تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 7 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 65

نام تاپيک: مقایسه بین GTX 960 ها !!

پروفشنال NEED FOR PC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

گلکس همون گلکسیه خودمونه خیلی هم خوبه شما باید از این فرصتها استفاده کنید ! فردا که گرون شد حسرت نخورید !

خرید نسخه 4 گیگ زیاد جالب نیست چون اولا اصلا قدرت پردازش تکسچر هارو نداره دوما با رابط 128 بیتی اصلا حرفی برای گفتن نمیمونه همون 380 amd بهتره بنظرم. یا اگر اورژانسیه خریدتون 280x پیشنهاد منه.

2. این کاربر از NEED FOR PC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه hossein.asghari's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

ببینید در کل خیلی تفاوت ندارن مثل هم هستن اگر کار برد حرفه ای نمیخواهید ازش بگیرید مثل اورکلاک و ... اصلا نگران نباشید در هر صورت من گلکس رو اصلا نمیشناسم گارانتی رو یه مقدار روش دقت کنید فقط همون طور که گفتند چون این برند ها حتی تو سایت انویدیا هم هستند پس تایید شده و با کیفیت هست به هر حال من زوتاک رو بیشتر میپسندم چون اشنایی با گلس ندارم و گیگا بیخودی گرونه پس میمونه زوتاک که هم گارانتی خوبه هم قیمت که بدم نیست اما تنها نکته این که نسخه ۴ گیگ رو بگیرید

قاعده ای بین مردم رایج است همیشه میگویند ان که معروف تر است بهتر است ان که طرفدار دارد بهتر است
    اما شاید اشتباه میکنند بهترین در جای دیگر و چیز دیگر است بهترین را شما انتخاب میکنید
    خیلی ممنون
    حدود قیمت ۴ گیگی چقدر هستش ؟

تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

گلکس همون گلکسیه خودمونه خیلی هم خوبه شما باید از این فرصتها استفاده کنید ! فردا که گرون شد حسرت نخورید !

خرید نسخه 4 گیگ زیاد جالب نیست چون اولا اصلا قدرت پردازش تکسچر هارو نداره دوما با رابط 128 بیتی اصلا حرفی برای گفتن نمیمونه همون 380 amd بهتره بنظرم. یا اگر اورژانسیه خریدتون 280x پیشنهاد منه.
    نظرها خیلی فرق کرد که !!!
    من یدونه گلکسی داشتم قدیما
    خیلی راضی بودم
    اگه همونه چرا اسمش عوض شده !
    Last edited by hossein.asghari; 18-06-2015 at 23:11.

آخر فروم باز MOSTAFA_ABBASI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

درود
    دوستان تعجب می کنم از شما گالاکس یه برند فوق العاده عالی تو کارت گرافیک هستش !
    به عنوان مثال یه نگاهی به مدل GTX 970 HOF بندازین برد PCB سفید و قابلیت اورکلاک بالا و کیفیت ساخت عالی؛ در کل این برند رو من واقعا قبول دارم!
    اما در مورد 960
    به هیچ عنوان مدل 2 گیگابایتی رو پیشنهاد نمی کنم چون در رزولوشن فول اچ دی افت فریم قابل توجهی داره و حتی یکی از دوستان مدل زوتک 960 2 گیگ رو داشت که در یک بازی که الان یادم نیست (فکر کنم THE Wither 3 بود) تونست 17 18 فریم بگیره ولی با مدل 4 گیگابایتی evga تونست 35 36 فریم بگیره که کاملا مشخصه که 2 گیگ حافظه vram باعث افت فریم شدید شده.
    پس تا حد امکان از خرید مدل 2 گیگی پرهیز کنید و اگر بودجتون به مدل 4 گیگی نرسید پیشنهاد می کنم از کارت گرافیک های ای ام دی تو این قیمت خرید کنید که 4 گیگابایت vram دارن.
    موفق باشید.

6. این کاربر از MOSTAFA_ABBASI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال NEED FOR PC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

نظرها خیلی فرق کرد که !!!
    من یدونه گلکسی داشتم قدیما
    خیلی راضی بودم
    اگه همونه چرا اسمش عوض شده !
    بهترین کار همون صبر کردنه، تو همین رمضضون تکلیف مشخص میشه.

نمیدونم والا دنبالش نرفتم ! گویا عشقشون کشید !

8. این کاربر از NEED FOR PC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

ای ام دی بگیرم یا ورژن ۴ گیگی گلکس ؟
    تو این رنج (۸۰۰) یه کارت ای ام دی خوب لطفن معرفی کنین .
    سیستم لنگ گرافیک فقط !
    دوستان نظر بدین .....
    مرسی
    Last edited by hossein.asghari; 18-06-2015 at 23:29.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

با سلام مجدد

تراشه gtx 960 همه گرافیک هایی که نوشتی ساخت nvidia است فقط تفاوت درکیفیت برد و خننک کنندگی و گارانتی است

راستی چرا ASUS Strix GTX 960 رو برای مقایسه نذاشتی
    در لینک زیر که خیلی هم معتبره نوشته که یکی از خنک ترین و بی صداترین کارت های گرافیکه فقط در اورکلاک کردن نتیجه خوبی نشون نداده که خوب شما اورکلاکر نیستی و نمی خواهی هم این کار رو انجام بدی
    کلمه Verdict رو تو صفحش سرچ کن با کلید f3 می تونی پیداش کنی اونجا این رو نوشته

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by gooogh; 19-06-2015 at 00:32.

11. این کاربر از gooogh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز K!ng of th3 K!ngs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

نه قربان از نظر کارایی تفاوتی با هم ندارن به شرطی که واقعا همون کارت GTX 960 باشه. بزارید تجربومو بهتون بگم : میخواستم یه کرات GTS 450 بگیرم چند سال پیش که نسبتا کارت بدی نبود. ولی مدل Gainward از بقیه 150-200 تومنی ارزون تر بود. منم همون گرفتم. ولی نه تنها کولرش بسیار ضعیف بود بلکه حافظه ی کارت هم به جای GDDR5 یه مدل خیلی ضعیف تر GDDR3 بود که خیلی کارایی کارت رو پایین میاورد. روی جعبه البته خیلی کوچیک نوشته بود ولی یه بزرگ نوشته بود 2048Mb که آدم نهفمه فکر کنه کارتش 2 گیگه و عالیه...
    شما حتما بین Zotac , Gigabyte انتخاب کنید. در صورتی که اورکلاک نمیکنید همون Zotac رو بردارید

درود

دوستان تعجب می کنم از شما گالاکس یه برند فوق العاده عالی تو کارت گرافیک هستش !
    به عنوان مثال یه نگاهی به مدل GTX 970 HOF بندازین برد PCB سفید و قابلیت اورکلاک بالا و کیفیت ساخت عالی؛ در کل این برند رو من واقعا قبول دارم!
    اما در مورد 960
    به هیچ عنوان مدل 2 گیگابایتی رو پیشنهاد نمی کنم چون در رزولوشن فول اچ دی افت فریم قابل توجهی داره و حتی یکی از دوستان مدل زوتک 960 2 گیگ رو داشت که در یک بازی که الان یادم نیست (فکر کنم THE Wither 3 بود) تونست 17 18 فریم بگیره ولی با مدل 4 گیگابایتی evga تونست 35 36 فریم بگیره که کاملا مشخصه که 2 گیگ حافظه vram باعث افت فریم شدید شده.
    پس تا حد امکان از خرید مدل 2 گیگی پرهیز کنید و اگر بودجتون به مدل 4 گیگی نرسید پیشنهاد می کنم از کارت گرافیک های ای ام دی تو این قیمت خرید کنید که 4 گیگابایت vram دارن.
    موفق باشید.
    افت فریم به خیلی چیزا بستگی داره نمیشه بگید فقط به خاطر 4 گیگ بودنه. درایور، رم ، سی پی یو، کرک تنظیمات بازی، لول بازی ، و خیلی چیزای دیگه میتونستن اثر گذاشته باشن. 2 گیگ کاملا برای رزولوشن Full HD کافیه. مقادیر بالاتر به درد 2k یا 4k میخوره و در صورتی که مانیتورش رو ندارید واقعا خرج اضافیه. از اون گذشته برای رزولوشن 4k به کارت گرافیک خیلی قوی تری نیاز دارید در ضمن ایشون گفتن Galax . من فکر کردم شاید جدا از Galaxy باشه. ولی در کل Asus-MSI-Gigabyte بهترین ها هستن در کارت گرافیک
    ر

شما همون GTX 960 رو بگیرید هم تکنولوژی جدید تری داره هم کم مصرف تره و هم در کل نسبت به AMD R9 280X خنک تره
    Last edited by K!ng of th3 K!ngs; 19-06-2015 at 01:44.

13. این کاربر از K!ng of th3 K!ngs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

نه قربان از نظر کارایی تفاوتی با هم ندارن به شرطی که واقعا همون کارت GTX 960 باشه.
    یعنی ممکنه galax gtx 960 واقعا gtx 960 نباشه
    یعنی توی تراشه گرافیک هم ممکنه طرح اصل داشته باشیم

امکان داره یکم بیشتر توضیح بدید

تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

افت فریم به خیلی چیزا بستگی داره نمیشه بگید فقط به خاطر 4 گیگ بودنه. درایور، رم ، سی پی یو، کرک تنظیمات بازی، لول بازی ، و خیلی چیزای دیگه میتونستن اثر گذاشته باشن. 2 گیگ کاملا برای رزولوشن Full HD کافیه. مقادیر بالاتر به درد 2k یا 4k میخوره و در صورتی که مانیتورش رو ندارید واقعا خرج اضافیه
    و دو سوال
    شما که در این زمینه حرفه ای هستید و با جزئیات گرافیک آشنایی دارید می شه بفرمائید گرافیک آنبوردی که روی i5-4460 وجود داره یعنی Intel® HD Graphics 4600 چقدر قویه و بهترین بازی رو که می شه باهاش بازی کرد چیه
    مثلا از 9500GT بهتره یا نه

و اینکه آیا اگر gtx 960 داشته باشیم گرافیک آنبورد i5-4460 همزمان فعالیت می کنه تا به سیستم کمک کنه یا غیر فعال می شه
    Last edited by gooogh; 19-06-2015 at 01:58.

16. این کاربر از gooogh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •