تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به نظر شما اين تاپيك چطوره ؟؟

راي دهنده
921. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • عاليه خيلي بدردم خورد

490 53.20%
  • خوبه ولي سطحش پايينه

174 18.89%
  • زياد جالب نيست

52 5.65%
  • درپيت ترين تاپيك P30world همينه

205 22.26%
صفحه 201 از 983 اولاول ... 101151191197198199200201202203204205211251301701 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,001 به 2,010 از 9822

نام تاپيک: تاپيك مخصوص كانتر (همه چيز درباره كانتر)

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    E S F A H A N

پيش فرض

اون در صورتی هستش که شما یه اسکین دانلود کنی و استفاده کنی .
    تازه یه اسکین هست که به جای Knife شمشیر سامورایی میگیره ! خیلی باهال میشه ![/quote]

سلام میشه این اسکین رو برای دانلود بزارین

در آغاز فعالیت NK-Ing3Rul's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    اسم این برنامه ی که لتنسی رو تو بازی کاهش می ده رو می خواستم؟
    بعد این که می خواستم بدونم چه فایلی رو باید دستکاری کرد تا بشه تو اپشن کیبرد بشه اسم اسلحه ها رو ثبت کرد تا با هر کلیدی که می خوای بخریش

در ضمن می خواستم بدونم چرا وقتی من تو کنسول تایپ میکنم live پیغام میده could not exec lo3.cfg
    و اخریشم این که یکی از دوستای من تو بازی وقتی live رو تایپ می کنه به صورت script هستش یعنی متحرک می شه کسی بلد نیست؟
    ببخشید که چند تا پست رو با هم دادم

اسم برنامه ای که میگی mmtimer هست و بیشتر واسه lan استفاده میشه ولی شاید تو online کار کنه . در ضمن لتنسی رو کاهش نمیده فقط دیلای ( delay ) رو کم میکنه !

دوست عزیز این فایلی که میخوای هست ولی دست کاری کردنش خطرناکه حسن و تجربه نشون داده که هر کی این کار رو کرده پشیمون شده . پیشنهاد من اینه که شما فایل autobuy.txt رو ویرایش کنی . به این شکل که هر اسلحه ای که میخوای اول کار بیاد تو دستت اول لیست بنویسی و تو بازی با زدن دکمه f1 این کار واست انجام میشه ! راه دیگه اس هم اینه که یه دکمه ای رو Bind کنی به اسلحه مورد نظرت که اینم زیاد کار جالبی نیست !

واسه انجام دادن live به یک فایل cfg به اسم live یا knife یا cal یا ... احتیاج داری که باید بریزی تو شاخه cstrike سرور اصلی که تو Online نشدنیه . تمام فایلهای live به صورت script هست . خواستی به id من pm بده تا واست send کنم . در ضمن اگه خواستی تو سروری که تو خونه ساختی فایل live رو اجرا کنی باید از طریق hlds که تو شاخه اصلیت هست اینکارو انجام بدی . اگه بری تو بازی و exec کنی بازی هنگ میکنه و قاط میزنه !

id : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

بله در بازی کانتر یه کد وجود داره که میشه برای اسنایپ یه نشونه no zoom بیاد
    ولی من نمیدونم چیه

پسر خوب این کار رو فقط با چیت میتونی انجام بدی !! و کلا" چیت خساب میشه !

اونائی که میخوان sniper رو به صورت fast بزنن این کار رو انجام بدن تا به درجه بالای sniper زدن به صورت fast برسن !

تو کنسول بزنید :

cl_crosshair_color "0000 0000 0000" ba in kar

ببخشید با این کار نشونتون تو بازی حذف میشه . بعد از این یه ak47 یا m4 بردارین و تمرین کنید تا بدون نشونه بزنین

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

ممنونم اما هر چی تو کنسول می زنم جواب نمی ده مطمئنید کد درسته؟

دوست عزیز این کاری که محسن جان گفتن درسته ولی قبلش باید یه کاری بکنی . ببین شما اگه کانفیگ شخصی خودت رو داری باید توش این تغییر رو بده :

bind "1" "slot1 ; developer 1 ; echo Primary Weapon; developer 0 "

به

bind "1" "sv_restart 1 "

اگه نداری میری تو بازی هر چی تنظیم داری میکنی بعد میزنی writecfg s . به جای s هر اسمی خواستی بذار بعد میری تو شاخه cstrike و فایل s رو پیدا میکنی و تو این این تغییرات رو میدی .

نکته : فایل s رو با فرمت notepad باز کن !

آخر فروم باز XirowN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    روی صندلی پشت میز کامپیوتر

پيش فرض

مپ بانک زنی هست تو کانتر ؟

کـاربـر بـاسـابـقـه Oracle_Eldorado's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اون بالا بالا ها

پيش فرض

مپ بانک زنی هست تو کانتر ؟
    اگه باشه که خیلی باهاله .

میشه آپلودش کنید اسکینرو
    شرمنده بخدا ندارم ولی یه سرچ بکن خیلی پیدا میکنی .
    آره
    تو بازی دکمه ی ` (همون پ) رو بزن بعد که صفحش اومد اینو بزن Bot_add به تعداد نفرایی که می خوای باید اینو بزنی
    نه دوستان در کانتر 1.6 این رمز کار نمیکنه .
    باید اون قسمتی که Start میزنی و میری داخل سرور ، یه قسمتی داره که یه تیک داره . باید اون تیک رو بزنی و زیرش تعداد Bot هایی که در بازی مشخص میشوند رو معلوم کنی .

پروفشنال mohammadgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اسم برنامه ای که میگی mmtimer هست و بیشتر واسه lan استفاده میشه ولی شاید تو online کار کنه . در ضمن لتنسی رو کاهش نمیده فقط دیلای ( delay ) رو کم میکنه !

دوست عزیز این فایلی که میخوای هست ولی دست کاری کردنش خطرناکه حسن و تجربه نشون داده که هر کی این کار رو کرده پشیمون شده . پیشنهاد من اینه که شما فایل autobuy.txt رو ویرایش کنی . به این شکل که هر اسلحه ای که میخوای اول کار بیاد تو دستت اول لیست بنویسی و تو بازی با زدن دکمه f1 این کار واست انجام میشه ! راه دیگه اس هم اینه که یه دکمه ای رو Bind کنی به اسلحه مورد نظرت که اینم زیاد کار جالبی نیست !

واسه انجام دادن live به یک فایل cfg به اسم live یا knife یا cal یا ... احتیاج داری که باید بریزی تو شاخه cstrike سرور اصلی که تو Online نشدنیه . تمام فایلهای live به صورت script هست . خواستی به id من pm بده تا واست send کنم . در ضمن اگه خواستی تو سروری که تو خونه ساختی فایل live رو اجرا کنی باید از طریق hlds که تو شاخه اصلیت هست اینکارو انجام بدی . اگه بری تو بازی و exec کنی بازی هنگ میکنه و قاط میزنه !

id : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز منم این برنامه رو واسه lan می خوام . در ضمن این برنامه رو از کجا می تونم گیر بیارم ؟
    در مورد اون فایلهای هم که گفته بودم چه طوری هست رو از تو یه سایت یه فایل دانلود کردم که همه ی اینها رو تغییر داده بود بعد اونا رو بررسی کردم و از رو اونا یاد گرفتم
    ممنون
    در ضمن من یکی از دوستام یه کاری میکرد هر مپی رو که دوست داشت شیشه ای می کرد . این کار خیلی به درد کمپ زدن می خوره .کسی این کار رو بلد هست

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اون بالا بالا ها

پيش فرض

محمد جان مگه شما برای Lan بازی کردن مشکل داری ؟ منظورم اینه که گیر میکنه ؟!

پروفشنال mohammadgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نه اینها رو واسه یه گیم نت می خوام چون وقتی 10 تا player میان تو مپ لتنسی ها می ره رو 20

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اون بالا بالا ها

پيش فرض

نه اینها رو واسه یه گیم نت می خوام چون وقتی 10 تا player میان تو مپ لتنسی ها می ره رو 20
    والا ما 14 نفر تو Dust 2 بازی کردیم ولی مشکلی نداشتیم !

این هم آموزش آنلاین بازی کردن ( PDF ) نوشته شده توسط خودم + IP بیشتر سرور های ایرانی !
    هرکی مایل هستش میتونه از لینک زیر دانلود کنه :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •