تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 21 از 88 اولاول ... 111718192021222324253171 ... آخرآخر
نمايش نتايج 201 به 210 از 874

نام تاپيک: سریال هوش سیاه 2

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohammd1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    NeverLand

پيش فرض

26 قسمت عزیز

2. 4 کاربر از mohammd1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    *ایران*=*مازندران*=*آمل*

پيش فرض

امروز که کاظمی دادوبیداد کرد وقتی داشت میرفت داخل سالن چه لبخند شیطانی زد.
    من که بیشتر از این نقشش خوشم میاد

4. 4 کاربر از hossein019940 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Jang Bogo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

آقا خواهشا اینقدر حرف تقلید از روی Prison Break رو نزنید. شاید تقلید باشه ولی خود فرار از زندان نیست که. مایکل از پشت دست شویی میرفت توی تاسیسات زندان. این به یه شکل دیگه میره. مایکل میرفت مطب ، این میره کتابخونه. و ........ اینا شباهته ، نه تقلید.
    اگه اینجوری باشه سریال اسپارتاکوس ، تقلید فیلم اسپارتاکوس سال 2004 هست ، اسپارتاکوس سال 2004 هم تقلید اسپارتاکوس سال 1960 .
    همین فرار از زندان تقلید از فیلم The Shawshank Redemption و تقلید فیلم Escape from Alcatraz هست.
    یا سریال 217 قسمتیه SmallVille تقلید داستان و فیلم SuperMan هست.
    همه جای دنیا تقلید وجود داره. مهم اینه که کی میتونه یه داستان رو بهتر بسازه.
    حداقلش اینه که این سریال در رابطه با روابط عاشقانه نیست. این خودش یه پیشرفته.
    همین که فصل 2 یه سریال رو ساختن خودش یه پیشرفته.
    همین که حداقل آدم حوصلش میکشه این سریال رو ببینه فوق العادست. من خودم تو کار دانلود سریالم ، سریالهای آمریکایی بوده که دانلود کردم که باور کنید حتی حوصلم نکشیده قسمت 1 اونو نگاه کنم.
    خود هالیوود چقدر سریال میسازه که همش کنسل میکنه ، نیمه کاره میذاره میره.
    حداقل میدونیم که هوش سیاه 2 تموم میشه.

6. 14 کاربر از Jang Bogo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای mjorh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    !Arkham City

پيش فرض

آقا خواهشا اینقدر حرف تقلید از روی Prison Break رو نزنید. شاید تقلید باشه ولی خود فرار از زندان نیست که. مایکل از پشت دست شویی میرفت توی تاسیسات زندان. این به یه شکل دیگه میره. مایکل میرفت مطب ، این میره کتابخونه. و ........ اینا شباهته ، نه تقلید.
    اگه اینجوری باشه سریال اسپارتاکوس ، تقلید فیلم اسپارتاکوس سال 2004 هست ، اسپارتاکوس سال 2004 هم تقلید اسپارتاکوس سال 1960 .
    همین فرار از زندان تقلید از فیلم The Shawshank Redemption و تقلید فیلم Escape from Alcatraz هست.
    یا سریال 217 قسمتیه SmallVille تقلید داستان و فیلم SuperMan هست.
    همه جای دنیا تقلید وجود داره. مهم اینه که کی میتونه یه داستان رو بهتر بسازه.
    حداقلش اینه که این سریال در رابطه با روابط عاشقانه نیست. این خودش یه پیشرفته.
    همین که فصل 2 یه سریال رو ساختن خودش یه پیشرفته.
    همین که حداقل آدم حوصلش میکشه این سریال رو ببینه فوق العادست. من خودم تو کار دانلود سریالم ، سریالهای آمریکایی بوده که دانلود کردم که باور کنید حتی حوصلم نکشیده قسمت 1 اونو نگاه کنم.
    خود هالیوود چقدر سریال میسازه که همش کنسل میکنه ، نیمه کاره میذاره میره.
    حداقل میدونیم که هوش سیاه 2 تموم میشه.

+

دوست عزیز شباهت و تقلید فرق دارن که شما اینجا برعکس گفتیم فک کنم یا باید لغت نامه رو چک کنید . تقلید و الهام و شباهت خیلی فرق میکنن .

اولا خود عوامل سریال PB گفتن که از شاهکار فرنک دارابنت الهام گرفتن ، تقلیدی که شما میگین والا من اصن تو TSR اصن ندیدم طرف عاشق بشه اصن ندیدم پلیس فدرال بیفته دنباله یه نفر اصن ندیدم کرکتر اصلی اومده باشه دنبال دادشش اصن ندیدم کرکتر مهندس باشه و و و ......هزاران مثال دیگر ....
    حالا این سریال مبارک تلویزیون شاهمار ما ! ! ! دیگه خودتون گفتین، میرفت توی تاسیسات زندان. این به یه شکل دیگه میره. مایکل میرفت مطب ، این میره کتابخونه. و ........!
    کرکرتا مو به مو کپی کرکترای سریال PB هسن ، شما TSR رو میبینید هیچ شبهاتی بین کرکترا پیدا نمی کنید ، اما این سریال همه چی درست کپی برداری شده از PB ! حالا بازیگری ضعیف رو هم به همه ی اینا اضاف کنید که حالا تو ایران طبیعیه این امر ولی تقلید کاملا مشخصه ! یاد یه سریالی افتادم که کپی لاست بود همین چند سال پیش پخش میشد که اون تقلید و کپی برداری بود .....آقا میخوای الهام بگیری چه عالی ، سریال ایران پیشرفت هم میکنه ولی دیگه تقلید مو به مو راه پیشرفت نیست !
    درمورد اسپارتاکوس هم ....نمیدونم چجوری میگید تقلید ...واقعا این یکی دیگه الهم هم نمیشه گفت چه برسه به تقلید ....
    درمورد سیستم سریال های آمریکا شما یه تحقیق بکنید ببینید کجای دنیا همچین سیستم عالی و منطقیی دارن و این رو هم بدونید سریالای این کشور رده جهانی و جزو بهترینا هستند با جایزه های فراوان ....همین Breaking Bad که تو امضاتون هست نمونه ی بارزش .
    اما تو ایران سریال به هرشکلی باشه پایان میپذره ....حتی افتضاح هم باشه بازم تموم میشه ....چون چیزی به نام احترام به بیننده تعریف نشده تو ایران ....این کنسل هایی که میگید به خاطر نظر بیننده هست ....دیگه تموم شدن سریال واقعا به نظر شما تو ایران ملاک خوب بودن هست ؟ تو تلویزیونی که تا به حال همچین اتفاقی رخ نداده ....!
    pb درپیتی رو تمومش کنید
    درپیت ....آها بله یکی از بهترین سریالای تاریخ درپیت هست ...بله نظر شماست . منم احترام میزارم ...

ولی خواهشا یه چیزیو یاد بگیرید تو فروم ، وقتی یکی میاد نظر میده یا انتقاد میکنه ، فک نکنید طرف دشمنه یا چیزی ....اگه جواب منطقی دارید بدید اگه ندارید بی توجه از کنارش رد شید و احترام همدیگرو نگه دارید .
    از شما انتظار بالاست به هر حال .

موفق باشید .
    Last edited by mjorh; 02-06-2013 at 15:36.

8. 4 کاربر از mjorh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز h-blade's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

کلا این prison break طرفدارهای دو آتیشه ای داره هم الان و هم اون موقع که پخش میشد و اینم دلیل داره چون این سریال از اولین سریال های آمریکایی بود که در ایران فراگیر شد و خب مردم هم بعد از دیدن 4 تا سریال بدرد نخور ایرانی با یه سریال با اون سبک و با اون بودجه مواجه میشدن و موقعی که پخش میشد دیگه اینقدر ضایع شده بود که همون موقعی که قیدشو زدم و ندیدمش و طرفداران این سریال شانس آوردن که این سریالو ندیدم وگرنه یه طومار از سوتی هاش براتون در میآوردم که ممکن بود سوتی هاش از مسیر انحرافی هم بیشتر بشه

الان از طرفدار های pb بپرسی بگی game of throne بهتره prison break اطلا طرف بدون اینکه فکر کنه یا ممکنه اصلا got رو ندیده باشه میگه pb.....\

'گریز از اسپم : به قول یکی از دوستان این جمشید از جمله بد من هایی که اکثرا دوست دارن موفق بشه منجمله خودم و کلا با این قسمتش در مقابل اون شهاب در موضع ضعف بود اصلا حال نکردم....

در ضمن به شدت احتمال میدم در آینده شاهد جمشید کاظمی قهرمان باشیم.....

10. 3 کاربر از h-blade بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای mjorh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    !Arkham City

پيش فرض

کلا این prison break طرفدارهای دو آتیشه ای داره هم الان و هم اون موقع که پخش میشد و اینم دلیل داره چون این سریال از اولین سریال های آمریکایی بود که در ایران فراگیر شد و خب مردم هم بعد از دیدن 4 تا سریال بدرد نخور ایرانی با یه سریال با اون سبک و با اون بودجه مواجه میشدن و موقعی که پخش میشد دیگه اینقدر ضایع شده بود که همون موقعی که قیدشو زدم و ندیدمش و طرفداران این سریال شانس آوردن که این سریالو ندیدم وگرنه یه طومار از سوتی هاش براتون در میآوردم که ممکن بود سوتی هاش از مسیر انحرافی هم بیشتر بشه

الان از طرفدار های pb بپرسی بگی game of throne بهتره prison break اطلا طرف بدون اینکه فکر کنه یا ممکنه اصلا got رو ندیده باشه میگه pb.....\

'گریز از اسپم : به قول یکی از دوستان این جمشید از جمله بد من هایی که اکثرا دوست دارن موفق بشه منجمله خودم و کلا با این قسمتش در مقابل اون شهاب در موضع ضعف بود اصلا حال نکردم....

در ضمن به شدت احتمال میدم در آینده شاهد جمشید کاظمی قهرمان باشیم.....
    دوست عزیز من جزو اون دسته نیستم و اعتقادیم ندارم PB نمیدونم بهترین و همه جلوش باس زانو بزنن و این حرفا ، و محض اطلاعتون سال 2011 دیدم این سریال رو پس ....
    و سریالی که خودتون گفتین و چندین سریال معتبر دیگه رو هم دیدم و مطمئن باشید از خودم نمیام نظر بدم !
    پیشنهاد به شما هم اینه که سریالو تا آخر ببینید و به فکر سوتی هم نباشید چون سخت پیدا میشه و سعی کنید نقد انجام بدید نه Troll!

به امید بیداری ملت ما ! دی!

موفق باشید .

12. این کاربر از mjorh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

جالبه دیگه تو این سریال کاراگاهش تیک عصبی و گردن درد و کمردرد و غیره نداره =))))))

آخر فروم باز mohammad.asghari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

آقا الان این یارو که رفت تو اطلاعات کلک بود و آزاد شد ؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

عجب نقشه تمیزی کشیده بود پدر سوخته...

16. 2 کاربر از majid322 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

آقا الان این یارو که رفت تو اطلاعات کلک بود و آزاد شد ؟
    پ ن پ!

ندیدی کامپیوترو هـک کرد تو انبار؟!

اومدم اینو بگم:

هکر یعنی این! چه راحت فرارید! رفت دیگه حالشو ببره

18. این کاربر از Ghaioom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •