تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 208 از 1045 اولاول ... 108158198204205206207208209210211212218258308708 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,071 به 2,080 از 10441

نام تاپيک: ▓ Microsoft Word سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

حـــــرفـه ای wordist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

آیا میشه برای ورد 2007 تم انتخاب کرد این کار رو در اکسل 2007 انجام دادم ولی در ورد موفق نشدم
    منظورتون از تم چيه؟

اون كاري كه در اكسل كرديد چيه ؟

هر دو رو توضيح بديد

کاربر فعال انجمن آفیس ebibarati's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    مالمير - MIR

پيش فرض

در قسمت page layton - themes را انتخاب می کنیم در اکسل اگر شما جدولی کشیده و آن را رنگ کرده باشید با انتخاب این گزینه می توانید قسمتهای رنگی را به دلخواه تغییر داده ولی در ورد هر چه امتحان کردم نمی تونم از این گزینه استفاده کنم

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

در قسمت page layton - themes را انتخاب می کنیم در اکسل اگر شما جدولی کشیده و آن را رنگ کرده باشید با انتخاب این گزینه می توانید قسمتهای رنگی را به دلخواه تغییر داده ولی در ورد هر چه امتحان کردم نمی تونم از این گزینه استفاده کنم
    سلام

اگه براي جداول ميخواي بعد از وارد كردن يك جدول در 2007 سر برگ Design از Table Tools اينا رو داره

اگه نباشه جاش خالی می مونه Bil Gits's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    عشق من مازندران.طبرستان

پيش فرض این خطا رو باید چی کار کرد؟

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

سلام

من احتمال ميدم كه فايلهاي كميك و پشتيباني كه ورد ساخته اجازه نميده كه فايل باز بشه

به نظرم محيط ورد را ببنديد

بعد از ان در همان مكاني كه فايل مذكور را داريد رفته و فايلهاي پشتيبان را كه مخفي هستند از آنجا به جاي ديگري منتقل كنيد ولي پاك نكيند كه اگه نياز شد بتونيد دوباره ازشون استفاده كنيد

و حالا دوباره فايل رو باز كنيد

اگه نباشه جاش خالی می مونه Bil Gits's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    عشق من مازندران.طبرستان

پيش فرض

تو ورد 2007 هستش
    وقتی روی برنامه کلیک می کنم میاد یعنی فایلی رو باز نمی کنم.

آخر فروم باز jedivssith's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

8

به نظر مياد اون برنامه اولي كه معرفي كردم از اين لحاظ بهتر باشه Persian Activator

از پاسختون ممنون
    اما Persian Activator در حین نصب یک پیغام خطا که مربوط به Acrobat Distiller می باشد را نشان می دهد و نصب را مجبورم کنسل کنم. اما TrayLayout این مشکل را ندارد ولی یک مشکل دیگر با آن دارم و آن اینکه صفحه کلید مجازی برنامه را وقتی با صفحه کلید واقعی خودم تنظیم می کنم بعد از Restart یا Hibernate دوباره به تنظیمات خودش بر می گردد. مثلا بطور پیش فرض علامت ویرگول که روی کلید (ف یا T‌) می باشد جایش به روی کلید (ع یا U) رفته و تنظیمات من فقط موقتی عمل می کند و با خاموش شدن سیستم باز بصورت پیش فرض برنامه بر می گردد. راستی من در مورد این (ک و ی) عربی که فرمودید دقیق منظورتان را متوجه نشدم منظور شما از ک عربی ک بدون سرکش و از ی عربی ی با دو نقطه زیر آن می باشد؟ من چنین مشکلی تا بحال با حرف ک نداشتم ولی حرف ی زمانیکه از ویندوز شرکت MRT استفاده می کردم این مشکل را داشت ولی حالا بطور عادی و درست تمام کلیدها علامتهای فارسی را تایپ می کند.
    با سپاس فراوان
    بدرود

داره خودمونی میشه mehdiney navaz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

سلام و تشکر از شما دوست عزیز سوال دیگری هم برام پیش اومد
    من چطور میتونم تو وسط صفحه یه خط نصفه عمودی بکشم ؟
    پیشاپش ممنون

آخر فروم باز jedivssith's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

8

سلام و تشکر از شما دوست عزیز سوال دیگری هم برام پیش اومد
    من چطور میتونم تو وسط صفحه یه خط نصفه عمودی بکشم ؟
    پیشاپش ممنون
    اگر ورد شما نسخه 2007 هست از سربرگ Insert گزینه Shapes را انتخاب کنید شکلی که یک خط ساده را نشان می دهد انتخاب کنید به دلخواه اندازه آن را رسم کنید. خط را مانند یک شکل در هر جای صفحه جابجا کنید با استفاده از نقاط سبز رنگ در اول و انتهای خط آن را بچرخانید و یا کوتاه و بلند کنید تا به اندازه و موقعیت دلخواه برسید.
    یادتان باشد کلید Shift را هنگام ترسیم خط یا شکل نگه دارید تا خط صاف رسم شود.
    در ورد 2003 هم باید یکی از نوار ابزارها را فعال کنید (الان یادم نیست اسمش چی بود) که در آن اشکال و این خط در آن هست. به راحتی می توانید پیدا کنید.

موفق باشی
    بدرود
    Last edited by jedivssith; 30-05-2008 at 00:45.

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

از پاسختون ممنون
    اما Persian Activator در حین نصب یک پیغام خطا که مربوط به Acrobat Distiller می باشد را نشان می دهد و نصب را مجبورم کنسل کنم. اما TrayLayout این مشکل را ندارد ولی یک مشکل دیگر با آن دارم و آن اینکه صفحه کلید مجازی برنامه را وقتی با صفحه کلید واقعی خودم تنظیم می کنم بعد از Restart یا Hibernate دوباره به تنظیمات خودش بر می گردد. مثلا بطور پیش فرض علامت ویرگول که روی کلید (ف یا T‌) می باشد جایش به روی کلید (ع یا U) رفته و تنظیمات من فقط موقتی عمل می کند و با خاموش شدن سیستم باز بصورت پیش فرض برنامه بر می گردد. راستی من در مورد این (ک و ی) عربی که فرمودید دقیق منظورتان را متوجه نشدم منظور شما از ک عربی ک بدون سرکش و از ی عربی ی با دو نقطه زیر آن می باشد؟ من چنین مشکلی تا بحال با حرف ک نداشتم ولی حرف ی زمانیکه از ویندوز شرکت MRT استفاده می کردم این مشکل را داشت ولی حالا بطور عادی و درست تمام کلیدها علامتهای فارسی را تایپ می کند.
    با سپاس فراوان
    بدرود
    سلام دوست عزيزم

منظورم از ي و ك همون بود كه گفتي

در مورد Tray layout چون خودم خيلي كار نكردم نمي تونم نظر بدم مگر اينكه چك كنم

و در آخر بايد بگم من اصلا از ويندوزهاي MRT خوشم نمياد و قبولشون ندارم چون تغييراتي نسبت به XP واقعي دارن كه حاصل دستكاري كردن DLL ها و قسمتهاي ديگه در ويندوز اصلي هستش

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •