تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 22 از 26 اولاول ... 12181920212223242526 آخرآخر
نمايش نتايج 211 به 220 از 259

نام تاپيک: ویروس sality (سالیتی) و روش پاک کردن آن (Removal Sality)

داره خودمونی میشه rezariza's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

tohidkh عزیز این سیستم دوستم دیگه کلا بالا نمیاد که من این سالیتی کیلر رو روش نصب کنم !!!! موقع شروع بعد از اینکه پنجره ویندوز میاد که نوشته microsoft windows xp زیرشم چند تا خط هی حرکت میکنن میاره و بعدش یه صفحه مشکی میاد و هیچ چیز دیگه ای نمیاد!!! من خودم تا حالا این صفحه رو ندیده بودم!!! ایییییی نمیدونم دیگه چکار کنم!!!!

پروفشنال siavashsiavash's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

tohidkh عزیز این سیستم دوستم دیگه کلا بالا نمیاد که من این سالیتی کیلر رو روش نصب کنم !!!! موقع شروع بعد از اینکه پنجره ویندوز میاد که نوشته microsoft windows xp زیرشم چند تا خط هی حرکت میکنن میاره و بعدش یه صفحه مشکی میاد و هیچ چیز دیگه ای نمیاد!!! من خودم تا حالا این صفحه رو ندیده بودم!!! ایییییی نمیدونم دیگه چکار کنم!!!!
    سلام
    دوست عزیز هاردش را به کیس خودت ویا هر کیس دیگری وصل کن بعد ان فایل را اجرا کن
    زمانی که اجرا کردی چیزی نصب نمیشه فقط شروع یه اسکن می کنه
    اونفایل sality_off را اجرا کن بعد فایل دومی را
    این قسمت توضیح دوستمان را بخوان
    روش دوم (کوتاه و مختصر):
    حالا برای کامل کردن بحثمون به مسیر زیر برید فایل sality_off رو بردارید و اجرا کنید تا تمام خرابکاری هایی رو که سر فایلهای ویندوزتون خانم ویروس آورده repair کنه.
    [font=Tahoma]http://support.kaspersky.com/faq/?qid=208279889
    [/امروز دیدم که Sality Killer هم کسپر گذاشته.
    یا از مسیر زیر دون کنید :

کد:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    هر حال شما میتونید مستقیما بدون استفاده از TrendMicro و با Sality Killer هم اون از Exe هاتون Clean کنید.] موفق و پیروز باشید.

اینم برای ترمیم رجیستری شما

کد:
    کد:
    منم همین مشکل را داشتم حل شد

3. این کاربر از siavashsiavash بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه bakhishman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    ضلع شرقی جهنم-طبقه ی همکف

پيش فرض

سلام دوستان من sality off و sality killer رو اجرا کردم ولی هنوزم این ویروسو دارم آنتی ویروسمم nod32 آپدیت شده است که ماشاله فقط فیالو پاک میکنه تا حالا چندتا از برنامه هام پاک شدن به همین خاطر کسی نمیتونه کمکی کنه؟؟؟
    این پیغام نده : a variant of win32 sality virus

کاربر فعال انجمن نرم افزار picher_s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    زیر چتر اویرا در تفریج!

پيش فرض

سلام دوستان من sality off و sality killer رو اجرا کردم ولی هنوزم این ویروسو دارم آنتی ویروسمم nod32 آپدیت شده است که ماشاله فقط فیالو پاک میکنه تا حالا چندتا از برنامه هام پاک شدن به همین خاطر کسی نمیتونه کمکی کنه؟؟؟
    این پیغام نده : a variant of win32 sality virus

درود عزیز.

شما ابتدا آنتی ویروس نودتون رو پاک کنید.

سپس Sality Killer رو اجرا کنید.

حالا آویرا نصب کنید

اکنون اسکن کنید و rRepair رو انتخاب کنید.

حالا ویندوزتون رو با دستور SFC /scanow تعمبر کنید.

پیروز باشید.

6. این کاربر از picher_s بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض مطالبی کامل درمورد ویروس سالیتی Sality

سلام
    کاملترین مطلب در مورد ویروسهای کامپیوتری و حذف و پاکسازی آنها خصوصا سالیتی sality.y sality.aa را در اینجا ببینید :
    کد:

داره خودمونی میشه ict1720's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

بهترین و ایمن ترین روش برای پاک کردن ویروس سالیتی به این روش است:
    1- با استفاده از نرم افزار FlashDisinfector تمام تغیراتی ویروس در رجیستری ویندوز را به حالت استاندارد در می آوریم (نکته: در صورت عدم بوت شدن ویندوز آنرا در SafeMode بوت می کنیم و در صورت عدم اجرای Safe mode باید یکبار سیستم ویندوز را Repair کنیم)
    2- کاسپر اسکای انیترنت سکوریتی 2010 با هر آپدیتی (نه آنتی ویروس! کاسپر) را نصب می کنیم.
    3- بلافاصله یکبار فول اسکن را اجرا می کنیم.
    4- در صورت عدم آپدیت آنتی ویروس از طریق آدرس controlpanel\administrator tools/Service تمامی سرویس های مربوط به اینترنت و شبکه را ریست می کنیم.
    دیگر سالیتی غیر فعال و در صورت اولین آپدیت از بین می رود

---------- Post added at 07:55 PM ---------- Previous post was at 07:50 PM ----------

ضمنا: Nod32 سالیتی را پیدا می کند ولی توانایی حدف کامل آن را نداشته و فقط به مدت محدودی غیر فعال می کند در صورت انقضا تاریخ رجیستر نود بلافاصله سالیتی فعالی می شود.
    norton فقط در صورت آغاز فعالیت و یا در حال انتقال آن می تواند آنرا از بین می برد.

9. این کاربر از ict1720 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز wordship's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

بهترین و ایمن ترین روش برای پاک کردن ویروس سالیتی به این روش است:
    1- با استفاده از نرم افزار FlashDisinfector تمام تغیراتی ویروس در رجیستری ویندوز را به حالت استاندارد در می آوریم (نکته: در صورت عدم بوت شدن ویندوز آنرا در SafeMode بوت می کنیم و در صورت عدم اجرای Safe mode باید یکبار سیستم ویندوز را Repair کنیم)
    2- کاسپر اسکای انیترنت سکوریتی 2010 با هر آپدیتی (نه آنتی ویروس! کاسپر) را نصب می کنیم.
    3- بلافاصله یکبار فول اسکن را اجرا می کنیم.
    4- در صورت عدم آپدیت آنتی ویروس از طریق آدرس controlpanel\administrator tools/Service تمامی سرویس های مربوط به اینترنت و شبکه را ریست می کنیم.
    دیگر سالیتی غیر فعال و در صورت اولین آپدیت از بین می رود
    ضمنا: Nod32 سالیتی را پیدا می کند ولی توانایی حدف کامل آن را نداشته و فقط به مدت محدودی غیر فعال می کند در صورت انقضا تاریخ رجیستر نود بلافاصله سالیتی فعالی می شود.
    norton فقط در صورت آغاز فعالیت و یا در حال انتقال آن می تواند آنرا از بین می برد.

ممنون
    ولی وقتی برنامه سالیتی اف
    از خود سایت کسپر قابل دانلود هست نه نیاز به اپدیت کردن انتی ویروس نه نیاز به تعویض انتی ویروس داریم
    در ضمن جهت اطلاع
    سایتی به هیچ عنوان به صورت دستی غیر فعال نمیشه و کم کم به هر فایی با پسوند exe میچسبه و اونم الوده میکنه .

11. این کاربر از wordship بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه alivolvo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام به دوست عزيز [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من رو ببخشيد كمي توي كامپيوتر ناشي هستم
    كامپيوترم به ساليتي الوده شده. نورتون انتي ويروس هم روش نصب هست. روشي رو كه از اين تاپيك برداشت كردم براي از بين بردنش به ترتيب زير هست. ببينيد ايا درست ميگم؟

1- انتي ويروس نورتون كه روي سيستمم نصب هست رو ان اينستال كنم

2- فايل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و اگر لازم شد سيستم رو ريستارت ميكنم.
    3- فايل ساليتي كيلر رو در استارت اپ قرار ميدم.
    4-
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو از لينكش دانلود و فايلهاي داخلش رو (به جز اونايي كه مربوط به اكس پي نيست) اجرا ميكنم.
    5- فايل ساليتي كيلر رو با پارامترهاي زير اجرا ميكنم

Additional parameters to run SalityKiller.exe from command line:
    -p <path> - scan a specific folder;
    -n - scan network disks;
    -r - scan flash drives, scan removable hard disks connected via USB and Fire Wire;
    -y - close the window when the utility finishes;
    -s - scan in "silent" mode (without opening console box);
    -l <file_name> - write log to the file;
    -v - detailed logging (must be used in combination with -l);
    -x - restore possibility to view hidden and system files;
    -a - disable autorun from any devices;
    -j - restore the registry branch SafeBoot (if it is deleted, the PC will not be able to start up in Safe mode);
    -m - monitoring mode to protect the system from getting infected;
    -q - scan the system and then go to monitoring mode;
    -k – the utility will scan all disks, detect files autorun.inf created by the virus Virus.Win32.Sality and eliminate them. It will also delete the executable file linked by autorun.inf, even if such file has been already disinfected.
    6- انتي ويروس نورتون رو اپديت كرده و كل سيستم رو اسكن ميكنم و هرجا كه چيزي شناسايي كرد ريپير رو ميزنم.
    تمام
    ايا روشهاي بالا كه از سايت كاسپرسكاي برداشته شده بود رو انجام بدم مشكل حل هست؟

کاربر فعال انجمن نرم افزار picher_s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    زیر چتر اویرا در تفریج!

پيش فرض

درود

خوب شما تازه زیادی هم انجام دادید!

حل دیگه!!

پیروز باشید.

14. این کاربر از picher_s بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز jax2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    بجنورد

10 پاکسازی سالیتی

دوستان عزیز
    من تعمیرکار کامپیوترم و تا حلا پشت هر سیستمی که رفتم بلا استثنا سالیتی داشته
    من چند تا راه حل داشتم

اول از همه نود نصب میکردم فایلارو بدون اجازه پاک می کرد نمی تونه disinfect کنه و اگه مثلا 1000 تا فایل پیدا کنه برای تک تکشون ارور میده که دیلیت کنه قرنطینه یا کلین(که نمی تونه)
    بعدش از خود سایت کسپرسکای فایل sality off.exeرو بدست آوردم
    خیلی بدرد می خوره ولی دقت داشته باشین این فایل ویروس سالیتی رو در درایو c غیر فعال می کنهو تغییرات رجیستری و پروسس هاشو میبنده و فایل های آلوده رو disinfect می کنه تو شما بتونید آنتی ویروس نصب کنید
    و یا از سیف مود استفاده کنید.
    بهترین راه حل اول از همه اجرای همین فایل sality off و بعد از اون نصب کسپرسکای هستش
    چرا کسپرسکای ؟؟؟؟چون هیچ آنتی ویروسی مثل کسپر فایل های شما رو از ویروس جدا نمیکنه که بعدش دوباره اجرا بشن
    اگه نمی تونید kaspersky virus removal tool که خیلی بدرد بخوره و از خود سایت هم فایل دانلود هست

ولی اگه دیسک بوت(نجات) کسپر دارید که دیگه چه بهتر هیچی به این نمیرسه.سریع و مطمئن.

به عنوان مثال من سیستم های یه کارخونه رو اسکی کردم با کسپر با فایل های پوشه ی
    system volume information سیستم سر جمع 27500 تا سالیتی داشت.اونم سرور که نرم افزار حسابداری پیوست هم روش نصب بود که دو دفعه ی قبلی نود 32 بخاطر سالیتی پاکش کرده بود
    من با بوت کسپر تمام سیستمو پاکسازی کردم

اینم تجربه ی من
    موفق باشید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •