تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 21 از 24 اولاول ... 111718192021222324 آخرآخر
نمايش نتايج 201 به 210 از 234

نام تاپيک: Sony Ericsson XPERIA X2

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

یکی از دوستای من میخاد این گوشیو بخره من تحقیق کردم دیدم که خیلی ایراد میگیرن ازش
    حالا شما اینارو تایید میکنید ؟

از سرعتش ناراضی هستم! میگن وقتی که آپدیت جدید بیاد، حل خواهد شد.

انقدر سرعت این رام کند هستش، که میترسم دوربین رو روشن کنم و گوشی هنگ کنه...
    در سایت‌های رسمی، اعلام کردند که در ماه May آپدیت جدیدش که ویندوز موبایل ورژن 6.5.3 هستش، منتشر خواهد شد.
    ما هم منتظر هستیم که این آپدیت منتشر بشه.

کیفیت فیلمبرداری بر اساس دوربینی که داره: بد

من خودم خریدم و کاملا پشیمانم چون update هم کردم ولی بدتر شد
    اگه نمی خواین مثل من پشیمان نشین نخرین

واقعا خوب گفتي دوست عزيز منم خيلي پشيمانم از خريدش خيلي باگ زياد داره و سرعتش وحشتناك كمه و گير ميكنه
    شركت سوني اريكسون چجوري اين گوشي رو با اين همه مشكلات روانه بازار كرده واقعا جاي تاسف داره

من زمانی x1 داشتم و واقعا سرعتش گاهی منو دیوونه میکرد ، حالا همون رم و رام و cpu اومده روی این گوشی با سیستم عامل سنگین تر و صفحه بزرگتر ... همه نقد ها هم خیلی از سرعت پایین این گوشی شکایت کردن ... نمیدونم سونی اریکسون چرا داره این سری اکسپریا رو دستی دستی نابود می کنه ...

سلام
    آقا من 2 3 ماهی میشه x2 رو گرفتم .
    از دبی و بدون گارانتی گرفتم .
    وسط آپدیت سیستم هنگ کرد و شارژ هم کم اومد مجبور شدم ارتباط رو قطع کنم .
    اما دیگه گوشی روشن نشد !
    ظاهرا" dead شده .
    تاحالا هیچکس نتونسته کمکم کنه . گفتن ببر نمایندگی . بردم .
    8 روز توی شرکت کامتل گذاشتم گفتن نمیتونیم درست کنیم !
    من چیکار کنم ؟؟؟ اعصابم به هم ریخته !
    و میگن آپدیتی هم که اومده بازم باگهای زیادی داره

دیگه اینکه قبلاً همه میگفتن فقط سامسونگا dead میشن ولی مثکه اینم اینجوریه
    تازه امنیا 2 فقط در صورتی امکان dead شدن داره که بوتشو آپدیت کنی و اینم در صورتی لازمه که از ویندوز 6.1 بخای به 6.5 آپدیت کنی وگرنه اگه از 6.5 به یه رام 6.5 دیگه ارتقا بدی امکان پریدن بوت اصلاً وجود نداره ولی مثکه تو این گوشی اینجوری نیستو حتا از 6.5 به 6.5 هم امکان dead شدن وجود داره

حالا نظر شما چیه ؟ اصلاً ارزش داره با اینهمه مشکلات بخرمش ؟
    آخه هیچکسم راضی نبوده و همه ازش بد میگن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

یکی از دوستای من میخاد این گوشیو بخره من تحقیق کردم دیدم که خیلی ایراد میگیرن ازش

تازه امنیا 2 فقط در صورتی امکان dead شدن داره که بوتشو آپدیت کنی و اینم در صورتی لازمه که از ویندوز 6.1 بخای به 6.5 آپدیت کنی وگرنه اگه از 6.5 به یه رام 6.5 دیگه ارتقا بدی امکان پریدن بوت اصلاً وجود نداره ولی مثکه تو این گوشی اینجوری نیستو حتا از 6.5 به 6.5 هم امکان dead شدن وجود داره

من شخصا پیشنهاد میکنم تا update بعدی صبر کن اگه مشکلاتش برطرف شد بهت خبر میدیم
    این گوشی امکانات خوبی داره interface ی هم که روش استفاده شده تو هیچ گوشی پیدا نمیشه اما این مشکلاتی رو که گفتی داره

3. این کاربر از pejman2222 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای AryanLand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

سلام.

در مورد خریدن یا نخریدنش نظری ندارم.اما در مورد Dead شدن و این صحبتها اصلا" یک همچین صحبتهایی وجود نداره نه تو سامسونگا نه تو هیچ برند دیگه ای ضمن اینکه تمام برندها امکان Dead شدن گوشی هست و به نوع عمل شما در زمان آپدیت رام و همچنین نوع رام انتخابیتون بستگس داره.همین الان هم که یه جستجو بکنی میبینی که خیلی از سامسونگ دارها ویندوزهاشون رو ارتقاء دادن و هیچ مشکلی هم براشون بوجود نیومده.من خودم تو امنیا (با اینکه اینهمه میگفتن این گوشی ضعف داره و Dead میشه و.....حداقل 15 بار رام عوض کردم هیچ مشکلی هم بوجود نیومد.

5. این کاربر از AryanLand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

دوستان همگی گوشیتون رو update کنین که خیلی از مشکلاتش حل میشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض x2

delivery رو چطور فعال کنم ضمنا وییره روی صفحه با هر کلیک فعاله چطور غیر فعالش کنم ضمنا آپدیت جدید یه گیرهایی توی پنل spb داره.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

thems گوشی x2 چطور تغییر میکنه .من از رنگ صفحات بخصوص قسمت sms وcontact خوشم نمیاد.

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

delivery رو چطور فعال کنم ضمنا وییره روی صفحه با هر کلیک فعاله چطور غیر فعالش کنم ضمنا آپدیت جدید یه گیرهایی توی پنل spb داره.
    برا غیر فعال کردن ویبره ی صفحه start رو بزنید بعد برید تو settings بعد اونجا گزینه ی sounds & notifications رو انتخاب کنید .بعد که باز شد بالا چند تا گزینه هست اینقدر رد کنید تا برسین به گزینه ی haptic feedback حالا اونجا screen tap vibration تیک خرده .تیکش و بردارین و همه چی حله

اما برا فعال کردن delivery اول start رو بزنید بعد برین تو e-mail بعدم menu رو از پایین بزنین واز اونجا گزینه ی options رو انتخاب کنید بعد از گزینه های بالا برید رو accounts (خودش از اول رو همین گزینه هست) حالا پایینش نوشته messages اونو کلیک کنین یه پنجره جدید باز میشه . حالا اینجا یه گزینه هست که نوشته request delivery notifications تیکه اونو بزنین تا فعال شه
    Last edited by asghar taraghe; 25-05-2010 at 20:13.

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

thems گوشی x2 چطور تغییر میکنه .من از رنگ صفحات بخصوص قسمت sms وcontact خوشم نمیاد.
    برا اینکارم کافیه برین تو settings و بعدم تو home حالا اونجا که رفتین لیست تمهاتون هست تو قسمت appearance

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

اپدیت جدیدشم عالی بود .از وقتی دوباره اپ کردم هیچ مشکلی نداشتم .ویندوزشم خیلی خیلی بهتر شده کار باهاش. گزینه ها خیلی بزرگتر میشن وقتی میزنیشون لازم نیست ذره بین به گیری دستت.کلا کار باهاش خیلی راحت شده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض باگ

asghar taraghe جان با تشکر در آپدیت جدید در پانل spb shell کمی تاخیردر تاچ وجود داره ضمنا یاطری من 1 روز یه زحمت جواب میده.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •