تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 21 از 28 اولاول ... 11171819202122232425 ... آخرآخر
نمايش نتايج 201 به 210 از 277

نام تاپيک: کلیه مباحث مربوط به Jailbreak آیپد

کاربر فعال iOS JoWkErsSs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    ██████

پيش فرض جیلبریک آنتدر 5.1.1 تا دو هفته دیگر عرضه خواهد شد !

پیش بینی میشود جیلبریک آنتدر 5.1.1 از سوی Podg2 تا دو هفته دیگر منتشر شود . اما Podg2 به تازگی سوال و جواب هایی را در وبلاگ شخصی خود قرار داده است :

نظر سنجی شمت به پایان رسید بیش از 63 درصد از افراد خواستار عرضه جیلبریک آنتدر 5.1 هستند . زمان عرضه کی خواهد بود ؟

- تست های نهایی در حال انجام هستند . تا هفته آینده ریلیز خواهد شد .

آیا با دستگاه من سازگار است ؟

این جیلبریک بر روی تمام دستگاه هایی که در iOS 5.1.1 هستند کار خواهد کرد . به غیر از اپل تی وی 3 و آیپاد تاچ 3جی و آیفون 3جی اس !. البته نمی دانیم در آینده چه می شود .

چرا برای عرضه این جیلبریک با آنکه آیپد 3 هم به راحتی جیلبریک آنتدر شده است به آهستگی عمل می کنید ؟

16 نوع مختلف از این دستگاه وجود دارد . تست های نهایی بر روی تک تک آنها کاری سخت و زمان بر خواهد بود .

آیا می توانم یکی از اولین تست کننده های این جیلبریک باشم ؟

خیر . در این صورت باید به جیلبریک دسترسی پیدا کرد که من میخواهم هیچ اثری از اکسپلویت های مورد استفاده من به بیرون درز نکند .

اگر به شما یک میلیون دلار بدهند چه ؟

هیچ تاثیری در عرضه جیلبریک نخواهد داشت !

در آغاز فعالیت sasa24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

1. دوست عزیز مطلبی که شما گفتید ربطی به این تاپیک ندارد .

2. پس از بسته شدن سرور های fileape و filedude اینستالوس در ایران فلج شد . پس از او بیشتر آپ سنتر ها ف-لتر شدند و بعضی از آپ سنتر ها فقط قابل دسترس در ایران هستند مانند slingfile !

پیشنهاد میکنم که برای دریافت نرم افزار یا بازی از سایت های دیگر استفاده کنید .
    درود.
    اکثر بازی های جالب مثل gta 3 یا tintin توی همین slingfile آپلود شده.(خیلی گیر دادم،نه؟)

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    ██████

پيش فرض

درود.
    اکثر بازی های جالب مثل gta 3 یا tintin توی همین slingfile آپلود شده.(خیلی گیر دادم،نه؟)
    یه سرور برای همه جواب نمیده !

شما بحث سرعت اینستالوس رو مطرح کردید . باید به شما بگم که این مربوط به سرعت نت شما داره نه اینستالوس ! یک 17 کیلوبایت در ثانیه میگیره یکی 200 کیلو بایت ! ربطی به اینستالوس نداره ...

در آغاز فعالیت sasa24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

یه سرور برای همه جواب نمیده !

شما بحث سرعت اینستالوس رو مطرح کردید . باید به شما بگم که این مربوط به سرعت نت شما داره نه اینستالوس ! یک 17 کیلوبایت در ثانیه میگیره یکی 200 کیلو بایت ! ربطی به اینستالوس نداره ...
    درود.
    من یه فایل رو با همین حجم و همین سرعت توی لپ تاپ توی 6 ساعت دانلود کردم

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    ██████

پيش فرض

درود.
    من یه فایل رو با همین حجم و همین سرعت توی لپ تاپ توی 6 ساعت دانلود کردم
    دوست عزیز همچین چیزی امکان نداره ... ! مگر در چند صورت :

1. شما با چه برنامه ای اون فایل رو از لپ تاپتون دانلود کردید ؟

2. با کدوم نت دانلود کردید ؟ جفتش با یک نت ؟!

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    ██████

پيش فرض جیلبریک آنتدر 5.1.1 با آیپاد تاچ 3G و آیفون 3GS نیز سازگار است !

چندی پیش Podg2 خبری را در یک تویی-ت منتشر کرد مبنی بر عدم پشتیبانی جیلبریک آنتدر بر روی آیپاد تاچ 3جی و آیفون 3GS . اما به تازگی او در یک تویی-ت اعلام کرد که این جیلبریک آنتدر بر روی آیپاد تاچ 3G و آیفون 3GS نیز سازگار است .

" خبر خوب :‌ ما راهی را برای کاربران دستگاه های آیپاد تاچ 3G و آیفون 3GS نیز پیدا کردیم . جیلبریکی که در آینده عرضه خواهد شد این دستگاه ها را نیز پشتیبانی خواهد کرد . "

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    ██████

پيش فرض چگونه برای جیلبریک آنتدر 5.1.1 آماده کنیم ؟

درود بر همـــــ ـ ـ‌ ـ

Podg2 دقایقی پیش گفت اگر مشکلی برای آنلاک گوشی خود ندارید با خیال راحت به 5.1.1 آپدیت کنید .

" هم اکنون می توانید با خیال راحت به iOS 5.1.1 آپدیت کنید و آماده عرضه جیلبریک باشید "

اما باید بگوییم هنگام آپدیت به 5.1.1 ، در صورتی که آیفون شما لاک است ،‌ مواظب باشید بیس باند شما آپدیت نشود !

باید بگوییم که دستگاه های آیفون 4 اس ، آیپد 2 و آیپد جدید تنها در iOS 5.1.1 قابل جیلبریک شدن هستند و از 5.1 پشتیبانی نمی شود . بنا بر این هرچه سریع تر به 5.1.1 آپدیت کرده و SHSH خود را ذخیره کنید .

ما پیشنهاد می کنیم با دانلود iOS 5.1.1 ، هرچه سریع تر به این نسخه آپدیت کنید و منتظر جیلبريک آنتدر باشید .

بازهم تاکید میکنیم که تا زمانی هم که فرصت هست SHSH خود را ذخیره کنید و از آن نگهداری کنید . ( ما نمونه ذخیره نکردن SHSH را دیدیم ! پس بهتر است ذخیره کنید )

خود من 1 ماه شاید بیشتر با جیلبریک تدر سر کردم !!!

8. این کاربر از JoWkErsSs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    ██████

پيش فرض جیلبریک آنتدر 5.1.1 عرضه شد !

درود !

دوستان ساعاتی پیش طی کنفرانسی که جیلبرکر ها داشتند، جیلبریک آنتدر 5.1.1 را عرضه کردند . این جیلبریک توسط برنامه Absinthe 2.0 انجام می شود .
    دوستان این جیلبریک دستگاه های : آیفون 4s و آیفون 4 و آیفون 3Gs و آیپاد تاچ 4G و آیپاد تاچ 3G و آیپد 1 و آیپد 2 و آیپد جدید و اپل تی وی 2 را ساپورت میکند .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

10. این کاربر از JoWkErsSs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    ██████

پيش فرض Podg2 : بخشی از جیلبریک iOS 6 هم اکنون آماده است !

Podg2 به عنوان اصلی ترین عضو گروه رویایی جیلبریک، خبر از آماده بودن بخشی از جیلبریک آنتدر iOS 6 داد !

ما از جست و جو راه های نفوذ خسته نشده ایم و این کار را ادامه خواهیم داد . در حال حاضر بخشی از جیلبریک آنتدر iOS 6 را آماده کرده ایم و منتظر اولین نسخه بتای iOS 6 هستیم . ما این کار را با همکاری دیگر اعضای تیم انجام داده ایم . از جمله : MuscleNerd , Pimskeks Planetbeing P0sixninja XVolks .

در ادامه Podg2 ادامه داد : در حال حاضر هرکدام از اعضا درحال کشف راه های جدید نفوذ هستند . ما مطمئن هستیم که این راه های نفوذ تا نسخه بتا 4 یا 3 هم بسته نخواهند شد . ما کار خود را زمانی شروع می کنیم که اولین نسخه بتا iOS 6 منتشر شود .

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    ██████

پيش فرض تا به حال 1.2 میلیون iDevice در 5.1.1 توسط Absinthe جیلبریک آنتدر شدند!

در جمعه 25 می، گروه Chronic Dev-Team نسخه دوم برنامه Absinthe را برای جیلبریک آنتدر تمامی دستگاه های اپل در A4 و A5 و A5X منتشر کردند. این برنامه تمامی iDevice ها رو در 5.1.1 جیلبریک آنتدر می کند ( آموزش جیلبریک آنتدر 5.1.1 در انجمن های تخصصی P30World داده شدن است ) این برنامه در نسخه های مک و ویندوز و مک منتشر شد. یکی از شگفتی های این گروه، جیلبریک آنتدر آیپد نسل سوم است!

تعداد دستگاه های جیلبریک شده در iOS 5.1.1 تنها در عرض 3 روز اول به 1.2 میلیون عدد رسید!! در نسخه اول برنامه Absinthe که جهت جیلبریک آنتدر آیفون4اس و آیپد 2 در iOS 5.0.1 منتشر شده بود شاهد جیلبریک شدن 953،232 دستگاه بودیم!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •