تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: رتبه اين فصل پرسپوليس

راي دهنده
475. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • قهــرمانی در هــــــــــر ســــــــــه جــــــــــــــام

144 30.32%
  • قهــرمانی در لـیـگ قـهـرمانان آسـیا و لـیـگ بـرتـر

50 10.53%
  • قهــرمانی در لـیـگ قـهـرمانان آسـیا و جـام حــذفـی

18 3.79%
  • قهــرمانی در لـــیـــگ بـــرتـــر و جـــــام حــــذفــی

13 2.74%
  • قهــرمانی فــقــط در لـیـگ قـهـرمانان آسـیا

16 3.37%
  • قهــرمانی فــقــط در لـــیـــگ بـــرتـــر

30 6.32%
  • قهــرمانی فــقــط در جــــام حـــــذفـی

20 4.21%
  • نـاکـامـی در هر سـه جـــام

184 38.74%
صفحه 2001 از 2014 اولاول ... 100115011901195119911997199819992000200120022003200420052011 ... آخرآخر
نمايش نتايج 20,001 به 20,010 از 20140

نام تاپيک: »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه پرسپوليس: Persepolis F.C. News

آخر فروم باز JEFF_HARDY's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    SHZ

پيش فرض

صبح امروز
    آرفي و خليلي به باشگاه پرسپوليس رفتند
    خبرگزاري فارس: محسن خليلي و اشپيتيم آرفي صبح امروز با عباس انصاري فرد ديدار كردند.

به گزارش خبرگزاري فارس محسن خليلي مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس براي تمديد قرارداش صبح امروز به باشگاه رفت اما به توافق نرسيد و قرار است ظرف دو روز آينده تكليف او روشن شود.
    آرفي نيز كه شب گذشته وارد ايران شد صبح امروز به ديدار انصاري فرد رفت و قرار است قرارداد به زودي ثبت كند تا در تمرينات پرسپوليس حاضر شود.

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    SHZ

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    براي حل مشكل
    پروين بايد از اسلوواكي ITC بياورد
    خبرگزاري فارس: بازيكن سابق تيم دي استرادا براي بازي در ليگ برتر ايران بايد كارت بازي خود را به فدراسيون فوتبال ايران تحويل دهد.

به گزارش خبرگزاري فارس، محمد پروين كه اواسط فصل گذشته از تيم سايپا به تيم دي استرادا اسلوواكي پيوسته بود براي بازي در اين ليگ از فدراسيون ايران ITC نگرفته و به همني دليل هم او براي بازي در ليگ ايران با مشكل روبرو شده است.
    روز گذشته براي حل اين مشكل علي پروين به فدراسيون فوتبال رفت و عزيز محمدي رئيس سازمان ليگ هم توضيحات لازم را براي حل اين مشكل مطرح مي كند.
    عزيز محمدي در گفت و گو با خبرگزاري فارس در اين باره اظهار داشت: من به ايشان توضيح دادم كه بايد ITC محمد را از فدراسيون اسلوواكي براي ما بياورند و سپس سازمان ليگ در مورد عدم دريافت كارت بازي از سوي فدراسيون فوتبال ايران قبل از سفر او به اين كشور را مورد بررسي قرار مي دهد.

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    SHZ

پيش فرض

پس از جلسه با هدايتي
    كاشاني حضور در هيات مديره استيل‌آذين را نپذيرفت
    خبرگزاري فارس: مديرعامل سابق باشگاه پرسپوليس عضويت در هيات مديره باشگاه استيل‌آذين را نپذيرفت.

به گزارش خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، در جلسه‌اي كه روز گذشته حبيب كاشاني با حسين هدايتي، مالك و امير مهريزي، مديرعامل باشگاه و اعضاي كادر فني تيم برگزار كردند، كاشاني عضويت در هيات مديره را نپذيرفت اما اعلام كرد به هدايتي كمك خواهد كرد و تجربيات خود را در اختيار باشگاه قرار مي‌دهد.
    روابط عمومي باشگاه استيل‌آذين اين موضوع را تاييد كرد.
    OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOO
    OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOoo
    __________________________________________________ _______________________________
    در گفت‌وگو با فارس
    رضايي: تابع نظر سازمان ليگ و كميته انضباطي هستم
    خبرگزاري فارس: مدافع تيم فوتبال پرسپوليس گفت: تابع نظرات كميته انضباطي و سازمان ليگ هستم.

شيث رضايي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس درباره اينكه به دليل رعايت نكردن منشور اخلاقي از بازي در ليگ برتر محروم خواهد شد اظهار داشت: هر حكمي كه كميته انضباطي و سازمان ليگ بدهد تابع آن هستم و حرفي ندارم. البته مي‌دانم كه برخي به دنبال اين هستند كه فقط حاشيه‌سازي كنند.
    وي افزود: من در پرسپوليس در حال ادامه دادن به كارم هستم و به هواداران و مسئولان باشگاه قول مي‌دهم در فصل جاري حتي يك امتياز منفي نداشته باشم. حاشيه را كنار گذاشته‌ام و مي‌خواهم چهره‌اي متفاوت باشم.
    رضايي در خصوص انتخاب سرمربي جديد پرسپوليس گفت: ما بازيكن هستيم. براي ما فرقي نمي‌كند چه كسي بيايد اما اميدوارم تكليف اين موضوع زودتر مشخص شود.
    انتهاي پيام/ا

آخر فروم باز محمد88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ضيا نيك نفس،
    ایشون کجا بودند فصل پیش ؟؟

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    SHZ

پيش فرض

گزارش تمرين پرسپوليس/
    محمد به بازيكنان اضافه شد
    خبرگزاري فارس: تمرين تيم فوتبال پرسپوليس صبح امروز با 15 بازيكن برگزار شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، سومين تمرين تيم فوتبال پرسپوليس صبح امروز از ساعت 10:30 با حضور 15 بازيكن زير نظر عابدزاده انجام شد.
    در اين تمرين بازيكنان پرسپوليس به دويدن‌هاي استقامتي؛ سرعتي بلند و كوتاه و تمرينات هوازي زير نظر عابدزاده پرداختند.
    در تمرين امروز عليرضا حقيقي؛ ضيا نيك‌نفس، مهدي و مجتبي شيري، هادي نوروزي، شيث رضايي، كريم باقري، نبي ا... باقري‌ها، عليرضا محمد، الهايي و 5 بازيكن تستي وجود داشتند كه نسبت به تمرينات روز گذشته محمد و الهايي به اين بازيكنان اضافه شده بود.

* در ابتداي تمرين عابدزاده و كريم باقري با بازيكنان صحبت كردند.

* تمرين امروز به مدت 70 دقيقه به طول انجاميد و در هر فاصله 15 دقيقه‌اي عابدزاده با بازيكنان به گفت و گو مي‌پرداخت.

* يكي از بازيكنان جوان از شموشك نوشهر كه روز گذشته با چهره عجيبي در تمرين پرسپوليس حضور پيدا كرده بود با تذكر كادر فني تغييراتي در چهره خود انجام داد.

* كنار زمين شماره 2 ورزشگاه آزادي نسبت به روز گذشته خلوت‌تر بود اما ورزشكاران تيم ملي ووشو كه علاقه زيادي به بازيكنان پرسپوليس دارند باز هم نظاره‌گر تمرين قرمزپوشان بودند.

* احمدرضا عابدزاده بارها از بازيكنان خواست آنهايي كه در تمرين صبح امروز دچار مشكلات تنفسي و بدني مي‌شوند به او اطلاع دهند و از تمرين كردن خودداري كنند. عابدزاده خود نيز دقايقي با بازيكنان به تمرين پرداخت.

* تمرين ساعت 11:40به پايان رسيد و بعدازظهر امروز پيگيري مي‌شود
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ================================================== ===================
    ================================================== ==============

در گفت‌وگو با فارس
    شيري: براي نيمكت‌نشيني به پرسپوليس نيامده‌ام
    خبرگزاري فارس: هافبك جديد تيم فوتبال پرسپوليس گفت: از قدرت بازيكنان هم‌پستم خبر دارم و به هيچ به عنوان براي نيمكت‌نشيني به پرسپوليس نيامده‌ام.

مهدي شيري در گفت و گو با خبرگزاري فارس اظهار داشت: پرسپوليس بازيكنان بزرگي دارد و من تمام اينها را مي‌دانستم و با اين تيم قرارداد بستم اما مطمئن باشيد از رقيب‌هايم اطلاعات كافي دارم و براي نيمكت‌نشيني به پرسپوليس نيامده‌ام.
    وي در خصوص لغو قراردادش با استقلال گفت: شرايط خوب نبود و تصميم گرفتم قراردادم را با اين تيم فسخ كنم. نمي‌توان گفت كه من استقلالي هستم چون الان پيراهن پرسپوليس را پوشيده‌ام و فقط خدمت به پرسپوليس هستم.
    شيري در خصوص مشكلاتش با باشگاه برق شيرازگفت: مشكل خاصي نبود اما برقي‌ها به من تسويه حساب نمي‌دادند تا مجبور شدم به كميته انضباطي بروم.

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    SHZ

پيش فرض

مسئولان باشگاه شرايط بازيكنان را درك نمي‌كنند
    واعظي: تكليف چك‌هاي برگشتي‌ام از پرسپوليس را روشن مي‌كنم
    خبرگزاري فارس: دروازه‌بان فصل گذشته تيم فوتبال پرسپوليس گفت: در روزهاي آينده تكليف چك‌هاي برگشتي‌ام از باشگاه را مشخص مي‌كنم.

مهدي واعظي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس تصريح كرد: روند باشگاه پرسپوليس براي جذب بازيكن در فصل جاري اصلا خوب نيست. با اين شرايط پرسپوليس در فصل آينده بدون شك دچار مشكل خواهد شد.
    وي افزود: سياست باشگاه را نمي‌دانم اما مسئولان باشگاه بايد بدانند بازيكناني كه در پرسپوليس بازي مي‌كنند شايد پيشنهاد‌هاي مالي بهتري داشته باشند اما به خاطر هواداران و پيراهن اين تيم خيلي از مسائل مالي را زير پا مي‌گذارند اما متاسفانه مسئولان باشگاه اين شرايط را درك نكردند. ضمن اينكه پرسپوليس امكانات لازم را ندارد و فصل گذشته نيز از اين بابت ضربه خورد.
    واعظي اظهار داشت: شك ندارم مسئولان باشگاه 10 نفر از بازيكنان فصل گذشته پرسپوليس را نمي‌خواهند. البته نمي‌گويم كه آنها در ليست سياه هستند اما مطمئن هستم با اين بازيكنان نه صحبت مي‌كنند نه به توافق مي‌رسند. پس حق طبيعي من و ساير بازيكنان است كه به فكر پيشنهاد‌هاي ديگر باشيم.
    وي در خصوص مذاكراتش با تيم‌هاي ديگر گفت: با صباي قم تقريبا به توافق كامل رسيده‌ام و فقط دنبال اين هستم كه با آنها پاي ميز قرارداد بنشينم. آنقدر منتظر باشگاه پرسپوليس ماندم كه پيشنهادهاي ديگر را بررسي نكردم. تيم‌هايي بودند كه دروازه‌بان نداشته‌اند و با مبالغ خوبي خواستار من بودند.
    اين دروازه‌بان ادامه داد: دنبال بازار‌گرمي نيستم و مي‌خواهم فقط عرف و قانون قرارداد‌ها را در فوتبال رعايت كنم. بعضي از دروازه‌بانان به دليل اتفاقاتي كه براي دروازه‌بان‌هاي خارجي افتاده و حضور آنها در ليگ برتر ممنوع شده، دنبال سوء‌استفاده‌ هستند اما من دوست ندارم اين كار را انجام دهم.
    واعظي در جواب اين سئوال كه آيا امكان تمديد قراردادش با پرسپوليس وجود دارد يا خير، يادآور شد: من چند شرط دارم كه بايد با باشگاه در ميان بگذارم اما شرايط پرسپوليس اصلا خوب نيست. ضمن اينكه فكر مي‌كنم مجموعه اين تيم به دنبال دروازه بانان ديگري هستند. سال گذشته هم من از همين مجموعه ضربه خوردم.البته مشكلات مالي ما بماند كه زياد دوست ندارم در مورد آن صحبت كنم و به وعده‌هاي ‌مسئولان باشگاه بپردازم.
    وي خاطرنشان كرد: تنها راه بازگشت من با وجودي كه 70 درصد مجموعه موافق نيستند كه در پرسپوليس بمانم فقط هواداران هستند كه متأسفانه فعلا نمي‌توانم جواب قطعي به آنها بدهم و در جواب سئوال آنها فقط سكوت مي‌كنم.
    دروازه‌بان فصل گذشته پرسپوليس در خصوص دريافت مطالباتش از باشگاه عنوان كرد: من آدم مادي نيستم اما آقايان گروكشي كردند و قاعده فوتبال را زير پا گذاشتند. قبل از پايان فصل يك چهارم مطالباتم در چكي به من داده شد اما متأسفانه برگشت خورد و حالا مجبور هستم مانند چند بازيكن ديگر براي رسيدن به حقم شكايت و تكليف همه چيز را روشن كنم.
    واعظي گفت: براي ثابت كردن خودم عقب‌نشيني نمي‌كنم و به آنها ثابت مي‌كنم شرايط نامناسب تيم در فصل گذشته و نداشتن امكانات پرسپوليس را زمين‌گير كرد نه مشكلات فني بازيكنان.
    انتهاي پيام/ا
    ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++=========
    ================================================== =============
    ================================================== =============\

در نامه‌اي به باشگاه پرسپوليس صورت گرفت
    دستور فدراسيون فوتبال براي لغو قرارداد شيث رضايي
    خبرگزاري فارس: فدراسيون فوتبال در نامه‌اي به پرسپوليس خواهان لغو قرارداد شيث رضايي با اين باشگاه شد.

به گزارش خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، در حالي‌كه هنوز مسئولان سازمان ليگ فدراسيون فوتبال در مورد خبر محروميت شيث رضايي واكنشي نشان نداده و اين خبر را نه تاييد و نه تكذيب كرده‌اند، نامه اين سازمان به پرسپوليس، مبني بر لغو قرارداد اين بازيكن، ارسال شد.
    در اين نامه عنوان شده است كه اين باشگاه بايد قرارداد شيث رضايي را به دليل محروميت لغو كند. گفته مي شود شيث رضايي به دليل مسائل مربوط به رعايت منشور اخلاقي محروم شده است.
    اين در حالي است كه وي چند روز پيش با حضور در هيات فوتبال فوتبال، قرارداد 3 ساله‌‌اش با اين تيم تهراني را به ثبت رساند.
    گفته مي شود چنين قضيه اي در مورد عليرضا نيكبخت واحدي نيز صدق مي‌كند؛ حتي عباس انصاري فرد از احتمال ترك اين تيم از سوي اين بازيكن خبر داده است.

آخر فروم باز MoJtaBa.R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

خدا کنه این یکی هم ازون خبرهایی باشه که خودشون تکذیبش میکنن:
    دستور فدراسيون فوتبال براي لغو قرارداد شيث رضايي
    کانون هواداران پرسپولیس: در حالي‌كه هنوز مسئولان سازمان ليگ فدراسيون فوتبال در مورد خبر محروميت شيث رضايي واكنشي نشان نداده و اين خبر را نه تاييد و نه تكذيب كرده‌اند، نامه اين سازمان به پرسپوليس، مبني بر لغو قرارداد اين بازيكن، ارسال شد.
    در اين نامه عنوان شده است كه اين باشگاه بايد قرارداد شيث رضايي را به دليل محروميت لغو كند. گفته مي شود شيث رضايي به دليل مسائل مربوط به رعايت منشور اخلاقي محروم شده است.
    اين در حالي است كه وي چند روز پيش با حضور در هيات فوتبال فوتبال، قرارداد 3 ساله‌‌اش با اين تيم تهراني را به ثبت رساند.
    گفته مي شود چنين قضيه اي در مورد عليرضا نيكبخت واحدي نيز صدق مي‌كند؛ حتي عباس انصاري فرد از احتمال ترك اين تيم از سوي اين بازيكن خبر داده است.
    حالا نميشه يه منشور اخلاقي واسه عباس هم بزنن : ايشون هم دک بشه خوب ميشه

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

راستی نیکبخت چی میشه
    امروز چند تا روزنامه ها زده بودن که انصاری فرد قصد تمدید قراردادش نداره

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

پیوستن کریمی به الاهلی منتفی شد/ مذاکره برای بازگشت به اروپا
    مدیربرنامه های علی کریمی از منتفی شدن پیوستن این بازیکن به تیم الاهلی امارات و برخی مذاکرات با تیم های اروپایی خبر داد.
    به گزارش خبرگزاری مهر، محمودرضا فاضلی ضمن اعلام این خبر به سایت گل گفت: ماجرای پیوستن علی کریمی به تیم الاهلی امارات را باید تمام شده دانست· مسوولان باشگاه الاهلی تمایل بسیار زیادی داشتند که ژانویه علی را به خدمت بگیرند اما در آن مقطع کریمی بازیکن پرسپولیس بود و به واسطه علاقمندی به این تیم و هوادارانش به ما تاکید کرد که نمی خواهد در میانه راه پرسپولیس را ترک کند· در این راستا مسوولان باشگاه الاهلی اخیرا نیز پیشنهادی دادند که در پی برگزاری یک جلسه با مسوولان این باشگاه اماراتی توافقی حاصل نشد و باید قضیه پیوستن علی کریمی به اروپا را منتفی شده دانست·

مدیر برنامه های علی کریمی درباره احتمال بازگشت علی کریمی به فوتبال اروپا گفت: از این موضوع ناامید نیستیم و مذاکراتی هم انجام داده ام اما نظر خود بازیکن هم شرط است· بنده باید صراحتا تاکید کنم زمانی که کریمی از بایرن مونیخ جدا شد به راحتی می توانست در یکی از تیم های اروپایی به فوتبالش ادامه دهد اما او بنا به دلایل شخصی و خانوادگی ترجیح داد به قطر و کشور نزدیک به ایران برود· پس از آن هم کریمی در حالی به پرسپولیس رفت که برخی تیم های عربی با مبلغی قابل توجه خواهان عقد قرارداد با او بودند و امکان انتقال او به تیم های اروپایی نیز وجود داشت·

وی افزود: حالا هم بنده با علم به اینکه ممکن است کریمی پیشنهاد تیم های اروپایی را بنا به دلایل متعدد قبول نکند مذاکراتی انجام می دهم و در نهایت نتیجه مذاکرات را به او منتقل می کنم تا تصمیم گیری کند·

فاضلی درباره احتمال پیوستن کریمی به استیل آذین گفت: در این باره همین قدر می دانم که کریمی به خاطر پیوستن به پرسپولیس قید بسیاری از پیشنهادات مالی بهتر را زد.

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

نقل و انتقالات لیگ نهم/
    مجتبی زارعی به تیم فوتبال پرسپولیس پیوست
    مهاجم تیم فوتبال راه آهن شهرری پس از ملاقات با عباس انصاریفرد قراردادی دو ساله با تیم فوتبال پسپولیس به امضا رساند.
    به گزارش خبرنگار مهر، این هافبک - مهاجم سرعتی که با گلزنی در دیدار نیمه نهایی و رفت و برگشت فینال جام حذفی تبدیل به ستاره تیم راه آهن شده بود عصر دوشنبه پس از ملاقات با عباس انصاری فرد با پرسپولیس قرارداد دو ساله بست·

زارعی در حالی به پرسپولیس رفت که باشگاه راه آهن به شدت به دنبال تمدید قرارداد این بازیکن بود و تیم استیل آذین هم پیشنهاد خوبی به او داده بود. گفته می شود زارعی با قراردادی 280 میلیون تومانی به تیم پرسپولیس نقل مکان کرده است·

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •