تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 209 از 1045 اولاول ... 109159199205206207208209210211212213219259309709 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,081 به 2,090 از 10441

نام تاپيک: ▓ Microsoft Word سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

داره خودمونی میشه thorough's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

[FONT='Tahoma','sans-serif']يه سوال در مورد منابع:[/FONT]
    [FONT='Tahoma','sans-serif']من از ورد 2007 براي منابع در متن استفاده كردم از شيوه ([/FONT][FONT='Tahoma','sans-serif']Numerical Reference[/FONT][FONT='Tahoma','sans-serif']) ولي يه مشكل كوچيك هستش اونم اينكه ورد شماره منبع رو توي پرانتر مي ذاره...چه جوري ميشه اين پرانتزها رو تبديل به قلاب [/FONT][FONT='Tahoma','sans-serif'][][/FONT][FONT='Tahoma','sans-serif'] كرد؟ [/FONT]
    [FONT='Tahoma','sans-serif']مم نان [/FONT]
    [FONT='Tahoma','sans-serif'] [/FONT]

حـــــرفـه ای wordist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

[FONT='Tahoma','sans-serif']يه سوال در مورد منابع:[/FONT]
    [FONT='Tahoma','sans-serif']من از ورد 2007 براي منابع در متن استفاده كردم از شيوه ([/FONT][FONT='Tahoma','sans-serif']Numerical Reference[/FONT][FONT='Tahoma','sans-serif']) ولي يه مشكل كوچيك هستش اونم اينكه ورد شماره منبع رو توي پرانتر مي ذاره...چه جوري ميشه اين پرانتزها رو تبديل به قلاب [/FONT][FONT='Tahoma','sans-serif'][][/FONT][FONT='Tahoma','sans-serif'] كرد؟ [/FONT]
    [FONT='Tahoma','sans-serif']مم نان [/FONT]
    [FONT='Tahoma','sans-serif'] [/FONT]
    اين چه طرز پست دادنه !!!!؟؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

من از تمامي جوامع بشريت بابت اون پست ضايع عذر خواهي مي‌كنم...باشد كه رستگار شوم...!

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

اينم شكل درست سوال...
    من براي زدن منابع در متتن از ورد 2007 و استايل numerical استفاده كردم...اما يه مشكل كوچيك هستن و انم اينه كه شماره منابع رو توي پرانتر ميذاره...چه جوري ميشه اين پرانتز ها رو به قلاب [ ] تبديل كرد؟ (يا اينكه از اول به صورت قلاب بذاره شماره‌ها رو نه تو پرانتز)
    حالا خيلي مم نان..

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

اينم شكل درست سوال...
    من براي زدن منابع در متتن از ورد 2007 و استايل numerical استفاده كردم...اما يه مشكل كوچيك هستن و انم اينه كه شماره منابع رو توي پرانتر ميذاره...چه جوري ميشه اين پرانتز ها رو به قلاب [ ] تبديل كرد؟ (يا اينكه از اول به صورت قلاب بذاره شماره‌ها رو نه تو پرانتز)
    حالا خيلي مم نان..
    سلام

توضيح واضح تر و اينكه از چه مسيري براي اون كارت استفاده كردي بده

و اگه بتوني عكس هم بذار

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام..
    من از قسمت References زير بخش Citation & Bibliography استايل Numerical References رو انتخاب كردم...و بعد هم طبق معمول منابع ام رو از قسمت Insert Citation وارد كردم...ولي در هنگام درج منبع تو متن اصلي شماره منابع رو تو پرانتز مي‌ذاره..من ميخوام اين اعداد توي قلاب باشه...اصلا همچين كاري رو ميشه انجام داد؟
    اين كاري بود كه من انجام دادم...
    Last edited by thorough; 02-06-2008 at 09:04.

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

[FONT='Tahoma','sans-serif']سلام..[/font]
    [FONT='Tahoma','sans-serif']من از قسمت [/font][FONT='Tahoma','sans-serif']References[/font][FONT='Tahoma','sans-serif'] زير بخش [/font][FONT='Tahoma','sans-serif']Citations & Bibliography[/font][FONT='Tahoma','sans-serif'] استايل [/font][FONT='Tahoma','sans-serif']Numerical References[/font][FONT='Tahoma','sans-serif'] رو انتخاب كردم...و بعد هم طبق معمول منابع ام رو از قسمت [/font][FONT='Tahoma','sans-serif']Insert Citation[/font][FONT='Tahoma','sans-serif'] وارد كردم...ولي در هنگام درج منبع تو متن اصلي شماره منابع رو تو پرانتز مي‌ذاره..من ميخوام اين اعداد توي قلاب باشه...اصلا همچين كاري رو ميشه انجام داد؟[/font]
    [FONT='Tahoma','sans-serif']اين كاري بود كه من انجام دادم...[/font]

من از تمامي جوامع بشريت بابت اون پست ضايع عذر خواهي مي‌كنم...باشد كه رستگار شوم...!
    نـــــــــــــه

مثل اينكه هنوز به رستگاري نائل نشديد

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

دارم سعي ميكنم كه رستگار بشم...درستش كردم !

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

سلام..
    من از قسمت References زير بخش Citation & Bibliography استايل Numerical References رو انتخاب كردم...و بعد هم طبق معمول منابع ام رو از قسمت Insert Citation وارد كردم...ولي در هنگام درج منبع تو متن اصلي شماره منابع رو تو پرانتز مي‌ذاره..من ميخوام اين اعداد توي قلاب باشه...اصلا همچين كاري رو ميشه انجام داد؟
    اين كاري بود كه من انجام دادم...
    در دست بررسي .............

آخر فروم باز jedivssith's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

درود
    با توجه به تصویری که در انتهای متنم قرار دادم می خواهم بدانم وقتی متنی را از صفحه وب به داخل سند ورد Paste کردم ولی هر خط بعد از خط بعد از خود به این صورت قرار قرار گرفته است یعنی چطور می توانم آن فضای خالی که با کادر قرمز مشخص شده را با خط هایی که به سطرهای بعد رفته است پر کنم (منظورم دستی نیست) آیا راهی است که بتوان با یک دستور کل متن را انتخاب و تمام سطر با کلمات پر شود و سپس دستور Justify را اجرا کنم؟ یا چاره ای نیست جز اینکه در ابتدای مثلا خط دوم کلید Backspace را بزنم تا به انتهای خط اول برود و همین طور تا آخرین سطر سند این کار را انجام دهم؟
    با سپاس فراوان
    بدرود

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •