تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 22 از 124 اولاول ... 121819202122232425263272122 ... آخرآخر
نمايش نتايج 211 به 220 از 1234

نام تاپيک: تاپيك سوالات و مشكلات Smart TV Samsung

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دوستان سلام
    امروز اومدم تی وی رو روشن کنم نشد! چراغ سامسونگش روشن میشه اما تصویر کوچیکترین نوری هم نداره. انگار خاموشه. حس میکنم موقع روشن شدن دوباره ریستارت میکنه!
    دوستان خواهشا راهنمایی کنین
    SAMSUNG F8880
    دوست عزیز
    اگر تلویزیون تان گارانتی دارد به نمایندگی مراجعه کنید

2. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

دوست عزیز
    اگر تلویزیون تان گارانتی دارد به نمایندگی مراجعه کنید
    ممنون ولی آخه چرا باید یهو اینجور شه!
    زنگ زدم نمایندگی گفت ۲۴ ساعت از برق بکشین اگه درست نشد تعمیرکار میفرستن!

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

ممنون ولی آخه چرا باید یهو اینجور شه!
    زنگ زدم نمایندگی گفت ۲۴ ساعت از برق بکشین اگه درست نشد تعمیرکار میفرستن!
    دوست عزیز
    تلویزیون هرچه هوشمندتر باشد مراقبت از آن و نهوی کار کر دن با آن هم بیشتر است یعنی استفاده از کنترول آن - استفاده از فلش برای تماشا و همچنین خارج کردن آن از تلویزیون - استفاده از کابلهای مرغوب برای اتصال به سیستمهای دیگر داشتن محافظ و یا ترانس برق برای جاهایی که دچار نوسانات برقی می باشند - قرار گرفتن تلویزیون در مکانهای که رطوبت و جریانات هوای بد دارد - دستکاری تلویزیون مخصوصا منوی سرویس یا همان منوی مخفی و علتهای از این دست که باعث از کار افتادن و یا بریکت شدن آن می شود

5. 2 کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

این که آره اما خیلی بیخود این اتفاق افتاده برام. بی هیچ دلیلی. نمیدونم چرا از اول احساس کردم کیفیت کار و پنلش خوب نیست. یه حسی بهم میگه مونتاژ داخلش اصلا جالب نیست.
    حالا باید وایسم ببینم تعمیرکار چی میگه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام دوستان عزیز. خواستم بدونم این نمایندگی های سامسونگ فقط ال ای دی های گارانتی دار رو تعمیر میکنن یا بدون گارانتی رو هم تحویل میگیرن واسه تعمیر. ممنونم

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام دوستان عزیز. خواستم بدونم این نمایندگی های سامسونگ فقط ال ای دی های گارانتی دار رو تعمیر میکنن یا بدون گارانتی رو هم تحویل میگیرن واسه تعمیر. ممنونم
    دوست عزیز
    معمولا نمایندگی ها تلویزیونهای را که سام سرویس می فروشد و گارانتی می کند را خدمات پس از فروش می دهند ولی در بعضی از نمایندگی ها برای کمک به مردم با قیمت آزاد این کار را انجام می دهند.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام دوستان عزیز. یه سوال . جریان این رست که تو منو سرویس هست چیه . اگه واقعا رست باشه که باید هر گونه تنظیماتی که اینجا تغییر دادی رو دو باره بر بگردونه حالت قبل ولی به نظر میا اینجور نیست. نظر شما چیه.

پروفشنال WOLF PACK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

دوستان مصرف باتری کنترل این تلوزیون ها خیلی زیاده؟(F7770)؟چون من 16 روزه TV رو گرفتم الان باتری تموم کرده!!!گوشه تی وی ایکون کنترل و باتری اومد...
    Last edited by WOLF PACK; 08-02-2014 at 00:06.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام. امروز صبح منوی مخفی رو آنلاک کردم و کانال یابی دیجیتال رو انجام دادم. منو فارسی شده و یه کم سردرگم شدم. لیست کانال ها رو از 800 تا 819 آورده . هرچی دنبال گزینه ای برای تنظیم کانال ها از 1 تا 19 گشتم پیدا نکردم.
    ضمنا سرعت جابجایی بین کانال ها هم خیلی افت داشته . این مربوط به شبکه های دیجیتاله یا به خاطر فارسی سازی منو هست ؟
    چجوری میتونم دیجیتال داشته باشم اما منو انگلیسی باشه ؟
    یه سوال دیگه ، تلویزیون ها قابلیت نمایش تصویر در تصویر هم دارن ؟ یعنی مثلا داری شبکه 1 میبینی ، تصویر کوچک شبکه 2 رو هم اون پایین صفحه همزمان برات تشون بده . مدل تی وی من UA40EH5300

راستی من از طریق کنترل دستساز به نتیجه نرسیدم و 70 تومن پول دادم کنترل سرویسکار خریدم و با اون تنظیمات رو عوض کردم.
    الان دیگه ریموت کنترلم کاربردی برام نداره . اگه کسی خواست بگه با قیمت کمتر بهش میدم.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
    Last edited by spiderboy; 09-02-2014 at 10:31.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

دوستان مصرف باتری کنترل این تلوزیون ها خیلی زیاده؟(F7770)؟چون من 16 روزه TV رو گرفتم الان باتری تموم کرده!!!گوشه تی وی ایکون کنترل و باتری اومد...
    سلام
    آره همینطوره
    پیشنهاد میشه باتری قابل شارژ تهیه کنین

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •