تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 16 از 16

نام تاپيک: مشکل در شارژ لپ تاپ

در آغاز فعالیت aminkia100's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

با عرض سلام و ادب
    دمای قطعات مختلف رو چک کردی؟گرافیک سی پی یو چیپ مین و ...؟
    بله همه چیز فکر کنم در حد عادی است تازه از کول پد هم استفاده می کنم!!

تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

میشه کانفینک لپ تاب رو بگید سی پی یو رم وگرافیکو...
    بله
    cpu:core i7 4ghz
    ram:16gig
    vga:6gig
    h.d.d:4tb

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

بله همه چیز فکر کنم در حد عادی است تازه از کول پد هم استفاده می کنم!!
    با عرض سلام و ادب
    ببین دوست عزیز شما فعلا باطری رو بیخیال شو و فقط برو دنبال قضیه ی برق مستقیم
    وقتی از برق مستقیم استفاده میکنی تقریبا چقدر با سیستم کار میکنی تا خاموش میشه؟چیکار با سیستم میکنی؟(بازی،فیلم،نت،طراحی و ...؟)وقتی خاموش میشه آیا خاموش میشه یا ریست میشه؟بهد از خاموش و یا ریست شدن وقتی همون لحظه سریع روشنش می کنی چقدر دیگه طول میکشه تا خاموش بشه؟ این سوال ها رو لطفا ج بده تا بتونیم راهنمایی کنیم...
    ((ضمنا دمای قطعات بصورت فکری نیستش باید دقیقا چک کنین))
    موفق باشید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

با عرض سلام و ادب
    ببین دوست عزیز شما فعلا باطری رو بیخیال شو و فقط برو دنبال قضیه ی برق مستقیم
    وقتی از برق مستقیم استفاده میکنی تقریبا چقدر با سیستم کار میکنی تا خاموش میشه؟چیکار با سیستم میکنی؟(بازی،فیلم،نت،طراحی و ...؟)وقتی خاموش میشه آیا خاموش میشه یا ریست میشه؟بهد از خاموش و یا ریست شدن وقتی همون لحظه سریع روشنش می کنی چقدر دیگه طول میکشه تا خاموش بشه؟ این سوال ها رو لطفا ج بده تا بتونیم راهنمایی کنیم...
    ((ضمنا دمای قطعات بصورت فکری نیستش باید دقیقا چک کنین))
    موفق باشید
    دوست عزیز بازی میکنم خاموش میشه روی حالت بدون باتری وقتی روی بازی ها میرم خاموش میشه وقتی خاموش میشه ریستارت نمیشه کلا خاموش میشه و وقتی دوباره روشنش می کنم روی بازی میرم خاموش میشه روی چند تا بازی هم چک کردم روی همشون اینجوریه ویندوزمم 7 است
    و وقتی از روی باتری میرم رو کلا اینجوریه فقط تا چند لحظه اولی شارژ میشه بعد اینجوری میشه!! این اتفاق می افته اینم فیلم اتفاقه!!!:

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

اینها مشکلاتی هستند که ممکنه برای شما پیش بیاد و راه حل اونها امیدوارم بتونم به شما کمکی کرده باشم
    وقتى كه شارژر را به لپ تاپ وصل مى كنيم چراغ شارژر خاموش مى شود: اين حالت نشانه اتصالى در مدار مى باشد كه بايد كانورتورها و ترانزيستورهاى پشت سوكت ورودى برق را تست كنيم اگر آن ها سالم بودند كانورتورهاى دور چيپ شمالى سوخته است در غير اين صورت دنبال اتصالى مى گرديم.
    اگر دستگاه با شارژر روشن مى شود ولى با باطرى روشن نمى شود: به شرطى كه باطرى سالم باشد خرابى مربوط به آى سى MAX یا آی سی شارژ مى باشد
    اگر با باطرى روشن شود ولى با شارژر روشن نشود: خرابى مربوط به شاژر بوده و شارژر تعمير مى شود

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوست عزیز بازی میکنم خاموش میشه روی حالت بدون باتری وقتی روی بازی ها میرم خاموش میشه وقتی خاموش میشه ریستارت نمیشه کلا خاموش میشه و وقتی دوباره روشنش می کنم روی بازی میرم خاموش میشه روی چند تا بازی هم چک کردم روی همشون اینجوریه ویندوزمم 7 است
    و وقتی از روی باتری میرم رو کلا اینجوریه فقط تا چند لحظه اولی شارژ میشه بعد اینجوری میشه!! این اتفاق می افته اینم فیلم اتفاقه!!!:

با عرض سلام و ادب
    به نظرم گرافیکت مشکل داره چون میگی وقتی بازی رو اجرا می کنی این اتفاق میافته و درباره چراغ و اینها هم میتونه مسئله برد یا مدار باشه اما فکر کنم اول باید بری سراغ گرافیک...
    بازم میگم دمای کارت گرافیک رو چک کن چون خیلی از سیستم ها دستور کارخونه ایشون اینه که دمای گرافیک اگه از حد مشخصی بگذره سیستم خاموش بشه...
    نصب ویندوز آیتم مطمئنی نیست ولی بعد از بررسی گرافیک اگه نتیجه نگرفتی بد نیست اینم ی تستی بزنی...
    بیشتر حس میشه مشکلتون سخت افزاری باشه ....
    موفق باشید

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •