تبلیغات :
راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 22 از 118 اولاول ... 121819202122232425263272 ... آخرآخر
نمايش نتايج 211 به 220 از 1179

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات (Symantec (Norton ← فهرست مطالب آموزشی در پست دوم

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

سلام دوستان اگه ممکنه راهنمایی کنید.
    سیستم عامل: Windows 8
    از وقتی که ویندوز 8 ریختم، این مشکلات واسم به وجود اومده.
    هربار حجم آپدیت بالایی می خواد.
    معمولا هم وقتی وارد ویندوز میشم 2 تا آیکن Norton نمایش داده میشه(البته همیشه نه).
    از آپدیت آفلاین هم استفاده نکردم. Pluse Updates هم روشنه.
    توی ویندوز 7 که قبلا از همین ورژن استفاده می کردم مشکلی نداشتم.
    متشکرم.
    سلام
    معمولا بعد از نصب نورتون،آپدیتها به صورت بخش بندی شده دانلود و نصب میشن.
    مثلا در آپدیت اول دیتابیس دانلود میشه.در آپدیت بعدی انجین به روز میشه و همینطور ادامه پیدا میکنه تا به روال عادی برگرده.

با سلام .دوتا سوال داشتم .ممنون ميشم جواب بدين.
    1***منnis2012رو ويندوز7 دارم .به نظر شما نيازی هست که نسخه2013رونصب کنم يا همين کافيه؟

2***nisخوبه يا n360برای ويندوز7 وXP
    سلام
    1-خوب اگر نسخه 2013 رو نصب کنید بهتره.تو بخش آنتی فیشینگ نسبت به 2012 تغییراتی داشته و Scam Insight اضافه شده.

2- [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. این کاربر از *Batman* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ali.reihani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام!
    من میخواهم نسخه اینترنت سکوریتی 2013 نورتون را دانلود کنم!
    اول میخواستم ببینم که اگر اون 30 روزی که به ما داده است تمام بشود میتوانم اطمینان کنم که میتوانم دوباره آنتی ویروس را بوسیله کد هایی که شما در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میگذارید, آپدیت کنم!
    و به مشکل آپدیت به مدت زیادی دچار نشوم؟؟؟!!!
    و سوال دیگر این است که من اسمارت سکوریتی شرکت eset را دارم اگر پاکش نکنم چه مشکلی پیش می آید آیا میتوان برای مدتی کوتاه کنار آن نسخه ای که از نورتون گفتم باشد!!
    و یک سوال دیگر این که واقعا میشود بهش اطمینان کرد از نظر امنیت برای تست ویروس در سیستمم یا نه ؟؟؟؟!!!
    خیلی ممنون میشوم اگر پاسخ بدهید!!!!!!!؟ !

4. این کاربر از ali.reihani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (کارشناس Emsisoft)
    xman681's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    اصفهان يگانه شهر زيباي خدا

پيش فرض

سلام!
    من میخواهم نسخه اینترنت سکوریتی 2013 نورتون را دانلود کنم!
    اول میخواستم ببینم که اگر اون 30 روزی که به ما داده است تمام بشود میتوانم اطمینان کنم که میتوانم دوباره آنتی ویروس را بوسیله کد هایی که شما در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میگذارید, آپدیت کنم!
    و به مشکل آپدیت به مدت زیادی دچار نشوم؟؟؟!!!
    و سوال دیگر این است که من اسمارت سکوریتی شرکت eset را دارم اگر پاکش نکنم چه مشکلی پیش می آید آیا میتوان برای مدتی کوتاه کنار آن نسخه ای که از نورتون گفتم باشد!!
    و یک سوال دیگر این که واقعا میشود بهش اطمینان کرد از نظر امنیت برای تست ویروس در سیستمم یا نه ؟؟؟؟!!!
    خیلی ممنون میشوم اگر پاسخ بدهید!!!!!!!؟ !
    سلام

خسته نباشید

1- بله عزیز سریال پیدا میشه امیدت به خدا باشه ( ضمنا دوست عزیز من ؛ مطمئن باشید امنیت شما ارزش خرید لایسنس اصلی را دارد )

2- به هیچ وجه فقط از یکی از این محصولات استفاده کنید و بطور حتم محصول شرکت سیمانتک

3- بهش اطمینان کرد ؟؟!!! من از شما نشنیده میگیرم این سوال را محصول سیمانتک بطور حتم جز بهترین سوییت های دنیاست

موفق و پیروز باشید

6. 2 کاربر از xman681 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه pa13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

با سلام.
    آيا امکان داره سريالی که 90روزش باقی مونده رو يک سريال جديد ديگه90روزه بديم 180روز اکتيو بشه؟(نورتون2012)

حـــــرفـه ای milad_gta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

با سلام.
    آيا امکان داره سريالی که 90روزش باقی مونده رو يک سريال جديد ديگه90روزه بديم 180روز اکتيو بشه؟(نورتون2012)
    نه ، جفت این 90 روزه ها همزمان تموم میشند .

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

با سلام .من يک مشکل بزرگ دارم اينکه نورتون360روکه ميخوام رو ويندوز ويستا نصب کنم پيغام ميده که با ويندوز سازگار نيست.(نورتون360ورژن6-vistahome piramum service pack1)
    لطفا لطفا زودتر جواب بدين .......پام گيره.

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

با سلام .من يک مشکل بزرگ دارم اينکه نورتون360روکه ميخوام رو ويندوز ويستا نصب کنم پيغام ميده که با ويندوز سازگار نيست.(نورتون360ورژن6-vistahome piramum service pack1)
    لطفا لطفا زودتر جواب بدين .......پام گيره.
    سلام
    شما اول IE رو آپدیت کنید>> [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اگر بازم نصب نشد سرویس پک 2 رو نصب کنید.
    مایکروسافت بیشتر از یکساله که از SP1 پشتیبانی نمیکنه.نمیدونم اینا چرا هنوز حذفش نکردن؟!

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام
    شما اول IE رو آپدیت کنید>> [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اگر بازم نصب نشد سرویس پک 2 رو نصب کنید.
    مایکروسافت بیشتر از یکساله که از SP1 پشتیبانی نمیکنه.نمیدونم اینا چرا هنوز حذفش نکردن؟!
    ممنون ولی بازم نصب نشد.پيغام ميده نورتون فقط روی چند تا ويندوز که توشون هم ويستا home piramumهست نصب ميشه ولی خود ويندوز هم home piramumهستش.
    به نظر شما مشکل از چيه؟

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

ممنون ولی بازم نصب نشد.پيغام ميده نورتون فقط روی چند تا ويندوز که توشون هم ويستا home piramumهست نصب ميشه ولی خود ويندوز هم home piramumهستش.
    به نظر شما مشکل از چيه؟
    یا ویندوزه واقعا اون چیزی که نشون میده نیست و یا اون ورژن خاص از N360 با ویندوز شما سازگار نیست.
    چون IE و Outlook و سایر مرورگرها نهایتا Browser Protection و Spam Protection رو تحت تاثیر قرار میدن و ربطی به آنتی ویروس نداره.
    برای بررسی دقیق ورژن ویندوز، این دستور رو اجرا کنید : msinfo32
    بقیه محصولات به جز N360 نصب میشن؟

تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

یا ویندوزه واقعا اون چیزی که نشون میده نیست و یا اون ورژن خاص از N360 با ویندوز شما سازگار نیست.
    چون IE و Outlook و سایر مرورگرها نهایتا Browser Protection و Spam Protection رو تحت تاثیر قرار میدن و ربطی به آنتی ویروس نداره.
    برای بررسی دقیق ورژن ویندوز، این دستور رو اجرا کنید : msinfo32
    بقیه محصولات به جز N360 نصب میشن؟
    بررسی کردم windows vista home piramum راستیnis2012هم نصب نشد....... به نظر شما ميتونه از ويروس باشه؟؟؟ اگه آپديت بشه ويندوز درست ميشه؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •