تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 211 از 228 اولاول ... 111161201207208209210211212213214215221 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,101 به 2,110 از 2272

نام تاپيک: سری بازی های Command & Conquer : راهنمایی, تشکیل تیم و برگزاری بازی های Online و مسابقات

آخر فروم باز camry's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

نزارید این تاپیک امسالم خاک بخوره
    قبلنا که اینجا خیلی شلوغ بود
    در ضمن من خودم c&c 3 kane's wrath رو با خود سرور ea باز می کردم اما حالا دیگه نمیتون log in بشم
    به خاطر همین رفتم تو کاره هاماچی
    هر کی پایست به این نتورکا join بشه:
    KW4ALL-------NO PASSWORD
    KWBEST--------NO PASSWORD
    Army-Night-Force----------NO PASSWORD

منتظرم

داره خودمونی میشه ehsan7156's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

مشکل من با پریدن بیرو از بازی حتی پچ 5 نیز حل شد
    کسی خواست کمکش کنم بهم ایمیل بزنه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

you have encountered a serious error. serious errors can be caused by many things including viruses, overheated hardware and hadware that does not meet the minimum specifcations for game. please visit the foums at [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] for suggested courses of action or consult yor manual for technical support contact information

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام
    منبازی جنرالز زیرو هور رو نصب کردم ولی وقتی وارد قسمت skirmish میشم بعد از 30 ثانیه همه چی منفجر میشه و من دیفیت میشم لطفا راهنمایی کنید

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

یکی از بچه ها پچ رو تعمیر کرد که دیگه مشکلی نداره ولی هنوز مشکل تمام شدن بازی تحت شبکه هست با این پیغام در بالای صفحه البته سریع میره game is detected a mismatch,
    وچند خط دیگه کسی به این مشکل خورده وبلده راهنمایی کنه
    هرکس پچ سالم روخواست بگه uplod کنم

داره خودمونی میشه ARASHIV's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض could not connect general online

سلام
    میشه به صورت خلاصه بگید چه مراحلی رو باید طی کنیم و انجام بدیم تا بتونیم جنرال رو انلاین بازی کنیم..
    من بازی رو تهیه کردم و اخرین پچ بازی رو هم دانلود کردم و نصبش کردم..ولی وقتی که میخوام برای اولین بار وارد بازی انلاین شم و مشخصات رو هم میدم و تایید میکنم..این ارور رو میده
    could not connect general online

ازتون خواهش میکنم اگه کسی راهی بلده که این موضوع حل بشه بگه

داره خودمونی میشه ARASHIV's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

could not connect general online

داره خودمونی میشه popor_jok's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام دوستان کسی از شما جایی رو سراغ داره که بشه با لینک مستقیم و یا megaupload این بازی رو کامل دانلود کرد با تمام پچ مچ این حرفا من مشکل سرعت اینترنت ندارم فقط نمی دونم چی دانلود کنم و از کجا لطفا یک راهنمایی بکنید ممنون می شم

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

--------------------------------------------------------------------------------

اقا این بازی یه افتضاح بهتمام معناست(WAR ARMEGADON) بازی گرافیک افتظاح محیطی خسته کننده یونیت های بی گرافیک دوبله اشغال موزیک اشغال تصویر کدر افتظاح به تمام معنا تازه 7000 تومان برای یه بازی که با 700 یا نهایتا 1000 میشه خرید یه افتظاح بزگ در صنعت گیم متاسفم

اگه نباشه جاش خالی می مونه man war's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    بوشهر - چغادک

پيش فرض

سلام دوستان من یه مشکل ئدارم : وقتی که بازیو اپدیت میکنم و وقتی از بازی خارج میشه تا پچ بازیو دانلود کنه error میده مشکل چیه؟

حـــــرفـه ای FerineFast's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    IL

پيش فرض

--------------------------------------------------------------------------------

اقا این بازی یه افتضاح بهتمام معناست(WAR ARMEGADON) بازی گرافیک افتظاح محیطی خسته کننده یونیت های بی گرافیک دوبله اشغال موزیک اشغال تصویر کدر افتظاح به تمام معنا تازه 7000 تومان برای یه بازی که با 700 یا نهایتا 1000 میشه خرید یه افتظاح بزگ در صنعت گیم متاسفم
    تا حدی موافقم ولی بالاخره زحمت کشیدن!! (قیمت دهی خیلی بد)(در حد 1500 میارزه)(ΑΙ اصلا جالب نبود)(سطح طراحی : مبتدی)(مشکلات نرم افزاری با مپ ها هم بسیار داره << معمولا قبل از ریلیز میدن چند نفر تستر حداقل>>)

با این جمله آخرت هم اصلا موافق نیستم صنعت گیم کجا بود بابا این یه کار کلاینتی در حد بقیه افرادی که add on برای بازی ها درست میکنن.

HF

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •