تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 206 از 524 اولاول ... 106156196202203204205206207208209210216256306 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,051 به 2,060 از 5232

نام تاپيک: ▓ Microsoft Excel سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

اگه نباشه جاش خالی می مونه p30sezar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    تهرانسر

پيش فرض

کاملاً مشخصه که باید تنظیمات Page Setup رو دوباره انجام بدهی

پروفشنال lindows's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام

آيا امان اينكه يه عكس را توي بكگراند اكسل گذاشت و توي سل هاي روي عكس هم كار كرد - چطوري ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

رمز worksheet را میشه بازیابی و پیدا کرد؟؟؟ایا میشه اکسل را به فایل اجرایی تبدیل کرد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

با سلام،
    من یک فایل اکسل دارم که هر سلول به فوادری روی شبکه Huperlink شده است، الان مجل آن فولدر تغییر کرده و لینکها دیگه کار نمی کنند. آیا روشی هست که بشه با جند دستور تمامی لینکها را اصلاح نمود. تعدادشون خیلی زیادی و دونه دونه وقت گیره.
    مرسی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض یک مشکل در نامگذاری ستونها

سلام دوستان
    آیا در Excel امکانش هست که نام ستون ها رو از A B C و ... به هر نامی که خودمان می خواهیم تغییر بدهیم؟
    مشکل من این هست که مثلاٌ ستون A من می خوام نامش باشه X که من این نام رو در A1 می نویسم و در زیر آن از A2 شروع می کنم تا An زیرش داده هارو می نویسم ولی وقتی داده ها بیشتر میشه ردیف 1 من دیگه تو صفحه دیده نمیشه چون صفحه به طرف بالا حرکت می کنه تا ردیف جدیدی از پایین ظاهر بشه تا بشه اطلاعات را اضافه کرد. من نمی خوام اینطوری بشه می خوام که یه جورایی نام اون ستون که در A1 نوشتم جلوی چشمم باشه همیشه تا ببینم اسم ستون چیه. نمی دونم تونستم منظورمو برسونم یا نه؟ چیکار باید بکنم من؟ لطفاً راهنمایی کنید.

داره خودمونی میشه mahrou's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام دوستان
    آیا در Excel امکانش هست که نام ستون ها رو از A B C و ... به هر نامی که خودمان می خواهیم تغییر بدهیم؟
    مشکل من این هست که مثلاٌ ستون A من می خوام نامش باشه X که من این نام رو در A1 می نویسم و در زیر آن از A2 شروع می کنم تا An زیرش داده هارو می نویسم ولی وقتی داده ها بیشتر میشه ردیف 1 من دیگه تو صفحه دیده نمیشه چون صفحه به طرف بالا حرکت می کنه تا ردیف جدیدی از پایین ظاهر بشه تا بشه اطلاعات را اضافه کرد. من نمی خوام اینطوری بشه می خوام که یه جورایی نام اون ستون که در A1 نوشتم جلوی چشمم باشه همیشه تا ببینم اسم ستون چیه. نمی دونم تونستم منظورمو برسونم یا نه؟ چیکار باید بکنم من؟ لطفاً راهنمایی کنید.
    سلام
    شما می تونی سطر 2 رو انتخاب کنی و روی گزینه split در منوی window کلیک کنی و دوباره از منوی window روی گزینه freeza panes کلیک کنی تا سطر یک همیشه ثابت بمونه.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

با سلام
    توي ورد چيزي به نام split داريم که يک سلول رو به چند سلول تبديل مي کنه در حالي که توي اکسل فقط بلدم يک سلول رو merge کنم آيا توي يک نوار ابزار ديگه هستش يا راه متفاوتي داره تقسيم کردن يک سلول به چند سلول در اکسل ؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

توي ورد يک امکاني داره که هنگام پرينت مي شه 2 page per sheet رو انتخاب کرد موقع پرينت يعني دو صفحه رو در يک صفحه چاپ کرد ولي توي صفحه ي پرينت اکسل چنين امکاني وجود نداره کسي مي تونه کمکم کنه ؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

گاهي اوقات در يک برنامه ي اکسل که ستوني از کلمات و اعداد داره ، وقتي روي يک ستون انتخاب مي کنم و به دنبال کلمه اي خاص find مي کنم ، اون کلمه يا عدد رو پيدا نمي کنه در حالي که چند تايي از اون توي برنامه وجود داره علت اين مشکل چيه ؟ حتي وقتي ستون مربوط رو انتخاب هم نمي کنم باز به اين صورت مي شه البته گاهي اوقات کلمه ي مورد نظر رو پيدا مي کنه ولي گاهي اوقات پيدا نمي کنه
    مي تونين راهنمايي اي کنين ؟

داره خودمونی میشه mahrou's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

گاهي اوقات در يک برنامه ي اکسل که ستوني از کلمات و اعداد داره ، وقتي روي يک ستون انتخاب مي کنم و به دنبال کلمه اي خاص find مي کنم ، اون کلمه يا عدد رو پيدا نمي کنه در حالي که چند تايي از اون توي برنامه وجود داره علت اين مشکل چيه ؟ حتي وقتي ستون مربوط رو انتخاب هم نمي کنم باز به اين صورت مي شه البته گاهي اوقات کلمه ي مورد نظر رو پيدا مي کنه ولي گاهي اوقات پيدا نمي کنه
    مي تونين راهنمايي اي کنين ؟
    سلام
    اگه کلمه ای که دنبالش می گردین فارسی باشه و توی یه کامپیوتر دیگه نوشته شده باشه احتمال داره بعضی از حروفش رو نشناسه. بهتره حروف کلمه مورد نظر رو از داخل فایل کپی و توی find پیست کنید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •