تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 22 از 28 اولاول ... 12181920212223242526 ... آخرآخر
نمايش نتايج 211 به 220 از 280

نام تاپيک: سوالات متداول گرافیک سه بعدی

آخر فروم باز N O V A L I S's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

بازم سلام

ببخشید که دوباره مزاحم میشم

من یه فایل مکس دارم که توی سیستم خودم باز میشه اما نمیتونم اونو توی سیستمای دیگه باز کنم

وقتی میخواد باز بشه این ارور رو میده

بعدشم این میاد

تورو خدا کمک کنید که باید چکار کنم

مشکل از کمبود رم باید باشه

دوستان یه سایت خوب میخوام برای بلو پرینت های میزون
    یعنی طرح هر 4 نما با هم برابر باشه
    موضوع هم مهم نیست

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سایت خوبیه

2. 2 کاربر از N O V A L I S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

مشکل از کمبود رم باید باشه
    رم من 4گیگه و مشکلی نیست و لی روی سیستمای دیگه که رم 4 دارن مشکل داره

برای رفع این مشکل باید چکار کنم؟؟؟؟؟

چطور میتونم میزان رم مورد نیاز رو کم کنم؟؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

دوست عزیز اگه از مکس 64 بیتی استفاده میکنی،عوضش کن به مکس 32 بیتی.دیگه اون پیغام رو خیلی کمتر میبینی...

مشخصات سیستم من:
    ویندوز 7 64 بیتی با مکس 2009 32 بیتی.

همه عالم و آدم و متخخصصان وصاحب نظران میگن که 64 بیتی خوبه ولی من و همه دوستان عملا دیدیم که محصولات AutoDesk 64 بیتی هاش خوب نیست!

5. این کاربر از jafarsydi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه HAGBORN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

با سلام من یه سری آبجکت و مدل دانلود کردم ولی وقتتی باز میکنم انگاری در حالت NEW OBJECT قرار داره هیچی از اون مدل رو نشون نمیده

پروفشنال Bobby Sands's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

دوستان کسی برنامه ای رو میشناسه که بشه باهاش شبیه سازی جریان آب رو انجام داد؟
    من برای پروژه دانشگاهیم که بررسی عملکرد انواع سرریز ها هستش از برنامه flow 3d استفاده میکنم. اما این یک برنامه مهندسی هستش که بر اساس محاسبات عددی و روش المان محدود کار میکنه و نتایج رو بصورت نمودار و جداول میده . حالتهای شماتیکی هم داره و شبیه سازی رو هم نشون میده اما از اونجایی که صرفا یک نرم افزار مهندسی هستش خروجی ویژوال زیاد خوبی نداره .

من میخوام یک برنامه باشه که در کنار این بتونم یک شبیه سازی واقعی رو هم داشته باشم و یک فیلم از اون تهیه کنم که کیفیت خوبی برای نمایش داشته باشه و ویژوال تر و واقعی تر باشه .
    کسی از دوستان همچین برنامه ای میشناسه؟ یه چیزی باشه که در عین برآورده کردن خواسته های من زیاد هم پیچیده نباشه چون وقت زیادی ندارم که بخوام روش بذارم
    Last edited by Bobby Sands; 03-09-2012 at 12:52.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

شما باید بین سادگی و طبیعی بودن یکی رو انتخاب کنید اگر میخواید کاملا طبیعی باشه نرم افزار هایی مثل Real flow و Glu3D مخصوص این کار هستن.
    اما اگر میخواید آسون و سریع باشه میتونید توی مسیری که میخواید آب باشه یک سطح صاف ایجاد کنید و مدیفایر Noise رو به اون اعمال کنید و فاز اون رو انیمیت کنید و در نهایت یک متریال آب به اون بدید.

9. این کاربر از Barnara بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

دوستان کسی برنامه ای رو میشناسه که بشه باهاش شبیه سازی جریان آب رو انجام داد؟
    من فکر میکنم یکی از بهترین نرم افزارهایی که میتونی استفاده کنی بلندر هست
    قوانین فیزیک رو رعایت میکنه با کیفیت بالا هم خروجی میده

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

11. این کاربر از J@viD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

شما باید بین سادگی و طبیعی بودن یکی رو انتخاب کنید اگر میخواید کاملا طبیعی باشه نرم افزار هایی مثل Real flow و Glu3D مخصوص این کار هستن.
    اما اگر میخواید آسون و سریع باشه میتونید توی مسیری که میخواید آب باشه یک سطح صاف ایجاد کنید و مدیفایر Noise رو به اون اعمال کنید و فاز اون رو انیمیت کنید و در نهایت یک متریال آب به اون بدید.
    مد نظر من واقعی و طبیعی بودنه چون همین برنامه که گفتم الان دارم باهاش کار میکنم بصورت ساده نشون میده و چون یک نرم افزار مهندسیه اتفاقه همون چیزی که در واقعیت اتفاق می افته رو مدل میکنه و کاملا قوانین فیزیک سیالات رو رعایت میکنه اما همونطور که گفتم من چیزی میخوام که واقعی تر باشه و در کنار این برنامه برای پرزنت کارم از اون استفاده کنم . همونطور که میدونید این روزها مردم عقلشون به چشمشونه و هرچیزی که خوشگل قشنگ تر باشه رو بیشتر میپسندن! استادای ما هم از این قاعده مستثنا نیستن ، گرچه خودم هم علاقه دارم به این کار که یه کار نویی رو انجام بدم که تا حالا از دانشجوها کسی نکرده . کلا به گرافیک کامپیوتری علاقه خاصی دارم و بیشتر به این خاطر هستش که دنبال این قضیه ام .

من فکر میکنم یکی از بهترین نرم افزارهایی که میتونی استفاده کنی بلندر هست
    قوانین فیزیک رو رعایت میکنه با کیفیت بالا هم خروجی میده

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ممنون از راهنماییت . بله من خودم هم دیروز دنبال این قضیه زیاد گشتم و به تنایچ خوبی هم رسیدم . چندین برنامه پیدا کردم برای این کار و تو یوتیوب هم نتیجه کارهایی که باهاشون انجام دادن رو دیدم . فکر کنم یه 20 ، 30 تا کلیپ دانلود کردم از یوتیوب. خیلی جالب بودن و کاملا هم واقعی .
    در آخر سر من یه این دو تا برنامه رسیدم : Real Flow و NAIAD که طبق اون نظراتی که من دیروز خودندم انگار در حال حاضر بهترین برنامه های برای این کار هستن . اما یک سوال برای من پیش اومده و اون اینه که آیا این چیزی که این برنامه ها شبیه سازی میکنن همون چیزیه که در واقعیت اتفاق میوفته؟ منظورم اینه که این برنامه ها هم دقیقا از همون قوانین فیزیک سیالات استفاده می کنن؟
    میدونید چرا این رو میگم . چون توی یکی از همین کلیپهایی که گفتم دیروز دیدم ، دقیقا همین دو برنامه رو با هم مقایسه کرده بود . اما چیزی که خیلی عچیب بود نتیجه ای که داشتن به مقدار زیاد با هم فرق میکرد در حالی که دقیقا یک مدل ساده رو در هردو شبیه سازی کرده بودن. برای همین این موضوع منو به شک انداخته که نکنه این برنامه ها فقط روی واقعی بودن از نظر بصری کار میکنن و زیاد قوانین فیزیکی در اونها معنی نداره و هرکدوم ممکنه از یک الگوریتم خاص در برنامه هاشون استفاده کردن .
    میخواستم بدونم نظر شما چیه چون این قضیه برام خیلی خیلی مهمه.
    Last edited by Bobby Sands; 05-09-2012 at 08:13.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

من فکر میکنم شبیه سازی حرکت اب به طور دقیق امکانپذیر هست ولی هم خیلی کار مشکلیه هم به سخت افزار فوق العاده قوی نیاز داره
    حتی شور و شیرین بودن اب یا املاحی که تو اب وجود داره باعث میشه تا حدی جریان اب تغییر کنه که احتمالا متفاوت بودن نتیجه شبیه سازی اب تو نرم افزارهای مختلف هم تحت تاثیر همین هست
    یعنی مشخصات دقیق فیزیکی اب + مشخصات محیطی که اب درش جاری میشه و کلی متغیر دیگه تو شبیه سازی تاثیر میزاره و اصلا نمیشه توقع داشته باشی که دو تا نرم افزار که ادعای رعایت قوانین فیزیک رو دارن شبیه هم شبیه سازی کنن
    اگه نظر منو میخوای ببین بین این نرم افزارها کدوم زودتر و با کیفیت تر از بقیه بهت تصویر میده سیستم مورد استفادت رو هم در نظر بگیر چون پروسه سنگینی هست
    بخوای دنبال شبیه سازیه دقیقه دقیق بری گیر میکنی
    منم علاقه شدید به شبیه سازی همه چی دارم کارمم مدلینگه
    اون سایتیم که من گزاشتم یه کلیپ داره از شبیه سازی ریختن اب تو لیوان اونم ببین اگه جواب دقیق تر هم از این سوال میخوای مجید انلاین فکر کنم بچه های متخصص زیاد داره
    موفق باشی

14. این کاربر از J@viD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

من فکر میکنم شبیه سازی حرکت اب به طور دقیق امکانپذیر هست ولی هم خیلی کار مشکلیه هم به سخت افزار فوق العاده قوی نیاز داره
    حتی شور و شیرین بودن اب یا املاحی که تو اب وجود داره باعث میشه تا حدی جریان اب تغییر کنه که احتمالا متفاوت بودن نتیجه شبیه سازی اب تو نرم افزارهای مختلف هم تحت تاثیر همین هست
    یعنی مشخصات دقیق فیزیکی اب + مشخصات محیطی که اب درش جاری میشه و کلی متغیر دیگه تو شبیه سازی تاثیر میزاره و اصلا نمیشه توقع داشته باشی که دو تا نرم افزار که ادعای رعایت قوانین فیزیک رو دارن شبیه هم شبیه سازی کنن
    اگه نظر منو میخوای ببین بین این نرم افزارها کدوم زودتر و با کیفیت تر از بقیه بهت تصویر میده سیستم مورد استفادت رو هم در نظر بگیر چون پروسه سنگینی هست
    بخوای دنبال شبیه سازیه دقیقه دقیق بری گیر میکنی
    منم علاقه شدید به شبیه سازی همه چی دارم کارمم مدلینگه
    اون سایتیم که من گزاشتم یه کلیپ داره از شبیه سازی ریختن اب تو لیوان اونم ببین اگه جواب دقیق تر هم از این سوال میخوای مجید انلاین فکر کنم بچه های متخصص زیاد داره
    موفق باشی
    آره حرفات دقیقا درسته . پیچیدگیی که در سیالات و قوانین حاکم برشون هست بسیار بیشتر از جامداته بخاطر همین بود که منم رفتم دنبال سیالات نه جامدات !
    درمورد اون سایتی که معرفی کردی رفتم کلیپشو هم دانلود کردم. قبلا کمی بلندر کار کرده بودم . تمام اون تمرینی که گفته بود رو هم انجام دادم اما ننایجش چنگی به دل نمیزد . حتی اون رزلوشن رو هم که میگفت به مقدار زیادی بالا بردم اما بنظرم این قسمت شبیه سازی بلندر کار زیادی داره تا درست بشه . بهرحال از یه برنامه مجانی 25 مگی بیشتر از اینم نمیشه انتظار داشت!
    فکر کنم باید برم دنبال همون ریل فلو یا ناید .
    بهرحال ممنون از توضیحاتت . میرم مچید انلاین ببینم چیزی گیرم میاد در این مورد یا نه.

16. این کاربر از Bobby Sands بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •