تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 22 از 70 اولاول ... 1218192021222324252632 ... آخرآخر
نمايش نتايج 211 به 220 از 698

نام تاپيک: سوالات و مشکلات مربوط به نصب چندین سیستم عامل در کنار یکدیگر

آخر فروم باز H A M A S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

سلام
    من امروز ویندوز نصب کردم اما یخورده ای قاطی پاطی شد برای همین الان دوتا ویندوز نصبه
    وین فعلی روی دی نصبه قبلی روی سی
    چه طوری درایو سی رو فرمت کنم که ویندوز قبلی از بیخ و بن پاک بشه؟

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم‌افزار Mohammad King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Markazi-Arak

پيش فرض

سلام
    من امروز ویندوز نصب کردم اما یخورده ای قاطی پاطی شد برای همین الان دوتا ویندوز نصبه
    وین فعلی روی دی نصبه قبلی روی سی
    چه طوری درایو سی رو فرمت کنم که ویندوز قبلی از بیخ و بن پاک بشه؟
    سلام

با پاک کردن ویندوز اصلی ویندوز دوم هم آسیب میبینه .

راهی نیست.

موفق باشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض يه درخواست (فوري لطفاً)

با سلام
    من يه لپ تاپ سوني خريدم كه روش ويندوز ويستا نصب بود. بعد روش ويندوز 7 نصب كردم. از اون به بعد هر بار كه سيستمو روشن مي كردم ازم ميخواست كه انتخاب كنم كه با كدوم وينوز بالا بياد. چند روز پيش مجبور شدم سيستمو recovery كنم. فقط درايوي رو كه توش ويندوز ويستا نصب شده بدو recovery كردم. از اون موقع به بعد ديگه سيستم مستقيماً با ويندوز ويستا بالا مي ياد. لطفاً راهنمايي كنيد كه بايد چيكار كنم كه بتونم با ويندوز 7 بالا بيام.
    فقط خواهشاً زود جواب بديد.
    تشكر

حـــــرفـه ای Masоud's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

با سلام
    من يه لپ تاپ سوني خريدم كه روش ويندوز ويستا نصب بود. بعد روش ويندوز 7 نصب كردم. از اون به بعد هر بار كه سيستمو روشن مي كردم ازم ميخواست كه انتخاب كنم كه با كدوم وينوز بالا بياد. چند روز پيش مجبور شدم سيستمو recovery كنم. فقط درايوي رو كه توش ويندوز ويستا نصب شده بدو recovery كردم. از اون موقع به بعد ديگه سيستم مستقيماً با ويندوز ويستا بالا مي ياد. لطفاً راهنمايي كنيد كه بايد چيكار كنم كه بتونم با ويندوز 7 بالا بيام.
    فقط خواهشاً زود جواب بديد.
    تشكر
    سلام

با این نرم افزار مشکل حل میشه.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    در بخش Add/Remove Enteries میتونی تنظیمش کنی.

موفق باشید

5. 2 کاربر از Masоud بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال vista7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    ذهنم...

پيش فرض

هم چنین با مراجعه به مسیر زیر هم میشه مشکل رو حل کرد
    کد:
    از اونجا میشه مدت زمان مهلت برای بالا آمدن و یا انتخاب سیستم عامل پیش فرض رو تعیین کرد

7. این کاربر از vista7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Masоud's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام

درسته .

ولی یه مشکل داره.

با یک اشتباه کوچک ممکنه ویندوز بالا نیاد !

موفق باشید

9. این کاربر از Masоud بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه elfy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شیراز کاکو

پيش فرض

سلام دوستان من یه سوال داشتم خدمتتون من
    من ابتدا ویندوز xp رو در درایو f سیستمم که primary هست نصب کردم بعدش ویندوز 7 نصب کردم که ویندوز 7 میاد اما ویندوز xp نمیاد برای این کار نرم افزار easybcd رو دانلود کردم و نصب کردم طبق دستور العمل عمل کردم و یه سیستم عامل xp اد کردم اما موقع اد کردم ارور میده که ارورش دقیق در زیر مینویسم در کل میگه ورژن جدید easybcd رو دانلود کنید که دانلود نمیشه و مشکل داره و یا دستی فایل boot.ini رو بسازید که من بلد نیستم بسازم خواهشا به من کمک کنید که ویندوز xp رو بوت کنم که باید پروژه تحویل بدم و به این سیستم عامل نیاز مبرم دارم با تشکر از همتون که همیشه به من کمک کردید اینم متن ارور

easybcd could not locate copy of ntldr on your hard drive.please download c copy of ntldr and ntdetect.com from
    htpp://neosmart.net/wiki/pages/biewpageattachments.action?pageif=196612 and copy them to drive c:\ in order for your newly-created entery to work.

اگه نباشه جاش خالی می مونه aqronis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام دوستان من یه سوال داشتم خدمتتون من
    من ابتدا ویندوز xp رو در درایو f سیستمم که primary هست نصب کردم بعدش ویندوز 7 نصب کردم که ویندوز 7 میاد اما ویندوز xp نمیاد برای این کار نرم افزار easybcd رو دانلود کردم و نصب کردم طبق دستور العمل عمل کردم و یه سیستم عامل xp اد کردم اما موقع اد کردم ارور میده که ارورش دقیق در زیر مینویسم در کل میگه ورژن جدید easybcd رو دانلود کنید که دانلود نمیشه و مشکل داره و یا دستی فایل boot.ini رو بسازید که من بلد نیستم بسازم خواهشا به من کمک کنید که ویندوز xp رو بوت کنم که باید پروژه تحویل بدم و به این سیستم عامل نیاز مبرم دارم با تشکر از همتون که همیشه به من کمک کردید اینم متن ارور

easybcd could not locate copy of ntldr on your hard drive.please download c copy of ntldr and ntdetect.com from
    htpp://neosmart.net/wiki/pages/biewpageattachments.action?pageif=196612 and copy them to drive c:\ in order for your newly-created entery to work.
    اول اینکه چرا درایو f پرایمری هست؟ از کجا اینو میگی؟ تو ویندوز سون و ویستا درایو c تغییر ظاهری میکنه.
    اگه از این بابت مطمئنی، سی دی ویندوز xp رو بزار، فایلهای ntldr و ntdetect قو از تو فولدر i380 کپی کن تو قسمت روت (اولین جای درایو) درایو f. بعد با همین برنامه بوت درست کن.
    اگه نیاز به boot.ini داری یه نوت پد باز کن و کد زیر رو توش کپی کن و با اسم boot.ini تو درایو f ذخیره کن.
    کد:
    به جای *XP Partition* تو کد بالا فقط عدد پارتیشن رو بزن. برای c باید 1 بزنی و برای d باید 2 و ...
    برای فهمیدن ترتیب درست پارتیشن تو هر ویندوزی روی my computer کلیک زاست کن و manage رو بزن و تو قسمت disk management ترتیب درست پارتیشن ها رو ببین.
    Last edited by aqronis; 17-02-2010 at 00:07.

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شیراز کاکو

پيش فرض

اول اینکه چرا درایو f پرایمری هست؟ از کجا اینو میگی؟ تو ویندوز سون و ویستا درایو c تغییر ظاهری میکنه.
    اگه از این بابت مطمئنی، سی دی ویندوز xp رو بزار، فایلهای ntldr و ntdetect قو از تو فولدر i380 کپی کن تو قسمت روت (اولین جای درایو) درایو f. بعد با همین برنامه بوت درست کن.
    اگه نیاز به boot.ini داری یه نوت پد باز کن و کد زیر رو توش کپی کن و با اسم boot.ini تو درایو f ذخیره کن.
    کد:
    به جای *XP Partition* تو کد بالا فقط عدد پارتیشن رو بزن. برای c باید 1 بزنی و برای d باید 2 و ...
    برای فهمیدن ترتیب درست پارتیشن تو هر ویندوزی روی my computer کلیک زاست کن و manage رو بزن و تو قسمت disk management ترتیب درست پارتیشن ها رو ببین.
    دوست عزیز با تشکر اط شما بنده تمام این کار ها رو کردم باز ویندوز بوت نشد و هنگام بوت شدن مینویسه please insert cd windowns and repair و هر موقع هم cd ویندوز میزارم چیزی به اسم repair نداره که من repair کنم

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شیراز کاکو

پيش فرض

کسی جواب نمیده ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •