تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: داوطلب کدام رشته در کنکور 95 هستید؟

راي دهنده
39. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • تجربی

10 25.64%
  • ریاضی

11 28.21%
  • انسانی

6 15.38%
  • هنر

6 15.38%
  • سایر رشته ها

6 15.38%
صفحه 2 از 16 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 151

نام تاپيک: ✔ کــنــکــور 95 ؛ مشاوره ، برنامه ریزی ، شیوه های برتر

آخر فروم باز Mehran-King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

دوستان ما که رفتیم ، دیگه خوبی یا بدی دیدین حلالمون کنین ، شما ها هم برین بخونین و به دنبال حاشیه نباشین ، برای همتون بهترین هارو آرزو می کنم ، خداوند یارویاورتان#

2. 2 کاربر از Mehran-King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

منم برای همه کنکوری های عزیز آرزوی موفقیت دارم .

ماه رمضون هر کاری و هر طوری عشتقون میکشه درس بخونین ببینین چطور بازدهتون بالاست و همون روش رو انام بدین.

من شخصا این یه سال اینجا تنهاتون نخواهم گذشت و امسال با خلاصه درس ها و برنامه ریزی رایگان بر مبنای آزمون های سنجش همتون رو کمک خواهم کرد اگه در حد کمک کردن باشم.

مطمعن باشین شما هم اگه یک سالتون همراه با سعی و تلاش باشه موفقیت رو به دست خواهید آورد.

4. 7 کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

منم برای همه کنکوری های عزیز آرزوی موفقیت دارم .

ماه رمضون هر کاری و هر طوری عشتقون میکشه درس بخونین ببینین چطور بازدهتون بالاست و همون روش رو انام بدین.

من شخصا این یه سال اینجا تنهاتون نخواهم گذشت و امسال با خلاصه درس ها و برنامه ریزی رایگان بر مبنای آزمون های سنجش همتون رو کمک خواهم کرد اگه در حد کمک کردن باشم.

مطمعن باشین شما هم اگه یک سالتون همراه با سعی و تلاش باشه موفقیت رو به دست خواهید آورد.
    خیلی خیلی ممنون
    من آخرش آزمون آزمایشی رو نفهمیدم باید کجا برم...ممنون میشم کمک کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

طرح گام اول گزینه 2 چطوریه؟سال دوم ازش مطرح نمیشه؟
    توی سایتش که میرم قسمت گام اول یه برنامه اولیه داره که فقط دروس سال سومه ، البته بالاش توی توضیحات نوشته مرور و جمع بندی اول و دوم هم هست
    من که گیج شدم

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

خیلی خیلی ممنون
    من آخرش آزمون آزمایشی رو نفهمیدم باید کجا برم...ممنون میشم کمک کنید
    بهتره تابستون آزمون شرکت نکنین و خودتون برین جلو. آزمون های تابستان هیچکدوم برنامه خوبی ندارن.
    ایشالا از مهر میرین آژمون

8. 4 کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه h4mid007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام کسی اطلاع داره در مورد تغییرات کتاب های درسی واسه کنکور 95؟ ( پشت کنکوری هستم )

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سلام دوستان.

من رشته تجربی هستم و میخواستم یه سال پشت کنکور بمونم (یه سال مدرسه رفتن رو زود تر شروع کردم ) و این قضیه به شدت از طرف اطرافیانم رد شد

راستیتش از دبیرستان درس خوندنم بهم ریخت و به کلی وضعیتم بد شد ! ( شاید یکی از عواملش رفتن به مدرسه نامناسب بود )

بگذریم ....

من قصد داشتم تابستون برم یکی از این موسسه ها ولی با توجه به صحبت های @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به شک افتادم !

خب من تصمیم گرفتم این وضعیت رو کنار بذارم و دو ماه رو مردونه درس بخونم،که کارم به اما و اگر نکشه....

سوال اول : روزه بگیرم یا نه؟ ( از آقایون مطلع که بپرسی میگن مشکلی نداره )

دوم : چه درس هایی رو با هم بخونم و برنامه ریزیم چطور باشه؟ مثلا درس های تخصصی سوم با عمومی دوم یا ... ، و چند ساعت در روز ( من تا 13 ساعت هم تو امتحانات خوندم)

درس ها رو پشت سر هم بخونم یا مثلا چند درس رو در عرض دو یا چند هفته تموم کنم؟

و سوم : شیوه درس خوندنم چطور باشه؟ ( و نحوه تست زنی و چه تستی بزنم )

و کلا یه برنامه و شیوه درس خوندن درستی معرفی کنید
    ممنون

+

راستی قراره از اول شهریور کلاس هامون شروع بشه !! پول کتاب هامون رو هم تو اردیبهشت از بچه ها گرفتن

اونوقت میتونم درس های دوم و سوم رو تو دو ماه جمع کنم؟
    Last edited by MƐΛИĪИƓĿƐSS; 17-06-2015 at 14:17.

کاربر فعال انجمن علوم انسانی A/|\IR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

پيش فرض

سلام دوستان.

من رشته تجربی هستم و میخواستم یه سال پشت کنکور بمونم (یه سال مدرسه رفتن رو زود تر شروع کردم ) و این قضیه به شدت از طرف اطرافیانم رد شد

راستیتش از دبیرستان درس خوندنم بهم ریخت و به کلی وضعیتم بد شد ! ( شاید یکی از عواملش رفتن به مدرسه نامناسب بود )

بگذریم ....

من قصد داشتم تابستون برم یکی از این موسسه ها ولی با توجه به صحبت های @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به شک افتادم !

خب من تصمیم گرفتم این وضعیت رو کنار بذارم و دو ماه رو مردونه درس بخونم،که کارم به اما و اگر نکشه....

سوال اول : روزه بگیرم یا نه؟ ( از آقایون مطلع که بپرسی میگن مشکلی نداره )

دوم : چه درس هایی رو با هم بخونم و برنامه ریزیم چطور باشه؟ مثلا درس های تخصصی سوم با عمومی دوم یا ... ، و چند ساعت در روز ( من تا 13 ساعت هم تو امتحانات خوندم)

درس ها رو پشت سر هم بخونم یا مثلا چند درس رو در عرض دو یا چند هفته تموم کنم؟

و سوم : شیوه درس خوندنم چطور باشه؟ ( و نحوه تست زنی و چه تستی بزنم )

و کلا یه برنامه و شیوه درس خوندن درستی معرفی کنید
    ممنون

+

راستی قراره از اول شهریور کلاس هامون شروع بشه !! پول کتاب هامون رو هم تو اردیبهشت از بچه ها گرفتن

اونوقت میتونم درس های دوم و سوم رو تو دو ماه جمع کنم؟
    سلام محمدجان
    دیدم پستت بی جواب مونده گفتم نظرمو بگم شاید به کار آید

1. نه، برای درس خوندن باید سرحال باشی تو این هوا و شرایط ادم روزه بگیره رو به موت میشه چه برسه به اینکه سال کنکور باشی و حجم قابل توجهی درس برای خوندن داشته باشی!

2. ببین توی تابستون عمده تلاشتو بزار برای سوم و از دوم هم شیمی و زیست رو خوب بخون، فیزیک و ریاضی دوم همه توی پیش به صورت گسترده تر و کامل تر اومده پس موقعی که پیش رو شروع کنی اونا رو کامل تر میخونی، در مورد درس های عموم ادب رو سعی کن به صورت مبحثی بخونی مثلا از نشر الگو کتاب های مبحثی رو بگیر و بخون مثلا املا قرابت و آرایه و اینا رو جدا جدا بخون (قبلش کتاب رو یه دور بخونی بد نیست) در مورد عربی هم از همین الان از پایه (اول) شروع کن به خوندن زیاد تو نخ تست زدن نرو تست رو بزار برای مهر به بعد، در مورد معارف حتما از روی کتاب گاج یا الگو شروع به خوندن بکن نظم خاصی نداره درسا اگه اول سوم رو هم بخونی مشکلی نداره ، در مورد زبان هم از همین الان درک مطلب و ردینگ و کلوز رو شروع کن از روی کتاب های مربوطه
    تو اختصاصی ها هم ریاضی و فیزیک سوم رو بخون از الان، اگه بتونی هندسه یک رو هم بخونی خیلی خوب میشه چون هم سنگینه و هم وقت گیر و الان ازاد تری و بعد بتونی دوره کنی و تست بزنی فقط- فیزیک رو سعی کن رو الکتریسیته ها خوب کار کنی و از فیزیک یک هم نور و آینه و عدسی هارو بخونی هم خوبه نتونستی میزاری تو سال مشکلی نیست
    برای زیست هم فقط کتاب درسی لازمه + چند تا کتاب جمع بندی طبقه بندی شده ، سعی کن از همین الان خوب بخونی مخصوصا فصل های اول زیست دوم رو که با تمام فصل های هر سه پایه ارتباط نزدیک داره و اگه یاد نگیری به مشکل میخوری ، برای ژنتیک هم سراغ یه کتاب معمولی و خوب برو مثل تخته سیاه و خوب تمومش کن، فعلا هم خودتو درگیر کتاب های دیگه نکن
    زیست بعضی فصلا ها به هم مربوطن که با هم خونده بشه خیلی خوبه، اگه ارتباطه فصل ها رو نمیدونستی بگو یه نگاه بندازم بگم بهت؟
    شیمی هم اول حتما کتاب رو بخون و بعد درسنامه های کمک اموزشی هات و بعد برو سراغ تست های فراوونف سعی کن خیلی مسئاله حا کنی از همین الان چون بیشتر کنکور فقط مسئله و بازی با اعداد شده (محاسبات عددیت هم از همین الان قوی کن)

3. برای درسهای محاسباتی همراه خوندن کمی تست بزن که جا بیفته و همینطور روز بعد و سه روز بعدش تا خوب جا بیفته (اول هم به تستای سبک کنکور مسلط شو بعد برو سمت تالیفی)
    دروس عمومی هم بعد از خوندن بزار دو روز بعدش تست بزن (پشت سرش تست بزنی اصلا فایده نداره)
    اگه خیلی آشفته شدی تو یه آزمون آزمایشی شرکت کن طبق برنامه پیش برو
    ساعات مطالعه ات رو هم ثبت کن

فعلا همینا به زهنم رسید اگه سوالی بود بپرس

12. 5 کاربر از A/|\IR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت Nashenase's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    نا کجا اباد

پيش فرض

سلام .کسی میدونه کارنامه امتحان نهایی سوم تجربی رو کی میدن؟
    Last edited by Nashenase; 20-06-2015 at 11:14.

کاربر فعال انجمن علوم انسانی A/|\IR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

پيش فرض

سلام .کسی میدونه کارنامه امتحان نهایی سوم تجربی رو کی میدن؟
    سلام
    دو هفته بعد از آخرین امتحانتون میاد و پنج روز هم فرصت اعتراض دارین.

15. 3 کاربر از A/|\IR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •