تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: گسترش خانه های مجردی؟

راي دهنده
82. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • معایب خانه مجردی به مراتب از مزایایش بیشتر است

24 29.27%
  • مزایای خانه مجردی به مراتب از معایبش بیشتر است

58 70.73%
صفحه 21 از 23 اولاول ... 1117181920212223 آخرآخر
نمايش نتايج 201 به 210 از 222

نام تاپيک: گسترش خانه های مجردی

کاربر فعال ریاضیات javad2015's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تو شهرمون

پيش فرض

ما کاری به فضولی نداریم.فقط میخوایم یه عده تفکر خودشون رو به خورد دیگران ندن به عنوان تفکر خوب و تفکر مقابل رو خراب کنن و هر مساله ای رو اخلاقی نشون بدن.
    شما دوست داری یه جور زندگی کنی ولی نمیتونی بیای مطابق تفکر خودت خوب و بد رو عوض کنی چون مطابق میلت نیست.
    من که تفکر حقیقی شرقی رو خیلی بیشتر میپسندم از اون ازادی های غربی.
    Last edited by javad2015; 31-01-2016 at 05:20.

2. 2 کاربر از javad2015 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

در مورد احساساتی بودن زن خودت برو تحقیق بکن تو نت پر هست.مرد ها خشن تر هستن.
    شما اصلا رفتی ببینی تبعات و نتایج دادن چنین حقی به یک زن چی هست؟!
    این که یک شخص حق داشته باشه حرمت خودش رو بشکنه واقعا حق جالبیه!
    طرز فکر متفاوته.تو غرب مثل جامعه ایران زن رو وجود حرمت داری که حرمتش از مرد بیشتره نمیدونن.حقوق مساوی غرب معنیش اینه!!ولی اینجا میدونن.
    تو غرب ازدواج رو راهی برای ارضای نیازات جنسی میدونن.
    اینجا مسایلی مثل تسکین روحی.تولید نسل.کمال یک شخص و ... میدونن.و چون اینا تو تفکر دوم در ازدواج تو همجنس ایجاد نمیشه رو قبول ندارن.صرف نظر از اینکه به صورت ذاتی خیلیا به غیر اخلاقی بودنش واقفن.کلا ازدواج محترم تر شمرده میشه به عنوان یک امر مقدس.هدف ازدواج متفاوته در دو تفکر.
    وقتی با طرز فکر دینی نگاه بکنی میفهمی که این رفتارا کاملا توجیح منطقی داشته.ولی وقتی طرز فکرت غربی باشه و هی دم از حقوق بزنی احساس میکنی اینجا دارن حق پایمال میکنن!!
    همین قسمتی که بولد کردم درک بسیار سطحی شما از غرب رو نشون میده.

در غرب برای ارضای نیاز جنسی نیازی به ازدواج نیست! افراد می تونند با هم هر نوع رابطه ای داشته باشند. در فرهنگ ماست که افراد به خاطر نیاز جنسی در زمانی که آمادگیش رو ندارند یا با شخصی که براشون مناسب نیست حاضر به ازدواج می شوند. و حق با شماست که هدف ازدواج متفاوته... در یک تفکر میگه هدف ازدواج بصورت زور و اجبار یک چیز خاص هست که از طرف جامعه و فرهنگ به فرد دیکته میشه (فرهنگ ما)، و در غرب شخص این آزادی رو داره که هدف ازدواجش رو خودش مشخص کنه.

شما در حمله های ضد غربی که در نظر دارید هر چیزی می گید و حرف هاتون رو مرتب عوض می کنید تا فقط به غرب حمله کنید حالا هر طوری شد که شد. یک جا میگید آزادی بی چون و چرا و جای دیگه میگید ازدواج راهی برای ارضای نیاز جنسی!

اینکه میبینی مثلا تو ایران نگاه ویژه ای از بحث پوشش و .... به زن میشه به خاطر احترامی هست که قایل هستن براش.وگرنه براشون مهم نبود.هر جور دوست داره لباس بپوشه .یا مثلا بحث ازدواج محترم شمرده میشه کسی به خودش اجازه نمیده که بگه چون فلان کس میلش اینجوریه باید این حرمت شکسته بشه.ازدواج هدفش که فقط ارضا میل جنسی نیست.به علاوه این مسایل اینچنینی برا حفظ سلامت اخلاقی جامعه هم هست .شما وقتی از چیزی بخوای محافظت کنی بهش توجه ویژه میکنی.کلا جامعه ایران مثل غرب حرمتا رو به راحتی زیر پا نمیزاره و بیاد به خودش ازادی بیشتری بده .درک نادرست باعث شده اینا تبعیض تلقی بشه.
    پس میبینی که در تفکر دینی انسان به معنی واقعی کلمه انسان هست و تمام حرمتا حفظ میشه.ولی در تفکر غربی این حرمتا وجود نداره و انسان ازاده و همه حقی به خودش میده
    اونقدر به زن احترام می گذارن که بهش میگن "حق نداری طوری به غیر از اینکه ما میگیم لباس بپوشی و طوری به غیر از اینکه ما میگیم زندگی کنی چون میخوایم حرمتت حفظ بشه".

ما کاری به فضولی نداریم.فقط میخوایم یه عده تفکر خودشون رو به خورد دیگران ندن به عنوان تفکر خوب و تفکر مقابل رو خراب کنن و هر مساله ای رو اخلاقی نشون بدن.
    شما دوست داری یه جور زندگی کنی ولی نمیتونی بیای مطابق تفکر خودت خوب و بد رو عوض کنی چون مطابق میلت نیست.
    من که تفکر حقیقی شرقی رو خیلی بیشتر میپسندم از اون ازادی های غربی.
    پس اگه میشه شما تفکرتون رو به خورد دیگران ندید و اجازه بدید افراد آزادی داشته باشند هر طوری که خودشون میخوان زندگی کنند که البته مشخصه شما دنبال همچین چیزی نیستید چون در اصل منظور شما اینه که شما حق اینکه تفکرتون رو به خورد سایرین بدید رو دارید ولی بقیه این حق رو ندارند.

4. 13 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تو شهرمون

پيش فرض

تفکر حقیقی که با ذات و فطرت ادم سازکاری داره همین تفکر شرقی هست.هر کسی با یه مقایسه ذهنی ساده متوجه میشه که فطرت کدومو بیشتر میپسنده.تفکر غربی خیلی جاها تفکری کاذب هست که با سرشت انسان تو خیلی جاها منافات داره.هی از اینکه اخلاق و ... همش بستگی به فرهنگ داره نزنید خیلیاش فطری هست.مثلا کسی به تو نگفته کمک به دیگران خوبه ولی انسان حس خوبی به این کار داره.
    این تشکرایی که زده میشه پشیزی ارزش نداره.هر کی نگاه میکنه ببینه از چی خوشش میاد.کاری به اینکه حقیقت کدومه ندارن.برا من کاری نداره 4 تا چیز بگم که مردم خوششون بیاد.ولی من حقیقتو میگم برام مهم نیست کی خوشش بیاد کی بدش بیاد.
    Last edited by javad2015; 31-01-2016 at 10:31.

6. 4 کاربر از javad2015 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز anti-military's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آقا شما چرا بحث رو ادامه می دید؟ تعداد چیزهای بد همیشه بیشتر از چیزهای خوب بوده یا آدم های فاسد و بی منطق همیشه بیشتر از آدم های عادل بودن ولی حس و قدرت چیزهای خوب خیلی بیشتر از چیزهای بده. کسی که بهت میگه آزادی حد و مرز نداره و مثل خیلی چیزها نباید تعادل توش باشه فقط سکوت کن و ازش فاصله بگیر ... با کسی که منطقش در این حده اصلا بحث نباید کرد. منم اشتباه کردم بحث رو ادامه دادم.

کل روانشناس های عالم نمی تونن کسی که بد تربیت و بزرگ شده رو درستش کنن حالا ما میخواهیم با 2-3 تا پست طرف رو با شرف کنیم

Last edited by anti-military; 31-01-2016 at 11:55.

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تو شهرمون

پيش فرض

بله این که دنبال چی هستن که کاملا مشخصه.ولی من خواستم اون شبهاتی که وارد میکنن رو جواب بدم.
    ادم شرف داشته باشه بدون اینکه کسی چیزی بهش بگه خودش خودش رو محدود میکنه.ادمیم که نخواد شرافت داشته باشه همه حقی به خودش میده.

آخر فروم باز koroshfe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Santiago Bernabeu

پيش فرض

به نتیجه هم رسیدن
    صلوات

10. 3 کاربر از koroshfe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تو شهرمون

پيش فرض

به نتیجه هم رسیدن
    صلوات
    اینا همش عین حقیقته.تو خیال میکنی همه از نظر اخلاقیات و نجابت در یک حد هستن؟!مشخصا نه.مثلا سینمای غرب نجابتش مثل سینمای شرق هست؟اینا حقیقته.ولی به هر حال سعی میشه به زبان اورده نشه تا مردم ازادتر زندگی کنن.
    Last edited by javad2015; 01-02-2016 at 02:38.

12. این کاربر از javad2015 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تو شهرمون

پيش فرض

پس اگه میشه شما تفکرتون رو به خورد دیگران ندید و اجازه بدید افراد آزادی داشته باشند هر طوری که خودشون میخوان زندگی کنند که البته مشخصه شما دنبال همچین چیزی نیستید چون در اصل منظور شما اینه که شما حق اینکه تفکرتون رو به خورد سایرین بدید رو دارید ولی بقیه این حق رو ندارند.
    این دقیقا استفاده از مغلطه هست
    یه جوری حرف میزنه که انگار هیچ بد و خوبی تو دنیا وجود نداره و همش ساخته تفکر بشر هست.بد و خوب یک امر ذاتی هست.این جور نیست ساخت تفکر کسی باشه .تنها تفکر کاذب و ساختگی تفکر شما هست.متاسفانه من نتونستم مثل شما خودمو فریب بدم و حقیقتو انکار کنم.
    Last edited by javad2015; 01-02-2016 at 19:03.

14. 4 کاربر از javad2015 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال jahangir1400's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

این دقیقا استفاده از مغلطه هست
    یه جوری حرف میزنه که انگار هیچ بد و خوبی تو دنیا وجود نداره و همش ساخته تفکر بشر هست.بد و خوب یک امر ذاتی هست.این جور نیست ساخت تفکر کسی باشه .تنها تفکر کاذب و ساختگی تفکر شما هست.متاسفانه من نتونستم مثل شما خودمو فریب بدم و حقیقتو انکار کنم.
    دقیقا همینطور فکر میکنند. ذات؟ ذات چیه؟ حقیقت کدومه؟

دوست من شما خیلی توقعت بالاست. تفکر علمی مطلق و متریالیستی، حتی از اثبات واقعی بودن خودش هم عاجزه و نمیتونه بگه که "ما توهم هستیم یا نیستیم"، چه برسه به اینکه خوب و بدی وجود داشته باشه!

برای اینکه ببینید از کجا همچین حرفی میزنم صحبت هایی که در تاپیک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از صفحه تقریبا 6 به بعد انجام شده رو مطالعه کنید.
    به طور مشخص این پست ها رو میگم، که در واقع نظر علمه:

1. من دارم چیزی رو تجربه می کنم. بطور علمی؟ آیا میشه این ادعا رو بطور تکرار پذیر نشون داد؟ بله. چون "تجربه کردن من" قابل تکرار است چون من دارم تجربه کردن خودم رو بطور مکرر مشاهده می کنم. دقت کنید ادعا نشد "من وجود دارم" / فقط اینکه "من دارم الان چیزی رو تجربه می کنم". حتی اگه من وجود خارجی نداشته باشم (شبیه سازی) یا جهان وجود خارجی نداشته باشه (Solipsism) ، تغییری در عبارت ابتدایی بوجود نمیاد و موضوع "تجربه کردن" است و نه وجود داشتن. و تجربه کردن بویسله متد علمی قابل آزمایش است و قبولش بر اساس یافته های علمی است.
    من می تونم توهم یک شخص دیگه باشم، می تونم رویای یک شخص باشم، می تونم شبیه سازی کامپیوتری باشم، می تونم وجود داشته باشم، در هر صورت، "من تجربه می کنم". چیزی که "مشاهده" میشه نیازی به اثبات برای وجودش نیست.
    وقتی معلوم نباشه ما واقعی هستیم یا نه پس خوب و بد هم دیگه چه معنایی داره؟ اخلاق و ارزش چه معنایی داره؟ اصلا چه معنایی میتونه داشته باشه؟ اینکه جوونا رو سردرگم میبینید و اینکه زندگیها بی معنی و مکانیکی شده و انسان ها بعضا به پوچی میرسن از همین تفکر ناشی میشه.

بنابراین وقتی زندگی و انسان تا این حد بی معنیه انتظار اینکه خوب و بد، اخلاق و بی اخلاقی، ارزش و ضد ارزش و اینجور مفاهیم براشون معنای مشخصی داشته باشه انتظار بی جایی هست، همونطور که در این تاپیک گفتند هرجور دوست دارن این واژه ها رو تعریف میکنن و در نتیجه اونجوری که دوست دارند عمل میکنند مگر اینکه پای زور یا منفعت در میون باشه، و الا حد و مرزی براشون وجود نداره.

16. 2 کاربر از jahangir1400 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تو شهرمون

پيش فرض

اونقدر به زن احترام می گذارن که بهش میگن "حق نداری طوری به غیر از اینکه ما میگیم لباس بپوشی و طوری به غیر از اینکه ما میگیم زندگی کنی چون میخوایم حرمتت حفظ بشه".
    نخیر چون میخوایم یه ادم بی دین سلامت اخلاقی جامعه رو از بین نبره تو محیط عمومی.مثلا مثل اینه که بیایم بگیم جنابعالی حق داری تو مکان عمومی سیگار بکشی.در زندگی شخصی تا حدودی ازادتره.
    احتمالا فردا هم مجوز فیلمای پورنو برای گروهی دیگران از صاحبان حق میخواد صادر بشه!این صاحبان حقتون هم مثل خودتون ادمای جالبی هستن!
    بله در تفکر سکولار مفاهیمی مثل عفت و نجابت و .... کلا از بین میره.اصلا خود واژه کلی اخلاق بی معنی میشه .اخلاق فقط در حد عدم سلب ازادی و حقوق دیگران خلاصه میشه.هیچ روشی برای تعیین اخلاقیات وجود نداره.
    دو تا ویژگی موجود در این تفکر اینه:
    ۱-حداکثر حقوق
    ۲-حداقل تکالیف
    کلا با تفکر دین تعارض داره.چیزایی که یک زمانی مذمت تلقی میشد تو این تفکر ارزش تلقی میشه.فک کنم نیچه بود که میگفت اخلاق دینی اخلاق بردگان است و اخلاق سکولار اخلاق اشراف و قدرتمندان!
    کلا همه طلبکار و قلدر شدن و به خودشون همه حقی میدن!
    اصلا اخلاق سکولار و دینی و فرهنگی نمیتونند کنار هم باشن.بر خلاف چیزی که ادعا میکنن که سکولار یک اخلاق جهانی است و اخلاق دینی زیر مجمو عه ای ازش.این دو همو نفی میکنن.رفتار یکی سلب حقوق یکی دیگه حساب میشه.
    مثلا اینجوری میشه:
    طرف همه کار غیر دینی میکنه بعد پا میشه میره عبادت!هم خرو میخوان هم خرما رو!
    نقاط ضعفش زیاده.خیلی از نیاز های روحی انسان در دین قرار داره و با اون سرشت ادمی هم منافات داره.زندگی رو پوچ و بی هدف میکنه.انسان صرفا ماشینی هست با یکسری از نیاز ها!
    روحیات انسان با معماری غربی همخوانی نداره.
    البته حکومت دینی مطلق و تندرو هم چیز خوبی نیست.نه افراط نه تفریط.
    Last edited by javad2015; 02-02-2016 at 06:48.

18. 2 کاربر از javad2015 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •