تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 204 از 773 اولاول ... 104154194200201202203204205206207208214254304704 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,031 به 2,040 از 7724

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید HDTV مناسب(لطفا در مورد قیمت و محل خرید صحبت نکنید)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام من یه راهنمایی از دوستان می خوام.هنوز نمیدونم lcd بگیرم یا پلاسما ولی میخوام full hd باشه(که فکر کنم تو پلاسما ها فقط ماله پاناسونیک اینطوریه با سایز مد نظر من) و سایزش 40 باشه و قیمت هم نهایتا تا 1200 و همینطور دنبال اینم که از تهران بدون گارانتی به قیمت ب... بگیرم.و اینکه چون اکثرا تلویزیون ایران رو میبینیم میخوام شبکه های ایران رو خوب نشون بده که فکر کنم پلاسماها اینطور باشه ولی من تو تهران جایی رو نمیشناسم که پاناسونیک بدون گارانتی بدن.لطفا راهنمایی کنید.ممنون
    لطفا جواب بدید.اگه نمیتونید اینجا درباره ب.... صحبت کنید pm بدید.ممنون

حـــــرفـه ای t_tanhayam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

سلام من یه راهنمایی از دوستان می خوام.هنوز نمیدونم lcd بگیرم یا پلاسما ولی میخوام full hd باشه(که فکر کنم تو پلاسما ها فقط ماله پاناسونیک اینطوریه با سایز مد نظر من) و سایزش 40 باشه و قیمت هم نهایتا تا 1200 و همینطور دنبال اینم که از تهران بدون گارانتی به قیمت ب... بگیرم.و اینکه چون اکثرا تلویزیون ایران رو میبینیم میخوام شبکه های ایران رو خوب نشون بده که فکر کنم پلاسماها اینطور باشه ولی من تو تهران جایی رو نمیشناسم که پاناسونیک بدون گارانتی بدن.لطفا راهنمایی کنید.ممنون
    -امير عزيز در مورد انتخاب بين دو تكنولوژي متفاوت باز هم شما رو ارجاع ميدم به مباحثي كه شده ونهايت تصميم وسليقه شخصي خودتون :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    -و البته گويا به پانا علاقه دارين من توصيه ميكنم اندكي مبلغتون رو بالا ببرين و v20 تهيه كنيد در مورد قيمت هاي اونجاو اينجا هم در تاپيك v20 كاملا صحبت شده ميتونيد پي گيري كنيد:

کد:

3. 2 کاربر از t_tanhayam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

-در مورد ش تاپيك هايي موجود هست بخونيد :

کد:
    -در مورد صدا هم به شما بستگي داره منظورتون از صداي خوب چيه؟
    -در حد معمولي و عادي تقريبا همه HDTV ها كارتون رو راه ميندازن در غير اين صورت سينماي خونگي تهيه كنيد
    -فكر نميكنم بتونيد سراغ 3D برين با اين قيمت واينچ پيشنهاد ميكنم سراغ مدل هاي غير 3D برين
    سپاس از پاسختان تا آنجای که تحقیق کردم 3D بگیرم بهتر هست(البته تا سقف چهار ملیون) نمیدانم vt20 or vT25 چه قیمتی هست(اصل هست؟) هم در تهران هم در بانه چون میتوانم یک سفر بانه هم برم البته تاکنون نرفتم و درست نمیدانم کجا و چگونه تهیه کنم (اگر آشنا هستید راهنمایی کنید ممنون میشوم).

پروفشنال emprator_kochak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

سلام
    من قصد خرید یه LCD 32 برا پدرم دارم، پدرم فقط میگه سونی سونی، حالا موندم کدوم مدلشو بگیرم !!!
    EX500
    V550
    BX400 or EX400
    EX500 یا ....
    کد:
    خلاصه دوستان راهنمایی کنن که 32 سونی LCD کدومشو بگیرم که تصویر زنده تری داشته باشه ؟

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

سپاس از پاسختان تا آنجای که تحقیق کردم 3D بگیرم بهتر هست(البته تا سقف چهار ملیون) نمیدانم vt20 or vT25 چه قیمتی هست(اصل هست؟) هم در تهران هم در بانه چون میتوانم یک سفر بانه هم برم البته تاکنون نرفتم و درست نمیدانم کجا و چگونه تهیه کنم (اگر آشنا هستید راهنمایی کنید ممنون میشوم).
    -ميتونه بهترين گزينه باشه vt20 نه هنوز نيومده به صورت رسمي ولي دوستان در نمايندگي هاي تهران تك وتوكي رويت كردند

---------- Post added at 03:52 PM ---------- Previous post was at 03:50 PM ----------

سلام
    من قصد خرید یه LCD 32 برا پدرم دارم، پدرم فقط میگه سونی سونی، حالا موندم کدوم مدلشو بگیرم !!!
    EX500
    V550
    BX400 or EX400
    EX500 یا ....
    کد:
    خلاصه دوستان راهنمایی کنن که 32 سونی LCD کدومشو بگیرم که تصویر زنده تری داشته باشه ؟
    -خوب كار خوبي ميكنه
    -توي مدل هايي كه انتخاب كردين ex500 ميتونه بهترين گزينه باشه

-اين هم تاپيك واطلاعاتش :

کد:

7. این کاربر از t_tanhayam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

در بانه چی آنجا هم هنوز نیومده(چه vt20 چه vt25 فرق این دو مدل چی هست؟) اگر آمده و از قیمتش اطلاع دارید بگید ممنون میشوم

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

در بانه چی آنجا هم هنوز نیومده(چه vt20 چه vt25 فرق این دو مدل چی هست؟) اگر آمده و از قیمتش اطلاع دارید بگید ممنون میشوم
    -متاسفانه اونجا هم موجود نيست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

سلام من پنجشنبه می خواهم یه led بخرم در یکی از این سایز 46 50 52 تا 4.5 - 5 میلیون سه بعدی هم نمی خواهم باشه خیلی گشتم ولی سر در گم شدم و نظر پدرم هم روی sony هست لطفا یه 2 یا 3 گزینه پیشنهاد کنید با دلیل و مدرک .ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

سلام من پنجشنبه می خواهم یه led بخرم در یکی از این سایز 46 50 52 تا 4.5 - 5 میلیون سه بعدی هم نمی خواهم باشه خیلی گشتم ولی سر در گم شدم و نظر پدرم هم روی sony هست لطفا یه 2 یا 3 گزینه پیشنهاد کنید با دلیل و مدرک .ممنون

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

-در مورد گزينه مورد نظر شما خوب سليقه پدر محترمتون رو در نظر بگيرين بهترين كار هست
    -بررسي vs پنل ها با توجه به سلايق متفاوت كار جالبي به نظر نميرسه
    -هر چند سايت هاي معتبري وجود داره كه اين كار رو براي يوزر ها انجام ميده

-ميتونيد مدل nx800 ‌ و يا nx700 از برند سوني تهيه كنيد در موردش تاپيك هم وجود داره:

کد:
    -با اين حال اگر باز هم مدل خواستين بهتون معرفي كنيم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •