تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 20 از 28 اولاول ... 10161718192021222324 ... آخرآخر
نمايش نتايج 191 به 200 از 277

نام تاپيک: کلیه مباحث مربوط به Jailbreak آیپد

کاربر فعال iOS JoWkErsSs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    ██████

پيش فرض

اتفاقا من 50.1 رو جیبرک کردم مشکل داشتم سیستم برنامه ها رو یک دفعه می بست. پس از نصب نرم افزار یک سری آیکون سیستمی روی صفحه به نمایش در میامد . restore که کردم دیگه نتونستم 5.0.1 نصب کنم و حالا هم 5.1 که جیبرک نمی شه! البته خوب سرعت جیبرک نشده حقیقتا بهتر از جیبرک شده است
    این مشکلی که شما درباره فریمور 5.0.1 گفتید یه مشکل نادره ! من به شخصه خیلی هارو میشناسم که از این فریمور استفاده کردن و همچین مشکلی نداشتن ...!

سرعت دستگاه جیلبرک شده با نشده خیلی تفاوتی نداره ! به جرعت میشه گفت اصلا به چشم نمیخوره ...

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    ██████

پيش فرض Podg2 تمام اکسپلویت ها را جهت جیلبرک آنتدر ۵٫۱ در اختیار دارد

به اطلاع شما عزیزان میرسانیم که Podg2 تمام اکسپلویت ها را جهت جیلبرک آنتدر ۵٫۱ در اختیار دارد . مدتی بود که خبری از جیلبرک آنتدر ۵٫۱ نبود . Podg2 به عنوان بزرگترین جیلبرکر iOS چند وقت پیش اخباری مبنی بر جیلبرک iOS 5.1 منتشر کرد . در این مطلب شاهد تویی-ت جدید از Podg2 هستیم . او در این تویی-ت اعلام کرد : ما تمام اکسپلویت ها را جهت جیلبرک iOS 5 در اختیار داریم .

3. این کاربر از JoWkErsSs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

pod2g هکر معروف و جلبریک کنننده 5.0.1 برای ارئه جلبریک 5.1 نظر سنجی گذاشت...

با سلام
    pod2g هکر معروف و جلبریک کننده برای ارئه جلبریک 5.1 نظر سنجی در وبلاگ خود گذاشت
    در این نظر سنجی از شما میخواهد نظر دهید که جلبریک رو برای 5.1 ارئه کند و یا حفره ها را فاش نکند و تا ارئه IOS 6 دست از جلبریک بردارد
    سه گزینه پیش روی شماست در این نظر سنجی:
    ایا تا رائه ios 6 دست از جلبریک بردارم؟

1- نه از حفره ها استفاده کن و جلبریکios5.1 را ارئه کن
    2- حفره ها را فاش نکن و تا ارائه ios6 صبر کن و جلبریک رو فعلا بیرون نده
    3- نظری ندارم

5. 2 کاربر از alifaraji200 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    ██████

پيش فرض Podg2 از 2 آسیب پذیری بسیار مهم جهت عرضه جیلبرک آنتدر 5.1 خبر داد

با سلام خدمت کاربران P30World !

دیروز --*ر معروف Podg2 خبری جدید از جیلبرک آنتدر iOS 5.1 در توییت*ر شخصی خود منتشر کرد ! Podg2 از وجود دو آسیب پذیری بزرگ در iOS 5.1 خبر داد که به کمک آن ها عرضه جیلبرک آنتدر 5.1 بسیار راحت تر از قبل خواهد شد . او گفت که با پیدا شدن این باگ مهم چیزی تا عرضه جیلبرک آنتدر نمانده است !

" دو حفره آسیب پذیر بسیار مهم برای جیلبرک آنتدر یافته ایم . یکی در Kernal land و دیگری در Boot land که هردو در جیلبرک پایدار 5.1 نقش بسزایی دارند "

پس از این توییت Podg2 اعلام کرد که هنوز معلوم نیست که جیلبرک پایدار 5.1 را عرضه کند یا تا زمان معرفی iOS 6 صبر کند . همانطور که میدانید چندی پیش Podg2 در همین زمینه نظر سنجی در وبلاگ شخصی خود قرار داده بود .

جزئیات بیشتر درباره این نظر سنجی در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

7. این کاربر از JoWkErsSs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    ██████

پيش فرض نسخه جدید رد اسنو جهت حل برخی مشکلات منتشر شد - Redsn0w 0.9.10b8b

iPhone-Dev Team نسخه جدید رد اسنو را جهت سازگاری بیشتر فایل های زیپ با ویندوز اکسپلورر منتشر کرد . این نسخه از نرم افزار با همان قابلیت های پیشین و رفع برخی مشکلات جزئی منتشر شده و شما میتوانید آن را از لینک های زیر برای ویندوز و مک دانلود کنید .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    ██████

پيش فرض اگر اهل جیلبریک هستید از آپدیت به 5.1.1 خودداری کنید !

درود بر تمامی کاربران P30World !

همانطور که میدانید ساعاتی پیش فریمور 5.1.1 منتشر شد . طبق معمول هکر ها هشدار دادند که اگر اهل جیلبریک iDevice خود هستید فعلا از آپدیت به این نسخه خودداری کنید . باید منتظر بمانیم تا ببینیم iPhone Dev-Team چه اخباری درباره اکسپلویت های موجود در این نسخه منتشر می کند . امیدواریم اکسپلویت هایی که Podg2 در اختیار دارد در این نسخه نیز کارآمد باشند . منتظر اخبار آینده باشید !

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    ██████

پيش فرض Podg2 آیپد جدید را در 5.1 جیلبریک آنتدر کرد !

با سلام خدمت تمامی کاربران P30World !

چندی پیش Podg2 در تویی-تی جدید اعلام کرد که جیلبریک آنتدر آیپد نسل سوم را با موفقیت به پایان رسانده است . در هفته ی گذشته شاهد موفقیت این هکر در زمینه جیلبریک آنتدر برای آیفون 4 بودیم . اما اینبار شاهد 2 تویی-ت جدید از این هکر هستیم .

" آیپد 3 در iOS 5.1 به صورت آنتدر جیلبریک شد . قدم بعدی : پایدار سازی بخش های مختلف . سپس کار بر روی 5.1.1 "

" در صورتی که این جیلبریک بر روی آیپد نسل سوم و آیفون 4 جوابگو باشد می توانم بگویم که در تمامی دستگاه های دیگر کار خواهد کرد "

در آغاز فعالیت sasa24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام بروبچ.یه پیشنهاد دارم.اگه میخواین app بریزین تو آیپد بهتره از اینستالوس استفاده کنین.چون فایل 850 مگی رو با سرعت 256kb توی 3:30 ساعت دانلود کرد.(البته باید آیپد یا هر دستگاه با سیستم عامل IOS جیلبری شده باشه).

12. این کاربر از sasa24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    ██████

پيش فرض

سلام بروبچ.یه پیشنهاد دارم.اگه میخواین app بریزین تو آیپد بهتره از اینستالوس استفاده کنین.چون فایل 850 مگی رو با سرعت 256kb توی 3:30 ساعت دانلود کرد.(البته باید آیپد یا هر دستگاه با سیستم عامل IOS جیلبری شده باشه).
    1. دوست عزیز مطلبی که شما گفتید ربطی به این تاپیک ندارد .

2. پس از بسته شدن سرور های fileape و filedude اینستالوس در ایران فلج شد . پس از او بیشتر آپ سنتر ها ف-لتر شدند و بعضی از آپ سنتر ها فقط قابل دسترس در ایران هستند مانند slingfile !

پیشنهاد میکنم که برای دریافت نرم افزار یا بازی از سایت های دیگر استفاده کنید .

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    ██████

پيش فرض خبر بد : جیلبریک آنتدر Podg2 در iPod 3g و iPhone 3gs کار نمی کند !

در یک تویی*ت از Podg2 خبری منتشر شد که دریافتیم که جیلبریک آنتدر بر روی iPod 3g و iPhone 3gs نا سازگار است !

" خبر های بد ! جیلبریک آنتدر را در آیپاد 3جی تست کردم ! آسیب پذیری موجود در کرنل در این دستگاه کار نمی کند ! فکر می کنم این موضوع در باره iPhone 3gs نیز صدق کند "

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •