تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 209 از 3859 اولاول ... 1091591992052062072082092102112122132192593097091209 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,081 به 2,090 از 38584

نام تاپيک: آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

داره خودمونی میشه popor_jok's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام بچه ها من یک سوال داشتم البته می بخشید شاید تکراری باشه ولی بخدا این تاپیک اینقدر به هم ریختست که اگه من بخوام جوابم پیدا کنم دست کم 2 روز تول می کشه پس اگه تکراری به بزرگواری خودتون ببخشید .
    من امروز توی یکی از تاپیک های سایت لینکهای دانلود بازی wrath of the lich king رو دیدم .
    ایا واقعا اومده یا دمو هستش ؟
    اگه واقعی هست ایا سروری هم واسش وجود داره یا نه ؟
    ممنون می شم اگه جواب بدید
    بازم اگه تکراری و مبتدی بود ببخشید

داره خودمونی میشه heya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Some Where Between No where and GOOd Bye

پيش فرض

سلام بچه ها من یک سوال داشتم البته می بخشید شاید تکراری باشه ولی بخدا این تاپیک اینقدر به هم ریختست که اگه من بخوام جوابم پیدا کنم دست کم 2 روز تول می کشه پس اگه تکراری به بزرگواری خودتون ببخشید .
    من امروز توی یکی از تاپیک های سایت لینکهای دانلود بازی wrath of the lich king رو دیدم .
    ایا واقعا اومده یا دمو هستش ؟
    اگه واقعی هست ایا سروری هم واسش وجود داره یا نه ؟
    ممنون می شم اگه جواب بدید
    بازم اگه تکراری و مبتدی بود ببخشید
    سلام 100% WOTLK نيست اوال چون هنوز پچ 2.4.3 نيومده دوما اگه اومده از خبر جنگ ايران و امريكا بيشتر صدا ميكرد يه عده مثه من خودكشي ميكردن يه عده هم به سمت فروشگاه هاي بليزارد حمله ميكردن تا بازي رو بخرن پس اشتباه شده يا اصلا بقول خودت دمو يي چيزيه و...
    در ضمن دموي WOTLK داخل قسمت MOVIE سايت WORLDOFWARCRAFT موجوده
    ببينيد با حاله
    gameplay بازي هم بريد سايت youtube يه سرچ بزنيد ميبينيد خيلي باحاله

داره خودمونی میشه nezamdoobarareh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

6 اولین کتاب وارکرافت هم بالاخره ترجمه شد

سلام دوستان
    میبینم که خفن دارید تبلیغ سرور اصلی بلیزارد رو میکنید
    من که هفته پیش این 10 روز مجانی رو عضو شدم و بازی کردم
    خداییش از این که همه اسپل های کاراکتر و همه کوئست ها درست کار میکردند بسی خشنود گردیدیم.
    همش فکر میکردم که الانه که یکی از اسپل ها خراب باشه و کار نکنه
    دوم هم این که از این که بازی از طرف سرور لگ نداشت در پوست خود نمی گنجیدم ( اونایی که سرور wowscape بازی میکنن میدونن من چی میگم. )

خلاصه من الان فقط تو کفم که یه مقدار پول دستم بیاد این کلاسیک رو بخرم و یک ماهی مجانی بازی کنم ( شکلک آدمایی که فکر می کنن کلی مغز متفکر هستند )

هر موقع اکانت رو خریدم مطمعنا میام و بحثی هر چند کوتاه پیرامون ریلم میکنیم.

راستی برای دوستانی که علاقه شدیدی به داستان و کتاب های وارکرافت دارن هم یه خبر دارم. یک موسسه اومده و برای شروع سه گانه نبرد باستانیان رو ترجمه کرده، بسی خوش خوشانمان شد وقتی فهمیدیم که چرا ایلیدن - ساحر چیره دست ، الف شبانگاهی خوش سیما - چنین دچار تحول گردیده و چشمان همچو کهربای خود را به سان طهفه ای به خداوندگار ( سارگراس ) بخشید و این چنین به زندان الفان شبانگاه افکنده شد و زمانی بسی بلند ( 10000 سال ) در بند آنان بود.

چه کنم تحت تاثیر کتابم دیگه.
    ولی خداییش خیلی دلم میخواست که بفهم الیدن چرا 10000 سال رفت زندان و بعد از آزادیش این شکلی عصبانی بود.

متاسفانه به دلیل قوانین نمی تونم اسم ناشر کتاب رو بیارم. ولی باید الان کل کتاب فروشی های بزرگ شهرتون داسته باشنش.
    اگر اطلاعات بیشتری در مورد کتاب خواستید پیغام شخصی بزنید.
    در ضمن من بگم که از خرید این کتاب توسط این کتاب هیچ سودی به من نمیرسه.
    فقط از این که بعد از مدت ها این کتاب ها ترجمه شدن خیلی خیلی خوشحالم. ( من به داستان این بازی شاید حتی بیشتر از خود بازی علاقه دارم، خودم درست نمیدونم )
    مترجم گفته که بقیه کتاب ها رو سعی میکنن هر چه زودتر ترجمه کنن.
    این جلد سوم از این سه گانه همین فروردین چاپ شده.

امیدوارم که همیشه از وارکرافت لذت ببرید.

داره خودمونی میشه parances_eagle's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام دوستان چه طوری می شه توی Bilzard بازی کرد منظورم ساخت اکانت لطفا هم لينک را بزاريد هم مراحل ساخت را .
    خيلی ممنونم .

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام دوستان راهنمايی کنید دیگه

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

دوستان راهنمایی خواستم

حـــــرفـه ای *Ali*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

دوست عزیز مطمئن باشین که به سوالتون جواب داده میشه پس اینقدر پست ندید لطفا:
    برای رجیستر کردن تو سرور بلیزارد به این لینک برین:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    یه سرور دیگه هم هست که اونم free هست به نام wowscape که از این لینک میتونین رجیستر کنین:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

خیلی ممنونم *ali* ولی می شه لطفا مراحل را هم بگید .
    بزرگتونیم

حـــــرفـه ای *Ali*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

به صفحه 186 همین تاپیک مراجعه کنین ساختن اکانت هم زیاد کار سختی نیست یه صفحه میاد که توش مشخصاتتون رو مینویسین و بعد یه میل براتون میاد که عضویتتون رو ثبت کنید بعد باید یه تغییری تو فایل realmlist بدین و بعد وارد بازی شده و با اکانتتون بازی کنید و.........
    Last edited by *Ali*; 10-07-2008 at 10:39.

داره خودمونی میشه heya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Some Where Between No where and GOOd Bye

پيش فرض

سلام دوستان
    میبینم که خفن دارید تبلیغ سرور اصلی بلیزارد رو میکنید
    من که هفته پیش این 10 روز مجانی رو عضو شدم و بازی کردم
    خداییش از این که همه اسپل های کاراکتر و همه کوئست ها درست کار میکردند بسی خشنود گردیدیم.
    همش فکر میکردم که الانه که یکی از اسپل ها خراب باشه و کار نکنه
    دوم هم این که از این که بازی از طرف سرور لگ نداشت در پوست خود نمی گنجیدم ( اونایی که سرور wowscape بازی میکنن میدونن من چی میگم. )

خلاصه من الان فقط تو کفم که یه مقدار پول دستم بیاد این کلاسیک رو بخرم و یک ماهی مجانی بازی کنم ( شکلک آدمایی که فکر می کنن کلی مغز متفکر هستند )

هر موقع اکانت رو خریدم مطمعنا میام و بحثی هر چند کوتاه پیرامون ریلم میکنیم.

راستی برای دوستانی که علاقه شدیدی به داستان و کتاب های وارکرافت دارن هم یه خبر دارم. یک موسسه اومده و برای شروع سه گانه نبرد باستانیان رو ترجمه کرده، بسی خوش خوشانمان شد وقتی فهمیدیم که چرا ایلیدن - ساحر چیره دست ، الف شبانگاهی خوش سیما - چنین دچار تحول گردیده و چشمان همچو کهربای خود را به سان طهفه ای به خداوندگار ( سارگراس ) بخشید و این چنین به زندان الفان شبانگاه افکنده شد و زمانی بسی بلند ( 10000 سال ) در بند آنان بود.

چه کنم تحت تاثیر کتابم دیگه.
    ولی خداییش خیلی دلم میخواست که بفهم الیدن چرا 10000 سال رفت زندان و بعد از آزادیش این شکلی عصبانی بود.

متاسفانه به دلیل قوانین نمی تونم اسم ناشر کتاب رو بیارم. ولی باید الان کل کتاب فروشی های بزرگ شهرتون داسته باشنش.
    اگر اطلاعات بیشتری در مورد کتاب خواستید پیغام شخصی بزنید.
    در ضمن من بگم که از خرید این کتاب توسط این کتاب هیچ سودی به من نمیرسه.
    فقط از این که بعد از مدت ها این کتاب ها ترجمه شدن خیلی خیلی خوشحالم. ( من به داستان این بازی شاید حتی بیشتر از خود بازی علاقه دارم، خودم درست نمیدونم )
    مترجم گفته که بقیه کتاب ها رو سعی میکنن هر چه زودتر ترجمه کنن.
    این جلد سوم از این سه گانه همین فروردین چاپ شده.

امیدوارم که همیشه از وارکرافت لذت ببرید.
    رفيق ما هم بسي خشنود گشتيم احتمالا به حرف من رسيدي كه يه 10 روز تو سرور بليزارد بازي كردن آدم يه جوري ميشه كه عمرا بتونه تو سرور هاي معمولي بازي كنه
    يه بسته پيشنهاده اقتصادي براي تو و دوست دارانه wow دارم بجاي اينكه هر 2 ماه 30 40 تومان كه اونم نصفش پول ماليات و ابونمان برا پوله قبض موبايل بديد مي تونيد موبايل و بي خيال شيد و بجاش wow بازي كنيد
    در ضمن خريد cdkey مساوي است با 30 روز free
    در رابطه با كتاب اين كتاب و خيلي ها ترجمه كردن و به چاپ رسوندن من هم هيچ موقع به ترجمه كتاب ها اطمينان نكردم اگه به نظره تو ترجمش اشكال نداره و روان انجام شده لطف كن مشخصات كامل كتاب يا به پيغام خصوصي بفرست يا با ايميل يل id من يعني foad_theone@yah... سند كن
    ممنون
    GL

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 35 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 35 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •