تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 22 از 23 اولاول ... 12181920212223 آخرآخر
نمايش نتايج 211 به 220 از 223

نام تاپيک: Dead Frontier

اگه نباشه جاش خالی می مونه HOPE666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

منم دوباره بعد یکی دو سال میخوام بازی کنم یوزرم H0PE

یوزرم پاک شدo :| مگه توی این یکی دو سال سرور ریست کرده ؟؟
    Last edited by HOPE666; 22-02-2013 at 11:57.

اگه نباشه جاش خالی می مونه marde tanhayi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    هر جا تنهایی باشه

پيش فرض

نمی دونم ولی مال منم پاک شده تا اونجایی که من می دونم اگه کردیت نخری بازی بی فایده است چون وقتی به سطح 30 رسیدی رفتی شهر پروجکت 13 انکبوتها حساب ادم رو می رسن و نمی شه با اونها داخل یک جمع جنگید و باید مسلسل داشته باشی و تیر درست حسابی هم با پولی که از فروش کردیت به دست اوردی بخری دسدت رو رو تیر بگذاری بری جلو

منم چند روزه دو باره حوس کردم بازی کنم ولی یک اشتباه کردم او امدم پرجکت 13 اینجا گیر افتادم لول

اشتباه هم این بود رو نارنجک انداز کار کردم مسلسل رو تا 50 کار کردم و رفتم روی نارنجک تا 20 حالا هم سطحم 23 هست اینجا انکبوتها عمونم رو بریدن باید فقط رو مسلسل کار می کردم
    نام کار بری من هم moj64 هست

ویژگی کاراکتر چی هست؟ مال من 30 درصد ex بیشتر هست
    Last edited by marde tanhayi; 23-02-2013 at 19:23.

3. این کاربر از marde tanhayi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه HOPE666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

منم یوزر دوباره ساختم لول 16 یوزرم persian0611 است یک سوال این تخته و چوب و میخ کجا بدرد میخوره ؟؟
    من مهندس هست میشه باش زره تعمیر کرد
    کردیت چی هست ؟؟ چطور میشه خرید ؟؟

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    هر جا تنهایی باشه

پيش فرض

منم یوزر دوباره ساختم لول 16 یوزرم persian0611 است یک سوال این تخته و چوب و میخ کجا بدرد میخوره ؟؟
    من مهندس هست میشه باش زره تعمیر کرد
    کردیت چی هست ؟؟ چطور میشه خرید ؟؟
    یه چکش یه میخ یه تخته با خودت داشته باش
    وقتی کیف ایتمت حین لات کردن پر شد یه خونه یا انباری تک درب پیدا کن ( یه ورودی داشته باشه در پشتی نداشته باشه به این دقت کن )

برو جلو در b بگیر در رو تخته می کنه جونورا نمی تونن بیان تو بعد چند ثانیه دکمه o بزن برو تو می تونی ایتم ها رو تو انباری بگذاری و یا تو بازار بفروشی پولهات هم می تونی به ریزی بانک
    اونی که باید دقت کنی اینه که ایتم های توی بازار رو باید به قیمتی بگذاری که سریع فروخته شه تا بتونی ایتم جدید ها رو بگذاری تو بازار
    تو انبار خودت هم میخ و تخته و جون یدکی همیشه داشته باش ÷

6. این کاربر از marde tanhayi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه MrSeRiouS's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    In DrEaMs

پيش فرض

سلام
    دوستان هنوزم کسی این بازی رو می ره ؟
    با کمترین سرعت می شه بیشترین لذت رو برد ها !
    تو رو خدا چند نفر بیان با هم قرار بذاریم تابستون رو با هم بازی کنیم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

من بعدن مي يام
    اين همه بازي هست كي مي ياد اين رو بازي كنه.
    حالا من بعدن مي يام يه نگاهي مي ندازم . يه بار اومدم كند بود رفتم بيرون
    يه بازي ديگه هم هست اسمش SAS Zombie Assault 3
    تول اينجا ثبت نام مي كني [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بعد مي ري اينجا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    هر جا تنهایی باشه

پيش فرض

سلام
    دوستان هنوزم کسی این بازی رو می ره ؟
    با کمترین سرعت می شه بیشترین لذت رو برد ها !
    تو رو خدا چند نفر بیان با هم قرار بذاریم تابستون رو با هم بازی کنیم
    من هنوز تو همون لول 30 هستم به خاطر انتخابات سرعت با این قطع و وصل نمی شه بازی کرد شاید بعد انتخابات بازی کنم حالا حال نمی ده زیاد قطع وصل می شه

از من به تو گفتن تا سطحت بیشتر از 35 نشده نیا سمت شهر 3 که خیلی خطر ناکه اگه دست یه عنکبوت به افتی هیچی جلو دارش نیست

و حتما روی مسلسل کار کن که بهتر از بقیه است نارنجک انداز و اره برقی هم بی خیال شو چون نمی شه به خاطر صدا شون استفاده کرد

من بعدن مي يام
    اين همه بازي هست كي مي ياد اين رو بازي كنه.
    حالا من بعدن مي يام يه نگاهي مي ندازم . يه بار اومدم كند بود رفتم بيرون
    يه بازي ديگه هم هست اسمش SAS Zombie Assault 3
    تول اينجا ثبت نام مي كني [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بعد مي ري اينجا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سطح اخرش رفتم سرعت بازی انلاینش کمه و ایراد داره باید تکی بازی کرد دیگه اینکه بازی پولی است تا پول خرج نکنی سلاح خفن گیرت نمی یاد سلاح ها معمولی هست و ادم مجبوره با موس زیاد ور بره و اون هم باعث می شه ماوس سریع خراب شه بهت قول میدم بیشتر از 2 هفته نتونی بازی رو ادامه بدی

آخر فروم باز Little Sparrow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

ما اون همه میگیفتیم بیاید بازی بیاید بازی هیچکس نمیومد‌ ، تا ما بازی رو ول میکنیم همه میان توی بازی
    در مورد دوستانی که بعد یه مدت بازی اکانتشون حذف شده باید بگم که اکانت هایی که Inactive هستن طبق این فرمول بعد یه مدتی حذف میشن:

Level 1 - 10 accounts get deleted after 7 weeks of inactivity
    Level 11 - 20 accounts get deleted after 11 weeks of inactivity
    Level 21 - 30 accounts get deleted after 15 weeks of inactivity
    Level 31 - 40 accounts get deleted after 19 weeks of inactivity
    Level 41 - 50 accounts get deleted after 23 weeks of inactivity
    Level 51 - 200 accounts are safe from auto-deletion
    همچنین اکانت هایی که هر مقدار Credit بخرن یا Gold Membership از حذف شدن در امان هستن.حالا هر لولی باشن.
    موفق باشید.
    Last edited by Little Sparrow; 06-06-2013 at 18:54.

11. این کاربر از Little Sparrow بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه MrSeRiouS's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    In DrEaMs

پيش فرض

خب ... انگار قرار نیست کسی این تاپیک رو بکشونه بالا ...
    پس خودم یه دستی به سر و روش می کشم ... می خوام چند تا دلیل بیارم که چرا بین این همه MMORPG بهتره این بازی رو انتخاب کنین :
    1- ببینین DeadFrontier اولین بازی ای هست که تحت عنوان MMO و در سبک Horror عرضه شده ، پس طبیعتاً تجربه ی بیشتری در این زمینه داره و آپدیت هاش هم همیشه انجام می شه
    2-این بازی به Area های مختلف تقسیم شده و علی رغم داشتن فضای خیلی خیلی بزرگ ، به علت این تقسیم خیلی خیلی سریع لود می شه
    3- فضای بازی اون قدر بزرگه که اگر بخواین از یک شهر به شهر دیگه برین حداقل نیم ساعت باید مسافت طی کنین ( البته اگه وسط مسیر کشته نشین ! )
    4- بازی فقط به جنگیدن با زامبی ها محدود نمی شه ... بلکه می تونین توی پایگاهتون ماموریت دریافت کنین ، با بقیه خرید و فروش کنین ، چت کنین و حتی با بقیه تمرین کنین
    5- بازی کاملاً F2P هست . اگرچه نباید تا لول 40 به شهر چهارم بازی رفت ، اما کسی که خرج نمی کنه هم می تونه با تلاش بیشتر خودش رو به سطوح بالاتر برسونه
    6- بازم بگم ؟

خـــــُ
    حالا از این حرفا گذشته آی دی من توی بازی : MegaViRuS
    درضمن شما می تونین با فشردن دکمه ی F2 و نوشتن اسم کسی که می خواین باهاش بازی کنین ، من رو یا هرکس دیگه ای رو توی بازی پیدا کنین و باهاش بازی کنین
    به زودی آپدیت خواهد شد ...
    Last edited by MrSeRiouS; 17-06-2013 at 08:17. دليل: آپدیت

13. 5 کاربر از MrSeRiouS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Little Sparrow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

خب ... انگار قرار نیست کسی این تاپیک رو بکشونه بالا ...
    پس خودم یه دستی به سر و روش می کشم ... می خوام چند تا دلیل بیارم که چرا بین این همه MMORPG بهتره این بازی رو انتخاب کنین :
    1- ببینین DeadFrontier اولین بازی ای هست که تحت عنوان MMO و در سبک Horror عرضه شده ، پس طبیعتاً تجربه ی بیشتری در این زمینه داره و آپدیت هاش هم همیشه انجام می شه
    2-این بازی به Area های مختلف تقسیم شده و علی رغم داشتن فضای خیلی خیلی بزرگ ، به علت این تقسیم خیلی خیلی سریع لود می شه
    3- فضای بازی اون قدر بزرگه که اگر بخواین از یک شهر به شهر دیگه برین حداقل نیم ساعت باید مسافت طی کنین ( البته اگه وسط مسیر کشته نشین ! )
    4- بازی فقط به جنگیدن با زامبی ها محدود نمی شه ... بلکه می تونین توی پایگاهتون ماموریت دریافت کنین ، با بقیه خرید و فروش کنین ، چت کنین و حتی با بقیه تمرین کنین
    5- بازی کاملاً F2P هست . اگرچه نباید تا لول 40 به شهر چهارم بازی رفت ، اما کسی که خرج نمی کنه هم می تونه با تلاش بیشتر خودش رو به سطوح بالاتر برسونه
    6- بازم بگم ؟

خـــــُ
    حالا از این حرفا گذشته آی دی من توی بازی : MegaViRuS
    درضمن شما می تونین با فشردن دکمه ی F2 و نوشتن اسم کسی که می خواین باهاش بازی کنین ، من رو یا هرکس دیگه ای رو توی بازی پیدا کنین و باهاش بازی کنین
    به زودی آپدیت خواهد شد ...
    ایول امید پا برجا هست.
    من خودم هر چند وقت یه بار به این بازی سر میزنم ببینم چیا اضافه میشن بهش ولی چون بازی خیلی یکنواخت هست دوباره ول میکنم.
    اپدیت هاش هم دیگه جدیدا چیزه خاصی جز اسلحه های پولی اضافه نمیکنه.چون بازی تکمیل شده.Mission ها اومدن.OA اومده به همراه سیستم Barricade و ورود به ساختمون ها.کلا همه ی اپدیت هاش اومدن و دیگه چیزه جدیدی اضافه نمیشه بهش برای همین کسل کننده میشه.

15. این کاربر از Little Sparrow بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •