تبلیغات :
راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 22 از 160 اولاول ... 121819202122232425263272122 ... آخرآخر
نمايش نتايج 211 به 220 از 1597

نام تاپيک: ► هر گونه سوال راجع به موی سر در اینجا مطرح شود ◄

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

دوستان طرز صحیح شستن موها چیه؟
    فقط شاهمپو بایدبزنیم؟ صابون هم باید مورد استفاده قرار بگیره؟
    ممنون

پروفشنال T I G E R's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام این دوتاسترایدی که من گرفتم وقتی بارکدش رو بررسی کردم دیدم مربوط به کشور ترکیه هستش من 42 هزار گرفتم در ضمن من وقتی دکتر میرم ازمایش نمی نویسن و میگن هرچی خودمون تشخیص بدیم میخاستم خودم برم از مایشگاه و این ازمایشات رو بگم ازم بگیرن ولی ندونستم در مورد تستسترون بگم چه ازمایشی بگیره اگه میشه شما اسم این نوع ازمایش رو بگید تا برم ازمایش بدم ممنون
    اگه شما از دکتر بخواهید حتما می نویسه
    بهرحال اسمش همونه یعنی آزمایش تستسترون
    شما باید حداقل سه آزمایش آهن ، آزمایش تیروئید و آزمایش تستسترون رو بدید
    (گفتند که برای چی بگو بخاطر مشخص شدن دلیل ریزش موهام میخوام آزمایش بدم)
    هر سه بویسله خون مشخص میشه و با یه بار خون گرفتن هر سه رو انجام میدن
    البته بهتره قبل از آزمایش تستسترون یکی دو روز قرص های هورمونی رو قطع کنی

یه آزمایش دیگه هستش برای قارچ سر که من فکر میکنم برای شما نیازی نیست
    آرمایش ساده ای هستش 3 روز سرت رو نمیشوری و بعد میری آزمایشگاه یه نمونه از پوست سر رو برای آزمایش قارچ برمیدارن ، همین

3. 3 کاربر از T I G E R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

اگه شما از دکتر بخواهید حتما می نویسه
    بهرحال اسمش همونه یعنی آزمایش تستسترون
    شما باید حداقل سه آزمایش آهن ، آزمایش تیروئید و آزمایش تستسترون رو بدید
    (گفتند که برای چی بگو بخاطر مشخص شدن دلیل ریزش موهام میخوام آزمایش بدم)
    هر سه بویسله خون مشخص میشه و با یه بار خون گرفتن هر سه رو انجام میدن
    البته بهتره قبل از آزمایش تستسترون یکی دو روز قرص های هورمونی رو قطع کنی

یه آزمایش دیگه هستش برای قارچ سر که من فکر میکنم برای شما نیازی نیست
    آرمایش ساده ای هستش 3 روز سرت رو نمیشوری و بعد میری آزمایشگاه یه نمونه از پوست سر رو برای آزمایش قارچ برمیدارن ، همین
    بازم ممنون برا این اهن و تیروئید هم قرص اهن و مکمل های غذاییی مثل مولتی ویتامین و اکوفن و ... رو هم باید قطع کرد یا لازم نیست در ضمن یه سوالی قرص سیستین B6 خوبه یا همون اکوفن

پروفشنال T I G E R's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

بازم ممنون برا این اهن و تیروئید هم قرص اهن و مکمل های غذاییی مثل مولتی ویتامین و اکوفن و ... رو هم باید قطع کرد یا لازم نیست در ضمن یه سوالی قرص سیستین B6 خوبه یا همون اکوفن
    بله ، وقتی میخواهید آزمایش بدید مصرف مکمل ها رو قطع بکنید تا آزمایش شما دقیق باشه

در زمینه بهتر بودن قرص سیستین B6 یا قرص اکوفن نمی تونم نظر بدم

البته هر دوی این قرص ها به نوعی مالتی ویتامین هستن که مخصوص مو و ناخن ساخته شدن

چنانچه علت ریزش موهای شما هورمونی باشه این مالتی ویتامین ها صرفا یک مکمل دارویی برای شما به حساب میان

یعنی اگه شما از درمان دارویی ضد ریزش ارثی مو استفاده میکنید اونوقت مهم نیست چه نوع مالتی ویتامینی مصرف میکنید

مهم اینه که مواد موردنیاز موهاتون تامین کنه

6. 2 کاربر از T I G E R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت miss mahsa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    نزدیک دریا

پيش فرض

سلام
    می شه یکی برام توضیح بده فلسفه ی مو روی بدن چیه ؟
    از یکی از اساتیدم پرسیدم ٰ گفت :‌به تبادل حرارت بدن کمک می کنه.............

آخر فروم باز mf.designing's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz city

پيش فرض

سلام.
    من 3 ماهه در حال مصرف داروهای معمول ریزش مو هستم که تو این تاپیک هم در موردش سوال کردم . حالا سوالم اینه که اینا تا کی باید مصرف بشن ؟! آیا دقیقا بعد قطع مصرف ریزش برمیگرده ؟! اگه اینطوری پس این دوره درمانهای 6 ماهه یا 1 ساله یا 2 ساله که واسه این داروها میگن واسه چیه ؟! و اینی که دکتر من گفته چند سالی میشه ریزش موهارو عقب انداخت چه معنی میده ؟!!

ممنون

ناظر انجمن عکاسی masoudtr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    نقطه مرزی

پيش فرض

سلام.
    من 3 ماهه در حال مصرف داروهای معمول ریزش مو هستم که تو این تاپیک هم در موردش سوال کردم . حالا سوالم اینه که اینا تا کی باید مصرف بشن ؟! آیا دقیقا بعد قطع مصرف ریزش برمیگرده ؟! اگه اینطوری پس این دوره درمانهای 6 ماهه یا 1 ساله یا 2 ساله که واسه این داروها میگن واسه چیه ؟! و اینی که دکتر من گفته چند سالی میشه ریزش موهارو عقب انداخت چه معنی میده ؟!!

ممنون
    شما اگه فیناستراید مصرف میکنی چون هورمونی است حداکثر استفاده مداومش 6 ماه است و باید باز یک مدتی قطع شود مثلا 6 ماه وگرنه عوارض دارد
    البته در دوره درمان هم یک مقدار از عوارض اش کاملا مشخص میشه
    ولی ماینوکسیدیل را باید همیشه و بطور مرتب مصرف کنی حتی مایندوکسیدیل بعد از یک دو سال نتایج اش را نشان میده که البته نباید صد در صد بهش امید بست
    قرص های اهن و مولتی ویتامین و زینک هم دکتر ها میدن که مثلا بعد از هر بار که به دکتر مراجعه کنی یک تنوعی توش میدن
    ولی بطور کل نمیتونه تاثیر خیلی زیادی داشته باشه مخصوصا اگر ارتی باشه فقط چند سالی به تعویق میندازدش
    و اینکه یکی از مهم ترین عوامل زیزش مو استرسه

10. 2 کاربر از masoudtr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

واقعا از شوره سر خسته شدم ... خیلی شدیده .. از شامپو 850 تومنی بگیر تا head and shoulders با قیمت 6500 استفاده کردم ... دکتر رفتم شامپو کتوکونازول 2% و .... داده ولی هیچ کدوم خوب نمیکه ... من نمیتونم حتی یه لحظه دست به سرم بزنم یه برفی از شوره از سرم میریزه ... شاید توی این همه شامپور head and shoulders بهترینش بوده که 50 درصد شوره سرمو کم کرده ... ایا درمان قطعی داره ؟ ایا ممکنه به آب حموم ربط داشته باشه ؟ یه به اینکه با آب سرد یا گرم موها رو بشوریم ؟ چون من با آب گرم موهامو میشورم...
    من به شامپو هگور ضد شوره استفاده کنی 16000 تومنه ولی عالیه

آخر فروم باز Mehran-King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

دوستان یه شامپو خوب میشناسین؟ آخه من از سدر صحت استفاده میکنم بعد شستن موهام باهاش موهام سفت میشه و اصلا نمیشه شونه زد! مشکل از کجا میتونه باشه؟ یه شامپویی سراغ ندارین موهارو نرم و لطیف کنه؟ آخه اعصاب آدمو خورد میکنه وقتی سخت و سفت میشه! اصلا نمیشه تکونش داد ، حتی وقتی میخوام شونه بزنم باعث درد ریشه موهام میشه!

آخر فروم باز hamed malekpour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    ....

پيش فرض

دوستان یه شامپو خوب میشناسین؟ آخه من از سدر صحت استفاده میکنم بعد شستن موهام باهاش موهام سفت میشه و اصلا نمیشه شونه زد! مشکل از کجا میتونه باشه؟ یه شامپویی سراغ ندارین موهارو نرم و لطیف کنه؟ آخه اعصاب آدمو خورد میکنه وقتی سخت و سفت میشه! اصلا نمیشه تکونش داد ، حتی وقتی میخوام شونه بزنم باعث درد ریشه موهام میشه!
    می تونید یکمی نرم کننده به شامپو اضافه کنید .

14. این کاربر از hamed malekpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •