تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 16 از 16

نام تاپيک: مشكل هارد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اين عين متني هست كه توي سايت خوندم:در حال حاضر شرکت‌هاي مختلف از نام‌هاي دلخواه براي UEFI استفاده مي‌کنند، مثلاً شرکت ASUS آن را Express Gate‌ مي‌نامد و شرکت MSI نيز آن را Click BIOS معرفي مي‌کند. جالب اينکه هر يک از اين شرکت‌ها UEFI خود را با امکانات متفاوتي عرضه کرده‌اند و به خوبي روشن است که فعلاً از استاندارد يکساني پيروي نمي‌کنند.
    حالا نميدونم مادربرد من داره يا نه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزيز تو محيطي كه خودم ديدم موس هم كار ميكنه!تو اون محيطي كه شما ميفرماييد چه كارهايي ميشه انجام داد؟

آخر فروم باز EhsanCPU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

پيش فرض

دوست عزيز تو محيطي كه خودم ديدم موس هم كار ميكنه!تو اون محيطي كه شما ميفرماييد چه كارهايي ميشه انجام داد؟
    منظورم محیط DOS بایوس هست محیطی که فرکانس پردازنده و رم و خیلی تنظیمهای پیشرفته سیستم در اون انجام میشه ...
    مادربوردهایی که از UEFI پشتیبانی میکن محیط DOS بایوس اونها محیطی گرافیکی مثل ویندوزه که توی اون از ماوس هم میشه استفاده کرد ...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با تشکر از شما اگه من بخوام از هارد 3 ترابایت به عنوان هارد جانبی استفاده کنم و بازم بااین مشکل روبرو میشم؟چون غیر از هارد 3ترا یه هارد 1تراابایت هم دارم!
    اگه راهنماییم کنید ممنونتون میشم

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با تشکر از شما اگه من بخوام از هارد 3 ترابایت به عنوان هارد جانبی استفاده کنم و بازم بااین مشکل روبرو میشم؟چون غیر از هارد 3ترا یه هارد 1تراابایت هم دارم!
    اگه راهنماییم کنید ممنونتون میشم
    اگر منظور شما این باشه که هارد 3TB بعنوان هارد دوم سیستم باشد ؛ امکانپذیر هست و نیازی هم نیست که سیستمتان از UEFI پشتیبانی کند (چون قصد نصب ویندوز روی آنرا ندارید) ولی به هر حال برای دسترسی به حداکثر حجم باید بصورت GPT باشد و همانطوریکه قبلاً هم گفته شد win xp از هارد دیسکهایی که بصورت GPTد، Initialize شده اند پشتیبانی نمیکند .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

واقعا" ازتون ممنونم اگه هاردو به صررت gtp تبدیل کنم دوباره میشه به صورت mbr برگردوند یا نه؟

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •