تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 18 از 18

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید دوربین دیجیتال

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

Canon Powershot SX270 HS مشکل در فیلم برداری داره که با گرفتن فیلم در چند دقیقه باتریش تموم میشه و با اپدیت هم مشکل رفع نمیشه!!!
    ویدیو ها و مطالب بسیاری تو نت و یوتیوب راجبش هست . فکرکنم خیلی خوش شانس بودی که من اتفاقی اینج اومدم و جواب دادم
    .
    تو یتیوب به انگلیسی سرچ کن ویدیوهاش هست یکیشو خودم دیدم که طرف باتری رو کاملا شارژکرده بود و بقیه ماجرا .....
    برای فیلم برداری سونی بهتره ولی عکس همین مدل کنون و مدلهای سال گذشته پیشنهاد میشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه ali 2990's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    کره ی زمین

پيش فرض

Canon Powershot SX270 HS مشکل در فیلم برداری داره که با گرفتن فیلم در چند دقیقه باتریش تموم میشه و با اپدیت هم مشکل رفع نمیشه!!!
    ویدیو ها و مطالب بسیاری تو نت و یوتیوب راجبش هست . فکرکنم خیلی خوش شانس بودی که من اتفاقی اینج اومدم و جواب دادم
    .
    تو یتیوب به انگلیسی سرچ کن ویدیوهاش هست یکیشو خودم دیدم که طرف باتری رو کاملا شارژکرده بود و بقیه ماجرا .....
    برای فیلم برداری سونی بهتره ولی عکس همین مدل کنون و مدلهای سال گذشته پیشنهاد میشه
    ازه ممنون از نظرت،نظرات افزارد دیگه رو تو سایت های دیگه خوندم اینا هم همینو میگن پس به خطر

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

الان من گیج شدم به نظرتون از بین اینایی که معرفی کردین کدومش بهتره کنون Sx280 میگن باتریش زود تموم میشه موقع فیلم برداری کردن به درد نمیخوره .برای من کیفیت و زمان فیلم برداری مهم تر از عکس است البته به این معنا نباشه کیفیت عکسش اشغال باشه الان از بین این مارک های سونی کدومش برای من بهتره؟
    راستی نظرتون در مورد دوربین های سامسونگ چیه؟یکی دیدم به این مدل wb800F
    اون سونیا همشون خوبن فقط از نظر زوم و اندازه با هم فرق دارن و فرق خاص دیگه ایی از نظر کیفیت ندارن. اگه شما میخوای عکس حرفه ایی بگیری HX100 پپیچ مد تنظیم پیشرفته داره و بقیه ندارن.
    شما که برات فیلم برداری مهمه باید بدونی که اون سامسونگها FHD 30فریم است ولی سونی 60 فریم. درکل هم سامسونگ برای دوربین توصیه نمیشه.
    Last edited by ulsss; 20-02-2014 at 11:07.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

در قیمت حدود 600 تومن sony wx150 کیفیت عکس بهتری داره یا canon 260 hs؟ مخصوصا توی نور اتاق؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

در قیمت حدود 600 تومن sony wx150 کیفیت عکس بهتری داره یا canon 260 hs؟ مخصوصا توی نور اتاق؟
    wx150 از سنسور بهتری برخورداره.

6. این کاربر از ulsss بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه toorajjj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

الان من گیج شدم به نظرتون از بین اینایی که معرفی کردین کدومش بهتره کنون Sx280 میگن باتریش زود تموم میشه موقع فیلم برداری کردن به درد نمیخوره .برای من کیفیت و زمان فیلم برداری مهم تر از عکس است البته به این معنا نباشه کیفیت عکسش اشغال باشه الان از بین این مارک های سونی کدومش برای من بهتره؟
    راستی نظرتون در مورد دوربین های سامسونگ چیه؟یکی دیدم به این مدل wb800F
    دوست عزیز دوربین hx50v با قیمت حدود 1100 برای شما بهترین انتخاب هست در انتخابش شک نکن . موفق باشید

اگه نباشه جاش خالی می مونه ali 2990's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    کره ی زمین

پيش فرض

دادا مطمئنی 110 هست تو دیجی زده بود 145

کاربر فعال انجمن دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و عکاسی naamre's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

.
    ظاهرا در مدل sx 280 با اپدیت نرم افزاری مشکل حل شده ورزن فریم ویرش باید 1.0.2.0. باشه به لینک زیر مراحعه کنید بخشی که در مورد Canon PowerShot SX280 HS movies هست

10. این کاربر از naamre بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •