تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 21 از 27 اولاول ... 11171819202122232425 ... آخرآخر
نمايش نتايج 201 به 210 از 267

نام تاپيک: The Elder Scrolls Online

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

من میخواستم این بایزو بگیرم ولی وقتی مطالب بالارو خوندم که ممکنه با ای پی ایران بن شیم یکم مردد شدم. الان کسی از شماها بازی رو گرفته؟ حتما باید از چیز پی ان استفاده بشه؟؟ اگه ای پی ایران رو بن کنن اگه بخوایم با نت بسیار عالی ایران با چیز پی ان بازی کنیم فکر کنم غیر ممکن باشه.
    من از Launch تا حالا دارم بازی می کنم ولی هنوز بن نشدم، 2 تا از دوستای منم همینطور. بدون وی پی ان.
    ظاهرا اینا مثل Blizzard سخت گیر نیستن.

2. این کاربر از mnime بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Avlil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    Silvermoon City

پيش فرض

من میخواستم این بایزو بگیرم ولی وقتی مطالب بالارو خوندم که ممکنه با ای پی ایران بن شیم یکم مردد شدم. الان کسی از شماها بازی رو گرفته؟ حتما باید از چیز پی ان استفاده بشه؟؟ اگه ای پی ایران رو بن کنن اگه بخوایم با نت بسیار عالی ایران با چیز پی ان بازی کنیم فکر کنم غیر ممکن باشه.
    من با ping zapper بازی می کنم . مشکلی نیست . فقط تیک firewall رو بزنید که ای پی به سرور ping zapper تغییر کند.

4. این کاربر از Avlil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Crawling In MySkin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    - - - - - - - -

پيش فرض

سلام به تاپیک مرده
    آقایونی که بازی میکنن میخواستم بدونم اوضاع چطوره..پینگ و اینا..دیسی نمیشن...بن نمیشن....تعداد پلیر ها...تعداد ایرانی ها...جمعیت کلا چجوریه یه آمار بدید

تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام به تاپیک مرده
    آقایونی که بازی میکنن میخواستم بدونم اوضاع چطوره..پینگ و اینا..دیسی نمیشن...بن نمیشن....تعداد پلیر ها...تعداد ایرانی ها...جمعیت کلا چجوریه یه آمار بدید
    تعداد ایرانی ها که کمه و همینطوری هم داره کمتر میشه چون هر کی میره متوجه میشه که با این نت نمیشه بازی کرد. از وقتی تو پورت UDP دستکاری کردن یکم لگ هم شدید تر شده. من چند وقت پیش که بازی کردم، دقیقا همون زمانی که LoL سر دقیقه 5 یا 6 دی سی میداد، وقتی وارد Fight می شدم لگ می شد بعدش میدیدم مُردم. خب اونایی که توی WoW یکم لگ داشتن اینجا اوضاعشون خرابتر بوده. بازیکنا براشون تیکه تیکه راه میرفتن، بعضی وقت ها یکم که با Mount میرفتن جلو هیچ چیزی Load نمیشد یهو میدیدن 10 تا گرگ و خرس و الاغ دنبالشونن بعدشم میمُردن توی Dungeon ها هم حتی من که اوضاع نتم بدک نیست Healer بودم DC میشدم بدبختا جون میدادن تا من بیام یه Ulti میزدم Full می شدن دوباره DC می شدم
    از لحاظ بن کردن کاری ندارن با IP های ایران ولی خب وقتی نمیشه بازی کرد بخوان بن کنن بخوان نکنن چه فرقی می کنه.
    اما اون اولا موقع Level Up خوب بود هنوز نت ایراد آنچنانی نداشت، از وقتی دستکاری کردن تو پورت ها فاتحه اینم خونده شد.

7. این کاربر از mnime بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

من یه Topic توی Forum هاشون زدم که اعتراض کردم به تحریم ایران. ولی خب فکر نکنم به جایی برسه.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت milisparda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    بوشهر - کنگان

پيش فرض

سلام دوستان فک کنم یه هفته میشه تاپیک کسی پست نزده
    دوستانی که بازی میکنن لگ زیاده ؟ قابل بازی هست ؟ با چه پینگی میشه بازی کرد ؟ فروشگاهی واسه فروش آنلاین کسی نداره معرفی کنه ؟

تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    Silvermoon City

پيش فرض

سلام دوستان فک کنم یه هفته میشه تاپیک کسی پست نزده
    دوستانی که بازی میکنن لگ زیاده ؟ قابل بازی هست ؟ با چه پینگی میشه بازی کرد ؟ فروشگاهی واسه فروش آنلاین کسی نداره معرفی کنه ؟
    سلام.من که توی مسیر جدیدی که پارس انلاین گذاشته جز بعد از ظهر ها لگ ندارم . مسیر فرانکو هست . اگر لگ هم داشتید با سیستک یا پینگ زپر هم میشه بازی کرد(باید از قبل از نتتون مطمئن باشد). پینگ هم 140 هیچ مشکلی نخواهی داشت . بعد به مرکز مخابراتتیون و isp تون هم خیلی بستگی داره و خب میدونین که اینترنت ایران معلوم نیست که فردا چه مشکل جدیدی براش پیش میاد.همانطور که Mnime عزیز در بالا گفتند، ممکنه داخل بازی شاهد در جا زدن و teleporte ناگهانی بازیکنان باشید یا unit ها رو نبینید که من این مشکل(teleport شدن بازیکنان به خاطر قرارگیری سرور روی host امریکا ) رو اوایل بازی داشتم و تا الان اینو مشاهده نکردم . امیدوارم شرایط اینترنتی ایران طوری بشه که همه از بازی مورد علاقشون لذت ببرند.
    فروشگاه هم برای خرید که زیاد هست . نمیدونم تبلیغ میشه یا خیر اما میتونید persibox یا gamershop یا originalkey که فروشگاه های خوبی هستند برید و خرید کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

آقا چرا یکی لینک برا دانلود بازی نمیده !!!!!!!!!!!
    نا مردی نکنید تورو خدا لینک با توضیح کامل برا دانلود بازی بدین من هم obهم رو تموم کردم اینو هم میخام

کـاربـر بـاسـابـقـه saeed_136915's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    The Land of Skyrim

پيش فرض

نا مردی نکنید تورو خدا لینک با توضیح کامل برا دانلود بازی بدین من هم obهم رو تموم کردم اینو هم میخام
    دوست عزیز واسه بازی باید اورجینال بخرین و اشتراک ماهانه پرداخت کنین

تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    Silvermoon City

پيش فرض

این نوع بازی های برای دانلود کلاینتشون مثل بازی Final Fantasy Realm Reborn (اول) نیاز به خرید اکانت دارین و بعد بازی را میتوانید دانلود کنید یا از کسی که قبلا بازی را تهیه کرده client launcher رو دریافت کنید و بازی رو دانلود و بعد اقدام به خرید بازی کنید(و ماه اول یک ماه مجانی گیم تایم داره که برای فعال کردنش شما باید یک گیم تایم 2 ماهه خریداری کنید.البته این برای launch شدن بازی بود الان ممکن است قانون به نحوی دیگر باشد) . یا میتونید نسخه بازی رو از سایت های پشتیبانی دهنده این بازی ها در ایران خریداری فرمایید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •