تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2082 از 2365 اولاول ... 10821582198220322072207820792080208120822083208420852086209221322182 ... آخرآخر
نمايش نتايج 20,811 به 20,820 از 23644

نام تاپيک: راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

حـــــرفـه ای امير موسر's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یک سوال دیگه:
    اگه بخوام فقط بلندگوی در های جلو رو عوض کنم:
    شما چی پیشنهاد میدید؟(بلندگوی 16 سانتی برای در های جلوی 206 که بیس نرمی داشته باشه)

*البته بدون آمپلی و با پخش فابریک استفاده خواهد شد!

و آیا میشه روی در های جلو کامپوننت نصب کرد؟( چون تیپ 2 هست، جای تویتر روی آینه حذف شده)
    **گفتم شاید بشه یه سوزاخ روی رودری ایجاد کرد تا تویترش بره اون تو...

کامپونت بیس نداره ! ولی میتونید نصب کنید و تیوتراشو میزارید رو داشبرد ! باند گرد بیس دار میخوای فقط پاور بیس ! صداشو گوش کنی باورت نمیشه ! هر چند از نظر من بیس تو در زیاد جالب نمیشه صدای قشنگی نمیده !

2. 2 کاربر از امير موسر بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مرسي حميد جان
    راستش اونقد نميخوام هزينه كنم
    كامپ و آمپ بشه ٣ تومن نهايتش
    سلام وحید جان.
    صبر کن گلیدن برسه بارش.
    خوب سلام به همه دوستان
    من بعد از فک کنم نزدیک دو سال برگشتم دوباره
    بچه دار شدن دوری از اینترنت رو هم به همراه داره
    قسمت نشد ریو رو تجهیز کنیم حالا دارم میفروشمش و پروژه خرید L90 دارم.
    از اونجایی هم که دوستان زحمت کشیدن هیچی روی l90 قرار ندادن باید آستین براش بالا بزنم.
    یه پخش 8019 دارم که ازش راضی ام. و یه بودجه نهایتا سه میلیونی که برای یکسری ملزومات ماشین به علاوه سیستم صوتی میخوام هزینه کنم.
    از یه طرف دلم میخواد یه پخش تصویری بگیرم که دوربین عقب رو هم بیارم روش هم اینکه فضای زشت داخل L90 رو بشه قشنگ ترش کرد.
    از یه طرف دیگه فکر کنم که پخشی که در حد و اندازه همین 8019 باشه تصویریش باید خیلی گرون در بیاد و میگم همین رو نگه دارم بیخیال دوربین عقب بشم سنسور نصب کنم و هزینه رو صرف کامپوننت یا کواک کنم.
    پیشنهاد دوستان چیه؟
    به فضای صندوق احتیاج دارم پس بیخیال ساب
    تا حد امکان میخوام کامپ یا کواک توی جای موجود نصب بشه و تغییر نخواد
    کلا با نهایت 2.5 میلیون (اگر کمتر بشه که خیلی بهتر) چیکار کنم یه کم تندر 90 دلچسب تر بشه
    سلام حمید جان.احوال شما؟ندیدم پستت رو قدم نو رسیده هم مبارک و همچنین ماشین جدید.
    در مورد پخش تصویری همونطور که گفتی هزینه بالا میره به نظر من نکن این کار و و یه سنسور بگیری کافیه.من که با سنسور خیلی راحتم.
    در مورد سیستم هم من پیشنهادم تک استیج هست.غقب چیزی نبند.یه جفت کامپ خوب جلو یه امپ 4 کانال و یه ساب10 یا 12 تو باکس سیلد خیلی هم جا نمیگیره.حالا بودجه بخش سیستم رو بگو ببینم چقدره؟
    واس نتورك ٢ وي خوب ميشه؟
    اصلا ميشه؟ من كه انقد تاپيك خوندم گيج بودم گيجتر شدم
    چی خوب میشه وحیدم؟
    توضیح بده ببینم چیا خوندی....

سلام خدمت دوستان و حمید اقای عزیز
    میخواستم بدونم وقتی اسپیکر 3 اهمی باشه واسه انتخاب امپ با همون توان باید امپمون روی 4 اهم به توان اسپیکر بخوره یا روی 2 اهم اخه امپ 3 اهمی نداریم؟
    ممنون
    سلام محمد آقا احوال شما؟
    شما توان 2 اهم رو در نظر بگیر 3 اهم بین 2 و 4 اهم وات میگیره از امپ.مثلا اگر روی 4 اهم 100 وات و روی 2 اهم 150 وات باشه روی 3 اهم حدودا 130 میشه.
    سلام دوستان میخوام یه پخش خوب واسه بگیرم باند هایی که دارم هم 6995s هست نظر خودم روی kenwood 300uvm هستش ، نظرتون درمورد این پخش چیه و چه چیزی پیشنهاد میکنید (تو همین رنج قیمت و بدون امپیلی)

Sent from my HTC One_E8 using Tapatalk
    سلام
    به نظر من همین پخش خوبیه.

4. 2 کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت iman-sz's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

چند تا پخش دیگه که صداشون تقریبا توی همین سطح 300uvm باشه معرفی کنید که اگر این پخش رو پیدا نکردم بدونم دنبال چه گزینه های دیگه ای باشم

Sent from my HTC One_E8 using Tapatalk

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

سلام محمد آقا احوال شما؟
    شما توان 2 اهم رو در نظر بگیر 3 اهم بین 2 و 4 اهم وات میگیره از امپ.مثلا اگر روی 4 اهم 100 وات و روی 2 اهم 150 وات باشه روی 3 اهم حدودا 130 میشه.
    به لطف شما خوبم ممنون از احوال پرسی شما و همچنین از جواب حمید اقا

پروفشنال chaharnazm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان برای پشت صندلی پراید میخوام نمایشگر بگذارم که توانایی پخش از روی فلش و بهترین پوشش فرمتهای تصویری داشته باشه . چی پیشنهاد میدین؟

کاربر فعال اینترنت استان خوزستان
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

این پخشای 300u و x400 چند ولتی واقعین؟راسته که 2ولتین و 4ولتی واقعی نیستن؟؟
    دوستان که پخشمو دیدن گفتن چرا 3750 نگرفتی و پخشای پایونیر جنس صداشون بهتر از کنووده و x400 و 300u همون 2ولتین
    این حرفشون واقعیت داره؟
    من خودم از صدا راضیم ولی میگن اگه پخش پایونیر بزاری صدا خیلی بهتر هم میشه نمیدونم حرفشون صحت داره یا نه؟!
    Last edited by farshad0123; 15-08-2016 at 17:50.

داره خودمونی میشه 212vr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    شهسوار

پيش فرض

سلام
    كي ميرسه بارش؟
    كلن با بار گليدن مشكل دارم من
    آمپ ٢ كانال مسكوني چنده ٢٠٠ ش

Sent from my iPhone using Tapatalk

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

این پخشای 300u و x400 چند ولتی واقعین؟راسته که 2ولتین و 4ولتی واقعی نیستن؟؟
    دوستان که پخشمو دیدن گفتن چرا 3750 نگرفتی و پخشای پایونیر جنس صداشون بهتر از کنووده و x400 و 300u همون 2ولتین
    این حرفشون واقعیت داره؟
    من خودم از صدا راضیم ولی میگن اگه پخش پایونیر بزاری صدا خیلی بهتر هم میشه نمیدونم حرفشون صحت داره یا نه؟!
    سلام
    وقتی منویسه 4 ولت یعنی 4 ولته دیگه.حالا شاید دقیق 4 ولت خروجی نده ولی دیگه 2 ولت نیست. این حرفها چیه اخه میزنن برخی افراد.به نظر من که کن وود خیلی از پایونیر بهتره. در کل صدا سلیقه ای هست و باید خودوت گوش کنید و تصمیمی بگیرید.
    سلام
    كي ميرسه بارش؟
    كلن با بار گليدن مشكل دارم من
    آمپ ٢ كانال مسكوني چنده ٢٠٠ ش

سلام وحید جان.نه گفتن تو شهریور ان شاءالله میرسه.as200.2؟نمیدونم باید بیاد ببینیم چند میشه ولی زیر 2 هست

11. 3 کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه 212vr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    شهسوار

پيش فرض

سلام وحید جان.نه گفتن تو شهریور ان شاءالله میرسه.as200.2؟نمیدونم باید بیاد ببینیم چند میشه ولی زیر 2 هست
    مرسي آقا حميد
    كلا چي پيشنهاد ميدين تو گليدن؟
    راستي تو خريد p99 ترديد دارم ميگم شايد واس من كارايي ندااره اون غول دوست داشتني
    راستي آمپاي پيكو مسكوني وارد ايران شده
    خوراك زير صندلين اونا كيفيت دارن واس كامپ؟ به خاطر ديجيتال بودنشون ميگم

اگه نباشه جاش خالی می مونه kindlinessangel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام حمید جان.احوال شما؟ندیدم پستت رو قدم نو رسیده هم مبارک و همچنین ماشین جدید.
    در مورد پخش تصویری همونطور که گفتی هزینه بالا میره به نظر من نکن این کار و و یه سنسور بگیری کافیه.من که با سنسور خیلی راحتم.
    در مورد سیستم هم من پیشنهادم تک استیج هست.غقب چیزی نبند.یه جفت کامپ خوب جلو یه امپ 4 کانال و یه ساب10 یا 12 تو باکس سیلد خیلی هم جا نمیگیره.حالا بودجه بخش سیستم رو بگو ببینم چقدره؟
    فدای شما ممنونتم
    راستش اگه نخوام پخش رو عوض کنم مشکل چندانی ندارم برای هزینه
    به نظرم بهتره پخش رو فعلا نگه دارم چون بعدا هم عوضش کنم ترکیب چندان به هم نمی خوره.
    فک کنم برای نیاز من بودجه دو میلیونی زیاد هم باشه.
    مشکلم با ساب اینه که چون همیشه کالسکه بچه پشت ماشین هست میترسم در اثر برداشتن و گذاشتنش به ساب آسیب برسه ماشین هم بیشتر دست همسرم هست ونمیشه ازش انتظار داشت حواسش به سیستم باشه حالا فضا گرفتنش بماند. ریسکش بالاست
    یه پیشنهاد برای استیج جلو و عقب بهم بدی ممنونت میشم. و همینطور اگه راهکاری برای ساب سراغ داری
    بیشتر وکال برام مهمه و سیستم کیفی میخوام ولی یه نموره بیس خوب هم بهم بده که بهتر
    فک کنم سایز فابریک تندر 13 باید باشه.جای توییتر هم نداره و اگه کامپ بخوام باید رو داشبورد کار کنم
    خوبیه ریو این بود جلو و عقب 16 میخورد دست آدم خیلی بازتر بود.

14. این کاربر از kindlinessangel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 11 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 11 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •