تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 22 از 171 اولاول ... 121819202122232425263272122 ... آخرآخر
نمايش نتايج 211 به 220 از 1701

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون های 2012 LG

M Ơ Ɗ Є Ʀ ƛ Ƭ Ơ Ʀ VAHID's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    "فروم" ها خانه دوم ما

پيش فرض

LW65100 پارسال کنتراست بالاتر، 200 هرتز، پنل مات که انعکاس نور کمتری داشت.
    LM66100 هم 100 هرتز با پنل براق اما سه بعدی بهتر و طراحی قشنگتر ، قابلیت تنظیم عمق صدای 3 بعدی، کنترل جادویی جدیدتر و بهتر، و احتمالا از لحاظ پردازنده و سیستم اسمارت هم قویتره. (شاید پشتیبانی از فرمت های بیشتری هم داشته باشه که مطمئن نیستم اینو، باید یکی از دوستان بخره و بگه تجربشو)
    گرچه هنوز وقت نکردم درست و حسابی تحقیق کنم و بررسی های خارجیشونو بخونم و اطلاعاتم در همین حده.

ممنون

بعد یعنی مدل 66100 100هرتز هست؟؟این که خوب نیست...
    قیمت این مدل معلوم نیست؟؟

باز 65100 200 هرتز هست

اونوقت 67100 چند هرتزه؟؟

2. این کاربر از VAHID بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال parham511's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    Ma$aD

پيش فرض

به جز مدل 96000 که فول ال ای دی هست تفاوت سایر مدلها 86000 . 76100 و 66100 . 67100 در چی هست ؟ به نظر من یا 96000 باید خرید یا 66100 که از همه ارزونتره چون تفا وت این مدلها فکر کنم تو قابلیت انطباق هرتز اونها هست اگه غیر از این هست لطفا بگید .

هرتز واقعی خیلی مهمه دیگه، نشونگر قدرت یک پنله.
    LM8600 مثلا پردازنده 2 هسته ای داره مثل LM9600. اما فوا ال ای دی نیست و ساب داخلی نداره، و 200 هرتزه.
    LM76100 پنلش 200 هرتزه.
    LM66100 و LM67100 هم 100 هرتز هستن، اما در کنتراست داینامیک که کمپانی جهانی LG اعلام کرده باهم فرق دارند و LM67100 بهتره کنتراستش.

تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    Ma$aD

پيش فرض

ممنون

بعد یعنی مدل 66100 100هرتز هست؟؟این که خوب نیست...
    قیمت این مدل معلوم نیست؟؟

باز 65100 200 هرتز هست

اونوقت 67100 چند هرتزه؟؟

76100 و 8600 200 هرتزن
    9600 400 هرتز

بقیه سری LM همه 100 هرتزن

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میتونید مشخصات واقعی رو ببینیید

سری LM بطور میانگین مزیتشون طراحی بهتر، دقت رنگ فوق الاده عالی، 3بعدی بهتر.
    اما پنل براق که انعکاس نور داره کمی و کنتزاست گاها کمتر نسبت به نمونه های پارسال.
    Last edited by parham511; 16-06-2012 at 22:42.

5. این کاربر از parham511 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

اگر امکان داره یکی از دوستان لطف کنه و بگه انطباق هرتز در چه چیزی تاثیر مثبت داره؟ یا اینکه اگر بالاتر باشه کدام ویژگیه تی وی بهتر میشه؟ کلا یک توضیح مختصر اگر بدید ممنون میشم. و در اخر بگید 100 هرتز کافیه یا نه؟

تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    Ma$aD

پيش فرض

اگر امکان داره یکی از دوستان لطف کنه و بگه انطباق هرتز در چه چیزی تاثیر مثبت داره؟ یا اینکه اگر بالاتر باشه کدام ویژگیه تی وی بهتر میشه؟ کلا یک توضیح مختصر اگر بدید ممنون میشم. و در اخر بگید 100 هرتز کافیه یا نه؟

برای دیدن قابلیت انطباق (MCI) مدلهای 2012 اینجارو ببینید:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و اما در باره MCI:
    مثلا اینجا راجع به مدل LW9800 پارسال توضیح داده:

The MCI bit of this spec stands for Motion Clarity Index, revealing that the 1000 bit is essentially LG claiming that the 55LW980T delivers a 1000Hz-like effect. This is thanks to a combination of the screen's high native refresh rate, a scanning backlight, and motion interpolation processing.

ایتطور که خودشون میگن اگه بالاتر باشه تو تصاویر متحرک تصویر کمتر دچار تاری میشه.
    Last edited by parham511; 16-06-2012 at 23:03.

8. این کاربر از parham511 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه test14's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با توجه به وجود گارانتی معتبر ، جشنواره و هدیه سینمای خانگی بقیمت 400 تومان با 47 اینچ و هدیه سینمای خانگی بقیمت 1 میلیون تومن با 55 اینچ، همچنین هزینه ارسال تلویزیون از بانه . ریسکهایی که خرید از اونجا بانه ذاره و ممکنه جبران ناپذیر باشه، اینکه تلویزیونهای اونجا احتمالا پشتیبانی از زبان فارسی نداشته باشن و از لحاظ آپدیت متفاوت باشن هم گزینه هاییه که باید بهش فکر کرد.
    مخصوصا عدم وجود گارانتی و پشتیبانی تعمیرات در سالهای آینده توسط گلدیران، که اگه 6 سال بعد مشکلی پیدا کرد و یک برد مثلا خراب شد باید دنبال بردش تو بانه بگردین چون احتمالا گلدیران هیچ پشتیبانی ازش نمیکنه.
    دوست عزيز هم tv زبان فارسي داره هم دفترچه اش راهنما به زبان فارسي داره! كم كم داري نا بي طرف ميشي ها! در ضمن تو سايز 47 حداقل يك ميليون اختلاف هست اين سينماي خانگي رو هم با 200 تومان ميشه گرفت باهاش پس هنوز 800 اختلاف وجود داره سايز 55 كه ديگه جاي خود دارد...

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من شنیدم که فعال شدن دیجیتال تلویزیون های ال جی فقط با کنترل مخصوص تعمیرکاران که فقط دست خود نمایندگی های مجاز است ،امکان پذیر می باشد.
    پس اگه این موضوع درست باشه این مورد هم یکی از معایب تلویزیون های بدون گارانتی است.
    من نميدونم يه سري اين حرفها رو از كجا ميارن! اوني كه شما ميگي مال پاناسونيكه كه بدون گارانتي هاش گيرنده ديجيتال نداره كلا! ال جي حداقل ايني كه من گرفتم داره خيلي راحتم تنظيم ميشه كنترل عجيب غريبم نميخواد من كه دفعه اولم بود دو ديقه اي تنظيم كردم ، همه شبكه هاي ديجيتالم با يه آنتن روميزي مسخره گرفت!
    در مورده عينك هم جايي كه من خريدم يه كاميونم ميخواستي داشت دونه اي 8 هزار تومان

11. این کاربر از test14 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    Ma$aD

پيش فرض

دوست عزيز هم tv زبان فارسي داره هم دفترچه اش راهنما به زبان فارسي داره! كم كم داري نا بي طرف ميشي ها! در ضمن تو سايز 47 حداقل يك ميليون اختلاف هست اين سينماي خانگي رو هم با 200 تومان ميشه گرفت باهاش پس هنوز 800 اختلاف وجود داره سايز 55 كه ديگه جاي خود دارد...

من گفتم شاید پشتیبانی از زبان فارسی نداشته باشه، نگفتم که حتما نداره، نمیدونستم اینو.

بعدم دوست عزیز 2 مدل سینما خانگی هدیه هست با 47 اینچها، یه مدل HL-860 که گارانتی دارش 387 تومنه و بی گارانتیش تو بانه 450 تومن.
    یه مدل دیگه هم هست LH-876 که گارانتی دارش 600 تومنه و بدون گارانتیش 700 تو بانه.
    لطفا اول قیمتشو بپرسید بعد جمع و تفریق و حساب کتاب کنید که دوستانم به اشتباه نیوفتن.

در ضمن اگه تلویزیونتونو نصب کردین خوشحال میشیم از تجربه کاریتون یکم برا ما بگید استفاده کنیم.
    ممنون
    Last edited by parham511; 17-06-2012 at 09:19.

تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    Ma$aD

پيش فرض

من نميدونم يه سري اين حرفها رو از كجا ميارن! اوني كه شما ميگي مال پاناسونيكه كه بدون گارانتي هاش گيرنده ديجيتال نداره كلا! ال جي حداقل ايني كه من گرفتم داره خيلي راحتم تنظيم ميشه كنترل عجيب غريبم نميخواد من كه دفعه اولم بود دو ديقه اي تنظيم كردم ، همه شبكه هاي ديجيتالم با يه آنتن روميزي مسخره گرفت!
    در مورده عينك هم جايي كه من خريدم يه كاميونم ميخواستي داشت دونه اي 8 هزار تومان
    در مورد عینک هم تو اروپا و امریکا قیمت هر عینکش 20 دلار بود تا چند وقت پیش مدلهای جدیدش که فبها! وقتی دلار 1200 بود عینکهاشو میگفتن خود گلدیران 17-25 تومن قیمت میده.

ولی توی مشهد هیچ نمایندگی متاسفانه پیدا نکردم که عینک جدا بفروشه....
    الان که گرونتر شده بعیده کمتر از 30 قیمت بدن.
    شما اگه 8 قیمت گفتن بهتون بدونین خرید خودشون 4 دلارم کمتر بوده در حالی که الآن دست دومشم تو آمازون از 4 تا 8 دلار قیمت گذاشتن.
    اگه تلفن فروشگاهیو که خریدیدو پ.خ کنید ممنون میشم.
    Last edited by parham511; 17-06-2012 at 09:23.

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

در مورد عینک هم تو اروپا و امریکا قیمت هر عینکش 20 دلار بود تا چند وقت پیش مدلهای جدیدش که فبها! وقتی دلار 1200 بود عینکهاشو میگفتن خود گلدیران 17-25 تومن قیمت میده.

ولی توی مشهد هیچ نمایندگی متاسفانه پیدا نکردم که عینک جدا بفروشه....
    الان که گرونتر شده بعیده کمتر از 30 قیمت بدن.
    شما اگه 8 قیمت گفتن بهتون بدونین خرید خودشون 4 دلارم کمتر بوده در حالی که الآن دست دومشم تو آمازون از 4 تا 8 دلار قیمت گذاشتن.
    اگه آدرس یا تلفن فروشگاهیو که خریدیدو پ.خ کنید ممنون میشم.
    عينك هاي اكتيو سوني قيمتش 40 بود و ال جي رو 8 ميگفت آدرس و تلفن هم الان دم دست ندارم ولي تو پيرانشهر يه پاساژي هست كه نبش هر دو طرف تلويزيون ميفروشن دو تا برادرن همه ميشناسن اگه بريد حتما پيداشون ميكنيد.
    اما در مورد تجربه lm5800 :
    من يه چند ماهي بود دنبال tv بودم و همونطور كه گفتم بعد از كلي تحقيق و بررسي رسيدم به panasonic vt30 كه يهو همه چيز كن فيكون شد و قيمت ها رفت بالا اومدم رو st30 كه اونم متاسفانه ديگه شهرهاي مرز نيومد (قبل از گروني ها ميشد 1200 سايز 42 رو گرفت از بانه!) يه كم تعلل و دودلي كار دستم داد ديگه هم نتونستم خودمو به قيمت 2100 الانش راضي كنم تو نمايندگي
    هر چي صبر كردم اين st50 il نيومد ايران كه نيومد حالا حالاها هم نمياد اينطور كه بوش مياد.
    گزينه بعدي تو tv هاي قيمت مناسب lw57000 بود ولي كه نسبت به قيمت كيفيت و امكانات قابل قبولي داشت (با توجه به پيشرفت سريعه تكنولوژي و اومدن oled ها به شخصه اعتقادي به زياد هزينه كردن در مورد tv ندارم چون با اين اوضاع هر 3 يا 4 سال يه بار بايد tv رو عوض كرد) در ضمن شما جي 1.5 ميليون ميتوني 3 يا 4 ميليون هزينه كني و يه tv hi end بگيري كه نسبت به قيمت تفاوت چنداني تو كيفيت و امكانت نداره و بيشتر امكانات اضافيش كاربرد چنداني نداره! بعدشم بشيني باهاش شبكه هاي sd ايران رو ببيني!!
    با توجه به توقعات من تا حالا اين tv خوب بوده تو تصائير hd و 3d كه كاملا راضيم ميمونه sd كه اين tv به نسبت پلاسماهاي پانا ضعيف تره ولي خوب شما sd رو با هر Tv ببيني همينه نميشه انتظار زيادي داشت. از لحاظ پخش فيلم از روي فلش هم كه بي نظيره هر چيزي ريختم رو فلش بي دردسر پخش ميكنه كه در مقايسه با سوني و پاناسونيك يه مزيت بزرگه. فقط با كنترلش زياد حال نكردم خوش دست نيست زياد شايدم هنوز عادت نكردم بهش تو تاريكي اصلا نميشسه باهاش كار كرد.
    اگه باز سوالي باشه در خدمتم

15. 3 کاربر از test14 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •