تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 218 از 229 اولاول ... 118168208214215216217218219220221222228 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,171 به 2,180 از 2290

نام تاپيک: محلي براي عنوان كردن سوالات و يا مطالب جزيي

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

با سلام...سیستمم مشکل داره اینجوری که موقع بخش فیلم یا حتی بدون فیلم مانیتور سیاه میشه دیگه هم هیچ مدلی تصویر نمیاد...حتی ریست هم نمیشه فقط باید بریز برق رو بکشم خاموشش کنم دوباره روشنش کنم تا بیاد بالا....اول گفتم شاید نرم افزاریه بخاطر همین اومدم ویندوز رو عوض کردم ولی در حین نصب ویندوز هم همین مشکل بیش میاد....هرچی سعی میکنم حتی به مرحله اتمام نصب ویندوز هم نمیرسم...کسی میدونه مشکلم از کجاست؟
    اگه از سالم بودن مانیتور و کابل دیتا مطمین هستید باید با یک گرافیک و پاور دیگه سیستم رو چک کنید تا در اخر برید سراغ مین

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

اگر از سالم بودن کابل دیتا و خود مانیتور مطمین هستید با یک گرافیک و پاور دیگه سیستم رو تست کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام
    دوستان کارت صدای onboard سیستم من سوخته یا حداقل من این فکر رو میکنم ،در هرصورت از بخش بایوس کارت صدا رو غیرفعال کردم تا بتونم از کارت صدای اکسترنالی که تهیه کردم استفاده کنم
    اما وقتی به سیستم وصلش میکنم هیچ اتفاقی نمی افته دقیقا هیچ اتفاقی، نه صدایی هست و نه علامتی از تشخیص کارت صدا
    بعد اینکه کارت صدایی که تهیه کردم مارک p-net و دوتا سوکت یکی برای میکروفن و یکی برای هدفون داره، ساب ووفر رو به کدوم سوکت وصل کنم ؟؟
    کلافه شدم

داره خودمونی میشه hamed473's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Usa

پيش فرض

سام به دوستان.یک مودم TP-Link TD-W8901N دارم انتن دهی و قطع ووصلی مشکلی نداره.تنها مشکل اینه که وقتی بهر دلیلی خاموش بشه یا برق برو بیاد دیگه وصل شدنش با خداست 100یا دویست بار روشن خاموشش کنی وصل بشه شاید.به اینصورت که روشنش کنی سه چراغ پاور وتلفن وdsl بلافاصله روشن میشن ووای فای خاموشه که این سه چراغ هم الکی روشن میشن یعنی اگه خط تلفن از پشت بکشی باز هم این سه چراغ بلافاصله روشن میشن ولی خبری از نت نیست. ممنون اگه راه حلی دارین.

اگه نباشه جاش خالی می مونه KaveH9's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

سلام .

دوستان از دیروز که میخوام کامپیوتر رو روشن کنم بصورت اتوماتیک وارد صفحه تنظیمات Bios ( UEFI) میشه و ویندوز بالا نمیاد .

سرچ کردم چیزی که دستگیرم شد این بود که باید secure boot رو باید غیر فعال کرد . ولی متاسفانه این قسمت تنظیمات رو اصلا توی تنظیمات bios پیدا نمیکنم.

ممنون میشم راهنمایی کنید . ( asus z97 )

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام .

دوستان از دیروز که میخوام کامپیوتر رو روشن کنم بصورت اتوماتیک وارد صفحه تنظیمات Bios ( UEFI) میشه و ویندوز بالا نمیاد .

سرچ کردم چیزی که دستگیرم شد این بود که باید secure boot رو باید غیر فعال کرد . ولی متاسفانه این قسمت تنظیمات رو اصلا توی تنظیمات bios پیدا نمیکنم.

ممنون میشم راهنمایی کنید . ( asus z97 )
    مشکل شما هرچی است مربوط به تنظیمات بوت در بایوس است از این قسمت یک عکس بدید

پروفشنال B3NYAMIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام..

یه 2 سالی هست بدجور این سوال ذهنمو مشغول کرده :|

چرا زمستون وقتی سیستم رو روشن میکنی فن ها صدای عجیب غریب( تراکتور D: ) میدن ، سرعتشون هم کم هست ولی بعد درست میشه ؟ آسیب ِ آن چنانی به سیستم نمی زنه؟

فن پاور خیلی کم میچرخه ، سی پی یو فنش کامل میچرخه ولی صدا میده یه فن دیگه هم هست رو سیستم اونم کم میچرخه و صدا میده مثله بقیه

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام دوستان.
    من با چند تا از GM های بلیزارد (بزرگترین شرکت سازنده بازی آنلاین) صحبت کردم در مورد لپ تاپ خودم و یه سری راهنمایی ها کردن میخواستم اینجا هم مشکلم رو مطرح کنم شاید فرجی بشه، سیستم لپ تاپ من تقریبا خوبه، اما توی بازی World of Warcraft و در واقع توی همه بازی ها، FPS از نزدیک 60-80 برای چند ثانیه میاد زیر 5 و تقریبا یه حالت Freeze پیش میاد و دوباره بعد 2 یا 3 ثانیه برمیگرده به حالت FPS نرمال خودش.
    چند جایی این مشکل رو Search کردم و چیزی که بیشتر بهم جواب دادن این بود که سیستم Overheat می کنه و Performance رو میاره پایین تا خنک بشه. Blizzard هم گفت کارت گرافیک بهتری میخوای. فن لپ تاپ رو دادم عوض کردن و سیلیکن خارجی هم روی GPU و هم روی CPU زدن. دمای GPU و CPU تقریبا 10 درجه کم شد اما هیچ فرقی توی اون حالت پایین اومدن FPS و Freeze شدن چند ثانیه ای به وجود نیومد. Cooling Pad هم هیچ کس توصیه نکرد.
    می خوام بدونم آیا راهی هست من متوجه بشم داخل بازی کدوم Spec لپ تاپ کم میاره که اینقدر FPS میاد پایین؟ برنامه ای چیزی که با یه Benchmark این ضعف خاص رو در بیاره. از RAM 4GB یه چیزی حدود 75% توی همون لحظه Freeze شدن استفاده می شه. CPU هم شاید 50% مصرف بشه، نهایت 60%. میخوام بدونم با ارتقا دادن کدوم Spec این حالت برطرف میشه، چون اوایل که لپ تاپ رو خریم اینجوری نمیشد.
    من تمام Setting های بازی رو روی Low یا Very Low میذارم ولی بازم این مشکل هست. در صورتی که با این Spec های لپ تاپ GeForce Experience خیلی Setting های بالاتری رو پیشنهاد کرده برای Optimize شدن.
    Spec ها اینا هستن :
    GPU : Nvidia GeForce GT 525m
    CPU : Core i5 2450M 2.5 4cpus
    RAM : 4GB
    مدل لپ تاپ هم Dell Inspiron 5110
    میدونم لپ تاپ واسه بازی مناسب نیست و Performance پایین تری داره، اما تا زمانی که بتونم یه PC خوب جمع کنم میخواستم فعلا با همین سر کنم.

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام..

یه 2 سالی هست بدجور این سوال ذهنمو مشغول کرده :|

چرا زمستون وقتی سیستم رو روشن میکنی فن ها صدای عجیب غریب( تراکتور D: ) میدن ، سرعتشون هم کم هست ولی بعد درست میشه ؟ آسیب ِ آن چنانی به سیستم نمی زنه؟

فن پاور خیلی کم میچرخه ، سی پی یو فنش کامل میچرخه ولی صدا میده یه فن دیگه هم هست رو سیستم اونم کم میچرخه و صدا میده مثله بقیه
    به دلیل سرمای هوا روغن فن خشک میشه برای همین اولش فن شروع به کار بکنه صدا میده و بعدش روون میشه و صدا نمیده برای رفع مشکل فن رو خاک گیری و روغن کاری کنید و سعی کنید دمای محیط زیاد پایین نیاد

10. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Masoodegh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

سلام
    دو تا کیس خراب دارم!!
    یکیش موقع بالا اومدن خیلی طولش میده و بعد ارور میده!(عکس!)(با دوتا هارد مختلف تستش کردم! کابلشم امتحان کردم!)

کیس دوم وقتی روشنش میکنم صفحه نمیاد و فقط پشت سر هم ریستارت میشه!!
    باید چیکارشون کنم!؟
    Last edited by Masoodegh; 03-02-2015 at 15:27.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •