تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 207 از 1319 اولاول ... 1071571972032042052062072082092102112172573077071207 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,061 به 2,070 از 13186

نام تاپيک: 3G & 4G MCI / شرکت همراه اول

ناظر انجمن شبکه اینترنت dj77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اعتبار درون شبکه رایگان (مکالمه، پیام کوتاه و اینترنت همراه)

از اول تا سیزدهم فروردین، با ثبت نام در سرویس عیدی همراه اول (کاملا رایگان)، یکی از 5 بسته هدیه در نظر گرفته شده بصورت کاملا تصادفی برایتان منظور خواهد شد.
    روش فعالسازی، به محض اعلام همراه اول (احتمالا 29 اسفند یا اول فروردین) از طریق همین تاپیک اطلاع رسانی خواهد شد.اطلاعات بیشتر: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. 6 کاربر از dj77 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

حذف شود....
    Last edited by dj77; 18-03-2015 at 14:30.

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

جمعه های رویایی همراه اول سه ماه دیگر تمدید شد

از ابتدای فروردین ماه، همراه اول بطور مجدد و برای بار چهارم جشنواره جمعه های رویایی را برای سیمکارت های دانشجویی در یک دوره سه ماهه تمدید نمود. در طول این جشنواره، مشترکین سیمکارت های دانشجویی همراه اول، جمعه هر هفته (به مدت 24 ساعت) می توانند از مکالمات داخل شبکه بصورت کاملا رایگان بهره مند شوند؛ مشروط بر اینکه سیمکارتشان در حالت قطع یکطرفه نباشد (با حداقل ماهانه 10.000 ریال شارژ، این اتفاق نخواهد افتاد). شایان ذکر است جشنواره جمعه های رویایی فاقد هرگونه هزینه فعالسازی می باشد و مشترکین می توانند با فعالسازی آن در روز جمعه 7 فروردین، بمدت 13 هفته و تا جمعه 29 خرداد 1394، جمعه ها مکالمات داخل شبکه رایگان و نامحدود داشته باشند. این درحالیست که ایرانسل برای مشترکین اعتباری خود، تعرفه ای به نام طرح تعرفه آدینه (با هزینه فعالسازی ماهانه 10.00 ریال) ارائه نموده است که به مشترکین امکان می دهد مکالمه داخل شبکه جمعه ها با 50% تخفیف محاسبه گردد که با احتساب تخفیف 10 درصدی فهرست طلایی، مشترک خواهد توانست با تعرفه 301 ریال/دقیقه با اعضای فهرست طلایی خود مکالمه نماید. ایراد این طرح یا طرح هایی ازین دست (تعرفه نقره ای و...) این است که مشترک در صورت عدم رضایت از تعرفه انتخابی یا مایل به جایگزینی آن، پس از فعالسازی و تا اتمام دوره یکماهه طرح تشویقی به هیچ وجه امکان تغییر طرح تعرفه را ندارد. نحوه فعال سازی: مشترکین [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با شماره گیری کد دستوری *۱۱۱*۴۴# می توانند طرح جمعه های رویایی را به صورت رایگان بر روی سیم کارت خود فعال کنند. کاهش تعرفه ها: همراه اول، قبلا نیز تعرفه مکالمه درون شبکه مابین سیمکارت های دانشجویی خود (تماس از سیمکارت دانشجو به مقصد یک سیمکارت دانشجوی دیگر) را از 599 به 549 ریال/دقیقه و تعرفه ارسال هر پیام کوتاه فارسی بین این سیمکارت ها را از 97 به 87 ریال کاهش داده بود. این تغییرات را در جدول زیر بطور کامل مشاهده می کنید:

شایان ذکر است مشترکین سیمکارت های همراه اول (اعتباری و دانشجو) همچنین می توانند با سرویس [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، در مکالمه با 5 شماره داخل شبکه (همراه اول و تلفن ثابت) از 20% تخفیف دیگر نیز برخوردار شوند. جهت فعالسازی، افزودن و حذف شماره های مورد نظر خود، کد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] *3*3*111* را از سیمکارت اعتباری یا دانشجویی خود شماره گیری کنید. توجه نمایید که هزینه افزودن یا جایگذینی هر شماره 4500 ریال می باشد و مدت اعتبار آن 3 ماه خواهد بود ضمن آنکه قابلیت تمدید خودکار سرویس برای شماره های مورد نظر شما وجود خواهد داشت.

5. 2 کاربر از dj77 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام
    بچه ها راهنمایی میکنید
    من کنار دکل همراه اول هستم سکتورر 3G و 4G روش نصبه جستجو شبکه میزنم 3G رو پیدا میکنم ثبت میشه
    بسته یک هفته رو فعال میکنم SMS فعال سازیش میاد ولی علامت E میادجریان چیه ( بسته هم که فعال کردم ) ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

سلام
    بچه ها راهنمایی میکنید
    من کنار دکل همراه اول هستم سکتورر 3G و 4G روش نصبه جستجو شبکه میزنم 3G رو پیدا میکنم ثبت میشه
    بسته یک هفته رو فعال میکنم SMS فعال سازیش میاد ولی علامت E میادجریان چیه ( بسته هم که فعال کردم ) ؟
    بهترین راه پرسش از اپراتور ۹۹۹۰ خود همراه اول هست

آخر فروم باز masooumi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    اینترنت

پيش فرض

سلام
    بچه ها راهنمایی میکنید
    گوشی را در حالت wcdma only قراربدید.

داره خودمونی میشه amin13701's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    MaRaNd

پيش فرض

سلام دوستان من یه بسته 2.5گیگ یکماهه گرفته بودم تو 10 روز حجمم تموم شد الان که میخوام بسته جدید بگیرم میگه بسته برای شما فعاله!!تا یکماه کامل نشه نمیتونم بسته بگیرم؟؟؟

آخر فروم باز Soroush-S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

سلام دوستان من یه بسته 2.5گیگ یکماهه گرفته بودم تو 10 روز حجمم تموم شد الان که میخوام بسته جدید بگیرم میگه بسته برای شما فعاله!!تا یکماه کامل نشه نمیتونم بسته بگیرم؟؟؟
    50 تا mms هم داری . باید اوناروهم تموم کنی تا بتونی بسته جدید بگیری

11. 3 کاربر از Soroush-S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه amin13701's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    MaRaNd

پيش فرض

50 تا mms هم داری . باید اوناروهم تموم کنی تا بتونی بسته جدید بگیری
    آخه مسئله اینجاست که 50تا mms رو هم تموم کردم بازم بسته نمیده

اگه نباشه جاش خالی می مونه esfhost's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

من چیکار کنم سرعتم افتضاح هست؟ به زور اچ میاد با یه خط آنتن طبقه سوم جالبیش اینجاس مهر ماه که داشتم فول بود آنتن و سرعت عالی چرا اینجور شده الان؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •