تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 211 از 314 اولاول ... 111161201207208209210211212213214215221261311 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,101 به 2,110 از 3137

نام تاپيک: طرفداران HP dv6-6090ee

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    !In My City

پيش فرض

سلام
    من دیروز 6177 برداشتم حالا که می خوام دیسک ریکاری تهیه کنم می نویسه Recovery Partition has been removed!
    وقتی تو Disk Management میرم درایو ریکاوری وجود داره!
    ضمنا وقتی لپ تاپ رو گرفتم پارتیشن بندی شده بود و بجز درایو ویندوز که C بود، بقیه درایو ها از F شروع میشد
    دوستان لطفا کمک کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

حالا من یه مسئله ای رو بگم . ..
    شما می خواهی 1.370 پول 6177 بدی؟ 6177 رو با 6080 مقایسه کن، همه چیشون عین هم هست . . . فقط رم 6080، 6 گیگ و رم 6177، 4 گیگ هست، گرافیک دو تا شون هم عین هم هست فقط 6080، گرافیک اختصاصیش 1 گیگ هست که قابل ارتقا به 4 هست (جایی که نیاز باشه این مقدار رو از رم بر می داره و گرافیکت می شه 4 گیگ. اگر اشتباه گفتم اساتید اصلاح کنند) اما گرافیک اختصاصی 6177، 2 گیگ هست که اونم قابل ارتقا به 4 گیگ هست. حالا شما برای چی می خواهی 180 هزار تومن بیشتر پول بدی که 6177 رو بخری؟
    من نیز دقیقا عین شما فکر می‌کنم. یعنی گرافیک 2 گیگ برام استفاده ای نداره. و احتمال خیلی زیاد 2 گیگ رم اضافه. ولی وقتی رفتم 6080 بگیرم، نبود تو بازار! 6177 گرفتم. احتمالا به خاطر تازه بودن مدلش این پول اضافه رو پیاده شدم!

6177 چرا دفترچه راهنما نداره؟ یا مال من نداره فقط؟

یک سوال هم اینکه نمیشه بین گرافیک اینتل و ati ش سوییچ کرد؟ مال من گزینه سوییچ نداره. ولی برای برنامه های خاص میشه تعیین کرد که از ای تی آی استفاده کنم. پیشفرضش اینتله

داره خودمونی میشه yas44co's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    پشت در خونمون

پيش فرض

همگی خسته نباشید
    از این که میبینم 3 روز نیمدم تاپیک 20 صفحه فعالیت داشته خیلی خوشحالم چون یه مدت خابیده بود ولی حالا...
    اینم که دیگه آقای emofaboy در جمعه ما نیستو بهتون تسلیت میگم...
    بهش گفتم محله سکونتشو عوض کنه اینجا همه آزادیم ولی گوش نکرد نمی دونم چرا دوباره وارد نشده حتی اگه ایپی شم بن کرده باشن راهای زیادی وجود داره.

سلام چی کار کنم که وقتی دکمه ی پاورو میزنم یکبار نوت بوکم ریست کنه الان میره توو حالت استندبای ؟ تا حالا 2 بار شده که مجبور شدم دکمه ی پاورو نگه دارم ( به خاطر هنگ بعد از تموم شدن اپدیت و ریست شدنش بعد از اینکه پسورد و وارد کردم دیگه بالا نیومد یکبارم موقع اجرای بازی سی دیش مشکل داشت ) تا خاموش بشه مشکلی براش پیش میاد با این کار یا نه ؟ برقشو بکشم بهتر نیست ؟ کمک کمک کمک مرسی ( 6080 دارم )
    منم دنبالشم ولی از خوده وین راهی نجستم فقط اینا رو میشه از توی Power Buttons and Lid براش قرار داد...
    Do Noting
    Sleep
    Hibenrate
    Shut Down

اگه کسی برنامه ای یا راهکاری براش داره لطفا اعلام کنه..

کسی در مورده اون سوراخه سمت راست که برای قفل کردن هست اگه اطلاعاتی داره بگه....
    باید چیزی توش بکنیم تا کار کنه یا نه.....

داره خودمونی میشه bbsbsbs2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    اونجا

پيش فرض

سلام دوستان من حدودا یک ماه و نیمه که این مدل ر خریدم
    چند روز پیش من wear level باطری این لپتاپو چک کردم 4.31 بود
    حالا من زدمش رو شارژ و فول شارژ شد
    بعد که wear level رو دوباره نگا کردم 5 درصد شده بود
    ایا طبیعیه؟؟

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    پشت در خونمون

پيش فرض

خسته نباشی آقای ملایرو که به بقیه کمک می کنی ولی...

دوست عزيز يه لطفي بكن شما...
    اونم اينه كه انواع باتري ها رو براي من توضيح بده تا من بدونم اين چيزي كه من نوشتم براي باتري هاي 4 نسل پيشه

چون من لپ تاپم از جديدترين لپ تاپ هاي شركت اچ پي هستش اما نميدونم چرا از باتر يهاي 4نسل پيش براش استفاده شده(واقعا خنده داره)
    يه كم مطالعه براي سلامت خوبه

درضمن دوست عزيز بهتره يه نگاه به تقويم بندازي
    چون الان august/ 2011/ 20هستيم
    شما فكر كنم مثل اصحاب كهف بودي حالا كه از خواب بيدار شدي ديگه فكر كردي خيلي خواب بودي يه هو رفتي قرن 30
    درسته که دوستمون تازه وارده ولی اگه لحنت یه کم ملایم تر باشه فکر کنم بهتر باشه چون اینجا همه با هم مهریانیم و همه پارسی هستیسم
    البته کاری ندارم منظوره دوستمون چی بوده ولی یه ذره درست گفته ما از لحاظه فنی و نه تاریخی در ساله 2012 هستیم و داریم ساله 2012 رو طی میکنیم نه 2011 به تقویم کاری نداشته باش اگه هم متوجه موضوع نشدی پخ بده.

سلام.
    دوستان یکم با تامل و تحقیق بیشتری پست بدن خیلی بهتر هست تا اینکه سرع حکم کنن.

آره تو این مدل هم 5400 هست و هم 7200 که اصلا هم دستکاری نشده.

((malayeru حالا تو تشکر کن ))
    این هیچ اشکال و ناراحتی ای نداره عزیز چون حتی خودمم نمی دونستم که 7200 داره شما که گفتی فهمیدم.
    چون که 2 ماهه پیش که 6080 برداشتم با این که تامل کردم ولی هیچ فروشگاهی یا سایتی 7200 نداشت همه 5400 بود.
    بابا اینجا اومدیم که همه چیزی یاد بگیریم چرا عصبانی هستید

6. این کاربر از yas44co بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    پشت در خونمون

پيش فرض

سلام دوستان من حدودا یک ماه و نیمه که این مدل ر خریدم
    چند روز پیش من wear level باطری این لپتاپو چک کردم 4.31 بود
    حالا من زدمش رو شارژ و فول شارژ شد
    بعد که wear level رو دوباره نگا کردم 5 درصد شده بود
    ایا طبیعیه؟؟
    ماله منم 5.6 درصد فکر کنم طبیعی باشه اگه بقیه هم بگن میتونیم مقایسه کنیم.

آخر فروم باز Penryn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام چی کار کنم که وقتی دکمه ی پاورو میزنم یکبار نوت بوکم ریست کنه الان میره توو حالت استندبای ؟ تا حالا 2 بار شده که مجبور شدم دکمه ی پاورو نگه دارم ( به خاطر هنگ بعد از تموم شدن اپدیت و ریست شدنش بعد از اینکه پسورد و وارد کردم دیگه بالا نیومد یکبارم موقع اجرای بازی سی دیش مشکل داشت ) تا خاموش بشه مشکلی براش پیش میاد با این کار یا نه ؟ برقشو بکشم بهتر نیست ؟ کمک کمک کمک مرسی ( 6080 دارم )
    صحبتای شما خیلی گنگه من که چیزی درست نفهمیدم. ریست یه چیزه و ریستارت یه چیز دیگه! ریست وقتی انجام میشه که دکمه ی پاور رو چند ثانیه نگهداری. کار بسیار اشتباهیم هستش و باعث اسیب نرم افزاری و سخت افزاری میشه و فقط در موارد هنگ کردنهای خاص باید استفاده شه. ریستارت یعنی خروج امن از ویندوز و خاموش و روشن شدن. یه بار دیگه توضیحاتت رو بگو تا درست راهنمایی شی.
    ولی برای تنظیمات بستن نمایشگر و عملکرد دکمه ی پاور و.... باید بداخل تنظیمات پیشرفته ی Power Options خود ویندوز هفت بری. اونجا همه چی قابل تنظیمه و احتیاجی به برنامه و ..... نیستش. چندین ماه قبل توی یه تاپیک شرح مفصل پلانهای تعیین انرژی و.... را داده بودم.

9. این کاربر از Penryn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    پشت در خونمون

پيش فرض

سلام
    من دیروز 6177 برداشتم حالا که می خوام دیسک ریکاری تهیه کنم می نویسه Recovery Partition has been removed!
    وقتی تو Disk Management میرم درایو ریکاوری وجود داره!
    ضمنا وقتی لپ تاپ رو گرفتم پارتیشن بندی شده بود و بجز درایو ویندوز که C بود، بقیه درایو ها از F شروع میشد
    دوستان لطفا کمک کنید
    وقتی که سیستمو روشن کردی ازت تنظیماتی خواست یا نه؟

فکر کنم خودشون یه دوری هم توش زدن و پارتیشن بندی هم برات کردن و ....
    تا جایی که میدونم سری 6 اچپی اوله کار فقط یه C بیشتر نداره. خیلی لپ تاپ ها این جورین.

ببین فایلای توی درایو هست یا درایو خالیه؟
    اگر هم نبود هیچ مشکلی نیست اگه یه ذره حرفه ای باشی هیچ احتیاجی بهش نداری فقط یادت نره SwSetup از توی C کپی کنی که وین ارجینال هیچ ارزشی نداره وین های Ultimate با کرک یا Activation شرکته اچپی کارایی بهتری دارن.

اگه اون نشد با NortonGhost یه بکاپ از c بگیر خیلی بهتر هست چون موقعه ریکاوری دیگه بقیه فایلات پاک نمیشه ولی ریکاوریه خودش طبقه گفته دوستان همه چیزو پاک میکنه ولی خودم تا حالا بهش بر نخوردم.

برای این که خیالت راحت بشه اینو میگم چون شما فکر می کنید اگه ریکاوری نشه وای که چی میشه:
    من تا حالا 4 بار سونم توسطه ویروس های ساخته شده خودم کاملا نابود شده ولی تا حالا یه بارم ریکاوری نکردم و با نصبه وین مجدد مشکلم حل شده.

11. 2 کاربر از yas44co بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    !In My City

پيش فرض

وقتی که سیستمو روشن کردی ازت تنظیماتی خواست یا نه؟

فکر کنم خودشون یه دوری هم توش زدن و پارتیشن بندی هم برات کردن و ....
    تا جایی که میدونم سری 6 اچپی اوله کار فقط یه C بیشتر نداره. خیلی لپ تاپ ها این جورین.

ببین فایلای توی درایو هست یا درایو خالیه؟
    اگر هم نبود هیچ مشکلی نیست اگه یه ذره حرفه ای باشی هیچ احتیاجی بهش نداری فقط یادت نره SwSetup از توی C کپی کنی که وین ارجینال هیچ ارزشی نداره وین های Ultimate با کرک یا Activation شرکته اچپی کارایی بهتری دارن.

اگه اون نشد با NortonGhost یه بکاپ از c بگیر خیلی بهتر هست چون موقعه ریکاوری دیگه بقیه فایلات پاک نمیشه ولی ریکاوریه خودش طبقه گفته دوستان همه چیزو پاک میکنه ولی خودم تا حالا بهش بر نخوردم.

برای این که خیالت راحت بشه اینو میگم چون شما فکر می کنید اگه ریکاوری نشه وای که چی میشه:
    من تا حالا 4 بار سونم توسطه ویروس های ساخته شده خودم کاملا نابود شده ولی تا حالا یه بارم ریکاوری نکردم و با نصبه وین مجدد مشکلم حل شده.
    وقتی تو Disk Management رفتم دیدم درایو ریکاوری آخرین درایوه
    بنظر تو من اگه جابجاش کنم و بیارمش بعد (یا قبل) از درایو ویندوز درست میشه یا خرابتر میشه!

داره خودمونی میشه fariborz@shiraz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    Corner Of Hell And Eden

پيش فرض

نه ريكاوري به اطلاعات ساير كاري نداه به نرم افزار ها و تنظيمات خود ويندوز كار داره
    پس چرا من اگر تو یه درایو غیر ویندوز فیلم و آهنگ داشته باشم ترتیبش رو میده؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •