تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سرویس دهی شاتل را چگونه ارزیابی میکنید!؟

راي دهنده
305. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ★★★★★

37 12.13%
  • ✩★★★★

37 12.13%
  • ✩✩★★★

55 18.03%
  • ✩✩✩★★

34 11.15%
  • ✩✩✩✩★

142 46.56%
صفحه 218 از 1545 اولاول ... 1181682082142152162172182192202212222282683187181218 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,171 به 2,180 از 15446

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

اگه نباشه جاش خالی می مونه sh93's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام بچه ها بعد حدود3 سال میخوام از مخابرات برم تا حالا هم از ترس جمع اوری و کار نکردن پ.ر.اک.س.ی رو سایر شرکت ها جمع نکردم (قبلا رو شاتل کار نمیکرد)
    میخوام نامحدود بگیرم و میگن شاتل نامحدودش سرعتش خوبه فقط با مصرف بالا محدود میکنه
    دوستان شاتل سرعتش قبل محدودیت و بعد از اون به چه حالت هست ؟ با فیلتر و اینا مشکل نداره؟چون برام خیلی مهمه..... یه شرح حال بدین بد نیست .با سپاس
    اگه مشکلی قیلتر شکنها روی مخابرات و اینا نداشته باشه رو شاتلم نداره مثل الان که درسته ...
    اگه نامحدود 1 مگ مخابرات از قبل دارید از دستش ندید و هیج isp دیگه ای نرید
    اطلاعات بیشتر در مورد سرویسهای شاتل تو پست 2152 ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) دادم .

2. این کاربر از sh93 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال rezarrrr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

اگه مشکلی قیلتر شکنها روی مخابرات و اینا نداشته باشه رو شاتلم نداره مثل الان که درسته ...
    اگه نامحدود 1 مگ مخابرات از قبل دارید از دستش ندید و هیج isp دیگه ای نرید
    اطلاعات بیشتر در مورد سرویسهای شاتل تو پست 2152 ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) دادم .
    ممنون از پاسختون ولی من در مورد تجربه دوستان در مورد استفاده سرویس هاش میخوام بدونم نه قوانین(همه میدونن قانونهاش کشکه) در مورد این که با سرویس های نامحدودش بعد چه میزان دانلود محدود میکنه و نحوه محدود شدنش به چه صورت و چه مدت زمانی هست.... سرویس مورد نظر من 128 نامحدود هست...بیشتر استفاده سایت های اشتراک ویدیو و شبکه های اجتماعی هست که نیاز به فیلتر هم داره....دوستانی که سابقه 128 نامحدود دارن کمک کنن ...پیشاپیش سپاس

اگه نباشه جاش خالی می مونه sh93's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

من کلا براتون توضیح دادم که به چه صورته و قانونها رو نگفتم و تجربه من بود شما اگه تماس بگیری پشتیبانی و بگی بعد چند گیگ محدود میشم جواب نمیده چون قانونی نیست تو این مورد.
    در ضمن 128 شاتل اصلا نداره و سرویس نامحدود پایه که همون art 1 هست اینترنت 1 مگ هست
    الان آرت 1 دارم و ماه پیش آرت 3
    بخون عزیز : ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
    موفق باشی

5. این کاربر از sh93 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

سلام دوستان من ثبت نام کردم تهرانم بعد پشتبانیش گفت گفت تو لیست انتظاری چند وفت باید تو لیست انتظار بمونم گفتم گفت مشخص نیست حالا حداکثرش چند وفته

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

کسی پاسخگو نیست؟

پروفشنال Majidson's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    زير آسمان خدا

پيش فرض

کسی پاسخگو نیست؟
    دوست عزیز
    مورد شما اصلا قابل پیش بینی نیست.
    اگر بتونن تو مرکز تلفن محدوده شما تجهیزات نصب کنن یا کسی خطش رو در مرکز شما از سرویس شاتل خالی کنه و با توجه به تعداد افراد منتطر در منطقه شما، زمانش متغیره.
    به قول معروف بستگی به شانس شما داره.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

سلام بچه ها بعد حدود3 سال میخوام از مخابرات برم تا حالا هم از ترس جمع اوری و کار نکردن پ.ر.اک.س.ی رو سایر شرکت ها جمع نکردم (قبلا رو شاتل کار نمیکرد)
    میخوام نامحدود بگیرم و میگن شاتل نامحدودش سرعتش خوبه فقط با مصرف بالا محدود میکنه
    دوستان شاتل سرعتش قبل محدودیت و بعد از اون به چه حالت هست ؟ با فیلتر و اینا مشکل نداره؟چون برام خیلی مهمه..... یه شرح حال بدین بد نیست .با سپاس
    قند شکنهای پولی که عالی کار میکنن.اگه قراره اختلالی ایجاد بشه اول از مخابرات شروع میشه.

آخر فروم باز ila's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

من برای دانلود باید یه چیزی نزدیک ۵ گیگ رو از اپ استور دانلود کنم جون مک بوک دارم میخواستم بدونم چون آرت ۱ هستم و سرور خارحیه میره تو طرح و سرعتم میاد پایین؟

پروفشنال behnamy01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

من برای دانلود باید یه چیزی نزدیک ۵ گیگ رو از اپ استور دانلود کنم جون مک بوک دارم میخواستم بدونم چون آرت ۱ هستم و سرور خارحیه میره تو طرح و سرعتم میاد پایین؟
    نه عیبی نداره. تا حدود 30 گیگ در ماه مشکلی نداره

آخر فروم باز ila's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

بعد اگه مثلا اون ماه کمتر از 30 گیگ دانلود کنی مازادش اضافه میشه به ماه بعد؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •