تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 21 از 827 اولاول ... 111718192021222324253171121521 ... آخرآخر
نمايش نتايج 201 به 210 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

آخر فروم باز alireza1411's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    پای آن کاج بلند

پيش فرض

به چشم
    راستی من امروز سفارش دادم transcend StoreJet 25M3 usb3.0 برام بیارن
    فردا میرسه دستم
    یه بنچ مارک می کنم نتیجه رو میگم
    به نظرم هارد خوبی باشه
    من خریدم 100 تومن
    تو سایت toms hardware هم با چندتا هارد دیگه مقایسه کرده بود و همچنین بنچمارک
    از بقیه جلوتر بود
    من هم برای کسی میخوام بخرم. مارک خوبی بوده و تو این زمینه هم با قدرت وارد شده و فکر کنم مارک پر سابقه و اسم و سرم در کرده ای مثل وسترن رو هم پشت سر گذاشته. این هم همون چیزی که شما خوندی و بقیه هم شاید به دردشون بخوره. من فکر میکردم با این کارایی قیمتش بالاتر باشه ولی انگار ....:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پروفشنال solo8's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    ایران-گرگان

پيش فرض

دوست عزیز این حرف شما سندیت داره که میگی پرتابل مقاوم تر از رومیزی هستش؟
    پس من الان برای ارشیو فیلم میخوام هارد بخرم 2.5 بخرم بهتره!چون مقاومت هارد و اطلاعاتش برام اهمیت داره؟
    اگه مقاومت هارد خیلی برات مهمه میتونی اصطلاحا هارد های ضد ضربه بگیری که دوست خوبمون علی اقا در مورد اونا اوایل تاپیک توضیح دادن.
    مطالعه کن چیزای خوبی دستگیرت میشه.

در مورد ظرفیت هارد کمترین هارد پرتابل که الان تولید میشه فک کنم یا 80 باشه یا 120.
    حالا چرا کمترین رو میخوای؟ظرفیت های بیشترش خیلی تفاوت قیمت ندارنا.

و نکته ی آخر:اگه برات حمل و نقل مهم نیست یه هارد دسکتاپ اداپتوری بگیر.قال قضیه رو بکن.از همه جهت بهتره که بازم اگه تاپیک رو مطالعه کنی متوجه میشی چرا.
    با تشکر از faghat AMD که به سوال ها جواب میده.

آخر فروم باز jax2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    بجنورد

پيش فرض

من هم برای کسی میخوام بخرم. مارک خوبی بوده و تو این زمینه هم با قدرت وارد شده و فکر کنم مارک پر سابقه و اسم و سرم در کرده ای مثل وسترن رو هم پشت سر گذاشته. این هم همون چیزی که شما خوندی و بقیه هم شاید به دردشون بخوره. من فکر میکردم با این کارایی قیمتش بالاتر باشه ولی انگار ....:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    سلام
    دوست من کامپیوتر فروشی داشت
    زنگ زد به گارانتی مرآت و ازشون 1 میلیونو خورده ای جنس خرید اینم سفارش داد برام ارزون اومد
    در اصل حدود 115 تومن هست قیمتش

در ضمن مال من ساخت تایوان هست که فکرشو نمیکردم

4. این کاربر از jax2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت Paymax's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    رشت

11 PASSPORT ESSENTIAL 500GB USB3.0

سلام خسته نباشيد./

Western Digital PASSPORT ESSENTIAL 500GB USB3.0 & USB2.0, 2.5" توي خارج توليد و عرضه شده.

اينم عكساش :

ميخواستم ببينم كسي اين مدل رو جايي تو ايران سراق نداره ؟ فروش اينترنتي يا دستي فرقي نميكنه.

6. این کاربر از Paymax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال moriss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

سلام به دوستان

راستش فرصت نکردم تمام این تاپیک رو بخونم

یه سوال داشتم

ایا میشه یه هارد اکسترنال رو هم فرمت ntfs کرد و هم fat32 یعنی منظورم اینه که 2 تا پارتیشن درست کنیم یکیش fat32 باشه و یکی دیگه ntfs

ایا امکانش هست و مشکلی پیش نمیاد؟

آخر فروم باز alireza1411's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    پای آن کاج بلند

پيش فرض

سلام به دوستان

راستش فرصت نکردم تمام این تاپیک رو بخونم

یه سوال داشتم

ایا میشه یه هارد اکسترنال رو هم فرمت ntfs کرد و هم fat32 یعنی منظورم اینه که 2 تا پارتیشن درست کنیم یکیش fat32 باشه و یکی دیگه ntfs

ایا امکانش هست و مشکلی پیش نمیاد؟
    چه مشکلی خب ؟
    تاز هگاهی آدم برای نصب مکینتاش و لینوکس دو نوع فرمت دیگه هم مجبوره رو یه هارد داشته باشه. هیچ مشکلی نباید باشه.

9. این کاربر از alireza1411 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه faghat AMD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    دره سیلیکون

پيش فرض

سلام خسته نباشيد./

Western Digital PASSPORT ESSENTIAL 500GB USB3.0 & USB2.0, 2.5" توي خارج توليد و عرضه شده.

اينم عكساش :

ميخواستم ببينم كسي اين مدل رو جايي تو ايران سراق نداره ؟ فروش اينترنتي يا دستي فرقي نميكنه.

ولله من شنبه پاساژ ایران رو شخم زدم
    A-data هم مدل پرتابل و هم مدل دسکتاپ رومیزی usb3 تو بازار داره سامسونگ هم یه مدل رومیزی usb3 داره. البته seagate goflex پرتابل و دسکتاپ هم موجوده که قابل ارتقا به usb3 هستند.

قربان این ها تمام موجودی هاردهای usb3 بازار بودند.

11. 4 کاربر از faghat AMD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    رشت

12 سپاس

ولله من شنبه پاساژ ایران رو شخم زدم
    A-data هم مدل پرتابل و هم مدل دسکتاپ رومیزی usb3 تو بازار داره سامسونگ هم یه مدل رومیزی usb3 داره. البته seagate goflex پرتابل و دسکتاپ هم موجوده که قابل ارتقا به usb3 هستند.

قربان این ها تمام موجودی هاردهای usb3 بازار بودند.

سپـــــــــــــــــــــــ ـــــــــاس جنــــــاب

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    رشت

14 USB 3.0

حالا به نظر شما توي usb3.0 هاي 2.5" كدوم بهتره seagate شنيدم داغ ميكنه زيادي بقيه چطورن؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه faghat AMD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    دره سیلیکون

پيش فرض

حالا به نظر شما توي usb3.0 هاي 2.5" كدوم بهتره seagate شنيدم داغ ميكنه زيادي بقيه چطورن؟؟؟
    عرض شود که پیشنهاد و انتخاب شخصی من بین ای دیتا و سیگیت، سیگیت هست.
    چون سیگیت یکی از صاحبان تکنولوژی تولید هارد درایو هست. ولی ای دیتا این طور نیست و از تولیدات دیگران (که درست معلوم نیست چی هست؟) در محصولات خودش استفاده می کنه.

فقط اینجا یه بحثی هست که سیگیت goflex پرتابل که در بازار موجوده usb3 نیست و قابل ارتقا به usb3 هست. اگر شما همین حالا مادربوردتون به درگاه usb3 هست و اصرار به استفاده از usb3 دارید، خوب باید محصول ای دیتا رو استفاده کنید.
    البته در نظر داشته باشید اگه مادربورد خودتون هم usb3 داشته باشه حداقل یکی دو سال طول می کشه تا usb3 بین کاربرها عمومی بشه و تا اون موقع شما این اختلاف سرعت رو فقط رو سیستم خودتون متوجه میشین که این اصلا برای یک ابزار پرتابل زیاد جالب نیست.

نکته بعدی اینه که تصور می کنید usb3 چقدر سرعت انتقال فایل در هارد اکسترنال رو بالا می بره. از لحاظ تئوری گفته میشه تا 10 برابر. ولی این سرعت، فقط سرعت درگاه usb3 هست و نه سرعت هارد درایو شما. در واقع هارد درایو های 3.5 اینچی که 7200 دور در دقیقه سرعت دارند حداکثر تا 130 مگابایت بر ثانیه می تونن از این سرعت بهره ببرند و در واقع در این سرعت از usb3 جا میمونن. این یعنی فقط دو برابر usb2 . البته به نظر من هاردهای پرتابل با سرعت 5400 دور در دقیقه در سرعت پایین تری از usb3 جا می مونن.

من پیشنهادم به شما اینه که یک مدل usb2 ترجیحن سیگیت goflex تهیه کرده و بعدها در صورت لزوم به usb3 ارتقا بدین. اگر دوست داشتید می تونید بدون هیچ هزینه ای از پورت ساتا برای استفاده از حداکثر سرعتش استفاده کنید.

یا

اگر رو سیستمتون پورت فایروایر موجود هست یک هارد مجهز به این پورت تهیه کنید. وسترن یک مدل مجهز به این پورت در بازار داره.

15. 4 کاربر از faghat AMD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •