تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 13 از 13

نام تاپيک: سمند مدل 90 سفید دوگانه موتور ملی بدون رنگ با کارکرد 30000 تا چقد میارزه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه SAMI EB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    IR 66- IR13

پيش فرض

سلام
    در ادامه ى فرمايشات پويا عزيز عرض کنم که
    سمند ef7 مدل 90 خيلى بد خريد و فروش ميشه چون در اين مدل ها , مدل هاى 90 تا 91 مشکل سوختن واشر سرسيلندر . ايراد دسته سيم موتور . و روغن دادن اويل ماژول وجود داره که خب قطعا چنين ماشينى تو اين مدل اگه دچار ايرادات بالا بشه چون گارانتى نيست مخارج زيادى بر روى دست صاحب ماشين ميزاره .
    رو اين اساس بايد موقع خريد به موارد زيادى توجه کرد .
    Last edited by SAMI EB; 30-04-2015 at 01:18.

2. 2 کاربر از SAMI EB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن اتومبیل Pourya-pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

پوریا جان با سلام وممنون از توضیحاتتون باز چند سوال دارم 1- در سیستم قدیمی وبدون مالتی پلکس سمند که کامپیوتر سخنگو داره ایا صدای سخنگوشو میشه حذف کرد یا دایم روی مخه ؟ سوال دوم - در سیستم بدون مالتی پلکس مگه سنسوره دنده عقب وجود نداره .اون گویا موقع گذاشتن دنده عقب صدا نداره ولی ماله مالتی پلکس صدا داره ونمیشه قطع کرد ایا درسته ؟ سوال سوم - ایا در مالتی پلکس اون قسمت رمز دادن قدیمی سمند همچنان پابرجاست وبه همون شکل یا نه ؟ سوال چهارم - از چه سالی منبع گاز سمند از 100 متر مکعب به 75 کاهش پیدا کرده وعلتش چیه؟ منتظر جواب تک تک سوالام مانند همیشه از سوی شما هستم .چوم میخوام بخرم برام خیلی مهمه
    میشه حذف کرد
    وجود داره با صدای بیپ همیشگی هست
    رمز نداره هوشمند شده ایموبلایزر داره
    نمیدونم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام
    در ادامه ى فرمايشات پويا عزيز عرض کنم که
    سمند ef7 مدل 90 خيلى بد خريد و فروش ميشه چون در اين مدل ها , مدل هاى 90 تا 91 مشکل سوختن واشر سرسيلندر . ايراد دسته سيم موتور . و روغن دادن اويل ماژول وجود داره که خب قطعا چنين ماشينى تو اين مدل اگه دچار ايرادات بالا بشه چون گارانتى نيست مخارج زيادى بر روى دست صاحب ماشين ميزاره .
    رو اين اساس بايد موقع خريد به موارد زيادى توجه کرد .
    سلام. ببخشید من یه سوال دارم.
    من یه سمند EF7 مالتی پلکس مدل 94 دارم. روی صفحه نمایش فقط تاریخ و دما رو نشون میده . البته وقتی میرم توی تنظیمات میتونم ساعت رو تنظیم کنم. اما وقتی از تنظیمات میام بیرون روی صفحه ساعتی نشون داده نمیشه. از اول همینطوری بود. البته من تازه متوجه شدم که این مالتی ها ساعت رو هم نشون میدن ولی این ماشین من نشون نمیده.
    چکار باید بکنم ؟؟؟؟؟

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •