تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 219 از 329 اولاول ... 119169209215216217218219220221222223229269319 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,181 به 2,190 از 3281

نام تاپيک: مشکلات مربوط به گوشی های اندرویدی

حـــــرفـه ای malkemid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

جی 3 هست گوشیتون؟

کاربر فعال انجمن عکاسی ، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری AliSub's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Mazandaran

پيش فرض

سلام
    g2 mini هست.
    مصرف باتریش درسته؟

تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

یکم اسکرین درصدش زیاده ولی با توجه به اینکه میگید رو 70% هست همیشه منطقی به نظر میاد. بقیه هم منطقیه.

4. این کاربر از malkemid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

سلام دوستان.

از عزیزان اهل فن یه سؤال دارم. من گوشیم مدل Galaxy S2 I9100G اه. الآن هم رامش کاستومه از مدل CyanogenMod CM11. مشکلی که باهاش دارم اینه که با این استفاده زیادی ازش نمی‌کنم ولی هر روز باید 2 بار شارژش کنم.

اینم عکسش:

جالبه که از وقتی که این اسکرین‌شات رو گرفتم تا الآن که آپلودش کردم و دارم این متن رو می‌نویسم درصد شارژ باتریش به 78 درصد رسیده. یعنی ظرف کمتر از 10 دقیقه 4 درصد کم شده.

رام هم فرش نصب شده و الآن چیز اضافه‌ای توش نداره. وایفای و دیتای سیم‌کارت هم فقط مواقع ضروری روشن می‌کنم. روشنایی صفحه هم در پایین‌ترین حد ممکنه.

البته این رو هم بگم که این مشکل دشارژ شدن سریع باتری 6 -7 ماهی هست که شروع شده. بعضی وقتا که سرعت تخلیه خیلی بالاست زیر لنز پشت گوشی داغ می‌شه. دمای باتری هم که تو DU Battery نشون می‌ده بالا می‌ره.

حالا نمی‌دونم ایراد از اندرویده یا مشکل از باتریه. دوستان لطفن یه کمکی به من بکنن.

تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

برای اینکه ببینی ایراد سخت افزاریه یا نرم افزاری، یه رام رسمی فلش کن ببین چطور میشه

7. این کاربر از malkemid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

بالأخره موفق شدم رام (البته نه رسمی اما مبتنی بر رام رسمی) Fantasy 3.0 رو روش نصب کنم. حالا باید یه مدت تست کنم ببینم مشکل از چیه. اگه اینم جواب نداد می‌گردم حتمن یه رام رسمی واقعی فلش می‌کنم ببینم چه اتفاقی می‌افته.

حتی رام Omni Lillipop هم این مشکل رو داشت. با این که ادعا شده اندروید L مدیریت بهینه‌تری روی مصرف باتری داره.

به هر حال ممنونم.

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Mazandaran

پيش فرض

گوشیم g2 mini بعضی وقتها توی دوربین بعد از چندتا عکس گرفتن ارور میده و از دوربین میاد بیرون و من دوباره باید برم دوربین رو باز کنم.
    unfortunately, Camera stop. این ارور رو میده.!!!!!
    ریست فکنوری کردم درست نشد.
    چه کنم؟

حـــــرفـه ای runner's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    جنت آباد

پيش فرض

باسلام من برنامه handset sms رو روی one x نصب کردم سرعت اسکرولش خیلی پایینه.ایا راهی داره سرعت اسکرول رو بالا ببرم؟
    شاید به خاطر حجم بالای اس ام اس های تبادل شده باشه
    با توجه به رم موقت 1 گیگ گوشیتون
    شما اس ام اس های اضافی رو پاک کنین اگر هم میبینین سرعت گوشی در مجموع قابل قبول هست برنامه مدیریت اس ام اس تون رو عوض کنین
    Go SMS - EvolveSMS - Chomp SMS این ها برنامه های مناسبی ان تعداد برنامه خیلی زیاد هست تست کنین

سلام
    شاید این سوالی که میپرسم تکراری باشه
    تو اندروید کیت کت نمیشه رو کارت مدیریت کرد؟
    خود گوشی فایل منیجر نداره با Es file manager اصلا نمیشه توش کاری کرد !
    غیر از روت کردن راه دیه ای نداره؟
    گوشی Desire 816
    از این ورژن به بعد دسترسی محدود شده ولی شما به صورت پیش فرض میتونین بعضی از برنامه ها رو که سیستم عامل اجازه میده رو به مموری کارت منتقل بدین
    اگر هم فایل میخواین کپی کنین رو مموری کارت در داخل موبال بله روش داره به زودی یک آموزش تهیه میکنیم میذاریم!

سلام دوستان
    حدود دو روزه وقتی کسی زنگ میزنه صدا رد و بدل نمیشه.نه صدای من به طرف مفابل میرسه نه صدای اون.هرکاری میکنم درست نمیشه.کسی نمسدونه مشکل سخت افزاری هس یا نرم افزاری؟
    گوشیم htc one m7 هس
    اول در زمان تماس اطمینان پیدا کنین که Mute رو فعال نکرده باشید اگر هم مطمئن هستین از غیر فعال بودنش تنظیمات خاص دیگه ای نداره پس به خاطر اینکه مطمئن بشین نرم افزاری هست یا نه یه فکتور ریست انجام بدین و اگه مشکل پا بر جا بود به احتمال خیلی زیاد سخت افزاری هست و به یک تعمییر کار نشون بدین

گوشیم g2 mini بعضی وقتها توی دوربین بعد از چندتا عکس گرفتن ارور میده و از دوربین میاد بیرون و من دوباره باید برم دوربین رو باز کنم.
    unfortunately, Camera stop. این ارور رو میده.!!!!!
    ریست فکنوری کردم درست نشد.
    چه کنم؟
    شما رام رسمی دارین یا کاستوم رام ریختین؟

11. این کاربر از runner بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Mazandaran

پيش فرض

شاید به خاطر حجم بالای اس ام اس های تبادل شده باشه
    با توجه به رم موقت 1 گیگ گوشیتون
    شما اس ام اس های اضافی رو پاک کنین اگر هم میبینین سرعت گوشی در مجموع قابل قبول هست برنامه مدیریت اس ام اس تون رو عوض کنین
    Go SMS - EvolveSMS - Chomp SMS این ها برنامه های مناسبی ان تعداد برنامه خیلی زیاد هست تست کنین

از این ورژن به بعد دسترسی محدود شده ولی شما به صورت پیش فرض میتونین بعضی از برنامه ها رو که سیستم عامل اجازه میده رو به مموری کارت منتقل بدین
    اگر هم فایل میخواین کپی کنین رو مموری کارت در داخل موبال بله روش داره به زودی یک آموزش تهیه میکنیم میذاریم!

اول در زمان تماس اطمینان پیدا کنین که Mute رو فعال نکرده باشید اگر هم مطمئن هستین از غیر فعال بودنش تنظیمات خاص دیگه ای نداره پس به خاطر اینکه مطمئن بشین نرم افزاری هست یا نه یه فکتور ریست انجام بدین و اگه مشکل پا بر جا بود به احتمال خیلی زیاد سخت افزاری هست و به یک تعمییر کار نشون بدین

شما رام رسمی دارین یا کاستوم رام ریختین؟
    سلام
    من از رام و . . . سر در نمیارم
    تازه گوشی خریدم! 2 روزه

حـــــرفـه ای runner's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    جنت آباد

پيش فرض

سلام
    من از رام و . . . سر در نمیارم
    تازه گوشی خریدم! 2 روزه
    با توجه به اینکه میگین 2روز هست خریدین و با فکتور ریست هم مشکل بر طرف نشده بهتره دنبال یه رام رسمی با ورژن بالاتر باشین
    گوشی با گارانتی هست یا بدونه گارانتی؟دست دوم که نخریدین؟

14. این کاربر از runner بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •