تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: شما از نظر اجتماعی در چه حالتی هستید؟

راي دهنده
160. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • هیچ مشکلی ندارم

27 16.88%
  • کمی خجالتی هستم

60 37.50%
  • اجتماع هراسی دارم

68 42.50%
  • مشکل اجتماعی داشتم ولی خوب شد

5 3.13%
صفحه 22 از 25 اولاول ... 121819202122232425 آخرآخر
نمايش نتايج 211 به 220 از 241

نام تاپيک: اجتماع هراسی ، جمع هراسی ، سرخی هراسی یا فوبیا ( از منظر روانشناسی )

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

سلام میشه ادرس این دکتر را بذارید ممنون میشم شما واقعا راضی بودی
    سلام بر همه من رفتم روانپزشک درمان با هیپنوتیزم می گه هزینش جلسه ای 250000 تومان
    کلش 1250000 تومان بنظرتون می ارزه

داره خودمونی میشه dalton77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من درمان با هیپنوتیزم را پیشنهاد می کنم این درمان می تونه شما رو بهتر کنه ودر مورد خیلی ها خوب بوده
    ولی هزینش بالا است .
    شما شخصا امتحان کردی و نتیجه گرفتی؟
    سلام بر همه من رفتم روانپزشک درمان با هیپنوتیزم می گه هزینش جلسه ای 250000 تومان
    جلسه ای 250000 تومان؟لابد شوخی کرده یا شاید به ریال گفته.مگه میخواد سزارین انجام بده.......
    با این قیمت که اصلا نمیارزه و هیچ تضمینی هم برای درمانش نیست

3. این کاربر از dalton77 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    تو قلب خدای مهربون

پيش فرض

من با داروی فلوکسیتن خیلی پر رو و اجتماعی میشم اما به معدم نمیسازه و سوزش معده برام میارهبه نظرتون چیکار کنم

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

جلسه ای 250 هزا رتومن...اصلا همچین هزینه ویزیتی تو ایران ممنوعه واسه روانپزشک...

شما اگر پولداری تستش کن خبرش رو هم اینجا بده...

ولی من فکر میکنم خود پول به آدم اعتماد به نفس میده...یعنی شما اگر میتونی روزی 250 هزا رتومن بزاری

جیبت و بری بیرون خرج کنی...برو تاکسی دربست بگیر کل تهران رو بگرد برو چنجا خرید کن برو چمیدونم هاپیر

استار...برو بازار موبایل برو یه چیز جدیدی بخر ....اصبلا به نظر شایدم 100% غلط باشه پول زیاد اعتماد به نفس

میده اگر نده تاثیر گذار هست....

نه که مثلا بابای طرف پول داشته باشه نه....خود طرف اگر پول داشته باشه اصلا مردم اطرافیانش بهش اعتماد

به نفس میدن...احتیاجی نداره بره دنبالش....پول ..قدرت ..شهرت اینا هر کدومش به نظر من میگم شاید حتما

غلط باشه دوستان تصحیح کنند اعتماد به نفس میده به انسان...

مثلا من خودم یکی از عوامل کمبود اعتماد به نفسم شکست در زمینه درس و کاره...

مثال میگم اگر من تو کارم موفق می شدم و میرفتم و اخراج نمی شدم...الان سربلند بودم و از هیجکی

خجالت نمی کشیدم ...

6. 3 کاربر از Saeed System بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    تو قلب خدای مهربون

پيش فرض

جلسه ای 250 هزا رتومن...اصلا همچین هزینه ویزیتی تو ایران ممنوعه واسه روانپزشک...

شما اگر پولداری تستش کن خبرش رو هم اینجا بده...

ولی من فکر میکنم خود پول به آدم اعتماد به نفس میده...یعنی شما اگر میتونی روزی 250 هزا رتومن بزاری

جیبت و بری بیرون خرج کنی...برو تاکسی دربست بگیر کل تهران رو بگرد برو چنجا خرید کن برو چمیدونم هاپیر

استار...برو بازار موبایل برو یه چیز جدیدی بخر ....اصبلا به نظر شایدم 100% غلط باشه پول زیاد اعتماد به نفس

میده اگر نده تاثیر گذار هست....

نه که مثلا بابای طرف پول داشته باشه نه....خود طرف اگر پول داشته باشه اصلا مردم اطرافیانش بهش اعتماد

به نفس میدن...احتیاجی نداره بره دنبالش....پول ..قدرت ..شهرت اینا هر کدومش به نظر من میگم شاید حتما

غلط باشه دوستان تصحیح کنند اعتماد به نفس میده به انسان...

مثلا من خودم یکی از عوامل کمبود اعتماد به نفسم شکست در زمینه درس و کاره...

مثال میگم اگر من تو کارم موفق می شدم و میرفتم و اخراج نمی شدم...الان سربلند بودم و از هیجکی

خجالت نمی کشیدم ...
    راست میگه من حرف ایشون رو کاملا قبول دارم پول واقعا اعتماد به نفس میاره به نظرم بهترین داروی افسردگی و فوبیا پول داشتنه

آخر فروم باز ms368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

راست میگه من حرف ایشون رو کاملا قبول دارم پول واقعا اعتماد به نفس میاره به نظرم بهترین داروی افسردگی و فوبیا پول داشتنه
    فوبیا همون ترس از اجتماع

آیا ؟

9. این کاربر از ms368 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    تو قلب خدای مهربون

پيش فرض

فوبیا همون ترس از اجتماع

آیا ؟
    در واقع این ترس فقط تو ذهن این افراد وجود داره من خیلی تحقیق کردم به این نتیجه رسیدم افراد که فوبیا دارن غلضت دوپامین تو مغزشون خیلی بالاست و در عوض سرتونین کمتری دارن

11. 2 کاربر از استاکس نت بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز meisam317's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    تبريز

پيش فرض

من راجب هیپتو نیزم و قدرت و تاثیر در انواع بیماریهای روانی و جسمی ، بهبود مهارتهای مختلف خیلی شنیدم حتی بهبود شدید تمرکز مطمئن باش ارزش پولشو داره فقط یه کم کلاهبردار تو این زمینه زیاده مواظب باش . انجمن هیپتو نیزم بالینی ایران مرجع مطمئن و مناسبی هستش

راستی در صورت امکان مشخصات این روانپزشک هیتونیزگر رو واسم بفرست .
    راستی یه زحمتی دارم واست از ایشون راجب کنترل خواب یا خواب آگاهی - رویابینی آگاهانه و شفاف سئوال بکن و ازش راهنمائی و توضیح بخاه
    ببین میتونه همچین تکنیکی رو یاد بده خیلی بی نظیره مثل تو رویات انتخاب بکنی که هر کاری دلت بخاد بکنی هر کاری بدون اسیب ترس و ...... مثل رسیدن به همه آرزوهات ، عمل جنسی ، پرواز و دیدار با هر شخصی که بخای و کلی چیز دیگه

روشهای کنترل خواب و رویا: رویای دلخواه خود را ببینید

یاد گرفتن اینکه چطور رویاهایمان را کنترل کنیم، بخش بسیار مهمی از رویای شفاف است. تشخیص اینکه دقیقاً چه زمانی خواب می بینیم کافی نیست باید با قوانین دنیای خواب و رویا آشنا شویم.
    شما می توانید بااستفاده از تکنیک های خاص یادبگیرید که چطور در واقعیت مجازی دنیای خواب هر کاری را انجام دهید. پس بدون معطلی بیشتر، اجازه بدهید نگاهی به بعضی از متداولترین موضوعات خوب بپردازیم.
    رویای پرواز

اکثر افراد وقتی یاد می گیرند که رویای شفاف داشته باشند، به سراغ رویای پرواز می روند. این یک آرزوی متداول است و مطمئنم که همه آنها که اصول رویای شفاف را یاد گرفته اند، یکبار هم که شده این رویا را دیده اند.
    اما، کنترل خواب پرواز همیشه هم آسان نیست. پرواز کردن در زندگی عادی امری عادی نیست به همین خاطر وقتی سعی می کنید خواب پرواز ببینید، ذهن خودآگاه شما در باور آن کمی مشکل خواهد داشت.
    ممکن است متوجه شوید که خیلی بالا رفته اید یا خودتان را متقاعد کنید که حتماً پایین می افتید. این مشکل فیزیکی نیست، مشکلی ذهنی است.
    به فیلم ماتریکس فکر کنید، وقتی که مورفوس از نئو می پرسد که چطور در جنگ واقعیت مجازی او را می زند. آیا به خاطر این بود که در دنیای شبیه سازی شده، قوی تر، سریع تر یا شایسته تر بود؟ خیر. به خاطر این بود که واقعاً باور داشت که بهتر است. در رویای شفاف هم وضع به همین صورت است.

برای پروراندن این باور و دیدن یک رویای پرواز عالی، باید کم کم از پریدن های کوتاهتر شروع کنید و بعد تدریجاً به خودتان اجازه دهید که بالاتر بروید. باید همیشه یادتان باشد که این یک رویاست و هیچ آسیبی نخواهید دید. با تمرین خیلی زود می توانید مثل سوپرمن بالاتر از ابرها و روی شهر پرواز کنید.
    اگر می خواهید می توانید از کمک پرواز هم استفاده کنید. این کمک می تواند هر چیزی مثل بال های خیلی بزرگ یا یک جت یکنفره باشد، یا حتی نشستن روی یک اژدهای بالدار.
    تغییر صحنه در رویا

ایجاد تغییر صحنه در خواب در جلوی چشمانتان کار دشواری است. دلیل اصلی آن این است که خودتان انتظار آن تغییر را ندارید.
    البته، وقتی صحبت از یاد گرفتن کنترل رویاها به میان می آید، همیشه راهی وجود دارد. تحقیقات مربوط به خواب های شفاف راه های مختلفی را برای تغییر صحنه در خواب های آگاهانه کشف کرده است.
    من یکبار می خواستم در خواب چیزی بخورم اما در وسط یک مزرعه بودم. به خاطر همین یک کمی جادو و جنبل در خوابم راه انداختم. تجسم کردم که یک رستوران پشت سرم است و وقتی یک ثانیه بعد سرم را برگرداندن، آن رستوران همانجا بود. بعد داخل شدم و یک غذای خیلی خوشمزه سفارش دادم.
    گاهی اوقات یک در جادویی پیدا می کنم و پشت آن می ایستم. مقصدم را پشت در تجسم می کنم. اینکار را می توانید با آینه هم انجام دهید. آینه ها هم معمولاً به مکان های دیگری راه دارند و راهی برای تغییر واقعیت به حساب می آیند.
    مهمترین چیز این است که واقعاً باور داشته باشید که صحنه می تواند عوض شود. درغیراینصورت با ذهن خودآگاهتان وارد جنگ منطقی خواهید شد. عادت کنید که هر از گاهی به خودتان بگویید که "این یک رویا است" و خیلی زود یاد می گیرید که هر چیزی در رویا ممکن است.
    سفر در زمان

این یک راه خیلی ساده برای یادگرفتن کنترل رویاست. تا بالاتر از ابرها پرواز کنید تا جاییکه که دیگر زمین دیده نشود. زمان و مکانی را که می خواهید به آن بروید تجسم کنید و بعد دوباره به سمت زمین پایین بروید.
    یا وارد ماشین زمان شوید، همه دکمه ها را فشار دهید و همه اهرم ها را بچرخانید و خودتان را متقاعد کنید که دارید در زمان سفر می کنید و بعد دوباره از ماشین زمین بیرون بروید.
    هر دو این روشها را می توانید برای تغییر صحنه و رفتن به یک مکان دیگر هم استفاده کنید.

پیدا کردن اشیاء رویایی

تحقیقات مربوط به خواب و رویا راه های بسیار زیادی را برای پیدا کردن اشیاء جدید در رویا پیدا کرده اند. کلید کار تجسم است. اشیاء نمی توانند جلوی چشمتان شکل بگیرند اما می توانید به دور و اطراف نگاه کنید و اشیائی پیدا کنید که قبلاً آنجا نبوده اند.

می توانید اشیائی را در جیبتان، پشت سرتان، زیر یک تکه سنگ، در کشو کمد، پشت درخت، در یک جعبه و ... پیدا کنید.

باید راهی را پیدا کنید که بیشتر به دردتان بخورد.

حرف زدن با ذهن ناخودآگاه
    وقتی بدانید که چطور می توانید یک رویای شفاف ببینید، به ذهن ناخودآگاهتان هم دسترسی آسانتری خواهید داشت. می توانید مستقیماً با آن ارتباط برقرار کنید و بینش عمیق تری نسبت به خود و درک خود از دنیا پیدا کنید.

وقتی اینگونه خواب دیدن را یاد گرفتید، ساده ترین راه برای ارتباط برقرار کردن با ذهن ناخودآگاهتان این است که به آن جسمیت دهید. یک شخصیت رویایی بسازید (انسان یا حیوان) که از حرف زدن با او لذت می برید و بعد از او سوالات واضح و آشکار بپرسید. از خیلی پاسخهایی که خواهید شنید مطمئناً متعجب خواهید شد.

"خواب دیدن به همه ما این امکان را می دهد که با آرامش و اطمینان هر شب از زندگیمان دیوانگی را تجربه کنیم." –ویلیام دیمنت
    تحقیقات مربوط به رویاهای شفاف

همانطور که می بینید یادگرفتن کنترل رویاها درست مثل حرف زدن به زبان ذهن ناخودآگاهتان است که البته همیشه ترجمه دقیقی برای آن وجود ندارد.
    خیلی از کارهای فوق العاده و غیرممکن در رویا قابل قبول اند درحالیکه خیلی کارهای منطقی ممکن است از شما فرار کنند. این هدف شماست که قوانین آن را کشف کنید و راه های جدید برای کنترل رویاهایتان پیدا کنید.

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    تو قلب خدای مهربون

پيش فرض

خیلی برام جالبه من تحقیق خیلی وسیعی انجام دادم روی حداقل 30 تا خانواده بچه های خانواده ای که پدر یا مادراشون معتاد بودن بچهاشون دچار افسردگی و فوبیا هستن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام
    لطفا راهنمائی کنید
    چند سالی مشکل وسواس زیاد و افکارهای نگران کننده و ترس از اجتماع و خجالت کشیدن داشتم
    دکتر هم قرص فلوکستین و سرترالین و چند قرص دیگر داد و چند ماهی فلوکستین استفاده کردم اما احساس کردم تاثیرری نداشت و بعدش سرترالین استفاده کردم البته فقط برای چند روز و دیگه استفاده نکردم چون گفتم شاید عوارضی داشته باشه
    و الان به راهنمائی شما دوستان نیاز دارم برای رفع مشکل و با اینکه مشکل وسواس خیلی برام مهمه اما این مشکل خجالت کشیدن خیلی برایم مهم تره چون اصلا در جمع نمیتونم باشم و موقعیت های کاری هم که برایم پیش میاد نمیتونم بروم بخاطر همین ترس اجتمائی و خجالت کشیدن
    حالا بنظر شما کدام دارو وا قعا از همه مهمتره
    چون بعضی از دوستان این قرص سيتالوپرام را پیشنهاد دادن و گفتن مشکل حل میشود خواستم بپرسم خوبه و تا حالا تاثیرش خوب بوده ؟
    نوع ایرانی کدام شرکتش خوبه و خارجی چه قیمته و چند عددی است
    بعد از چند وقت تاثیر خوبش را برای رفع مشکل نشان میدهد
    ممنون میشوم راهنمائی کنید
    خداحافظ

15. این کاربر از rezaew بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •