تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 24

نام تاپيک: ویروس علی بابا

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض ویروس علی بابا

برای من اوضاع خیلی بدتر شده
    بغیر از علی بابا چند صفحه دیگه هم اضافه شده مثل لاتاری امریکا و فیس بوق و انواع بازی انلاین ...

هرچی هست زیر سر گوگله

Sent from my iPhone using Tapatalk

پروفشنال sky1sky's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    فعلا هنوز از سکونت و زندگی خبری نیست

پيش فرض

1-کلیه deleet all chrome data مثل کوکی ها دانلود و
    2-پوشه temp ویندوزرو پاک کردم
    مجدد adwcleaner رو اجرا کردم به یک عدد سرچ تولباد در کروم گیر داد پاکش کردم سیستم ریستارت اما بازم خوب نشده
    در کروم حتی بخوام این سایت بیام یهویی ادرس تبدیل یه لینک های زیر میشه
    و کلی میره رو اعصاب ادم
    کمکککککک کنیددددددددد
    برای منم همین طوره لینک هایی که واسه من میاد ایناس

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    کد:

3. این کاربر از sky1sky بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

بعد از کلی جست و جو یه راه حل پیدا کردم
    اول نرم افزار زیر رو از سایت سافت 98 دانلود کنید لینکش رو گذاشتم (رمز فایل ----------)
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بعد مرورگرتون رو ببندید و نرم افزار رو باز کنید و شروع به اسکن کنید تا بدافزارهای روی سیستم رو شناسایی و حدف کنه
    در طول این مدت سعی کنید از کامپیوتر استفاده نکنین یا حداقل مرورگرها رو باز نکنین

بعد از پایان اسکن به امید خدا مشکل حل میشه (از اونجایی که بعضی از کرک های نرم افزارها شبیه بدافزار عمل می کنند ممکنه بعد از اسکن ار کار بیفتن)
    امیدوارم این نرم افزار برای همه کار کنه ماله من که فعلاً روبه راه شده...!

تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت

پيش فرض

سلام بچه ها مشکلی که من دارم کلیه مرور گر ها کروم+فایرفاکس + اینترنت اکسپلورر با وارد کردن هر لینکی و یا ادرسی و یا کلیکی روی صفحه به سه ادرس زیر دایرکت میشن وهم چنین مصرف ترافیک توسط مرور گر هام بالا رفته یعنی مدام در حال اپلود و دانلود ساعتی 50 مگ جمع اپلودی و دانلودی مرور گر هست !!!! , همین الان که وارد این انجمن شدم بیش از ده بار ادرس انجمن به ادرس های زیر ریدارکت شده و بالاخره وارد سایت انجمن شد عکس هاشم در پست گذاشتم

1-سیستم رو با Adwcleaner اخرین ورژن adwcleaner_4.101 دو بار اسکن کردم و هر چی پیدا کرده کامل دیلیت زدم اما فایده نداش
    2- anti malware رواپدیت کردم و اسکن یک دونه به رجیستری گیر داد اما باز هم در پاک سازی سیستم تاثیر نداشت اما باز هم مشکل اولیه برطرف نشد
    3- نورتون 360 رو اپدیت کردم اسکن کل سیستم چند عدد ویروس پیدا کرد اما باز هم مشکل اولیه برطرف نشد
    4- پوشه temp ویندوز کلیه کوکی ها browse data کلیه مرور گر ها حدف و
    وخود مرورگرها حذف و اخرین نسخه ها رونصب کردم باز هم دررفع مشکل اولیه تاثیر نداشت
    5-hitman Pro نصب کردم چند مورد پیدا کرد باز هم دررفع مشکل اولیه تاثیر نداشت
    6-ویندوز عوض کردم اما با نصب نسخه های جدید مرور گر ها باز هم در هر سه مشکل باقی مونده است
    چه کار کنم که این مشکل مصرف بی رویه اینترنت توسط مرور گر و مثل قبلا ازمرور گر ها استفاده کنم بدون لینک مزاحم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:

Last edited by sky1sky; 24-11-2014 at 23:50.

تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت

پيش فرض

بعد از کلی جست و جو یه راه حل پیدا کردم
    اول نرم افزار زیر رو از سایت سافت 98 دانلود کنید لینکش رو گذاشتم (رمز فایل ----------)
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بعد مرورگرتون رو ببندید و نرم افزار رو باز کنید و شروع به اسکن کنید تا بدافزارهای روی سیستم رو شناسایی و حدف کنه
    در طول این مدت سعی کنید از کامپیوتر استفاده نکنین یا حداقل مرورگرها رو باز نکنین

بعد از پایان اسکن به امید خدا مشکل حل میشه (از اونجایی که بعضی از کرک های نرم افزارها شبیه بدافزار عمل می کنند ممکنه بعد از اسکن ار کار بیفتن)
    امیدوارم این نرم افزار برای همه کار کنه ماله من که فعلاً روبه راه شده...!

سلام چه طوری فعال کردین نرم افزار رو ؟؟؟؟؟ در پوشه دانلودی اون یوزر و پسورد رو واسه اکتیو کردن خطا می ده invalid data
    خواهش می کنم بگین کار منم گیر اونه مرسی

آخر فروم باز Ali_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    هرکجا که اهل دلی باشد

پيش فرض

پیشنهاد میکنم هارد رو با سیستم دیگه با آنتی ویروس و آنتی تروجان چک کنید
    تعویض ویندوز صرفا مشکل گشا نیست

حتما از این برنامه برای اسکن استفاده کنید:
    malwarebytes anti malware

تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت

پيش فرض

پیشنهاد میکنم هارد رو با سیستم دیگه با آنتی ویروس و آنتی تروجان چک کنید
    تعویض ویندوز صرفا مشکل گشا نیست

حتما از این برنامه برای اسکن استفاده کنید:
    malwarebytes anti malware
    سلام مرسی بابت راهنمایی اما همون طور که نوشته بودم با malwarebytes anti malware اپدیت شده اسکن کردم چند عدد فقط در رجیستری پیدا کرد که قرنطینه کردن اون فایل ها کافی نبود ولی با spyhunterکه اسکن می زنم بیش از 30 عدد hijack پیدا می کنه اما حذف اونا منوط به اکتیو سازی نرم افزار هست
    خواهش می کنم سریالی کرکی پچی چیزی که بتونم باش نرم افزار رو اکتیو کنم و موارد پیدا شده رو پاک کنم معرفی کنیدددد
    شدیدااا نیازدارممم

1-سیستم رو با Adwcleaner اخرین ورژن adwcleaner_4.101 دو بار اسکن کردم و هر چی پیدا کرده کامل دیلیت زدم اما فایده نداش
    2- anti malware رواپدیت کردم و اسکن یک دونه به رجیستری گیر داد اما باز هم در پاک سازی سیستم تاثیر نداشت اما باز هم مشکل اولیه برطرف نشد
    3- نورتون 360 رو اپدیت کردم اسکن کل سیستم چند عدد ویروس پیدا کرد اما باز هم مشکل اولیه برطرف نشد
    وخود مرورگرها حذف و اخرین نسخه ها رونصب کردم باز هم دررفع مشکل اولیه تاثیر نداشت
    6-ویندوز عوض کردم
    7-spyware terminator اسکن کردم اما هیچ موردی پیدا نکرد !

حـــــرفـه ای milad_gta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام مرسی بابت راهنمایی اما همون طور که نوشته بودم با malwarebytes anti malware اپدیت شده اسکن کردم چند عدد فقط در رجیستری پیدا کرد که قرنطینه کردن اون فایل ها کافی نبود ولی با spyhunterکه اسکن می زنم بیش از 30 عدد hijack پیدا می کنه اما حذف اونا منوط به اکتیو سازی نرم افزار هست
    خواهش می کنم سریالی کرکی پچی چیزی که بتونم باش نرم افزار رو اکتیو کنم و موارد پیدا شده رو پاک کنم معرفی کنیدددد
    شدیدااا نیازدارممم

6-ویندوز عوض کردم
    مودمتون رو ریست و مجددا تنظیم کنید ببینید مشکل حل میشه؟

10. 2 کاربر از milad_gta بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم افزار و ویندوز
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    شـهــرکــرد

پيش فرض

شدیدااا نیازدارممم

6-ویندوز عوض کردم
    سلام

نسخه پرتابل spy hunter را از سایت سافت ** دانلود کنید.(80.5 مگابایت)

12. این کاربر از vissoto بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت

پيش فرض

سلام بالاخره موفق به فعال کردنspuhunter شدم و سیستم و اسکن کردم و hijack هاییدا شده رو پیدا کرد و پاک کرد اما بازهم مشکل برطرف نشد
    لینک های تبلیغاتی مزاحم هم چنان در مرور گر ها هستند اپلئد و دانلود های بی رویه هم در سیستم ام وجود دارند
    و من واقعا نمی دونم دست به دامن چه نرم افزاری شم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •