تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 28

نام تاپيک: ماشین جنگ!

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

کل وجود و دارایی امثال شما در همین جک پرانی ها خلاصه میشود و به سخره گرفتن افرادی که دارای ذهن و اندیشه های قدرتمند هستند.
    امثال شما زندگی را سطحی و به مسخره میگذرانید، ولیکن ذهن قدرتمند و منطقی و دوراندیشی چون بنده، برای هرچیزی باید فکر و برنامه ای داشته باشد... چرا که عمیق و دقیق است.
    اصولا شما نمیدانید قدرت ذهن و اندیشه یعنی چه... خردمندی یعنی چه... تقصیری هم ندارید؛ در این سطح از قدرتهای خدادادی هستید. در این سطح از تکامل.
    هرچیزی به هرکسی به علتی داده میشود. حتی ضریب هوشی های بالا و نوابغ، به علتی بدانها داده شده، و لیاقتی به هر دلیلی کسب کرده اند.
    با تمسخر و کنایه پرانی به هیچ کجا نخواهید رسید، و صرفا برای ذهن قدرتمند و پرتجربه ای مثل بنده ماهیت و شخصیت شما شناسایی میشود.
    کسی هستم که از روانشناس ها روانشناس تر هستم. ماهیت و درون افراد را تشخیص میدهم، و نیات و صفات رذیله شان را. زندگی مرا مجبور کرد و همین موجودات عقب مانده و رذل، که پتانسیل های خویش را بکار بگیرم و خودم را مسلح کنم... بهرحال امثال شما در کل و نهایت باعث پیشرفت من شدید و اینکه برتری های خودم را بفهمم و بکار بگیرم. متشکرم
    چیزی مصرف میکنی

Sent from my iPhone using Tapatalk

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

تو پرشن تولز بود یه یوزر بود به اسمه سینا و یه نفر دیگه بود یه مدتی بود عکس دوسته افغانی اش رو گذاشته بود.چیزی هایی که می نویسی مخلوطی از سبک نوشت های اون هاس. ولی یاد یه یوزر تو پرشن تولز به خیر فکر کنم اسمش بهروز بود که هر پست اش اندازه یه مقاله ادبی بود و سره یه سری مسایل اشتراک گذاری سریال از پرشن تولز رفت (به علاوه برادران طباطبایی (ققنوس)).

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

بنظر بنده هیچ چیزی در این هستی تصادفی نیست. حتی افتادن برگی از درخت. یا اینکه در سقوط هواپیما کشته بشوی، یا طوری دیگری... اینکه چقدر عمر کنی، با چه افرادی روبرو شوی، پدر و مادرت چه کسانی باشند، شرایط محیط ات چه باشد... همه تحت برنامه ریزی و کنترل است و بر اساس نیات و اعمال و لیاقتی که انسان از خود نشان بدهد قابل تغییرند.
    همانطور که از آیندهء بنده اطلاع داشتند... از آمدن کرونا اطلاع داشتند... منظورم خداوند، ارواح کمال یافته و فرشتگان است... آنها همه چیز را میدانند. هیچ چیزی از علم و قدرت خداوند خارج نیست.
    خوابهایی دیدم که وقایع آیندهء نزدیک را با دقت زیادی پیشبینی کرده بودند... این چه میتواند باشد؟ آیا نشانه ای از ابعاد ماوراء نیست؟
    در خوابهایم به جاهایی رفته ام... نمیدانم چرا. مثلا یک بار در جلسهء سپاه پاسداران رفته بودم...
    یک فرماندهء قد بلند که هیکل ورزیده ای داشت داشت هارت و پورت میکرد و از اینکه زور و قدرت دارند صحبت میکرد
    یک بار نزد یک فرماندهء مقاومت فلسطین رفته بودم و بخاطر چیزهایی که دیدم و فهمیدم گریستم.
    حال اینها توهم نیست... گفتم که بعضی وقایع را که در خوابهایم دیده ام به زودی رخ داده اند... منجمله بعضی آشوب هایی که در کشور شد، حداقل یکی از آنها را یک ماه قبلش در یک خواب بصورت نمادین دیده بودم و در محیط نت هم تعریف کرده بودم... مدتی بعد یک نفر که فکر کنم شخصی اطلاعاتی بود خیلی به خوابهای بنده علاقمند شده بود و درمورد خواب دیگری بنده را سوال پیچ کرد که خودم هم کمی ترسیدم
    ماوراء وجود دارد دوست عزیز. قدرتهای ماورایی وجود دارند. بنده شخصا تجربه کرده ام! چطور میتواند همهء اینها تصادفی باشد؟ حتی بیمار شدن و مرگ مادرم را مدتی قبلش در خواب دیدم، و اینکه چطور دوباره زنده شد... درواقعیت آن بنوعی رخ داد، وقتی کرونا گریبانش را گرفت، و اینکه چطور نجات پیدا کرد و توسط چه عاملی زندگی مجددی به او داده شد...
    اما دلم میسوزد برای اینهایی که هنوز به این چیزها نرسیده اند... واقعا در زندگی پس به چه چیزی رسیده اند؟ عیاشی و بی بند و باری؟ خب دمی لذت میبرید از زندگی، ولی از رشد و تکامل باز میمانید... بقول یک یوگی هندی میگفت، دو چیز وجود دارد، لذت و کمال! کدام را انتخاب میکنید؟ این دوتا دو چیز جداگانه هستند و خیلی وقتها با هم در تضاد قرار میگیرند، البته نه همیشه. بهرحال در انتها کمال به لذت پایدار و واقعی تری منجر میشود.
    سلام

◼️ این نعمتِ بسیار بزرگی هست که انسان ، علم و دانشِ مفید و سودمندِ زیادی داشته باشه .

◼️ برترین و بهترین شکرانه ی نعمت هم استفاده صحیح و عاقلانه و خداپسندانه از اون نعمت هست .

◼️ علم و دانشتون رو دسته بندی کنید و نشر بدین بین مردم تا اونها هم استفاده کنند چون زکاتِ علم و دانش ، یاد دادنش به دیگران هست .

دانشتون رو دسته بندی کنید . مثلاً

إلٰهیات ( خداشناسی ، پیامبران ع ، دین ، اخلاق و غیره )
    ادبیات
    ریاضیات
    کامپیوتر و موبایل ( سخت افزار و نرم افزار)
    سرویس و نگهداری و تعمیرات
    تجربه‌ های زندگی
    و غیره

◼️ خوشبختانه الان در دنیای اینترنت میشه خیلی راحت در سایتهای مختلف این کار رو انجام داد و یا کانال زد در برنامه‌های شبکه ی اجتماعی و مطلب نوشت .

◼️ سعی کنید تا حد امکان , خلاصه و ساده و واضح بنویسید تا مردم بدونن موضوع چی هست و خلاصه اش چی هست و جزئیاتش چی هست .

◼️ از انتقادها دلخور نشین . انتقاد اگر بجا و معقول و منطقی باشه پس سازنده هست . اگر هم بیجا و غیرمنطقی باشه فقط بهش اعتنا نکنید و آرام و خونسرد از کنارش رد بشید .

◼️ عده ای از مردم به پیامبران هم می‌گفتند خُل و دیوانه ، جن زده ، جادو شده ، شاعر ، مست ، روغگو و شیاد و دجال و کلاهبردار و غیره اما همه رفتند و بعدش هم برای حساب و کتاب احضار میشند . اون موقع پشیمان میشند از اعمال و رفتارشون ولی دیگه سودی نداره براشون

◼️ پس خونسردی و آرامش رو حفظ کنید .

◼️ هر فردی که داناتر هست ، صبورتر و مودب‌تر و انعطاف پذیرتر هست و قدرت مدارای بیشتری داره .

=======================================
    ◼️ دوستان , به نفع شما هست که مطالب بنده ی مخلص رو بخونید و دنبال کنید چون هم کلی پول توش هست هم امنیت و ایمنی ، هم آسایش و آرامش ، هم دور شدن از بسیاری از خطرها و ضررهای دنیا و هم پایان و عاقبتِ خوش و خیر إن شاء الله ..
    چند نمونه⬇️ : ( روی دکمه‌ی نمایش کلیک کنید )

محتوای مخفی:
    .
    [b 

میلیونها تومن صرفه جویی در هزینه های خودرو و هزینه‌های زندگی :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تجربه‌های رانندگی ( بسیار مهم )

توصیه های مهم امنیتی:

قوانین و مقرراتِ گفتگو و تبادلِ نظر:

.
    برنامه های مهم و کاربردی برای گوشیهای اندرویدی :
    .
    .
    تاپیک جامع لوله‌کشی و پمپ آب و مخزن آب ( مشاوره و تعمیر و سرویس)
    .
    .

سرویس و نگهداری و تعمیر آبگرمکن دیواری

تاپیک جامع دستگاه تصفیه آب خانگی. (مشاوره، سرویس و تعمیر )
    .

جسارتاً آموزش توبــهٔ واقعی
    .

Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 01-06-2021 at 14:17.

4. 3 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2020

پيش فرض

◼️ عده ای از مردم به پیامبران هم می‌گفتند خُل و دیوانه ، جن زده ، جادو شده ، شاعر ، مست ، روغگو و شیاد و دجال و کلاهبردار و غیره اما همه رفتند و بعدش هم برای حساب و کتاب احضار میشند . اون موقع پشیمان میشند از اعمال و رفتارشون ولی دیگه سودی نداره براشون
    واقعیت داشتن مسائل ماورایی روز به روز بیشتر روشن و ثابت خواهد شد.
    در منبعی میخواندم که در آینده وجود ارواح بصورت علمی روشن و اثبات میشود و حتی با آنها ارتباط برقرار میکنند و یکسری از حقایق از این طریق روشن میشود و به همین علت بازار یکسری مکاتب دروغین و افراد شیاد و متوهم و خرافات تاحدی زیادی برچیده میشوند.
    کسی که دنبال حقیقت باشد، همین الانش هم نشانه های قابل توجهی برای حقیقت داشتن اینکه خودآگاهی انسان با مرگ از میان نمیرود وجود دارد.
    یک برنامهء جالبی هم تلویزیون خودمان چند وقتی است دارد نمیدانم دیده اید یا نه... اینهایی که تجربه های مرگ موقت داشته اند و از چیزهایی که دیده اند و حس کرده و چشیده اند صحبت میکنند... تکان دهنده است و موارد بین آنها مشابهت و اشتراک های زیادی دارند... و بسیار با منابع عرفانی صحیح جور درمیایند. البته بنده فقط گذری چند مورد این سری برنامه ها را نگاه کردم و یکی به دلیل اینکه مادرم خیلی علاقه دارد و دنبال میکند و به بنده هم چند بار گفت بیا ببین...

6. 2 کاربر از Geek1337 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

واکنش نیویورک تایمز به سانحه آتش‌سوزی ناو خارک و غرق شدن آن!

ناو ۳۳هزار تنی خارک با ۲۰۷متر طول و ۲۶متر عرض از بزرگترین شناورهای نظامی نیروی دریایی ایران در جاسک غرق شد

این کشتی عظیم را حتی موشکهای اگزوسه میراژهای عراقی نمی‌توانستند غرق کنند./رسانه

8. این کاربر از srx190d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

واکنش نیویورک تایمز به سانحه آتش‌سوزی ناو خارک و غرق شدن آن!

ناو ۳۳هزار تنی خارک با ۲۰۷متر طول و ۲۶متر عرض از بزرگترین شناورهای نظامی نیروی دریایی ایران در جاسک غرق شد

این کشتی عظیم را حتی موشکهای اگزوسه میراژهای عراقی نمی‌توانستند غرق کنند./رسانه

تازه این هم از برکات قبل از انقلاب بوده که غارت شده بود.

10. این کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Yamani47's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2020

پيش فرض

دوستان چطور میشه یک نفر رو در فروم بلاک کرد یعنی هرچی مینویسه نبینی این قابلیت در پرشین تولز بود اینجا رو نمیدونم
    چه لزومی داره نوشته های کسی رو که ازش خوشتون نمی اد رو بخونید ؟

12. این کاربر از Yamani47 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

چه لزومی داره نوشته های کسی رو که ازش خوشتون نمی اد رو بخونید ؟
    نوشته های جدیدش نه قبلی که مثل رگبار همه جا هست,اون دکمه بلاک رو هم برای همین گذاشتن نخوندن نوشته هایی که خوشت نمیاد

داره خودمونی میشه Yamani47's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2020

پيش فرض

نوشته های جدیدش نه قبلی که مثل رگبار همه جا هست,اون دکمه بلاک رو هم برای همین گذاشتن نخوندن نوشته هایی که خوشت نمیاد
    والا راستیتش اینه که درسته که این بنده خدا واقعا حالش خوب نیست من هم قبول دارم که حالش خوب نیست...................

ولی دقیقا درکش می کنم..............چون من خودمهم یه دورانی این جوری بودم دقیقا...........

* البته با این تفاوت که من خدا رو شکر هیچ وقت مذهبی نبودم و حرف های گیر ها مذهبی نمی دادم گرچه صحبت هایی که می کردم شباهت زیادی به مباحث مذهبی داشت ........

ولی خب باز هم خدا رو شکر ما در کودکیمون یه اتفاقاتی افتاد که از همون نوجوانی و اوایل جوانی خودمو از این داستان ها ( حزب الهی بازی ) کشیدم کنار............و هر کجا هم که مراسم و مناسک مذهبی بود سعی کردم سریع فرار کنم...............گرچه معتقدم اونجا هم یعنی در وادی مذهب هم چیز های مفیدی برای آموختن هست..............و ادم عاقل از هر جایی و هم وادی ایی می تونه نکاتی رو بیاموزه...............

بگذریم..................

اون چیزی که من از این بنده خدا متوجه شدم..............ایشون ادم ساده و صافی بودن...و هستن...........که با همه صافو ساده بودن و ولی.............................
    ولی.......................بقیه و اطرافیانش.......................دهان رو مورد عنایت قرار داده اند.....................

یعنی چی یعنی به جای این که بگم این ادم صافو صادق و خوبیه اذیتش نکنیم و بهش حال بدیم گفتن ای ول این پپه است بزار ازش سوئ استفاده کنیم.............

و الان از دست ملت عصبانیه..............چرا که انتظار داشته در مقابل صداقتش و رفتاری که با اطرافیانش داشته............اگر هم حالی بهش ندادن و لطفی بهش نکردن دیگه حد اقل اذیتش نمی کردن و ........بهش ازار نمی رسوندن که

من می دونم این هم براش محقق نشده متاسفانه.......................و حسابی دلش خونه از دست این ملت...................

چون خود بنده هم این مراحل رو دقیقا طی و رد کردم کاملا متوجه می دم این بنده خدا دردش چیه.................گرچه من حتی حوصله نکردم شاید 2% از نوشته هاش هم بخونم چون واقعا نه وقتشو دارم و نه حوصلشو.............. ولی همون نگاه اجمالی که کردم به نوشته هاش..................متوجه میشم دردشو..............

این بنده خدا در حقیقیت حالش و روزش مثل کسی می مونه که در حال غرق شدنه.............و داره دست و پا می زنه و کمک می خاد از مردم...........

ولی کسی گوش نمی ده به حرفش و مردم بیشتر از صداش دارند آزار می بینند و بیشتر در حقیقت تمایل دارند که صداشو نشنوند ولو این که طرف غرق هم بشه............

من خودم نجات غریقی بلد نیستم و حقیقتش خودم هم تازه چند سالیه خودمو از غرق شدن نجات دادم..................یعنی من خودم به لحاظ روحیو روانی حالم زیاد جالب نیست و توانایی و قوه و نیروی این که بخام یه نفر دیگه رو هم نجات بدم رو ندارم................

گرچه تو این مملکت سگ دونی بلا نسبت جمع بلا نسبت جمع و خانواده جمع هیچ کی حالش خوب نیست مخصوصا این روزگارو روز ها............

ولی این بنده خدا نیاز به کسی داره که بتونه از این حالت غرق شدگی نجاتش بده...........
    Last edited by Yamani47; 11-06-2021 at 02:33.

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

متاسفانه هستند کسان دیگری که الکی لقب مدیر فلان بخش را یدک می کشند و باهاشون برخورد نشده، کسانی که از درد و رنج مردم‌ خبر ندارند با پررویی و گستاخی هر چه تمام میاند و برای خودشون خوش خوشان از قحطی و استعمار و بدبختی قرون گذشته ایران میگند ولی نمیبینند که زمان کنونی همه این عناوین ده ها برابر شده و با خونسردی سکوت می کنند.

امیدوارم مدیران انجمن این مورد را هم بببینند و طرف را حذف نمایند که جز زخم زبون هیچ هدفی ندارد. برام جالبه توی همه اون تاپیکهای پیشین رجوع کنید و پایین گزینه user tag را دقت کنید ، همه بن شدگان هستند به اضافه اسم ایشان ، این خودش اتوماتیک مشخص میکنه طرف چه شخصیتیه.

16. این کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •