تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 205 از 334 اولاول ... 105155195201202203204205206207208209215255305 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,041 به 2,050 از 3333

نام تاپيک: تیبا ( TIBA )

در آغاز فعالیت amitabbachen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

دوستان من تیبا دارم ودرصفحه 202دومطلبو شامل اطلاعات تاالان تیباکه 850تاباش رفتم وتوضیح دادم.خرید هرخودروباتوجه به وضعیت بازارورضایت مردم شکل میگیره.نمیخام باال90مقایسش کنم اماال90موقع ورودباال90الان چقدرخاطرخاه پیداکرده.من باتوجه به اینکه تجربه چند ماشین وچندین سال پژو405روداشتم تیباممکن توقدرت یابدنه یادرجاده ازاون کم بیاره ولی درسرعت وشتاب اولیه خیلی ازاون بهتره وبعبارت دیگر(لش )نیست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

تبريك ميگم به همه رئيس روساي سايپا و سايپا يدك
    كاركنان از كوچيك تا بزرگ سايپا و سايپا يدك
    تبريك به قطعه سازان و وارد كنندگان قطعه هاي الكي كه سود ميلياردي ميكنن
    ولي در اصل بايد تبريك اساسي رو به اونايي گفت كه فكر و ايده تيبارو بنا نهادن و اونو به اصطلاح خودشون مديريت كردن و ميكنن(زرشك)

تيبا تو گروهش از نظر رضايت مشتري و كيفيت آخر شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

براي خودمون متاسفم كه اطميتان كرديم و 2سال منتظر مونديم و پول يه همچين ماشيني رو داديم
    رفتم براي سرويس اوليه همه دوستاني كه تيبا آورده بودن صفحه ايراداتشون پر بود!!!!

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    منم كه رفتم براي سرويس اوليه ايرادات زياد بود و لي همگي جزيي و رفع شد.

---------- Post added at 12:36 PM ---------- Previous post was at 12:33 PM ----------

بالاخره نسبت به قیمتش می ارزه یا نه؟

تا حالا 1000 جور تصمیم گرفتیم.این سوال دوستانی که تیبا دارند باید جواب بدند .تو این رنج قیمت هم هیچ ماشینی نیست جز لوبو
    به نظر من بيشتر ازين حرفا مي ارزه فقط سايپا خدمات پس از فروششو بيشتر و راحتر بكنه كه مشترياش راضي باشن . اين ماشين باتوجه به امكاناتي كه داره به مرور زمان جاشو تو بازار باز ميكنه و قيمتشم بيشتر ميشه . به نظر من كه ماشين خوبيه تو رنج قيمتي خودش

اگه نباشه جاش خالی می مونه captainpersian's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

خسته شدیم به خدا

تا حالا ماشین نداشتم که انقدر حاشیه داشته باشه

این نیومده داره میره رو اعصابه ما

وای به حال بعدش

داره خودمونی میشه farzad irani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اگه بدقت در لیست نگاه کنید متوجه میشید که تقسیم بندی گروه ها بر اساس قیمته، و تیبا در گروه 10 تا 20 میلیونی قرار گرفته و میدونیم که تو این گروه ارزون ترین خودرو هستش و از این نظر گروه بندی مناسبی انجام نگرفته.مثلا اگه گروه بندی بر اساس قیمت زیر 12 و بالای 12 صورت میگرفت،تیبا در گروه خودش دوم میشد!
    همگی دوستان میدونن که تیبا هنوز با مشکلات مختلفی سروکار داره که یکی از مهمترین اونها فعلا نبود قطعه و کمبود نمایندگی تعمیرات هستش ولی اینها بزودی رفع میشه.
    یه مقدار دقیقتر به آمارها نگاه کنیم. تقریبا همه ی دوستان تیبا رو به ام وی ام چینی ترجیح میدن که در این آمار و در گروه زیر 10 میلیونیها اول شده!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

به نظر من مقایسه صورت گرفته از چند جهت نمیتونه مبنای درستی داشته باشه اولا" قراردادن تیبای 11میلیونی با ماشینهای 19میلیونی تو یه گروه درست نیست .ثانیا" جدول در مورد ماشینهای تولید شده سال 89بوده که با توجه به آغاز تولید تیبا از آبانماه مسلما" ایراداتی داشته که بنا به شهادت دوستان در مدلهای سال90تا حدود زیادی حل شده ثالثا" یه خودرو برای اینکه خودشو نشون بده حداقل باید دوسال دست مردم باشه بعدا نظر سنجی بشه

داره خودمونی میشه mess10's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

بنابراین باید یا آقای بندری که تو این زمینه صاحب نظر هستن توضیح بدن یا نمایش دهنده فیلم. کسی دیگه نظری نداره؟
    منظورت از آقای بندری چی بود.واقعا خودم هم تعجب میکنم.چرا مال من اینقدر زشته. اما مال تیبا جدید خیلی خوشکله.همین یه دو روز میبرمش صفحه کیلومترو عوضش کنم.

پروفشنال ali1323's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

خسته شدیم به خدا

وای به حال بعدش
    چرا داشتیم
    سمند هم اولش همینجور بود
    از بس مشکل داشت lx را تولید کردمد
    شاید کم کم تیبا lx هم بیاد

داره خودمونی میشه bryan1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

منظورت از آقای بندری چی بود.واقعا خودم هم تعجب میکنم.چرا مال من اینقدر زشته. اما مال تیبا جدید خیلی خوشکله.همین یه دو روز میبرمش صفحه کیلومترو عوضش کنم.
    مال من هم حاشیش سفید نیست ...میشه مگه عوضش کرد؟

---------- Post added at 08:01 PM ---------- Previous post was at 07:59 PM ----------

[QUOTE=free_rockboy;6309519]
    مرسی دوست گرامی ....از نمایندگی اقدام کردم میگن منتظر باید موند

سرویس اولیه هم شق القمر نمیکنه ... روغن رو عوض میکنه که جدیدا پولش رو هم میگیرن . آچارکشی . من بهشون در مورد یه مشکل ( هنگام دنده معکوس صدای جیررررررررر میده . فکرکنم از تسمش باشه ) گفتم ولی تاثیری نداشت ولی بااینحال ماشین خوبیه .

---------- Post added at 05:57 PM ---------- Previous post was at 05:53 PM ---------سلام.
    سلام.
    داداش حواست به این جیر جیر باشه!!!!
    ماله تسمه پروانته.
    بایدم اون قطعه که سایپا گفته ببری عوضش کنی!
    خیلی بهت حال داده پاره نشده تاحالا.
    ماشین من تو دنده 1 و 2 بصدا در اومد. جدی نگرفتم.
    1 روز بعدش تو جاده 11 شب منو گذاشت....
    بعد 1 ساعت امداد اومد./ عوض کرد تسمه رو ولی دقیقا 10 کیلومتر بعد دوباره پاره شد....
    سلام.. جدی میگی ؟ آخه این صدا موقتی هست . مخصوصا تو گرما بیشتر میشه ولی یکی میگفت از لنتش ممکنه باشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه TIBA-NAVID's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

خسته شدیم به خدا

وای به حال بعدش

علی جان شما به نظرم حوالتونو بفروشین بهتر باید باشه به نظرم.
    البته هرطور خودتون صلاح میدونین.
    اما یه دفعه که از اسمون نیومدیم وسط جامعه ی قشنگمون.
    والا من که این بازی و فیلم ها رو اقلا 3 مرتبه تا به حال دیدم.
    اگه هر روز با به میون کشیدن هر حرفی تحت تاثیر قرار بخوای بگیری اینجور که اعصابت رو خورد کنی همون بفروشیش بهتره
    اعصاب خودتو هم خورد نکن.
    اگه هنوز با این جو ها براتون آشنا نیست هرچی هم بحث بشه هیچ فایده نداره .
    20 نفر بیان و حسن بگن هزار حسن.اما یه نفر یه مشکل عنوان کنه قرار نیست که مردم اعصاب خودشونو خورد و خمیر کنن....
    اینجور نگو عزیز.ناراحت شدم که این قدر ناراحتی بهت وارد شده .
    اگه اینقدر روت فشاره بفروشش.
    فقط برام تغجب بود وقتی حرفای الانتو خودم و دیروز پریروز جمع بندیاتو میخوندم.
    مرسدس بنز نیست.
    اگه با این جوها بیگانه باشیم و بخوایم اعصاب خودمونوخورد کنیم بفروشینش بهتره.
    اعصاب و فکر آدم ارزشش بیش ازین حرفاست

اگه نباشه جاش خالی می مونه captainpersian's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

علی جان شما به نظرم حوالتونو بفروشین بهتر باید باشه به نظرم.
    البته هرطور خودتون صلاح میدونین.
    اما یه دفعه که از اسمون نیومدیم وسط جامعه ی قشنگمون.
    والا من که این بازی و فیلم ها رو اقلا 3 مرتبه تا به حال دیدم.
    اگه هر روز با به میون کشیدن هر حرفی تحت تاثیر قرار بخوای بگیری اینجور که اعصابت رو خورد کنی همون بفروشیش بهتره
    اعصاب خودتو هم خورد نکن.
    اگه هنوز با این جو ها براتون آشنا نیست هرچی هم بحث بشه هیچ فایده نداره .
    20 نفر بیان و حسن بگن هزار حسن.اما یه نفر یه مشکل عنوان کنه قرار نیست که مردم اعصاب خودشونو خورد و خمیر کنن....
    اینجور نگو عزیز.ناراحت شدم که این قدر ناراحتی بهت وارد شده .
    اگه اینقدر روت فشاره بفروشش.
    فقط برام تغجب بود وقتی حرفای الانتو خودم و دیروز پریروز جمع بندیاتو میخوندم.
    مرسدس بنز نیست.
    اگه با این جوها بیگانه باشیم و بخوایم اعصاب خودمونوخورد کنیم بفروشینش بهتره.
    اعصاب و فکر آدم ارزشش بیش ازین حرفاست

میدونی نوید چرا دچار تردیدم.چون ته دل ادم اونایی که تیبا دارن خالی میکنن.وگرنه من نداشته طرفدار این ماشینم .طراحی خوبی داره امکانات عالیه.و ....
    حرفهای اینجا یجور نیست
    خود من بشخصه هدفم از عضویت تو اینجا جمعبندی نظرات و پیشنهادات بود واسه خرید.و مطمعن باش اگر بخوام ماشین صفر بگیرم تو این رنج حتما تیبا میگیرم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •