تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 205 از 904 اولاول ... 105155195201202203204205206207208209215255305705 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,041 به 2,050 از 9031

نام تاپيک: عیب یابی و تعمیر خودرو

کاربر فعال انجمن های فوتبال Abdolreza2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام
    بیشتر ماشینها آنتنشون پیچی هست که یا از زیر گلگیر سفت میشه یا توی صندوق عقب .
    اگر هم روی شقف باشه از توی سقف باز و بسته میشه

ماشین شما چیه؟ آنتنش کجا نصب شده؟
    ماشین 405 هست
    روی سقف نصبه
    خودم میتونم درستش کنم؟
    اگه آره چه طوری ؟
    اگه هم نه که پیشه کی باید ببرم؟
    مرسی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلا م با عرض پوزش پرسشی داشتم از دوستان راهنمایی می خواهم.پراید مدل 81 دارم با تک استارت روشن می شد چند روز پیش چون باطری ضعیف بود با هل روشن می کردم اما هفته گذشته هر چه هل دادم روشن نشد .سرانجام جمعه اول دی باطری خریدم و استارت زدم اما ماشین روشن نشد لطفا راهنمایی کنید ممکن است هل دادن باعث شده که تایمینگ خودرو بهم بخورد .متشکرم

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

ماشین 405 هستروی سقف نصبهخودم میتونم درستش کنم؟اگه آره چه طوری ؟اگه هم نه که پیشه کی باید ببرم؟مرسی
    سلام .بنده آنتن 405 رو ندیدم که دقیقاً کجای سقف هست اما ببینید همون جا تویِ اتاق چی هست . اگر چراغ سقفی هست ,پس با باز کردن چراغ سقفی پیچهای آنتن پیدا میشه(مثل ماتیز) .اگر چیزی زیرش نیست پس باید نمدیِ سقف رو باز کنید . صبر کنید تا دوستانی که تجربه ی بیشتری دارند هم نظرشون رو بنویسند .شاید ساده تر اونی باشه که بنده میگم

4. 2 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلا م با عرض پوزش پرسشی داشتم از دوستان راهنمایی می خواهم.پراید مدل 81 دارم با تک استارت روشن می شد چند روز پیش چون باطری ضعیف بود با هل روشن می کردم اما هفته گذشته هر چه هل دادم روشن نشد .سرانجام جمعه اول دی باطری خریدم و استارت زدم اما ماشین روشن نشد لطفا راهنمایی کنید ممکن است هل دادن باعث شده که تایمینگ خودرو بهم بخورد .متشکرم
    سلام . اگر استارت میخوره اما روشن نمیشه , اول باید فیوزها و رله ها چک بشه تا ببینید برق موتور و شمعها درست هست . یک وایر شمع رو در بیارین و یک پیچ گوشتی بذارید توش و بگیرید نزدیک بدنه و یه نفر استارت بزنه . باید جرقه بزنه . اگر جرقه نمیزنه همه ی فیوزهای موتور و رله های موتور رو چک کنید . اگر برق شمعها درست هست باز هم باید فیوزها و رله ها چک بشه . برای چک کردن رله های موتور , اگر چند رله شبیه هم تو جعبه فیوز هست اونها رو با هم جابجا کنید مثلا با رله ی کولر جابجا کنید .

6. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای ramingsm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

آقا این ماشین قدیمیه پدر بزرگم اکثر وقتا دسته منه پژو glx از نوع کاربراتوری 2000
    چند وقته اعصاب منا ریخته بهم بعضی وقتا قاطی میکنه و بدجوری تو حرکت پرت پرت میزنه و ماشین میپره به خصوص وقتی میخوای راه بیفتی و با دنده 1 به طوری که اگه کسی باشه که عادت نداشته باشه سریع خاموش میکنه
    بعضی وقتا سریع خود به خود درست میشه بعضی وقتا هم یهو میبینی نصف روز اینجوریه
    وقتای که اینجوری میشه حتی اگه ماشینا خلاص کنی و یکم بهش گاز بدی و گازا ثابت نگه داری یهو میبینی خود به خود دور موتور از مثلا 3 یهو افت میکنه روی 1 مشکلش چیه؟همه احتمالاتا بگید
    راستی چند وقت قبل یه تصادف از جلو باهاش کردم میتونه از اون باشه
    Last edited by ramingsm; 22-12-2012 at 16:19.

کاربر فعال انجمن های فوتبال Abdolreza2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام .بنده آنتن 405 رو ندیدم که دقیقاً کجای سقف هست اما ببینید همون جا تویِ اتاق چی هست . اگر چراغ سقفی هست ,پس با باز کردن چراغ سقفی پیچهای آنتن پیدا میشه(مثل ماتیز) .اگر چیزی زیرش نیست پس باید نمدیِ سقف رو باز کنید . صبر کنید تا دوستانی که تجربه ی بیشتری دارند هم نظرشون رو بنویسند .شاید ساده تر اونی باشه که بنده میگم
    آره میدونم کجاشو میگی ولی یکی میگفت ایموبلایزر هم اونجاس
    من میترسم بازش کنم نتونم جمش کنم

آخر فروم باز oghyanoos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

فشنگی آب و فشنگی روغن در موتور 405 دقیقا کجا قرار داره؟

ناظر بخش فنی و تخصصی انجمن اتومبیل kasra2002's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

فشنگی آب و فشنگی روغن در موتور 405 دقیقا کجا قرار داره؟
    اگه منظورتون موتور 1800 xu7 باشه اینموتور در برخی سری ها دارای 3 سنسور آب و یک سنسور روغن و در برخی دارای 2 سنسور آب می باشد. محل قرار گیری در پشت جای ترموستات چسبیده به موتور است

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

آره میدونم کجاشو میگی ولی یکی میگفت ایموبلایزر هم اونجاس
    من میترسم بازش کنم نتونم جمش کنم
    احتمالا اگه چراغ سقفی جلو رو باز کنید بتونید دسترسی پیدا کنید . بسته به مدل ماشینتون سنسور در مدل پایینا که فقط قفل مرکزی دارند اونجاست ونه ایموبلایزر نگران نباشید فقط چیزیو نشکنید

12. این کاربر از kasra2002 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

ممنون دوست عزیز برای توضیح بنزین فقط نکته ای که هست اینه که روی درب باک ماشین های ایرانی جدید همه زده فقط بنزین بدون سرب اکتان بالای 95

14. این کاربر از kasra2002 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •