تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 211 از 400 اولاول ... 111161201207208209210211212213214215221261311 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,101 به 2,110 از 3992

نام تاپيک: نقد و بررسی مودم جدید TF-i60 (4.5G) ایرانسل

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

کسی میدونه مک آدرس چطوری میشه روی مودم برگردونیم
    Last edited by erfan69; 19-12-2018 at 21:43. دليل: تکرار

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

کسی میدونه مک آدرس چطوری میشه روی مودم برگردونیم
    با این دستور تست کن

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by rar; 20-12-2018 at 02:15.

3. 2 کاربر از rar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه divone30000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

من این مودم آی 60 ایرانسل رو امروز از نمایندگی خریدم به قیمت 360 تومان به همراه 30 گیگ اینترنت بین الملل 6 ماهه 50 تومان برای سیم کارت TDD . فروشنده گفت محل شما تو محدوده زرد هست و احتمالا آنتن نمیدهد و یا خیلی ضعیف هست باید رو حالت FDD سیم بزاری استفاده کنی که در اون صورت اون 30 گیگ اینترنتت از بین میره و قابل برگشت نیست و مودم هم اگر کلا آنتن نداد پس نمیگیریم با این وجود من خریدم.درضمن اون خانم فروشنده خیلی اصرار داشت سیم کارت اعتباری ایرانسلم رومجانی به داثمی تبدیل کنه گفت بیا تبدیل کنم قیمت مکالمه هات از 90تومان دقیقه ای میشه 30 تومان و آخر ماه هم یک قبض ناقابلی هم برات اس ام اس میشه برو پرداخت کنبعلاوه هزینه مالیات و غیره که اگه هیچی هم استفاده نکنی بازم برات قبض میاد در عوض چند گیگ اینترنت رایگان بهت میدم به زور فرمهاش رو داد دستم پرکنم از من انکرار از خانم اصرار . خلاصه گفتم نمیخوام بیخیال ما شو مودم رو فقط بده ما بریم و موفق شدم از نمایندگی بیام بیرون نمیدونم چقدر پورسانت به کارکنانشان بابت راضی کردن مشتری برای تبدیل به داثمی میدن که اینقدر اصرار داشت . و آوردم تو خونه روشن کردم رو حالت TDD فقط چراغ قرمزش روشن میشد هیچ سیگنالی نداشت بردم تو فضای باز روشن کردم اونجا 3 تا آنتن داد بعد دوباره آوردم تو اتاق روشن کردم بعد از مدتی 3 تا چراغ سیگنالش روشن شد بعد از چند دقیقه یک چراغ دیگه هم اضافه شد و تا این لحظه 4 تا چراغ سینگنال دارم و چراغ پنجمی هرکار کردم روشن نشد.وارد صفحه تنظیماتش شدم دوستان گفتن وفقط تنظیماتش مختص به تغییر رمز مودم و وایرلس و نام مودم هست و خیلی ساده هست و تنظیم دیگه ای ندارد ولی تنطیماتش نسبتا از نظر ینده زیاد هست مانند یک مودم ADSL پنل اس ام اس و آپدیت و کدهای دستوری شارژو فایروال و مک وغیره داره که من زیاد سررشته ندارم میتونم حالت وای فای ش رو خاموش کنم یا مخفی کنم و فقط با کابل لن از طریق کامپیوتر استفاده کنم و یا پراکسی براش تعریف کرد که نیازی به نرم افزار جانبی در گوشی یا کامپیوتر نداشته باشیم .در حالت TDD که من سیم کارت گداشتم اینترنت رو 4G+ نشان میدهد و درحالت FDD چون بسته فعال نداشتم تست نکردم ببینم 4.5G میشه یا نه.و فروشنده گفت مودمت رو امشب تا صبح روشن بزاری به طور خودکار آپدیت میشه و بعضی مشکلات و باگهاش تا حدودی برطرف میشه.بهرحال من که مودم رو لاک خریدم و فعلا هم آنلاک نمیکنم چون گارانتیش احتمالا باطل میشه و همین بسته ایرانسل تا 6 ماه کار میکنه.و قیمت بسته های شرکتهای دیگه هم که من تعرفه هاش رو نگاه کردم نسبت به ایرانسل بالاتره.البته برای مصرف پایین .از نظر سرعت هم تست کردم در سایت داخلی دانلود 7.70 مگابایت و آپلود 3.23 مگابایت بود عکسش رو اگر شد در اینجا قرار میدم. در سایت خارچی هم سرعت دانلود 8.30 مگابایت و آپلود 2.96 مگابایت برای من بود که نسبت به خیلیها ضعیف بود.سرعت دانلود هم از سایت داخلی با آی دی ام 1.041 مگابایت در ثانیه بود که اون هم نسبت به اینترنت ADSL که دارم ضعیفتر بود.و وای فای ش نسبت به مودم تی پی لینک که دارم قوی تر عمل میکنه از طبققه بالا تا طبقه پایین که استفاده کردم همه سیگنالهای وای فای موبایل پر بود و نوشته سیگنال خیلی قوی .ولی با این وجود چون من گوشیم 3G هست این مودم رو خریدم تا از اینترنت 4G استفاده کنم و در کل ظاهر زیبایی داره و فعلا که بعد از گدشت چند ساعت از خریدم راضی هستم .درضمن کارشناس نمایندگی هم گفت این مودم تا پایان سال 2018 موجود هست و بعد از اون موجود نیست هر کی میخواد الان باید بخره .طرح تعویض وایمکس با این مدل هم الان نداشتن وگرنه من یک مودم وایمکس داشتم عوض میکردم در مورد رنگ بندی چراغ سیگنالش از من با 4 چراغ روشن به رنگ بنفش هست که نمیدونم نشانه چیست که وقتی سیگنال نباشد قرمز هست. و نمیدونم میشه آنتن مودم ADSL به این دستگاه وصل کنم تا هر 5 چراغش روشن بشه از لحاظ سایز که میخوره ولی تو راهنماش نوشته آنتن دستگاه دیگه ای رو بهش وصل نکنین امکان آسیب وجود دارد. این بود نقد و بررسی مودم جدید TF-i60 (4.5G) ایرانسل. ببخشیم که زیاد تجزیه تحلیل کردم.

داره خودمونی میشه AmirAra2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    Faraway

پيش فرض

سلام دوستان من مودم i60 رو دو سه روزه که از یکی از دوستان برای تست آنتن دهی منطقه قرض گرفتم... سیم tdlte که میذارم که به زور سرعت به 8مگابیت میرسه و یک یا دو تا از چراغهای آنتن بیشتر روشن نمیشه... سیم 4g هم سه یا چهار تا چراغ روشن میشه و سرعت معمولا حدود 16مگابیت هست... آیا تنظیمات خاصی در مودم هست که باعث افزایش سرعت بشه؟ در مورد آنتن چطور؟‌ آیا کسی از دوستان با آنتن خاصی تست کرده تغییرات سرعت رو؟ واقعا ارزش داره در حد 100 تا 250 تومن هزینه بشه برای خرید یک آنتن؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض ایا برای تغییر فریمور

سلام من مودم انلاک کردم

ایا برای تغییر فریمور باید سیم usb وصل کنم

با سیم lan می شود

پروفشنال saeexx's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

سلام دوستان من مودم i60 رو دو سه روزه که از یکی از دوستان برای تست آنتن دهی منطقه قرض گرفتم... سیم tdlte که میذارم که به زور سرعت به 8مگابیت میرسه و یک یا دو تا از چراغهای آنتن بیشتر روشن نمیشه... سیم 4g هم سه یا چهار تا چراغ روشن میشه و سرعت معمولا حدود 16مگابیت هست... آیا تنظیمات خاصی در مودم هست که باعث افزایش سرعت بشه؟ در مورد آنتن چطور؟‌ آیا کسی از دوستان با آنتن خاصی تست کرده تغییرات سرعت رو؟ واقعا ارزش داره در حد 100 تا 250 تومن هزینه بشه برای خرید یک آنتن؟
    تنظیمات خیر نداره
    سرعت تی دی معولا رو ۲۰ تا ۳۰ مگابیت هست در شرایط خوب خیلی خفن نیست
    واسه انتن باید کل خونه رو زیر و رو‌کنی که بهترین حا رو‌پیدا کنی
    مودم من از سقف اویزون هست ۴ تاش پره
    واسه راهنمایی بیشتر تو فروم اینترنت ثابت ایرانسل مطالعه کنید

8. این کاربر از saeexx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه sara100's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    Last edited by sara100; 20-12-2018 at 22:51.

10. این کاربر از sara100 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

سلام

کسی میدونه ایسی فلش برای پروگم کردن کدومه ؟

داداش یه سوال داشتم شما نمیتونی emmc مودم رو پیدا کنی به چه دردت میخوره کسی بهت بگه کدومه
    بعد هم یکی از دوستان گفته شما با پروگرام Emmc نمیتونی مودم رو درست کنی چون efuse تو یه چیپ دیگه سوزونده شده و شما هر کاری میخوای بکنی با اون چیپه نه چیپی که رام توش لوده

12. 2 کاربر از MH.Mousavi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

به نظر من کار خودتون نیست و اگر ای سی فلش رو هم پیدا کنید باز نیاز به اداپتور مخصوص اون ای سی فلش هست که فکر نکنم هر جایی پیدا بشه . بدید بیرون هم براتون فلش کنن راحت بالای 150 ازتون میگیرن + یه مودم سالم باید پیدا کنید و بدید از ای سی فلش اون کپی کنن . این کار رو هم هر کسی قبول نمیکنه .

14. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

داداش یه سوال داشتم شما نمیتونی emmc مودم رو پیدا کنی به چه دردت میخوره کسی بهت بگه کدومه
    بعد هم یکی از دوستان گفته شما با پروگرام Emmc نمیتونی مودم رو درست کنی چون efuse تو یه چیپ دیگه سوزونده شده و شما هر کاری میخوای بکنی با اون چیپه نه چیپی که رام توش لوده
    این مورد رو نمیدونم ولی در کل من از یک متخصص پرسیدم گفتن . در مواردی با پروگرام کردن ای سی فلش امکان انلاک هم وجود داره . در کل گفتن مودم بریک شده باشه و راهی برا فلش کردن از نظر نرم افزاری نمونده باشه برا احیای مودم میتونیم ای سی فلش رو پروگرام کنیم و مودم رو احیا کنیم .

16. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •