تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2185 از 2365 اولاول ... 11851685208521352175218121822183218421852186218721882189219522352285 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21,841 به 21,850 از 23644

نام تاپيک: راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

سلام.
    از بدنه rca پخش یه سیم بزن به بدنه پخش اگر نویز قطع بشه خروجی pre Amp پخش آسیب دیده و باید تعمیر بشه.
    ممنون چهارتا باند دارم دوتای عقب را که قطع میکنم مشکل برطرف میشه دادم به یه نصاب درستش کرد وفقط موقع کولر نویز دارم

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

داداش اینقدر تعریف میکنی ادم وسوسه میکنی 7056 رو بفروشم برم 80prs بخرم خخخ
    اقا حمید صدای 80prs رو گوش کردین یعنی از 7056 خیلی بهتره من فقط صدای کنوود شنیدم پایونیر گوش نکردم این مدل هم صداش تیزه یعنی با اکولایزر نمیشه تیزیش رو گرفت؟حالا دوستان دیگه هم صداش رو گوش دادن ممنون میشم نظرشون رو بگن با تشکر
    سلام.
    من خودم تا p80 پایونیر رو دوست داشتم اما تو 80prs شدیدا افت کرد هم تو کیفیت صدا و هم تو ساخت.اما صدا کاملا سلیقه ای هست.یکی کن وود دوست داره یکی پایونیر یکی آلپاین و...

3. 4 کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

سلام بچه ها
    كسى اين ساب غول رو ميشناسه؟
    Wps 10 كنوود

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

داداش اینقدر تعریف میکنی ادم وسوسه میکنی 7056 رو بفروشم برم 80prs بخرم خخخ
    اقا حمید صدای 80prs رو گوش کردین یعنی از 7056 خیلی بهتره من فقط صدای کنوود شنیدم پایونیر گوش نکردم این مدل هم صداش تیزه یعنی با اکولایزر نمیشه تیزیش رو گرفت؟حالا دوستان دیگه هم صداش رو گوش دادن ممنون میشم نظرشون رو بگن با تشکر
    آقا صدا سلیقه هست ولی مقایسه پخش های های enh با پخش های معمولی نمیتونه مقایسه درستی باشه . سلیقه شنیداری افراد فرق میکنه

ولی prs80 جز هدیونت هایی هست که رده بالا هست شما حتی داخلش باز کنی ببنید کاملا میبینی چقدر با پخش های رده پایین فرق داره

prs صدای ریتیمینگ موزیکالی داره با قدرت مانور بالایی که روی eq داری میتونی به هر سبکی که دلخواه خودت هست برسی

اگه دوست آشنایی داره برو گوش کن و قطعا با تعویض 7056 به prs جنس صدای شما تغییر میکنه

شخصا صدای سری ها prs را دوس دارم و آلپاین 148

در حال حاضر هم prs 80 دارم بنده هم راضی هستم نسبت به مبلغی که پرداخت کردم

داخله ی و ت و ب هم سرچ بزنی بد نیست
    Last edited by naim697; 01-05-2017 at 18:45.

6. این کاربر از naim697 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirfrang's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    ahwaz

پيش فرض

آقا صدا سلیقه هست ولی مقایسه پخش های های enh با پخش های معمولی نمیتونه مقایسه درستی باشه . سلیقه شنیداری افراد فرق میکنه

ولی prs80 جز هدیونت هایی هست که رده بالا هست شما حتی داخلش باز کنی ببنید کاملا میبینی چقدر با پخش های رده پایین فرق داره

prs صدای ریتیمینگ موزیکالی داره با قدرت مانور بالایی که روی eq داری میتونی به هر سبکی که دلخواه خودت هست برسی

اگه دوست آشنایی داره برو گوش کن و قطعا با تعویض 7056 به prs جنس صدای شما تغییر میکنه

شخصا صدای سری ها prs را دوس دارم و آلپاین 148

در حال حاضر هم prs 80 دارم بنده هم راضی هستم نسبت به مبلغی که پرداخت کردم

داخله ی و ت و ب هم سرچ بزنی بد نیست
    سلام.منم7056 دارم و تعریف 80prsخبلی شنیدم .
    7056 پخش رده پایینی نیست
    منم تادیروزمیمواستم بفروشمش. ولی تنظیمات اکولایزر خوبی داره که الان بسیارعالی شده
    البته خیلی دوستدارم روسیستمم 80prs و یکی از مدلهای الپاین گوش کنم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

چه ربطی داره اقا جنس سبک صدا به اکولایزر !

پخش های آلپان به فرض 5 الی 7 باند eq دارن ولی جنس سبک صدا با پخشی که حتی 10 ال 12 باند eq داره کلی فرق داره !

شما هر کاری کنید روی 7056 جنس صداش تغییری نمیکنه یه دوستی اینا یه مثال جالبی زده بوده داخله یکی از پست ها ( گفته بود اینگار جلوی اسپیکر ها فیلتر گذاشتی ) هر چقدر ولوم باز اون صدای شفاف دل نیشین را نمیتونی حس کنی

7056 بلکه هر پخش تن جنس صدای خودشو داره نه اینکه 7056 بد باشه ولی اصلا نباید با پخش های حرفه ای سری های prs یا رده بالاهای آلپاین کلاریون مقایسه بشه

هر چقدر پول بدی همون قدر آش میخوری نمونه بارزش prs99

سلام.منم7056 دارم و تعریف 80prsخبلی شنیدم .
    7056 پخش رده پایینی نیست
    منم تادیروزمیمواستم بفروشمش. ولی تنظیمات اکولایزر خوبی داره که الان بسیارعالی شده
    البته خیلی دوستدارم روسیستمم 80prs و یکی از مدلهای الپاین گوش کنم
    Last edited by naim697; 01-05-2017 at 22:55.

9. 2 کاربر از naim697 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirfrang's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    ahwaz

پيش فرض

پخش های آلپان به فرض 5 الی 7 باند eq دارن ولی جنس سبک صدا با پخشی که حتی 10 ال 12 باند eq داره کلی فرق داره !

شما هر کاری کنید روی 7056 جنس صداش تغییری نمیکنه یه دوستی اینا یه مثال جالبی زده بوده داخله یکی از پست ها ( گفته بود اینگار جلوی اسپیکر ها فیلتر گذاشتی ) هر چقدر ولوم باز اون صدای شفاف دل نیشین را نمیتونی حس کنی

7056 بلکه هر پخش تن جنس صدای خودشو داره نه اینکه 7056 بد باشه ولی اصلا نباید با پخش های حرفه ای سری های prs یا رده بالاهای آلپاین کلاریون مقایسه بشه

اره دیگه
    یکی با پخش فابریکی حال میکنه
    هرکسی اندازه بودجه اش قطعه تهیه میکنه و به همون نسبت ازش لذت میبره

داره خودمونی میشه mahdiplayer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

خب بله اگه مقایسه قراره بشه از پخش کنوود باید سری اکسلون eXcelon X998 با 80prs مقایسه بشه.

Sent from my LG-E975 using Tapatalk

آخر فروم باز ahriman323's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

فوم و بريس در باکس برای چی خوبه دوستان

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

منم منظورم همینه ولی بعضی ها درک نمیکنن هر چی را باید با خودش مقایسه کرد

به فرض 206 تیپ 5 با موتور 1600 16سوپاپ 110 اسب نمیشه با 206 تیپ یا موتور 1400 و 8سوپاپ 75 اسب مقایسه کرد ! در صورتی که هر دو یه شکل هستن ولی خوب تفاوت ها بسیار فراوان هست - حالا یکی هم میاد میگه اره فرقی نداره هر جفتش که شکلشون مثله هم هست مهم اینه راه میرن

دیگه کسی که تفکرش این مدلی باشه نمیشه تغییر داد

همه پخش های بازار هم یه صدایی ازشون در میاد ولی مهم اینه هر چیزی تو رنج قیمت خودش مقایسه بشه

مثله همین 7056 که خیلی ها میگن prs بهتره یا این ! که حرف خیلی خنده داری هست که اصلا باهم قابل قیاس نیستن ... حالا نه تنها پخش بله هر چیزی با هم رده خودش قیاس بشه
    یکی میاد میگه کامپ سری rs با آلفا فرقی نداره ... ! خوب دقیقا مثله همینه

خب بله اگه مقایسه قراره بشه از پخش کنوود باید سری اکسلون eXcelon X998 با 80prs مقایسه بشه.

Sent from my LG-E975 using Tapatalk
    Last edited by naim697; 03-05-2017 at 13:36.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •