تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 212 از 312 اولاول ... 112162202208209210211212213214215216222262 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,111 به 2,120 از 3117

نام تاپيک: اسرار ماوراء

پروفشنال winter+girl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

سلام
    يك سوال اساسي از دوستان دارم:
    ما اينهمه داريم در مورد برون فكني بحث مي كنيم اصلا تا به حال كسي از ما برون فكني كرده؟
    پس چرا خاطراتش رو تعريف نميكنه؟
    من شخصا چون مدتيه كنترل شهوتم از دستم در رفته موقتا اين كارو كنسل كردم وگرنه حتما مي تونستم برون فكني كنم و خاطراتش رو براتون تعريف كنم

بابا برون فکنی ما تا میایم بپریم یکی میگه واستا کجا تو استاد راهنما نداری تو ترسویی الان جنا میان میخورنت اگه بری دیگه بر نگردی مامان اینا گریه میکنن تو بری خنگ میشی اگه یه چیز ببینی سکته کنی؟؟؟ ما هم از خیرش فعلا گذشتیم کنکور رو بدیم بعد با خیال راحت به همه چیز میرسیم در حال حاضر بهتره ابمان مون رو قوی کنیم که بعد ها به درد همه چیز میخوره اما اگه کسی خاطره ای داشت جالبه بگه اما دقیق بگه از چه روشی بوده و توضیح بده
    آواتارت قشنگه فیلم مورد علاقه ی من اما کاش از شخصیت ها ی باحال تره فیلم بود

اگه نباشه جاش خالی می مونه khoshgelafi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

از جدا شدن روح از بدن بگین. چطوری این کارو کردین؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    تو قلب نيروي برتر...

پيش فرض

وستان من فقط يه سوال داشتم اونم اينه اگه كسي خود كشي كنه چه عاقبتي داره؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه hamidak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

وستان من فقط يه سوال داشتم اونم اينه اگه كسي خود كشي كنه چه عاقبتي داره؟
    دوست عزیز خود کشی خیلی عواقب وحشتناکی داره که شاید کسی بهش فکر نکرده بود .
    فکرشو بکن کسی که 50-60 سال زندگی می کنه می تونه چقدر ثواب کنه ، چه قدر به دیگران کمک کنه ، چند نفر به دست اون نجات پیدا می کنند ، چه فرزندان صالح و خوبی از اون شخص می تونن متولد بشن و ... . حالا اگه من بیام خودکشی کنم علاوه بر این که ثواب ها رو پایمال کردم یه نسل و یه عده ی دیگه رو هم از بین بردم که خیلی وحشتناکه . چه قدر حق الناس چه قدر گناه . همه فکر می کنن خودکشی که کردن دیگه رنج و سختی تمومه ولی نمی دونن اون دنیا با غضب خدا مواجه میشن . این فرهنگ غلط رو به دیگران هم یادآور کنید تا ریشه کن بشه . من که به کسایی که خودکشی کردن نفرین می فرستم چون نمیدونید چه گناه های عظیمی مرتکب می شن . همه توی این دنیا به عنوان یه طفلکی نگاهش می کنن ولی نمیدونن که چه جنایاتی با همین یه کار انجام داده .
    من یکی که توصیه می کنم هر کاری میکنید بکنید (غیر حق الناس و حق النفس ) چون خدا اونقدر بخشنده است که ممکنه ( گفتم ممکنه ) ببخشه ولی خودکشی کلی حق الناس و حق النفس پشتش هست و قابل بخشش توسط خدا نیست . امیدوارم کافی بوده باشه.

تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

دوست خوبم winter + girl در مورد نفرین شدن و ... من یه چیزایی رو می دونم .
    ببینید کلمات و نوشتار ها ( به هر زبونی ) یا حتی دعا و گیاهان دم کردنی یه سری انرژی و نیرو هایی با خود دارند که رو زندگی افراد اثر می ذاره . حتی ارواح و اجنه به دلیل انرژی های سنگینی که دارند ( در مورد اجنه شک دارم ) می تونن رو زندگی افراد عادی و نا آماده تاثیر سوء بذارند . حالا اگه تو خونه ی شخصی قبلا توسط کس دیگه فعالیت تسخیر و احضار موجودات فراطبیعی اتفاق افتاده باشه ممکنه برای ساکن بعدی اثرات بد داشته باشه . یا اگه توسط افراد مسلط به علوم خاص که علوم غریبه خوانده میشه شخص یا اشخاصی نفرین شده باشند اون دعا یا نوشته یا هر چیزی روی اون شخص اثر می ذاره ( روش عمل کرد دقیقشون رو نمی دونم ) . اما دلیل نمیشه که به هر اتفاقی نام انرژی های منفی و نفرین و دعای بد رو بدین باید پیگیری بشه ببینید چطور میشه .
    توصیه می کنم اگه مشکل خاصی دارین در سایت ارواح ثبت نام کرده و مشکلتون رو بپرسین

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Birjand

پيش فرض

سلام به همگی
    دوستان یه سوال برام پیش اومده بعضی از فیلم ها یا داستان ها هستن که درباره ی چیزهای نفرین شده صحبت میکنن مثل خونه ی نفرین شده یا بعضی اشیا میخواستم بدونم اینا واقعیت داره؟؟؟ اصلا ایننفرین که میگن یعنی چی؟؟؟ بیاین یکم درباره ی این چیزا صحبت کنیم امکان داره اصلا ارواح شیطانی مرگ و زندگی یا کالبد یه انسان رو تحت اختیار بگیرن ؟؟؟؟ مثلا قتل مگه میشه یه روح شیطانی انسان رو بکشه؟؟؟ اصلا روح شیططانی واقعیت داره؟؟؟ مثلا ارواح ناپاک که مسیح از جسم انسان ها میکشید بیرون چی بود همین انرژی منفی خودمونه؟؟؟ واسم خیلی مهمه بدونم
    نظرات دوست عزیزم حمیدک در این مورد کاملا درسته فکر کنم به اون انرژی که در اجسام ذخیره میشه پسیکومتری یا یه همچین چیزی بگن
    نفرین یا دعا هر دو از یک چیز نشات میگیرند و ان انرژی است

از جدا شدن روح از بدن بگین. چطوری این کارو کردین؟
    ظاهرا هنوز کسی نتونسته این کار رو به طور کامل انجام بده ( توی این تاپیک) و همون طور هم که خودم گفتم کار هرکسی نیست و باید تنها هدف شما هدف معنوی باشد وگرنه به بعد های پست سقوط می کنید

بابا برون فکنی ما تا میایم بپریم یکی میگه واستا کجا تو استاد راهنما نداری تو ترسویی الان جنا میان میخورنت اگه بری دیگه بر نگردی مامان اینا گریه میکنن تو بری خنگ میشی اگه یه چیز ببینی سکته کنی؟؟؟ ما هم از خیرش فعلا گذشتیم کنکور رو بدیم بعد با خیال راحت به همه چیز میرسیم در حال حاضر بهتره ابمان مون رو قوی کنیم که بعد ها به درد همه چیز میخوره اما اگه کسی خاطره ای داشت جالبه بگه اما دقیق بگه از چه روشی بوده و توضیح بده
    آواتارت قشنگه فیلم مورد علاقه ی من اما کاش از شخصیت ها ی باحال تره فیلم بود
    حرف های که می زنن تا حدی درسته ولی در مقابل همه اون حرف ها شجاعت قرار داره یعنی اگه شما شجاع باشید و از هیچ چیز نترسید هیچ مشکلی برای شما پیش نمی یاد من اولین شبی که انجامش دادم داشتم از ترس می مردم!!!
    اینکه کنکور داریم یا سرمون شلوغه یک بهونست که همیشه پاچمون رو میگیره من هم به خاطر همین بهونه ها فاصله زیادی با برون فکنی گرفتم نهایتا می تونید هوشیاری در خواب رو انجام بدید که دیگه وقتتون هم گرفته نشه
    در مورد اواتار هم تا جای که من می دونم گاندولف بین مخاطبان ارباب حلقه ها از همه محبوب تره

با سلام : من یکبار اینکار را کردم. اما با تمام روشهای شما متفاوت بود و اون چیزی که من دیدم کاملا با اون چیزی که شما ازش صحبت می کنید مغایر بود.منظورم از شما همه دوستانند. من وقتی این اتفاق برام رخ داد وحشت زده شدم. در حالی که من احضار جن کرده بوده. هم با مندل و هم بدون مندل. اونایی که تو این مسئله هستند غیر ممکن است از وحشتناک بودن و خطرناک بودن روش بدون مندل خبر نداشته باشند. منظورم از بیان این مطلب این بود که جدا شدن روح از بدن برای من فوق العاده وحشت ناک بود. با اینکه از نظر روحی و معنوی در سطح خوبی بودم. یعنی اعتماد به نفس داشتم.البته من به علت تفاوت دید با عده ای از دوستان تحت هیچ شرایطی نمی خوام وارد بحثها بشم. و فقط بیشتر سعیم این است که از مطالب دوستان چیزای خوبی پیدا کنم. (اعتراف می کنم که از دوستان چیزای خوبی یاد گرفتم.)
    02-17-2008 09:12
    اصلا برون فکنی به وحشت معروفه همه دفعه اول از شدت ترس بی خیالش می شن
    بد نیست بگم من یه زمانی تو کار خودکشی بودم و دقیقا تجربه برون فکنی بهم دست می داد البته بعدها از همون روش برای سر به سر گذاشتن هم کلاسی هام هم استفاده می کردم احساس جالبی بود وحشت تمام وجودم رو می گرفت ولی از یه طرف دیگه حس خوبی داشتم احساس سبکی می کردم حتی بار اول که برون فکنی می کردم نه دوست داشتم ادامه بدم و نه برگردم!!!

یه سوال از دوستان دارم:
    دیشب نمی دونم توی خواب بود یا نیمه بیداری که برون فکنی کردم البته الان فقط یه تصویر ازش یادم مونده
    یادم هست دچار حالت عجیبی شدم و می دونستم الان اگه بلند بشم جسمم روی زمین می مونه که همین کار هم شد بعد هم یکم با جسمم فاصله گرفتم و بقیش دیگه یادم نیست فقط می دونم موقع جدا شدن خیلی ترسیدم و بعد هم همین ترس توی وجودم مونده بود با خودم می گفتم اگه من بترسم ممکنه جن ها جلوم ظاهر بشن

به نظر شما این حالت فقط یه خواب بوده یا برون فکنی یا هوشیاری در خواب؟!!

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

دوست خوبم winter + girl در مورد نفرین شدن و ... من یه چیزایی رو می دونم .
    ببینید کلمات و نوشتار ها ( به هر زبونی ) یا حتی دعا و گیاهان دم کردنی یه سری انرژی و نیرو هایی با خود دارند که رو زندگی افراد اثر می ذاره . حتی ارواح و اجنه به دلیل انرژی های سنگینی که دارند ( در مورد اجنه شک دارم ) می تونن رو زندگی افراد عادی و نا آماده تاثیر سوء بذارند . حالا اگه تو خونه ی شخصی قبلا توسط کس دیگه فعالیت تسخیر و احضار موجودات فراطبیعی اتفاق افتاده باشه ممکنه برای ساکن بعدی اثرات بد داشته باشه . یا اگه توسط افراد مسلط به علوم خاص که علوم غریبه خوانده میشه شخص یا اشخاصی نفرین شده باشند اون دعا یا نوشته یا هر چیزی روی اون شخص اثر می ذاره ( روش عمل کرد دقیقشون رو نمی دونم ) . اما دلیل نمیشه که به هر اتفاقی نام انرژی های منفی و نفرین و دعای بد رو بدین باید پیگیری بشه ببینید چطور میشه .
    توصیه می کنم اگه مشکل خاصی دارین در سایت ارواح ثبت نام کرده و مشکلتون رو بپرسین

با تشکر مرسی یه سوال جدیدا برون فکنی داشتین؟؟؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Birjand

پيش فرض

راستی بگم که تسخیر شدن جسم توسط شیطان یا ارواح دیگه امکان داره
    من یه کتاب دارم که نویسندش روحش رو از تنش جدا کرده و به جسم یک نفر دیگه وارد کرده
    البته اون نفر در حال مرگ بوده و ازش اجازه هم گرفته
    اون کاری که مسیح انجام می داد فکر کنم جنگیری باشه که کلیپش رو توی همین تاپیک گذاشتن
    در قران به لمس شدن انسان توسط شیطان معروفه و باعث جنون در فرد میشه
    نمونش فیلم جنگیره که بر اساس یک داستان واقعی ساخته شده
    در ایران هم این مسئله رواج زیادی داره ولی به خاطر پایین بودن سطح علم مردم کسی بهش بها نمی ده و فکر می کنن طرف دیوانه شده

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

راستی بگم که تسخیر شدن جسم توسط شیطان یا ارواح دیگه امکان داره
    من یه کتاب دارم که نویسندش روحش رو از تنش جدا کرده و به جسم یک نفر دیگه وارد کرده
    البته اون نفر در حال مرگ بوده و ازش اجازه هم گرفته
    اون کاری که مسیح انجام می داد فکر کنم جنگیری باشه که کلیپش رو توی همین تاپیک گذاشتن
    در قران به لمس شدن انسان توسط شیطان معروفه و باعث جنون در فرد میشه
    نمونش فیلم جنگیره که بر اساس یک داستان واقعی ساخته شده
    در ایران هم این مسئله رواج زیادی داره ولی به خاطر پایین بودن سطح علم مردم کسی بهش بها نمی ده و فکر می کنن طرف دیوانه شده
    مممنونم مرسی از جوابت من اگه این سوال رو پرسیدم تحت تاثیر یه فیلم قرار گرفتم که یه دختر بچه مادری داشته که ارواح شیطانی رو از بدن مردم میکشیده بیرون و برای اطمینان انتقال میداد به دخترش بعد دختره بزرگ میشه و پر میشه از اینجور بدی ها و برای بر طرف کردن کینه اش شروع میکنه به کشتن آدمایی که میومدن تو اون خونه در کل میخواستم بدونم امکان داره واقعی باشه یا نه یه جورایی مثل همون عکسه که گذاشته بودن و میگفتن هر کی ببینه انرزی منفی داره و عکسه میاد سراغشیه سوال دیگه درباره ی حموم با آب نمک هم اینجا گفته شده کسی میتونه روشش رو بذاره و البته فوایدش رو؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

اون عکس دختری که تو همین تاپیک گذاشته شده بود من دیدم اولش با دلهره صفحه رو کم کم بزرگ کردم ولی وقتی دیدم گفتم عجب چیز مزخرفی مردم بیکار برای ترس یه عده این جور چیزا رو میسازن . باور کنید نیم ساعت هم که نگاه کنید عمرا سراغتون بیاد ولی ممکنه به خاطر طراحی ناجوری که روی صورت و در کل عکس اون دختر انجام دادن می تونه یه مقدار روحیه رو خراب کنه . من این عکس رو قبلا هم دیده بودم .

در مورد دوش آب نمک هم بیشتر برای تصفیه ی چاکرا ها استفاده میشه .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •