تو هلیکوپتر همه داشتن به زبون خودشون طلب مغفرت میکردن که کلاً حذف شد و اسم یارو هم یه اسم عجیب غریب گذاشته بودن...

در کل ، سانسورچی گرامی خیلی سال همت مضاعف رو جدی گرفته و کلاً داستان جدیدی واسه فیلم ساخته بودن و هر جایی که ممکن بود بیننده فکر کنه مردم استکبار جهانی هم احساس دارن سانسور شده بود... به تمام معنا ریــــــــــــــــــــــ - ده بودن به فیلم بدبخت...

از عوض کردن لغات و جملات و داستان و مضامین که بگذریم، دیگه خودتون حساب کنید فیلمی که هیچی واسه سانسور نداشت وقتی از یک ساعت و 39 دقیقه میشه یه ساعت و 10 دقیقه، چی به روزش آوردن...! :

واقعاً آدم میمونه چی بگه... واقعاً آدم نمیدونه قصدشون از این کارا و اینطور داستان عوض کردنا چیه... چرا یه فیلم معمولی و بدون هیچ موردی رو هم به این حد سیاسی و ری-دمان میکنن... این اکبر عالمیم که با این دیگه کلاً ناامیدم کرد... ری-دن.........

Last edited by Cleeev; 02-05-2010 at 23:34.

6. 4 کاربر از Cleeev بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Sara's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Sea

پيش فرض

11 فروردین ؟ دیشب ؟

کاربر فعال انجمن نجوم و اخترشناسی Mr.Crow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

جهان تبدیل شده بود به کلمه شهر یا نیویورک
    من از وسطاش دیدم. ولی یه تیکه که دیدم داره به جای کل دنیا , از یه شهر صحبت میکنه واقعآ برام جالب بود ! احتمالآ میخواستن ایران (که جزیی از کل دنیا هست) مثلآ بی تقصیر باشه !!

فیلمی که هیچی واسه سانسور نداشت وقتی از یک ساعت و 39 دقیقه میشه یه ساعت و 10 دقیقه، چی به روزش آوردن...!
    بعضی وقتا برای اینکه مثلآ اخبار سر ساعت اجرا بشه یا فلان فوتبال سر موقع نشون داده بشه خیلی راحت فیلم رو کوتاه میکنن ! شاید اینم این طوری بوده

9. این کاربر از Mr.Crow بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت

4

آره... سینما 5 بود... شنبه شبا نشون میده و پنجشنبه شب (بامداد جمعه) 00:40 تکرار میکنه...

بعضی وقتا برای اینکه مثلآ اخبار سر ساعت اجرا بشه یا فلان فوتبال سر موقع نشون داده بشه خیلی راحت فیلم رو کوتاه میکنن ! شاید اینم این طوری بوده
    نه این سانسور کردناش کلاً از عمد و با قصد قبلی بودن... چون هم قبل از این برنامه وقت خالی وجود داشت و هم اینکه تا حالا چند بار شده سینما 5 وسط فیلم قطع کرده بعد از اخبار ساعت 12 بقیه ـش رو نشون داده و معمولاً توضیحات آخر فیلمشم میفته بعد اخبار 12...

از تغییراتی که توی معانی و مفاهیم و لغات و جملات ایجاد کرده بودن کاملاً معلوم بود بسیاری از صحنه های مهم با هدف قبلی حذف شدن تا داستان روایتش عوض بشه...

در کل این فیلم مشت محکمی بود در دهان استکبار جهانی و یاوه گوان شرق و غرب...

فکر کنم برادر یا خواهر سانسور چی بعد از اینکه مشاهده رده این فیلم هیچی واسه سانسور کردن نداره، در 2 سال گذشته شبانه روز فکر کرده که چجوری بر*ینه به فیلم که حال مردمو بگیره...

راستی، فرید (رامبد جوان) ـم ایده کلی سریال مسافران رو از این فیلم گرفته بود...
    Last edited by Cleeev; 02-05-2010 at 22:12.

کاربر فعال انجمن تلویزیون و رادیو yusef's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    آبادان-اصفهان

پيش فرض

الان در اردیبهشت ماه هستیم.
    نمیشه که پریشب فروردین باشه

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت

6 :دی

الان در اردیبهشت ماه هستیم.
    نمیشه که پریشب فروردین باشه

کلاً یه مدته تو توهمم...

عین اینا :

الان درستشون میکنم...

ناظر انجمن عکاسی masoudtr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    نقطه مرزی

پيش فرض

این روش جدید سانسورشون که خیلی وقته داره انجام میشه
    مثلا تو فیلم شهروند قانون مند اصلا این موضوع را که جرالد باتلر قبلا برای سازمان سیا کار میکرده نمیگن
    یا تو فیلو جاسوس خونه بغلی با بازی جکی چان که اسمش هم کرده بودند کاراگاه هرجا میگفت من جز سرویس اطلاعاتی سیا هستم یک چیز دیگه ترجمه میکردن

14. این کاربر از masoudtr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Scientific's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    گخ متير

پيش فرض

سلام
    بچه ها ديروز ظهر تو شبكه 3 يه فيلم سينمايي پخش شد به اسم گاليور من يكم مشخصات ميخواستم ازش
    اسم بازيگرانش و كارگردان
    خيلي مهمه
    ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •