تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 22 از 27 اولاول ... 12181920212223242526 ... آخرآخر
نمايش نتايج 211 به 220 از 262

نام تاپيک: مشکلات حرفه ای ویندوز

آخر فروم باز DrXoX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تـــــــهران پلاک 0 اسمم:محمد

پيش فرض

وقتی سیستمم را روشن می کنم پیغام میده press f1 to continue و باید f1 را بزنم تا ویندوز بالا بیاد. چرا این پیغام را می ده؟ می شه آن را کنسل کرد؟ خیلی خیلی ضروریه، لطفاً کمکم کنید.
    سلام

وارد Bios بشيد و كليدي كه تنظيمات رو به حالت پيش فرض برميگردونه رو بزنيد(F5) و بعد با زدن كليد F10

تغييرات رو Save كنيد احتمال زياد درست ميشه

موفق باشيد

پروفشنال shahabmusic's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    New Zealand-Auckland

پيش فرض

وقتی سیستمم را روشن می کنم پیغام میده press f1 to continue و باید f1 را بزنم تا ویندوز بالا بیاد. چرا این پیغام را می ده؟ می شه آن را کنسل کرد؟ خیلی خیلی ضروریه، لطفاً کمکم کنید.
    این زمانی اتفاق میافته که شما تنظیمات نرم افزاری بایوس با تنظیمات سخت افزاری تغییر بکنه، در بیشتربن موارد مثلا شما 2تا سی دی رام دارید و یک هار و بایوس رو تنظیم می کنید که هارد مستر بوت باشه و سی دی رام ها اسلیو، حالا وقتی یه سی دی رام رو از کیس خارج کنی موقع بوت آپ ارور میده که یه چیزی حذف شده بازم می خوای ادامه بدی؟ شما میگی بله.

حالا حلش کن:
    برو تو ستاپ مادربرد، primary master رو بزار روی هارد و Primary Slave یا Secondary Slave رو بزار روی سی دی رام و 2تای باقیمونده رو Disable یا Off کن.
    مشکل حل میشه.

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    New Zealand-Auckland

پيش فرض

گزینه ی سوم از راه cd - boot رفتم
    حالا راهی داره ؟ میدونم وقتی یه xp اضافی تو استارت آپ باشه باید بری یه جایی
    و یه نوت پد رو ادیت کنی تا اون xp اضافیه بره اما حالا که میرم تو اون پده اصلا نمیشه
    ادیتش کرد
    از کجا اون نت پد رو پیدا می کنی که میخوای ادیتش کنی و نمیشه؟

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    New Zealand-Auckland

پيش فرض

سلام دوستان
    مي خواستم بدونم كه چجوري مي تونم توي يك شبكه LAN يا هر شبكه خانگي اطلاعات را به اشتراك بذارم(Shared) دقيقا بايد چيكار كنم ( مثلا توي يك كافي نت مي خواهم دوست بغل دستي و اعضاي آن شبكه بتونند از يك فايلي كه من دانلود كردم استفاده كنند )حالا بايد چيكار كنم؟
    قبلا از شما ممنونم
    يا علي
    شکل کلیش اینه که روی فایل مورد نظر راست کلیک کنی و توی قسمت Sharing and Security... رفته و گزینه Do not share this folder رو به Share this folder تغییر بدی و OK کنی.
    و همه کامپیوتر های توی شبکه می تونن برن داخل آیکون My network places و اون فایل رو ببینن.
    ولی امروزه همه مراکز عمومی که شبکه کامپیوتری دارن، کاربر رو محدود کردن و اجازه دسترسی به این امکانات نیست مگر اینکه administrator باشی.

حـــــرفـه ای mahdi7610's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

وقتی می خوام یکی از درایو هام را با کلیک کردن باز کنم پیغام میده که فایل copy.exe را پیدا نمی کنه و از این طریق باز نمی کند باید راست کلیک کرده و درایو را باز کنم. خیلی کاره سختیه امتحان کنید!!؟؟ به نظر شما علتش چیه؟ چه طوری می شه برطرفش کرد؟؟
    سلام دوست عزیز

copy.exe یکی از فایلهای سیستمی هستش که توی پوشه system32 قرار داره .

این فایل از روی سیستم شما پاک شده بنا به دلایلی مثل ویروسی شدن .

یادتون باشه ما ویروسی به اسم copy.exe هم داریم .

شما باید سیستم خودتون را ریپیر کنید . تا فایل پاک شده بازسازی بشه .

حـــــرفـه ای mahdi7610's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

گزینه ی سوم از راه cd - boot رفتم
    حالا راهی داره ؟ میدونم وقتی یه xp اضافی تو استارت آپ باشه باید بری یه جایی
    و یه نوت پد رو ادیت کنی تا اون xp اضافیه بره اما حالا که میرم تو اون پده اصلا نمیشه
    ادیتش کرد
    باید بری و فایلهای سیستمی ویندوز را از حالت مخفی از فولدر اپشن در بیاری . بعد توی root درایو c یه فایل مخفی نوت پد هستش که دیده می شه و باید اونا باز کنی و اسم ویندوزی را که نمی خوای پاک کنی و بعد از منوی فایل گزینه save را بزنی .

آخر فروم باز winxp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

سلام دوست عزیز

copy.exe یکی از فایلهای سیستمی هستش که توی پوشه system32 قرار داره .

این فایل از روی سیستم شما پاک شده بنا به دلایلی مثل ویروسی شدن .

یادتون باشه ما ویروسی به اسم copy.exe هم داریم .

شما باید سیستم خودتون را ریپیر کنید . تا فایل پاک شده بازسازی بشه .

سلام دوست من

ماله شما 100% ویروسه

با انتی پاکش کن

موفق باشی

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    افلاک

پيش فرض

وقتی می خوام یکی از درایو هام را با کلیک کردن باز کنم پیغام میده که فایل copy.exe را پیدا نمی کنه و از این طریق باز نمی کند باید راست کلیک کرده و درایو را باز کنم. خیلی کاره سختیه امتحان کنید!!؟؟ به نظر شما علتش چیه؟ چه طوری می شه برطرفش کرد؟؟
    دوستان فراموش كردن بگن؛ برو تو تموم درايوها و فيلAutorun.inf رو پاك كن (ممكنه مخفى باشه).

پروفشنال Farahmand Farshidy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام به همه دوستان!!

فکر کنم همه این تاپیک را فراموش کردن!

خیلی هم زیر افتاده بود!

حالا من با یه سوال تقریباً سخت میخوام این تاپیک را دوباره بیارم بالا و از دوستان میخام دنبال جواب بگردن!

زمانی که میخواهیم تا یه فایل و یا پوشه را به شکل سیستمی مخفی کنیم از کد های Attrib برای اینکار استفاده میکنیم درسته؟ حالا این کد های Attrib چی بلایی بالای فایل ها و پوشه های مان میاورد که با تعویض ویندوز هم فایل ها قابل دید نیستند؟ اگر تنظیماتی را در رجیستری انجام میده پس با تعویض نمودن ویندوز و یا System Restore مشکل باید حل بشه پس معلوم میشه که تنظیمات در رجیستری نیست و به نظر من تنظیمات بالای خود فایل و یا پوشه اعمال میشه.پس اگر تنظیمات بالای خود فایل است پس این تنظیمات در چی قسمتی از فایل اعمال میشه؟

مؤفق باشید!!
    فرهمنــــــــــد

پروفشنال babak_deghat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    شــیــر ا ز

پيش فرض

این اواخر symantec antivirus یه ویروس به اسمhopster.exeکشف کرده که نمیتونه درستش کنه یا حتی پاکش کنه.آنتی ویروسم هم آپدیت شده است . لطفا بفرمایید چه کار کنم؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •