تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 205 از 475 اولاول ... 105155195201202203204205206207208209215255305 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,041 به 2,050 از 4743

نام تاپيک: » مـشـاوره برای خرید تبـلت هـای اندرویـد

اگه نباشه جاش خالی می مونه sajjad_doost's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    سمنان

پيش فرض

اینو ببینید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در نسل جدید rkchip از mali 400 mp4 استفاده شده
    اما پلی ایکس از نسل قدیمی تر یعنی 3066 با پردازنده گرافیکی mali400 mp استفاده کرده
    درسته اما من تو سایت های ایرانی که دیدم اشتباه نوشته بودن اگه اینطور باشه نکسوس بهتره اما من در کل تگرا 3 رو قبول ندارم اگه تبلت خوب میخواید باید gpu power vr باشه که خیلی قدرتمنده .
    power vr sgx 544 single core این پردازنده گرافیکی 50 % بهتر از تگرا 3 عمل میکنه چه برسه به 4 core اش

حالا فرض کنید آیپد4 power vr sgx 554 mp4 داره که فعلا قویترنه حتی 2 برابر قویتر از mali t 604 .

تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    سمنان

پيش فرض

درسته اما من تو سایت های ایرانی که دیدم اشتباه نوشته بودن اگه اینطور باشه نکسوس بهتره اما من در کل تگرا 3 رو قبول ندارم اگه تبلت خوب میخواید باید gpu power vr باشه که خیلی قدرتمنده .
    power vr sgx 544 single core این پردازنده گرافیکی 50 % بهتر از تگرا 3 عمل میکنه چه برسه به 4 core اش

حالا فرض کنید آیپد4 power vr sgx 554 mp4 داره که فعلا قویترنه حتی 2 برابر قویتر از mali t 604 .
    این power vr sgx 544 single core gpu روی 2 تبلت که من میدونم به کار برده شده که تفاوت قیمت کمی دارند نسبت به نکسوس 7 32 gb

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

سلام دوستان

من ديروز رفتم كل بازار رو گشتم تبلت 7.7 اينچي و 8.9 اينچي اصلا نيست و فقط 7 اينچ و 10.1 اينچ هست

من از كجا مي تونم تبلت 7.7 اينچي خريداري كنم؟؟؟؟ آيا مدل p6800 سامسونگ گيرم مياد يا نه؟؟؟

با تشكر

آخر فروم باز camry's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

در جواب به دوستمون سجاد باید بگم که آی او اس بهینه ترین سیستم عامل دنیاست و به همین دلیل با حداقل پردازش بهتریت عملکرد رو داره
    من خودم روی آیپد 1 بازی آسفالت 7 نصب کردم آخ نگفت اما اگر همین پردازنده روی اندروید بود بین جابه جایی صفحات هم لگ داشت!

در جواب به اریا الکتریک فارس
    شما خرید اینترنتی انجام بدین چون تو تهرانش به زور گیر میاد دیگه وای به حال شیراز
    به پیشنهاد من صبر کنین تا یکی دو ماه دیگه گالاگسی نت 8 بیاد
    اووقت با کمی افزایش بودجه میتونین بهترین رو بخرین

5. این کاربر از camry بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

سلام كمري جان

گالكسي نت 8 چه جوريه؟؟ مشخصاتش رو مي زاريد؟؟؟ تو بازار اومده يا نه؟؟؟ حدود قيمتش چقدره تقريبا؟؟؟

اي بابا الان رفتم مشخصاتش رو در آوردم كه ديدم سيم كارت نمي خوره !!!

با تشكر
    Last edited by aria_electric_fars; 22-04-2013 at 11:52.

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

متاسفانه یا خوشبختانه سیم کارت نمی خورهاما تمامی امکانات رو داره و خیلی هم زیباست
    به تازگی تو امریکا و کانادا منتشر شده و حالا کی بیاد ایران معلوم نیست ولی خیلیا به عنوان تبلت بهاری ازش عنوان کردن

8. این کاربر از camry بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    سمنان

پيش فرض

در جواب به دوستمون سجاد باید بگم که آی او اس بهینه ترین سیستم عامل دنیاست و به همین دلیل با حداقل پردازش بهتریت عملکرد رو داره
    من خودم روی آیپد 1 بازی آسفالت 7 نصب کردم آخ نگفت اما اگر همین پردازنده روی اندروید بود بین جابه جایی صفحات هم لگ داشت!

در جواب به اریا الکتریک فارس
    شما خرید اینترنتی انجام بدین چون تو تهرانش به زور گیر میاد دیگه وای به حال شیراز
    به پیشنهاد من صبر کنین تا یکی دو ماه دیگه گالاگسی نت 8 بیاد
    اووقت با کمی افزایش بودجه میتونین بهترین رو بخرین

عزیز منم میدونم اندروید به گرد پای ios هم نمیرسه من دارم در مورد powervr gpu حرف میزنم .
    عزیز به نظر من آیپد با این امکانات و با این سخت افزار و بدنه!!!!!!!! (لای سپر ماشین رفته صفحش خورد شده درش آوردن باهاش کار کردن !!!!! ) تا 4 تومن هم میأرزه . اخه میدونی چیه ؟ به یکی از دوستان تو هیمن فروم گفتم مگه ادم مخش عیب داره بره 2 تومن پول galaxy note 10 بده !!!!!! با همون قیمت میتونی یه آیپد بگیری آخه تا کی فن بازی در میارین !!!! galaxy note 10 واقعا 2 تومن میأرزه ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

یه کارگر معمولی تو آمریکا ماهی 4000 دلار پول میگیره یعنی به پول ایران 15 تومن یعنی تو یه ماه میتونه 4 تا تبلت microsoft surface 128 gb pro بگیره !!!!! اونوقت تو ایران یه کارگر معمولی باید 1 سال کار کنه تا بتونه 1 دونه از این تبلت ها بگیره واقعا چرا باید اینجور باشه ؟ چرا ما محدودیم ؟ از کی داریم حمایت میکنیم ؟ واقعا ارزش حمایت دارن ؟ تا کی بدبخت باشیم ؟ اونوقت همه این ها باعث میشه بگیم آیپد واسه پولداراس !!!

داره خودمونی میشه ACGE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سلام
    میشه یه فروشگاه مطمئن برای خرید تبلت معرفی کنید؟

تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    سمنان

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

عزیز منم میدونم اندروید به گرد پای ios هم نمیرسه من دارم در مورد powervr gpu حرف میزنم .
    عزیز به نظر من آیپد با این امکانات و با این سخت افزار و بدنه!!!!!!!! (لای سپر ماشین رفته صفحش خورد شده درش آوردن باهاش کار کردن !!!!! ) تا 4 تومن هم میأرزه . اخه میدونی چیه ؟ به یکی از دوستان تو هیمن فروم گفتم مگه ادم مخش عیب داره بره 2 تومن پول galaxy note 10 بده !!!!!! با همون قیمت میتونی یه آیپد بگیری آخه تا کی فن بازی در میارین !!!! galaxy note 10 واقعا 2 تومن میأرزه ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

یه کارگر معمولی تو آمریکا ماهی 4000 دلار پول میگیره یعنی به پول ایران 15 تومن یعنی تو یه ماه میتونه 4 تا تبلت microsoft surface 128 gb pro بگیره !!!!! اونوقت تو ایران یه کارگر معمولی باید 1 سال کار کنه تا بتونه 1 دونه از این تبلت ها بگیره واقعا چرا باید اینجور باشه ؟ چرا ما محدودیم ؟ از کی داریم حمایت میکنیم ؟ واقعا ارزش حمایت دارن ؟ تا کی بدبخت باشیم ؟ اونوقت همه این ها باعث میشه بگیم آیپد واسه پولداراس !!!
    تا همین چند وقت پیش تبلت یه چیز لوکس و غیر کاربردی تلقی می شد حالا باز خوب چینیا به دادمون رسیدن
    شما همین نکسوس هفت رو در نظر بگیر 199 دلاره اگه من اونجا بودم ده تاشو می گرفتم به همه کادو می دادم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •